آوسبیلدونگ آسفالت ساز

Asphalt builder/Asphaltbauer

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

610 تا 690 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1800 تا 2000 یورو

پیش نیاز:

گواهی پایان دوره متوسطه

نوع کار:

شیفتی

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

یک آسفالت ساز در طول دوره ی کارآموزی چه چیزی خواهد آموخت؟

آموزش تبدیل شدن به یک آسفالت ساز سه سال طول می کشد. سال اول این یک دوره آموزشی اولیه است که در آن انواع دانش ساختاری اولیه ، به عنوان مثال نحوه حفاری یا کار با ماشین آلات خاص ، به شما آموزش داده می شود. در دو سال دیگر، سپس تخصص ویژه آسفالت سازی را یاد خواهید گرفت. آموزش تبدیل شدن به یک آسفالت ساز در بخش های تئوری و عملی در آموزشگاه های فنی حرفه ای و شرکت های آموزشی انجام می شود. در کلاس ها شما تمام اصول نظری در مورد تجهیزات ، مصالح ساختمانی و تکنیک های آسفالت سازی را خواهید آموخت. سپس در شرکت های آموزشی و ساختمانی ، آموخته های خود را به طور فعال اجرا می کنید ، آسفالت را مخلوط می کنید و در سطح جاده می ریزید. ماشین آلات نقش مهمی در شغل شما دارند ولی شما باید همچنان از نظر بدنی آمادگی لازم را داشته باشید. شما همچنین نیاز به علاقه و مهارت فنی دارید ، به عنوان مثال وقتی با ماشین آلات سنگین سر و کار دارید باید تمام توجه خود را در این کار بگذارید.

 دستمزد شما در طول دوره ی کارآموزی چقدر خواهد بود؟

شما می توانید در طول آموزش در اولین سال انتظار داشته باشید که بین 610 تا 690 یورو در ماه دستمزد داشته باشید. در سال دوم آموزش احتمالاً می توانید رکورد درآمد 1000 یورو را بشکنید ، بین 830 تا 1060 یورو در ماهیانه در سال دوم آموزش متداول است. در سومین سال آموزش ، ماهیانه 1060 تا 1340 یورو درآمد ناخالص خواهید داشت. پس از کارآموزی ، دستمزد شما به عنوان آسفالت ساز طبعا کاهش نخواهد یافت. دستمزد اولیه 1800 تا 2000 یورو است و هرچه بیشتر در این کار تجربه کسب کنید ، درآمد بیشتری دریافت خواهید کرد. به عنوان یک قاعده ، حقوق شما به عنوان آسفالت ساز بین 2200 تا 2800 یورو در ماه است. اگر شما نیز در چند دوره آموزشی بیشتر شرکت کنید قطعا در شغل خود ارتقا می یابید ، به عنوان مثال به عنوان سرپرست گروه ماهیانه 3000 یورو دستمزد تعلق می گی3رد.

برای این شغل شما باید چه ویژگی هایی داشته باشید؟

شما باید از توان جسمی بالایی برخوردار باشید. شما باید از کار با ماشین آلات سنگین لذت ببرید. شما باید به کاردر فضای باز علاقه مند باشید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ ساعت سازی
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ ساعت سازی

ساعت سازان عشق به جزئیات در خون خود دارند. ساخت، بررسی و تعمیر ساعت‌ها کارهای روزانه‌ای است که باید بر آن مسلط شد. اما قبل از اینکه واقعاً به عنوان یک ساعت ساز در شغل رویایی خود شروع کنید، احتمالاً می خواهید بدانید که نه تنها به عنوان ساعت ساز چه کار می کنید، بلکه همچنین می خواهید بدانید که به عنوان ساعت ساز چه درآمدی دارید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند آتش نشانی
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کارمند آتش نشانی

شما به عنوان یک کارمند دولتی در خدمات آتش نشانی ، همه چیز حول محور کمک های اضطراری سریع می چرخد.شما باید نه تنها در مورد آتش سوزی، بلکه در مورد سایر بلایا و شرایط اضطراری که قربانیان در معرض خطر هستند آگاه بوده و آمادگی داشته باشید. برای مثال، حوادث رانندگی، سیل یا بلایای زیست محیطی از جمله این موارد است.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ صحاف کتاب
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ صحاف کتاب

 تجارت صحافی بسیار قدیمی است و به طور مداوم توسعه یافته است. با گذشت زمان، روشهای مختلف تهیه کتاب و صحافی به وجود آمد که در طول آموزش به عنوان صحاف با آنها آشنا خواهید شد. شما نحوه عملکرد، تنظیم و نگهداری صحیح ماشین آلات مختلف و نحوه نظارت صحیح بر روند تولید را خواهید آموخت.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp