آوسبیلدونگ دستیار بیهوشی

Ausbildung als Anästhesietechnische/r Assistent/in

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

1800 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2500 تا 2800 یورو

پیش نیاز:

گواهی پایان دوره متوسطه

نوع کار:

شیفتی

گروه دوره:

تخصصی

طول دوره:

3 سال

 آوسبیلدونگ دستیار بیهوشی، چه محتوای آموزشی دارد؟

علاوه بر کار روزانه شما در بیمارستان، همچنین باید در حین آموزش به هنرستان های فنی و حرفه ای بروید تا یک متخصص بیهوشی شوید. تا علاوه بر تجربه عملی، دروس لازم برای این حرفه را نیز بیاموزید. موضوعات درسی شما در مدرسه، برای مثال، بهداشت، آناتومی و داروسازی است. پس از سه سال شما در امتحان نهایی شرکت می کنید که شامل بخش کتبی، شفاهی و عملی است. بخش های مختلف کاری که شما می توانید در آن مشغول به کار شوید شامل بیهوشی، اتاق ریکاوری ، اورژانس و آمبولانس است. وظایف شما در هرکدام تهیه، نظارت و پیگیری بیهوشی است. به عنوان مثال، در طول عمل، شما بر تنفس و گردش خون بیمار نظارت می کنید یا دوره بیهوشی را ثبت می کنید. کار دستیار متخصص بیهوشی بسیار نیاز به مسئولیت پذیری بالا داشته و متنوع است. شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ دستیار بیهوشی، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

آوسبیلدونگ دستیار بیهوشی چقدر درآمد دارد؟

دستمزد شما به عنوان دستیار متخصص بیهوشی بسیار متفاوت است و بستگی به شرایطی دارد که شما در آن کار می کنید. تعرفه مشاغل پزشکی برای موسسات دولتی، از جمله بیمارستان‌های شهری و… متفاوت است. به عنوان دستیار متخصص بیهوشی در بیمارستان، بین 1800 تا 2800 یورو در ماه درآمد خواهید داشت. با چند سال تجربه ی حرفه ای، می توانید بین 2500 تا 2800 یورو درآمد کسب کنید. در حالت کلی قرارداد آوسبیلدونگ، تعیین کننده میزان درآمد شما در آلمان می باشد. دستمزد در کلینیک ها و مراکز خصوصی ثابت نیست، به صورت کلی شما حداقل 8.50 یورو در ساعت درآمد دارید. به طور کلی می توان گفت که به عنوان دستیار متخصص بیهوشی می توانید درآمد خوبی را کسب کنید و شغل شما می تواند از مشاغل پردرآمد باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

شما پس از پایان دوره ی آموزش چقدر درآمد خواهید داشت؟

ساعات کار شما معمولا 40 تا 42 ساعت در هفته است. شما در شیفت روز مشغول به کار هستید، زیرا معمولاً هیچ عملی در شب انجام نمی شود. به همین دلیل شما اضافه حقوق شیف شب یا تعطیلات را نخواهید داشت. اگر پس از اتمام دوره آموزش خود به عنوان متخصص بیهوشی ، آموزش بیشتری ببینید، می توانید پول بیشتری کسب کنید. از طریق آموزش تخصصی یا سایر شرایط، ماهانه چند صد یورو بیشتر درآمد خواهید داشت. برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

شما باید دستیار متخصص بیهوشی شوید اگر….

  • شما با مردم خوب هستید.
  • به دروس زیست شناسی و شیمی علاقه مندید.
  • شما خیلی حساس نیستید و بیماری جسمی خاصی ندارید.

تحت هیچ شرایطی نباید دستیار متخصص بیهوشی شوید اگر …

  • تماس با افراد مختلف برای شما مشکل است.
  • بیماری برای شما چیزی است که نمی خواهید با آن کنار بیایید.
                                 

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ فروشنده داروخانه
Beliebsten Ausbildung

آوسبیلدونگ فروشنده داروخانه

آموزش فروشندگی داروخانه به دو صورت عملی و تئوری برگزار و به طور معمول سه سال به طول می انجامد. در موارد استثنایی، می توان آموزش را تا دو سال کاهش داد. در حالی که مبانی تجاری در ابتدا به صورت تئوریک در هنرستان فنی و حرفه ای مورد بررسی قرار می گیرد ، فروشندگان تازه کار دانش خود را عملاً در طول دوره آموزش خود در شرکت اعمال می کنند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ دامپروری
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ دامپروری

تو موفق شدی و روزهای مدرسه را پشت سر گذاشتی. دنیای کار اکنون با یک دوره کارآموزی به عنوان دامدار در انتظار شماست. چه در دامداری و چه به عنوان چوپان، شما به کشاورزی کمک می کنید و البته می خواهید بدانید که آیا تمام تلاش و کار در پایان ماه به ثمر می رسد و آیا می توانید تخم مرغ های تازه بسته بندی شده را تهیه کنید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ متخصص بینایی سنجی
Duales Studium

آوسبیلدونگ متخصص بینایی سنجی

سابقه کار، مهارت ها و وضعیتی است که در آن کار می کنید تعیین کننده میزان درآمد شما بعد از دوره ی کارآموزی خواهند بود. انجمن مرکزی چشم پزشکان سطح حقوق را به شش گروه تقسیم می کند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ پرستاری - لانر آوسبیلدونگ
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ پرستاری

در آموزشگاه های مورد نظر شما تفاوت بین مراقبت های سرپایی و همچنین مراقبت های حاد و طولانی مدت، یعنی افرادی که برای دوره نقاهت پس از تصادف نیاز به حمایت دارند و سپس افرادی که تا پایان عمر به حمایت نیاز دارند، را یاد می گیرید.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp