آوسبیلدونگ فروشنده ماشین

automobile salesman/Automobilkaufmann

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

700 تا 830 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2000 یورو

پیش نیاز:

گواهی پایان دوره متوسطه

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

ما در این مطلب قصد داریم به بررسی جزییات مربوط به آوسبیلدونگ فروشنده ماشین، بپردازیم. اینکه چه حقوقی به افراد طی دوره و پس از آن داده خواهد شد نیز بررسی می شود. در ادامه همراه ما باشید.

به عنوان یک فروشنده ی خودرو در طول دوره ی کارآموزی چه چیزی خواهید آموخت؟

در دوران کارآموزی، با تمام مناطق تجاری نمایندگی های خودرو آشنا می شوید. اما شما همچنین دانش فنی اولیه در مورد نحوه کار با ماشین ها را خواهید آموخت. شما می توانید آموزش خود را به عنوان فروشنده خودرو در نمایندگی های خودرو، در تولیدکنندگان یا واردکنندگان خودرو به پایان برسانید. در این بخش نحوه برگزاری مشاوره، نحوه تنظیم قرارداد فروش یا اجاره یا مواردی که هنگام بررسی لوازم جانبی خودرو باید در نظر بگیرید را یاد خواهید گرفت. پس از سومین سال کارآموزی، می توانید مشتری ها را در مورد مزایا و معایب مربوط به انواع مختلف روش های تامین مالی راهنمایی کنید. علاوه بر این، شما همه چیز را در زمینه مدیریت منابع انسانی و ایمنی شغلی خواهید دانست. شما به عنوان یک فروشنده خودرو، مسئول فرایندهای مدیریت دفتر و حفاظت از اطلاعات دفتر کار خود هستید. بنابراین شما باید نه تنها از اتومبیل، بلکه از فعالیت های تجاری نیز لذت ببرید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

شما در طول دوره ی کارآموزی چقدر درآمد خواهید داشت؟

در سال اول آموزش، کارآموزان ماهانه 700 تا 830 یورو ناخالص دریافت می کنند. در سال دوم آموزش فروشنده خودرو، ماهیانه 850 تا 880 یورو ناخالص و در سال سوم 900 تا 950 یورو ناخالص دریافت می کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

بعد از پایان دوره ی کارآموزی چقدر درآمد خواهید داشت؟

با اتمام دوره کارآموزی، بسیاری از موارد نه تنها در زندگی روزمره شما تغییر خواهد کرد همچنین افزایش قابل توجهی در دستمزد دریافت خواهید کرد. درآمد فروشندگان خودرو به طور متوسط ​​2000 یورو در ماه است. بسته به حوزه مسئولیت، دستمزد می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد ، به عنوان مثال، فروشندگان خودرو به طور متوسط ​​ماهانه 2700 یورو در زمینه مشاوره تخصصی درآمد دارند. صرف نظر از حوزه ای که در آن کار می کنید، حقوق شما به عنوان فروشنده خودرو همیشه به عوامل خارجی بستگی دارد. به عنوان یک قاعده، شما در یک نمایندگی بزرگ خودرو یا خودرو ساز بیشتر از یک شرکت نسبتاً کوچک درآمد کسب می کنید. همچنین یک تقسیم شرقی-غربی در آلمان وجود دارد. این بدان معناست که فروشندگان خودرو در ایالت های فدرال قدیمی به طور متوسط ​​دستمزد بالاتری نسبت به همکاران خود در ایالت های فدرال جدید دریافت می کنند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

شما باید یک فروشنده ی خودرو شوید اگر…

دوست دارید به مشتریان مشاوره دهید و در مذاکرات پیروز هستید اتومبیل برای شما بیش از چهار لاستیک و یک فرمان است. شما غریزه زیادی برای شناخت نیازهای مردم دارید.

تحت هیچ شرایطی نباید فروشنده خودرو شوید اگر …

شما نمی توانید یک تویوتا را از یک جگوار تشخیص دهید. پیدا کردن کلمات و استدلال های مناسب برای مذاکرات برای شما دشوار است.  

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ طراح پارچه
Schulische Ausbildung

آوسبیلدونگ طراح پارچه

برای اینکه نگران صرف کردن آخرین پیراهن خود برای تمرین نباشید، اکنون یک نمای کلی از آنچه به دست می آورید دریافت می کنید. زیرا علاوه بر عوامل یادگیری و سرگرمی، دستمزد به عنوان یک طراح پارچه موضوع مهمی است.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ آرایشگری - لانر آوسبیلدونگ
Beliebsten Ausbildung

آوسبیلدونگ آرایشگری

آوسبیلدونگ آرایشگری، به ویژه در بخش های آرایشی هتل ها یا در تولیدات فیلم و تئاتر مورد تقاضا هستند. همچنین امکان برقراری تماس نیز وجود دارد، سپس مستقیماً از مشتریان خود در خانه بازدید می کنید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند رسانه
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کارمند رسانه

نظارت بر نویسندگان، توسعه اقدامات تبلیغاتی و فروش تبلیغات، وظایف فروشندگان رسانه می باشد. امروزه صنعت رسانه در حال رونق است و افرادی که به این حوزه وارد می شوند می توانند آینده کاری بسیار خوبی داشته باشند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ طراحی داخلی خودرو
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ طراح داخلی خودرو

تخصص و مهارت شما در صنعت خودرو استفاده می شود. اما شرکت هایی که هواپیما، قطار یا کشتی می سازند نیز می توانند برای شما مناسب باشند. همچنین امکان کار در یک تجارت کوچک، به عنوان مثال در یک مغازه اثاثیه یا لوازم داخلی خودرو وجود دارد.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp