آوسبیلدونگ فناوری رسانه های چاپی

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ فناوری رسانه های چاپی

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ فناوری رسانه های چاپی، چقدر است? و پس از دوره نیز چقدر درآمد کسب خواهید کرد? در ادامه همراه ما باشید تا از جزییات مربوط به این موضوع اطلاعات کافی را بدست آورید. شما می توانید با استفاده از مشاوره لانر آوسبیلدونگ، شانس خود را برای دریافت ویزا آوسبیلدونگ آلمان شناسایی کنید.

 

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

 

در طول دوره آموزشی به عنوان یک فناوری رسانه های چاپی چقدر درآمد کسب می کنم؟

مانند سایر دوره های کارآموزی، حقوق شما به عنوان یک تکنسین رسانه های چاپی سالانه درجه بندی می شود. این به این معنی است که در هر سال آموزش، یک مرحله افزایش حقوق خواهید داشت؛ زیرا هر روز مطالب جدیدی آموخته و در فرآیندهای کاری خود به روز تر و حرفه تر می شوید. در سال اول کارآموزی، حقوق شما به عنوان یک تکنسین فناوری رسانه های چاپی  بین 600 تا 800 یورو ناخالص در ماه خواهد بود. سال دوم کارآموزی نیز مبلغ زیادی را برای شما در نظر گرفته اند که این مبلغ بین 800 تا 900 یورو در ماه متغیر است. در سال سوم کارآموزی خود می توانید رکورد دستمزد بالای 1000 یورو را بشکنید. با این حال، فراموش نکنید که حقوق شما به عنوان یک تکنسین فناوری رسانه های چاپی همیشه ناخالص است. یعنی در ابتدای ماه تمام این مبلغ را در حساب خود دریافت نمی کنید و مبالغ بیمه و مالیات از آن کسر خواهد شد.

برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

حقوق در CEWE

به عنوان یک تکنسین فناوری رسانه های چاپی، در سال اول آموزش، 880 یورو ناخالص در ماه دریافت خواهید کرد. در سال دوم حقوق شما با 50 یورو افزایش یافته و به 930 یورو حقوق ناخالص ماهانه می رسد و در سال سوم آموزش می توانید انتظار حقوق 980 یورو را داشته باشید. کارآموزان در CEWE، کمک هزینه آموزشی نیز دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، آنها کارتی با نامBONGAO را دریافت می کنند که اعتباری به ارزش 25 یورو داشته و می توان از آن برای خرید از فروشگاه های آنلاین استفاده کرد.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

 

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ فناوری رسانه های چاپی

پس از آموزش به عنوان یک فناوری رسانه های چاپی چه چیزی رابه دست خواهم آورد؟

 بعد از آموزش به عنوان یک تکنسین فناوری رسانه های چاپی چه دستمزدی را دریافت خواهیدکرد؟ بسته به شرکت، درآمد ماهانه شما بین 2200 تا 2600 یورو ناخالص در ماه است که حقوق اولیه واقعاً خوبی است و می توانید آن را افزایش دهید.

مسیر شغلی (مفصل)

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ  فناوری رسانه های چاپی وجود دارد؟

کارآموزی به عنوان یک فناوری رسانه های چاپی

در طی سه سال آموزش به عنوان تکنسین فناوری رسانه های چاپی، نحوه تهیه داده های چاپی، کنترل آن و نظارت بر فرآیند چاپ را خواهید آموخت. تمرکز شما همیشه باید بر روی خواسته های مشتری و کیفیت محصول نهایی باشد.

سرکارگر صنعتی متخصص فناوری رسانه های چاپی

با کمی آموزش در این حوزه می توانید به راحتی موقعیت خود را ارتقا دهید. برای دریافت آموزش می توانید به مراکز آموزشی و اتاق های صنایع دستی و یا آموزشکده های فنی مراجعه کنید.

مسئولیت چاپگر اصلی

اگر به دنبال موقعیت بهتری هستید، باید آموزش بیشتری ببینید و در این صورت می توانید به یک استاد در این زمینه تبدیل شوید. در این حالت بیشتر مسئولیت های اصلی بر عهده شما گذاشته شده و می توانید تمام فرآیندهای کاری را در چاپگرهای دستی برنامه ریزی، کنترل و نظارت کنید. شما همچنین کنترل های کیفی محصولات را انجام خواهید داد و وظایف تجاری مانند نوشتن برنامه های پرسنل یا مستندسازی فرآیندهای تولید را بر عهده خواهید داشت. مشابه موارد آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک سرکارگر صنعتی، در این مورد نیز باید برای آموزش به دوره های آمادگی در اتاق های صنایع دستی یا آموزشگاه های فنی مراجعه کنید.

مدیر فنی

رشد و پیشرفت شما محدود به موارد فوق نیست. با دریافت آموزش های و بیشتر و شرکت در دوره های تخصصی تر می توانید تبدیل به یک متخصص فنی شوید. در این حالت شما به عنوان یک متخصص فنی، مسئول برنامه ریزی، سازماندهی و نظارت بر فرآیندهای تولید هستید.

تکنسین متخصص در فناوری رسانه های چاپی

فرصت مشابهی برای آموزش بیشتر و تبدیل شدن به یک تکنسین متخصص در فناوری چاپ و رسانه است. در اینجا نیز فعالیت اصلی شما برنامه ریزی و نظارت بر تولید محتواهای چاپی خواهد بود. با این حال، شما پیشنهادات را بررسی می کنید، همچنین هزینه ها را محاسبه کرده  و مفاهیم کامل را همراه با مشتری بررسی خواهید کرد. در بیشتر موارد، آموزش های تکمیلی توسط دانشکده های فنی ارائه می شود و حتی در مدارس فنی و دولتی این آموزش ها برای شما رایگان خواهد بود.

مطالعات

با داشتن مدرک کارشناسی به علاوه چند سال تجربه کاری در این حوزه، می توانید به ادامه تحصیل نیز بپردازید.

 شغلی در CEWE

در طول دوره آموزشی خود به عنوان یک متخصص رسانه یا فناوری رسانه های چاپی، به طور منظم با بخش مسئول آموزش خود گفتگو خواهید کرد. سپس می توانید به خواسته های شخصی و اهداف حرفه ای خود بپردازید و در کنار آن می توانید ببینید چه فرصت هایی برای آینده شما در CEWE وجود دارد. متخصصان آموزش دیده در CEWE به عنوان همراهان یادگیری در دسترس شما هستند.

 

پردرآمدترین آوسبیلدونگ ها در کشور آلمان

 

بعد از دوره آموزشی شما می توانید … (لیست)

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ فناوری رسانه های چاپی وجود دارد؟

  •  ارائه اطلاعات به مشتریان در مورد گزینه های مختلف چاپ و هزینه های آنها.
  •    فرآیند های مختلف چاپ.
  •    اقدامات تضمین کننده کیفیت برای محصولات چاپی.
  •   نگهداری دستگاه های چاپ.
  •    پالایش و تولید محصولات چاپی.
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1000-900 یورو 900-800 یورو 800-600 یورو

 

شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
سرکارگر صنعتی در رسانه های چاپی کارمند رسانه طراح رسانه
2500 یورو 1900 یورو 1900 یورو 2200 یورو مینیمم حقوق
4000 یورو 2900 یورو 2100 یورو 4000 یورو ماکزیمم حقوق

 

اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره
آوسبیلدونگ فناوری رسانه های چاپی All4Labels Group GmbH

group of companies

خانم / آقا 01.08.2022 Staufenberg (Hessen)

 

آوسبیلدونگ فناوری رسانه های چاپی Model GmbH

group of companies

خانم / آقا 01.08.2022 Berka/Werra

 

آوسبیلدونگ فناوری رسانه های چاپی Smurfit Kappa

group of companies

خانم / آقا 01.08.2022 Herzberg

 

 

معرفی دوره آوسبیلدونگ فناوری رسانه های چاپی

فناوری رسانه های چاپی

 در آموزش به عنوان یک تکنسین رسانه های چاپی، شما تکنیک های مختلف تولید محصولات چاپی را یاد می گیرید و به زودی قادر خواهید بود درخواست های چاپ را برای هر مشتری برآورده کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی پردرآمدترین آوسبیلدونگ ها در کشور آلمان کلیک کنید.

آموزش فناوری رسانه های چاپی در مورد چیست؟

آموزش برای تبدیل شدن به یک فناوری رسانه های چاپی در سه رشته مختلف، چاپ صفحه، پردازش چاپ و چاپ امکان پذیر است. دوره آموزش به عنوان یک تکنسین رسانه های چاپی، که به صورت آموزش حرفه ای دوگانه(عملی _نظری) برای شما موجود است، تنها سه سال طول می کشد.  اکثر شرکت های آموزشی چاپخانه ها هستند، اما می توانید دوره های آموزشی را به عنوان یک تکنسین رسانه های چاپی در یک فروشگاه کپی یا با تولید کنندگان بسته بندی مقوایی تکمیل کنید.

اولین سال آموزش به عنوان یک متخصص فناوری رسانه‌های چاپی بسیار هیجان‌انگیز است. در اینجا ابتدا با فرآیندها و تکنیک های مختلف چاپ آشنا می شوید.که شامل نحوه متفاوت چاپ روی سطوح مختلف، است. از این گذشته، این روزها نه تنها کاغذ، بلکه تی شرت، فنجان، سی دی یا سینی صبحانه را نیز می توان با نقش های زیبا تزئین کرد که شما برای تمامی این وسایل نیز آموزش های مرتبط را دریافت خواهید کرد.

متخصص تکنولوژی رسانه های چاپی در CEWE

روز کاری شما به عنوان یک تکنسین رسانه های چاپی برای چاپ در CEWE، از ساعت 6 صبح شروع می شود و تاساعت 2 بعد از ظهر طول خواهد کشید. در CEWE، متخصص تکنولوژی رسانه، اهمیت زیادی برای برآورده کردن خواسته‌های فردی مشتریان مشتریان، قائل است. به همین دلیل است که آنها تمام فرآیندها را نظارت و بررسی می کنند تا دقیقاً به نتیجه ای که مشتری می خواهد، برسد.

بنابراین، وظایف شما در درجه اول شامل تجزیه و تحلیل کارهای چاپی است که  آیا آنچه مشتری تصور می کند امکان پذیر است یا خیر؟ بعد از مشخص شدن همه کارها، می توانید گردش کار را برنامه ریزی کرده و دست به کار شوید. از آنجایی که بسیاری از ماشین‌های چاپ امروزی خودکار هستند، باید دائماً جریان کار را زیر نظر داشته باشید. آیا رنگ به درستی اعمال شده و آیا چاپ مستقیم انجام شده است؟ حوزه کنترل کیفیت نیز یکی از وظایف شماست. به محض اتمام کار چاپ، دستگاه ها را تمیز کرده و دوباره همه عملکردها را بررسی می کنید.

آموزش در CEWE

در طول دوره کارآموزی خود، عمدتاً روی دستگاه های چاپ دیجیتال بزرگ کار خواهید کرد. همچنین خودتان می توانید زمان فعالیت را تعیین کرده و در محل آموزش حاضر شوید. در CEWE کار با چاپگرهای دیجیتال مدرن را یاد خواهید گرفت. در طول دوره آموزشی خود به عنوان یک متخصص رسانه یا فناوری رسانه چاپی، با محصولات مختلف در CEWE آشنا خواهید شد تا دقیقا بدانید که چگونه مشتریان را از عملکرد خود راضی کنید. شما همچنین این فرصت را خواهید داشت که در دوره های آموزشی بین مجموعه ای، شرکت نمایید.

آیا قبلاً می دانستید که:

  •      یک محصول چاپی که بارها و بارها در مقادیر زیاد تولید می شود به عنوان یک محصول سری در بازار عرضه می شود؟
  •      “چاپ” معمولی که در خانه از رایانه انجام می دهید بخشی از فناوری چاپ نیست؟
  •      فرآیندهای چاپی نیز وجود دارد که از فرم چاپ استفاده نمی شود؟  این فرآیند NIP نامیده می شود.
  •      رنگ های چاپ استاندارد آبی-سبز، قرمز، زرد و سیاه هستند؟

آموزش به عنوان یک تکنسین رسانه های چاپی بسیار متنوع است؛ زیرا شما هر روز با موارد چاپی مختلفی سر و کار دارید و همیشه مشتری جدیدی در انتظار شما خواهد بود و هر یک از آنها نتیجه نهایی بسیار متفاوتی از شما می خواهند. از تقویم سالیانه با طراحی دقیق گرفته تا دعوت نامه عروسی، بروشور و بسیاری موارد دیگر.

به چه مدارکی نیاز دارم؟

برای آموزش چه چیزی باید همراه داشته باشید؟ علاوه بر دیپلم دبیرستان، سخت کوشی و تلاش از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. اگر شما هم از گذراندن درس های ریاضی لذت می برید و می توانید نمرات خوبی را در این درس ارائه دهید، پس هیچ چیز مانع آموزش شما به عنوان یک متخصص رسانه های چاپی نمی شود. از این گذشته، شما در سال اول کارآموزی خود مواد مورد نیاز تولید را محاسبه کرده و از روش های اندازه گیری و آزمایش، استفاده خواهید کرد.

شما باید یک فناوری رسانه چاپی شوید اگر …

     به مفاهیم ریاضی علاقه مند هستید.

     ارتباط مداوم با مشتریان برای شما آسان است.

تحت هیچ شرایطی نباید یک متخصص فناوری رسانه های چاپی شوید اگر…

     ماشین ها برای شما قابل اعتماد نیستند.

     تمرکز کردن طولانی برای شما مشکل است.

 

آوسبیلدونگ المان
ویزا آوسبیلدونگ آلمان

ویزا آوسبیلدونگ سفارت آلمان

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp