آوسبیلدونگ آسفالت ساز

Asphalt builder/Asphaltbauer

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

610 تا 690 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1800 تا 2000 یورو

پیش نیاز:

گواهی پایان دوره متوسطه

نوع کار:

شیفتی

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

یک آسفالت ساز در طول دوره ی کارآموزی چه چیزی خواهد آموخت؟

آموزش تبدیل شدن به یک آسفالت ساز سه سال طول می کشد. سال اول این یک دوره آموزشی اولیه است که در آن انواع دانش ساختاری اولیه ، به عنوان مثال نحوه حفاری یا کار با ماشین آلات خاص ، به شما آموزش داده می شود. در دو سال دیگر، سپس تخصص ویژه آسفالت سازی را یاد خواهید گرفت. آموزش تبدیل شدن به یک آسفالت ساز در بخش های تئوری و عملی در آموزشگاه های فنی حرفه ای و شرکت های آموزشی انجام می شود. در کلاس ها شما تمام اصول نظری در مورد تجهیزات ، مصالح ساختمانی و تکنیک های آسفالت سازی را خواهید آموخت. سپس در شرکت های آموزشی و ساختمانی ، آموخته های خود را به طور فعال اجرا می کنید ، آسفالت را مخلوط می کنید و در سطح جاده می ریزید. ماشین آلات نقش مهمی در شغل شما دارند ولی شما باید همچنان از نظر بدنی آمادگی لازم را داشته باشید. شما همچنین نیاز به علاقه و مهارت فنی دارید ، به عنوان مثال وقتی با ماشین آلات سنگین سر و کار دارید باید تمام توجه خود را در این کار بگذارید.

 دستمزد شما در طول دوره ی کارآموزی چقدر خواهد بود؟

شما می توانید در طول آموزش در اولین سال انتظار داشته باشید که بین 610 تا 690 یورو در ماه دستمزد داشته باشید. در سال دوم آموزش احتمالاً می توانید رکورد درآمد 1000 یورو را بشکنید ، بین 830 تا 1060 یورو در ماهیانه در سال دوم آموزش متداول است. در سومین سال آموزش ، ماهیانه 1060 تا 1340 یورو درآمد ناخالص خواهید داشت. پس از کارآموزی ، دستمزد شما به عنوان آسفالت ساز طبعا کاهش نخواهد یافت. دستمزد اولیه 1800 تا 2000 یورو است و هرچه بیشتر در این کار تجربه کسب کنید ، درآمد بیشتری دریافت خواهید کرد. به عنوان یک قاعده ، حقوق شما به عنوان آسفالت ساز بین 2200 تا 2800 یورو در ماه است. اگر شما نیز در چند دوره آموزشی بیشتر شرکت کنید قطعا در شغل خود ارتقا می یابید ، به عنوان مثال به عنوان سرپرست گروه ماهیانه 3000 یورو دستمزد تعلق می گی3رد.

برای این شغل شما باید چه ویژگی هایی داشته باشید؟

شما باید از توان جسمی بالایی برخوردار باشید. شما باید از کار با ماشین آلات سنگین لذت ببرید. شما باید به کاردر فضای باز علاقه مند باشید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ فروشنده داروخانه
Beliebsten Ausbildung

آوسبیلدونگ فروشنده داروخانه

آموزش فروشندگی داروخانه به دو صورت عملی و تئوری برگزار و به طور معمول سه سال به طول می انجامد. در موارد استثنایی، می توان آموزش را تا دو سال کاهش داد. در حالی که مبانی تجاری در ابتدا به صورت تئوریک در هنرستان فنی و حرفه ای مورد بررسی قرار می گیرد ، فروشندگان تازه کار دانش خود را عملاً در طول دوره آموزش خود در شرکت اعمال می کنند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ نصب کننده دیوارهای خشک
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ نصب کننده دیوار خشک

به عنوان یک نصاب دیوار خشک، دیوارهای داخلی مورد نظر را بالا می کشید و مطمئن می شوید که اتاق های حاصل فقط باید کاغذ دیواری و کاشی کاری شوند. اگرچه شما باید به شدت از برنامه های معماران در کار خود پیروی کنید، اما با گسترش به طرز شگفت انگیزی خلاق خواهید بود. دوست دارید فضای اداری بسازید، اما حتی نمی توانید تصور کنید که بعداً هر روز در آن بنشینید؟ سپس این آموزش عالی برای شماست!

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کفاش-
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کفاش

آوسبیلدونگ کفاش یکی از دوره های آوسبیلدونگ است که شما می توانید در آن تولید و تعمیر انواع کفش ها را برای کار در محیط های صنعتی بیاموزید. از آنجایی که ممکن است این حوزه مورد انتخاب افراد بسیاری باشد، ما در ادامه قصد داریم به بررسی جزییات آن و همچنین میزان حقوق افراد طی دوره و پس از دوره بپردازیم.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp