آوسبیلدونگ مکانیک کارخانه – فناوری سیستم لوله

آوسبیلدونگ مکانیک کارخانه - فناوری سیستم لوله

قبل از شروع کار، یک مکانیک فن آوری سیستم لوله، کلیه مراحل لازم کار را با ارزیابی نقشه های فنی، ایجاد نقشه برای مونتاژ یا تعمیر و نگهداری و ابزار و مواد مناسبی که برای نیاز کاری خود استفاده می کنند، تهیه می کند

آوسبیلدونگ نقاش خودرو

آوسبیلدونگ نقاش خودرو

دوره کارآموزی به عنوان نقاش وسایل نقلیه می تواند صرفاً آموزشی، دوگانه در شرکت و آموزشگاه فنی و حرفه ای یا در برخی موارد حتی خارج از شرکت تکمیل شود و معمولاً 3 سال طول می کشد.

آوسبیلدونگ تصویرگر فنی

آوسبیلدونگ تصویرگر فنی

به عنوان یک طراح فنی، نقشه ها و نقشه های فنی دقیق را آماده می کنید. اینها توسط مفاهیم و ایده های معماران، مهندسان و طراحان به شما داده شده است. یعنی دست در دست هم کار می کنید. در حالی که مهندسان ایده‌ها و ترفندهای فنی را توسعه می‌دهند، شما آنها را روی کاغذ می‌آورید و بنابراین مسئول تجسم هستید.

آوسبیلدونگ دستیار افسر فنی

آوسبیلدونگ دستیار افسر فنی

در این دوره، مواد مرتبط با صنعت برای درس های اقتصاد مدرسه در حال توسعه است. دلیل: این بخش کلیدی اقتصادی است که در آن متخصصان واجد شرایط زیادی از جمله دستیاران افسر فنی کار می کنند.

آوسبیلدونگ مهندسی تخریب

آوسبیلدونگ مهندس تخریب

حفاری و برش کاری: قبل از تخریب ساختمان، باید کارهای مقدماتی انجام شود. چندین ماده در ساختاری هم شکل هم ساخته شده است و نمی توان همه آنها را به طور همزمان دفع کرد. کار مکانیک ساختمان برای تخریب و تکنولوژی برش بتن جداسازی مواد مختلف به منظور دفع یا تخریب صحیح آنهاست

آوسبیلدونگ سازنده مدل فنی

آوسبیلدونگ سازنده مدل فنی

اگر علاقه مند به آموزش به عنوان سازنده مدل فنی هستید، ابتدا باید در مورد تمرکز تصمیم بگیرید. سه نقطه کانونی ریخته گری، بازرسی و بدنه و تولید ارائه می شود. اگر آموزش خود را با تمرکز بر روی بدنه و تولید و یا با تمرکز بر کار ریخته گری تکمیل کنید.

آوسبیلدونگ کارمند دولتی مالیاتی

آوسبیلدونگ کارمند دولتی مالیاتی

اگر دوره آموزشی خود را با موفقیت به پایان رسانده اید اکنون می توانید خود را یک کارمند دولتی در خدمات مالیاتی بنامید. در اینجا شما مسئولیت انواع مختلفی از وظایف، از جمع آوری مالیات تا رسیدگی به اظهارنامه مالیاتی را بر عهده دارید.

آوسبیلدونگ تکنسین مکاترونیک کرکره غلتکی و محافظ خورشید

آوسبیلدونگ تکنسین مکاترونیک کرکره غلتکی و محافظ خورشید

باید نگاهی به آموزش تبدیل شدن به تکنسین مکاترونیک کرکره‌ای غلتکی و محافظ خورشید بیاندازید. در اینجا نه تنها نحوه اتصال سیستم‌های کرکره‌ای و دستگاه‌های محافظ در برابر آفتاب را یاد می‌گیرید، بلکه نحوه ساخت آن‌ها را خودتان نیز از قبل یاد می‌گیرید. و اگر خورشید در آینده خیلی زود به اتاق شما بتابد، می توانید خودتان کمکی به آنها کنید.

آوسبیلدونگ نظافتچی ساختمان

آوسبیلدونگ نظافتچی ساختمان

در طول دوره کارآموزی خود به عنوان نظافتچی ساختمان، شما مسئول هستید که تمام اتاق هایی را که مورد استفاده قرار می گیرید واقعا تمیز و مرتب کنید. بعد از کار دیگر هیچ گرد و غبار یا رگه ای وجود نخواهد داشت و حتی زیر میکروسکوپ می توانید ببینید که کار خود را واقعاً به خوبی انجام داده اید.

آوسبیلدونگ اسلحه سازی

آوسبیلدونگ اسلحه ساز

دوره ی کارآموزی آوسبیلدونگ اسلحه سازی شغل اسلحه سازی یک صنعت سنتی است که سابقه ی طولانی مدتی دارد. برای به دست آوردن تمام دانش تئوری لازم در این حرفه ، شما در مدرسه ی فنی و حرفه ای شرکت می کنید – بنابراین آموزش تبدیل شدن به یک اسلحه ساز به دو صورت عملی […]