آوسبیلدونگ اسلحه سازی

دوره ی کارآموزی آوسبیلدونگ اسلحه سازی

شغل اسلحه سازی یک صنعت سنتی است که سابقه ی طولانی مدتی دارد. برای به دست آوردن تمام دانش تئوری لازم در این حرفه ، شما در مدرسه ی فنی و حرفه ای شرکت می کنید – بنابراین آموزش تبدیل شدن به یک اسلحه ساز به دو صورت عملی و تئوری می باشد.

لینک مرتبط: دوره های آوسبیلدونگ آلمان در یک نگاه

از آنجا که کارآموزی اسلحه ساز بسیار نادر است و هر سال فقط 15 کارآموز این کارآموزی را آغاز می کنند ، این درس ها در کلاس های تخصصی در سراسر ایالت های فدرال برگزار می شود. در آلمان فقط دو مدرسه فنی وجود دارد که برای تجارت اسلحه سازی مناسب هستند که در Ehingen در Baden-Württemberg  و در Suhl در Thuringia واقع شده اند.

صفر تا صد ویزا آوسبیلدونگ آلمان

شما بخش بیشتری از آموزش خود را در شرکت آموزشی خود خواهید گذراند. از اولین سال کارآموزی ، هر چیز لازم برای ساخت تفنگ را خواهید آموخت. شروع با لحیم کاری ، پردازش قسمت میانی و تطبیق آن با لوله تفنگ. در ابتدا ، این فقط یک تکه چوب خشن است که شما آن را سوهان می زنید ، سوهان می زنید و سوهان می زنید تا به یک اسلحه خوب برسید.

بنابراین شما نه تنها با فلز ، بلکه با مواد دیگر مانند پلاستیک یا چوب نیز کار می کنید. پس شما باید از کار با چوب نیز لذت ببرید.

همچنین شما برای این حرفه ممکن است نیاز به کار با برخی ماشین ها داشته باشید که در این صورت کامل نحوه کار با این ماشین ها را آموزش خواهید دید.

آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

 

در شرکتهای کوچک اسلحه سازی کمتر به چنین ابزارهایی نیاز خواهید داشت. هیچ ماشینی در جهان نمی تواند جایگزین مهارت های دست و چشم خوب یک اسلحه ساز باتجربه شود. علاوه بر این ، در طول آموزش شما با انواع مختلف تفنگ و تفنگ شکاری ، نحوه تمایز بین آنها و مواردی که هنگام ساخت آنها باید در نظر بگیرید ، آشنا خواهید شد. تفنگ با تفنگ با هم تفاوت دارند ، به عنوان مثال ، در این که تفنگها فقط یک گلوله شلیک می کنند ، در حالی که اسلحه های ساچمه ای تعداد زیادی گلوله کوچک را به طور همزمان شلیک می کند. دانستن این تفاوت ها برای شما ضروری است.

آوسبیلدونگ اسلحه ساز
آوسبیلدونگ اسلحه ساز

حقوق شما در طول دوره ی آموزش چقدر خواهد بود؟

به عنوان یک اسلحه ساز ، شما در سال اول آموزش خود حداقل ماهیانه 550 یورو دریافت خواهید کرد. در سال دوم حداقل 649 یورو دریافت خواهید کرد و در سال سوم دستمزد کارآموزی شما به حداقل 743 یورو در ماه افزایش می یابد. حقوق آموزش در ایالت های فدرال غربی گاهی بین 950 تا 1050 یورو ناخالص است.

مشاوره دریافت ویزا آوسبیلدونگ

پس از کارآموزی دستمزد شما چقدر خواهد بود؟

پس از کارآموزی می توانید رسماً خود را اسلحه ساز نامیده و حرفه خود را آغاز کنید. اندازه و موقعیت شرکت تأثیر زیادی بر میزان حقوق ماهانه شما دارد. بسیاری از اسلحه سازان حرفه ای زندگی حرفه ای خود را با دستمزد ناخالص بیش از 2500 یورو آغاز می کنند و دیگران 1500 یورو دریافت می کنند. تعداد بسیار کمی اسلحه ساز وجود دارد – اما تعداد زیادی شکارچی و ورزشکار هستند که با سلاح کار می کنند. شما یک متخصص هستید و همیشه مشتریانی وجود خواهند داشت که بسیاری از آنها محصولات سفارشی می خواهند و ظاهر سلاح نیز برای برخی از مشتریان نقش عمده ای دارد.

برخی از تیراندازان ورزشی تا 100000 یورو برای تفنگ ساچمه ای می پردازند که کاملا مناسب آنها است! اگر در این زمینه تخصص داشته باشید ، می توانید درآمد زیادی کسب کنید. اما برای آن شما نیاز به تجربه زیاد و شهرت برجسته دارید ، که البته ابتدا باید آن را توسعه دهید.

شما باید یک اسلحه ساز شوید اگر …

  • شما از لحاظ فنی مستعد هستید.
  • از کارهای مکانیکی لذت می برید.

تحت هیچ شرایطی نباید اسلحه ساز شوید اگر …

  • سر و صدا و گرد و غبار برای شما مشکل ایجاد می کند.
  • شما از نظر جسمی قوی نیستید
  • اسلحه شما را می ترساند.
آوسبیلدونگ المان
ویزا آوسبیلدونگ آلمان

ویزا آوسبیلدونگ سفارت آلمان

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp