آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها

معرفی دوره آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها:

با توجه به تقاضاهای جدید اجتماعی و اقتصادی در صنعت فناوری اطلاعات، حرفه های کارآموزی دیجیتال باید به تغییر و اختراع خود ادامه دهند. سازماندهی مجدد حرفه های فناوری اطلاعات در سال جاری معلق است. از 1 آگوست 2020 موضوع جدیدی برای متخصصان فناوری اطلاعات وجود خواهد داشت – یعنی موضوع متخصصان فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها ی جدید بررسی می شود . وظیفه کارشناسان در این زمینه توسعه راه حل های مبتنی بر داده برای تولید دیجیتال و فرآیندهای تجاری است.

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها

با توجه به اینکه موضوع تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها در حرفه متخصص فناوری اطلاعات از آگوست 2020 فقط به صورت کارآموزی ارائه می شود، هنوز ارقام موثقی از دستمزد کارآموزی وجود ندارد. با این حال، می توان خود را به ارقام دستمزد رشته های موجود معطوف کرد. متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم در دوره آموزشی خود بین 830 تا 1060 یورو درآمد دارد و متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه از 830 یورو شروع می کند و بعداً تا سقف درآمد را  دریافت می کندکه این مبلغ  1080 یورو ناخالص در ماه می باشد. به محض اینکه اطلاعات جدیدی در مورد حقوق کارآموزی به دست آمد، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

حقوق افراد پس از اتمام دوره  آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها

مشابه حقوق آموزشی، هنوز نمی توان درآمدهای بعدی را دقیقاً تخمین زد. با توجه به سازماندهی مجدد حرفه های فناوری اطلاعات و جدید بودن این رشته، نمی توان اظهارات ملموسی در این مورد داشت. با این حال، می توانید فرض کنید که متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها یا طبق تعرفه پرداخت می شود یا باید خودش دستمزد خود را مذاکره کند. در بیشتر موارد، سالها تجربه حرفه ای با حقوق بالاتری همراه است. علاوه بر آموزش حرفه‌ای خوب، آموزش‌های بیشتر مرتبط با موضوع نیز می‌تواند حقوق را بهبود بخشد. همین امر در اینجا نیز صدق می کند: به محض اینکه اطلاعات جدیدی در مورد ارقام دستمزد به دست آمد، آنها را در اینجا خواهید یافت.

چه دوره های آموزشی در آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها وجود دارد؟

با توجه به دیجیتالی شدن روزافزون و توسعه فناوری IT، حرفه های فناوری اطلاعات به طور مداوم در حال گسترش، سازماندهی مجدد و نوسازی هستند. بنابراین، سیستم آموزش بیشتر فناوری اطلاعات به منظور ارائه آینده‌نگر به فارغ‌التحصیلان حرفه‌های فناوری اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است. فرصت های آموزش بیشتر و پیشرفته تر  در صنعت IT بسیار گسترده و آینده نگر است. دوره های معمول آموزشی بعدی پس از آموزش در بخش فناوری اطلاعات، به عنوان مثال، مدرک (لیسانس و بعداً کارشناسی ارشد) یا مدیریت بازرگانی است.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …
با توجه به دیجیتالی شدن روزافزون و توسعه فناوری IT، حرفه های فناوری اطلاعات به طور مداوم در حال گسترش، سازماندهی مجدد و نوسازی هستند. بنابراین، سیستم آموزش بیشتر فناوری اطلاعات به منظور ارائه آینده‌نگر آینده‌نگر به فارغ‌التحصیلان حرفه‌های فناوری اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است. فرصت های آموزش بیشتر و پیشرفته در صنعت IT بسیار گسترده و آینده نگر است. دوره های معمول آموزشی بعدی پس از آموزش در بخش فناوری اطلاعات، به عنوان مثال، مدرک (لیسانس و بعداً کارشناسی ارشد) یا مدیریت بازرگانی است. چشم انداز آینده به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها چیست؟ سال‌هاست که تقاضای زیادی برای متخصصان فناوری اطلاعات در همه رشته‌ها وجود دارد. هر جا که مردم با کامپیوتر و نرم افزار کار می کنند و شبکه دیجیتال وجود دارد، به کارکنان IT آموزش دیده نیاز است. رشته جدید تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها شکافی را پر می کند که به تخصص خاصی نیاز دارد که قبلاً در این فرم موجود نبوده است. مدیریت، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی حجم زیادی از داده ها و فرآیندهای تجاری مهم نیاز به دانش پیچیده تری دارد که اکنون توسط متخصصان آموزش دیده به همراه آورده شده است.

 

حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1080-970 یورو 1010-910 یورو 950-830 یورو

 

شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
کارمند فناوری اطلاعات متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم
1900 یورو 2000 یورو 1700 یورو 2000 یورو مینیمم حقوق
3800 یورو 3400 یورو 2900 یورو 3400 یورو ماکزیمم حقوق

 

اسم پوزیشن های شغلی

نام شرکت جنسیت شروع دوره

لوکیشن دوره

متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها IGV Ingenieurgesellschaft für Grafische Informationsverarbeitung und Verwaltungsbetreuung mbH

group of companies

خانم / آقا 01.09.2022 Eisenach
متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها ARI-Armaturen Albert Richter GmbH & Co. KG

group of companies

خانم / آقا 01.08.2023 Schloß Holte-Stukenbrock
متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها Hörmann KG

group of companies

خانم / آقا 01.08.2023 Steinhagen

یک متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها چه می کند؟

تجزیه و تحلیل فرآیندهای کاری و تجاری: متخصصان فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها، فرآیندهای مهم در مدیریت کسب و کار و تولید را تجزیه و تحلیل می کنند و نتایج را در ارتباط با شرکتی که برای آن کار می کنند ارائه می دهند. ابزارهای مختلف بهینه سازی فرآیند باید مقایسه و انتخاب شوند.

تجزیه و تحلیل منابع داده و ارائه داده: منابع داده ،شناسایی و طبقه بندی می شوند، یعنی مرتب می شوند. این برای آسان تر و کارآمدتر کردن کار با حجم زیاد داده ضروری است. علاوه بر این، باید بررسی شود که چه کسی مجاز به استفاده و پیوند داده ها است تا اقداماتی از این امر به دست آید. متخصصان فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها نیز الزامات فنی برای انتقال داده ها را تضمین کرده و سپس آنها را در دسترس قرار می دهند.

استفاده از داده‌ها برای بهینه‌سازی فرآیندهای کاری و تجاری و همچنین بهینه‌سازی مدل‌های کسب‌وکار دیجیتال: داده‌ها، برای مثال داده‌های محصول، باید از نظر کیفیت، معقول بودن، کمیت، افزونگی (یعنی تکرار)، کامل بودن و اعتبار بررسی شوند. در صورت انحراف از نتایج مورد انتظار، متخصصان فناوری اطلاعات در این زمینه اقداماتی را برای بهبود کیفیت داده ها پیشنهاد می کنند. بخش دیگری از کار این است که داده ها باید به راحتی برای همه کارمندان قابل دسترسی باشد، تا بتوان آنها را به راحتی پیدا کرد و در نهایت دوباره مورد استفاده قرار داد. روش ها و مدل های تحلیلی، آماری و ریاضی – و همچنین زبان های برنامه نویسی و سایر ابزارهای خاص استفاده می شود.

اجرای حفاظت از داده ها و امنیت داده ها: یکی دیگر از بخش های مهم کار، همکاری با افراد و نهادهای مسئول حفاظت از داده ها است. زیرا در مورد تمام فرآیندهای دیجیتالی که افراد زیادی و شاید چندین شرکت در آن دخیل هستند، همیشه موارد زیر اعمال می شود: همه فرآیندها باید با حفاظت از داده ها مطابقت داشته باشند تا از داده های حساس مانند رمز عبور یا سایر اطلاعات مربوط به افراد یا محصولات نتوان سوء استفاده کرد. متخصصان فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها نیز مفاهیمی را برای کاربران، حقوق دسترسی، مدیریت داده ها و مفاهیم پشتیبان گیری از داده ها ایجاد می کنند. حوزه های دیگر اقتصاد داده، مراقبت از داده ها و رمزگذاری داده ها هستند.

وظایف شما در یک نگاه…

  • تجزیه و تحلیل فرآیندهای مدیریت کسب و کار و تولید
  • مقایسه و انتخاب ابزار برای بهینه سازی فرآیند
  • شناسایی و طبقه بندی منابع داده
  • بررسی و ارائه داده ها
  • اقداماتی برای بهبود کیفیت داده ها
  • استفاده از روش ها و مدل های تحلیلی، آماری و ریاضی و همچنین زبان های برنامه نویسی
  • همکاری با افراد و نهادهای مسئول برای حفاظت از داده ها
  • ایجاد مفاهیم کاربر، دسترسی، مدیریت داده و پشتیبان گیری از داده ها

چرا تخصص جدیدی در تحلیل داده ها و فرآیندها وجود دارد؟

شرکت‌ها داده‌های بیشتری را جمع‌آوری می‌کنند که پیچیده‌تر و پیشرفته تر  می‌شود و نیاز به پشتیبانی گسترده دارد. با این حال، متخصصان فناوری اطلاعات در زمینه‌های قبلی توسعه اپلیکیشن و یکپارچه‌سازی سیستم نمی‌توانند علاوه بر این، از این حوزه در حال گسترش داده‌ها و فرآیندها به میزان لازم پشتیبانی کنند. به همین دلیل است که موضوع جدید تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها شکافی را در اینجا می بندند. متخصصان آموزش ویژه می توانند فرآیندها و داده های مهم را تجزیه و تحلیل و بهینه کنند. بنابراین شرکت ها می توانند انعطاف پذیر باقی بمانند و الزامات فنی جدید را برآورده کنند.

چرا باید یک متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها شد؟

با توجه به چالش های روزافزون دیجیتالی شدن، حرفه های فناوری اطلاعات روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کنند. متخصصان آموزش دیده برای بسیاری از شرکت ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند، بنابراین شغل متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها امنیت بالایی را ارائه می دهد. داده های بیشتر و پیشرفته تر  در حال تولید است، به طوری که متخصصان فناوری اطلاعات با این تخصص در آینده همچنان مورد تقاضا خواهند بود. علاوه بر این، فرصت های آموزشی بیشتر نیز وجود دارد.

کجا می توانم به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها کار کنم؟

متخصصان فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها می توانند در صنایع متعددی کار کنند، زیرا کارکنان حرفه های فناوری اطلاعات اکنون به بخشی جدایی ناپذیر از اکثر شرکت ها تبدیل شده اند. شما در فناوری اطلاعات و ارتباطات، در صنعت تولید، در بخش دولتی، با ارائه دهندگان خدمات فناوری اطلاعات و در زمینه خدمات دیگر، محل کار خواهید یافت. اینها می توانند به عنوان مثال، خرده فروشان آنلاین، ارائه دهندگان خدمات انرژی یا شرکت های صنعتی و تحقیقاتی باشند. ورود به این حرفه معمولا در شرکت های کوچک و متوسط ​​صورت می گیرد. شما در دفتر یا در محل در مشتریان یا شرکت ها کار می کنید.

مکان های شما در یک نگاه

دفتر

در مشتریان/شرکت ها در محل

ساعات کار به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها چقدر است؟

مانند سایر رشته ها، متخصصان فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها معمولاً 40 ساعت در هفته کار می کنند.

متخصصان فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها چه لباس های کاری می پوشند؟

معمولاً لباس کار برای این رشته شغلی مشخص نمی شود. بسته به شرکت، استایل کژوال مناسب است یا گاهی اوقات پیراهن می پوشید. برخی از کارفرمایان لباس بیرونی یکنواخت با آرم شرکت را ارائه می دهند – به ویژه برای کارهای صحرایی.

برای اینکه بتوانم یک متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها شوم، باید چه نوع فردی باشم؟

تکنسین: شما در کامپیوتر، الکترونیک و تکنولوژی ماهر و خوب هستید. در اینجا نه تنها مدیریت نرم افزار، بلکه سخت افزار نیز مورد نیاز است.

نابغه اعداد: شما در دنیای اعداد احساس می کنید که در خانه خود هستید و در ریاضیات بسیار خوب هستید، با موقعیت های زیادی روبرو خواهید شد که نیاز به دانش ریاضی و آماری است.

تحلیلگر: شما خیلی چیزها را زیر سوال می برید، با ساختارهای روشن کار می کنید، دوست دارید سازماندهی کنید و متفکر هستید. برای یافتن راه حل های جدید و نوآورانه به مهارت های تحلیلی خود نیاز دارید.

بازیکن تیم: از کار در یک تیم لذت می برید و حس اجتماعی قوی دارید. هنگامی که با همکاران و سایر شرکت ها کار می کنید، سبک ارتباطی شما بهبود می یابد.

آموزش به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها به چه صورتی  کار می کند؟

آموزش حرفه ای به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها یک دوره آموزشی دوگانه است که سه سال طول می کشد. آموزش هم در یک شرکت و هم در یک آموزشگاه حرفه ای انجام می شود. محتوای آموزشی یا در بلوک های چند هفته ای یا در چند روز ثابت در طول هفته یاد می شود. هم مهارت های نظری و هم مهارت های عملی لازم و هم صلاحیت های بین شغلی آموخته می شود. این شامل زبان های خارجی، برنامه نویسی و برنامه ریزی پروژه می شود. دانش اولیه ای که یاد می گیرید در همه رشته های تخصصی فناوری اطلاعات یکسان است و بعداً با تخصص ویژه در تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها و کار پروژه عملیاتی تکمیل می شود.

یک متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها در مدرسه حرفه ای چه می آموزد؟

دانش و مهارت های نظری در مدرسه حرفه ای آموخته می شود. این شامل موضوعاتی مانند قانون کار و قرارداد جمعی، ساختار و سازمان شرکت آموزشی، حفاظت از ایمنی و سلامت در محل کار، حفاظت از محیط زیست و همکاری شبکه ای با استفاده از رسانه های دیجیتال است. حوزه‌های امنیت فناوری اطلاعات و حفاظت از داده‌ها نیز بخشی از درس‌ها هستند. علاوه بر دروس اختصاصی شغل، دروس عمومی مانند انگلیسی، ریاضی و سیاست نیز وجود دارد.

یک متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها در عمل چه می آموزد؟

کارآموزان برای تمرین در شرکت معرفی می شوند. شما اصول اولیه را یاد خواهید گرفت، اما وظایف خاص شغل را نیز خواهید آموخت. از جمله، تجزیه و تحلیل الزامات خاص مشتری، برنامه ریزی پروژه و برنامه ریزی فرآیندهای عملیاتی، شناسایی و طبقه بندی داده ها با استفاده از مدل های پیش بینی ریاضی و روش های آماری، اطمینان از کیفیت داده ها و حفاظت از داده ها، پردازش نتایج تجزیه و تحلیل و گزینه های بهینه سازی، و برنامه ریزی اقدامات برای بهینه سازی فرآیند و کنترل کیفیت و سودآوری مواردی است که شما می آموزید و در این موارد تجربه کسب می کنید .

آوسبیلدونگ المان
ویزا آوسبیلدونگ آلمان

ویزا آوسبیلدونگ سفارت آلمان

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp