آوسبیلدونگ نانوایی

Baker

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

565 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1700 تا 2100 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

شما در طول دوره ی آموزش خود چه چیزهایی خواهید آموخت؟

آموزش نانوا شدن یک آموزش عملی و تئوری در مدرسه ی فنی و حرفه ای و نانوایی است. در کارآموزی همچنین خواهید آموخت که نانوا بودن چیزی فراتر از “فقط” پختن است. مهمتر از همه، بهداشت و ایمنی شغلی در نانوایی بسیار مهم است. بنابراین شما باید برای نظافت منظم آماده باشید. کنترل غذا و کالاهایی که برای پخت و پز مورد نیاز است نیز بخش مهمی از آموزش نانوایی شماست.

شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ نانوایی، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

شما در طول دوره ی آموزش خود چقدر حقوق دریافت خواهید کرد؟

در سال اول کارآموزی شما تازه شروع کرده اید و مربی شما اصول اولیه را به شما نشان می دهد. ناگفته نماند که شما کمک چندانی برای شرکت خود نمی کنید، بلکه باید زمان زیادی را روی آموزش دیدن خود سرمایه گذاری کنید. به همین دلیل است که درآمد شما در سال اول کارآموزی 565 یورو در ماه است و فقط در سال دوم کارآموزی به 670 یورو افزایش می یابد. در سال سوم آموزش، حقوق ناخالص شما دوباره افزایش می یابد – به 800 یورو ناخالص تبدیل می شود. بسته به محل کار، ممکن است اتفاق بیفتد که در روزهای یکشنبه و تعطیلات رسمی در نانوایی بایستید. در اینجا نیز به عنوان نانوا حقوق یا نرخ ساعتی وجود دارد که به دستمزد معمول شما اضافه می شود.

برای اطلاع از حداقل حقوق آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

شما پس از پایان دوره ی آموزش خود چفدر حقوق دریافت خواهید کرد؟

به عنوان یک نانوا آموزش دیده، درآمد شما بسیار بیشتر از دوره کارآموزی شما است. حقوق اولیه شما بستگی به نوع اشتغال و شرکت شما دارد ، اما معمولاً بین 1700 تا 2100 یورو ناخالص است. همچنین بستگی به این دارد که در کدام ایالت زندگی و کار می کنید. مانند هر شغلی، به عنوان نانوایی، حقوق شما با افزایش تجربه کاری افزایش می یابد. با استفاده از فرصت های آموزشی بیشتر می توانید درآمد خود را حتی بیشتر بهبود بخشید. اگر در آزمون کارشناسی ارشد نانوایی قبول شده اید، به طور متوسط ​​2500 یورو ناخالص به عنوان استاد نانوا با حقوق دریافت خواهید کرد. همانطور که می بینید ، به عنوان یک نانوا باید کار خود را از روی اشتیاق انجام دهید و نه فقط به خاطر پول.

برای اطلاع از ساعت کار در آوسبیلدونگ کلیک کنید.

شما باید نانوا شوید اگر …

  • شما می خواهید ببینید دیگران چگونه از کار شما لذت می برند.
  • شما از امتحان کردن چیزهای جدید بارها و بارها لذت می برید.
  • دوست دارید در شغل خود فعال باشید و می توانید درایت خود را نشان دهید.

تحت هیچ شرایطی نباید نانوا شوید اگر …

  • زود بیدار شدن برای شما وحشتناک است.
  • شما به گرد و غبارحساسیت دارید.
برخی از دوره  های آوسبیلدونگ مرتبط شامل موارد زیر می شود :

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ وکیل حقوقی - لانرآوسبیلدونگ
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ وکیل حقوقی

به عنوان یک وکیل حقوقی، شما مدیر دفتر حقوقی هستید. حتی قبل از اینکه موکل اجازه داشته باشد با وکیل دست بدهد، او در حال حاضر با شما شرایط نام خانوادگی دارد. شما قرار ملاقات را هماهنگ کردید و او را به روش دوستانه معمول پذیرفتید.

مطالعه بیشتر...
اوسبیلدونگ دماسنج سازی
Duales Studium

آوسبیلدونگ سازنده دماسنج

در آموزش دوگانه شما نه تنها باید با دماسنج های معمولی اتاق یا بالینی سر و کار داشته باشید، بلکه باید با دماسنج های آزمایشگاهی و کلینیک ها نیز سر و کار داشته باشید. آموزشی که باعث می شود دماسنج سرگرم کننده شما بدرخشد!

مطالعه بیشتر...
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ پاک کننده نساجی

اگر آموزش خود را به عنوان پاک کننده پارچه با موفقیت تسلط داشته باشید، در برابر هر لکه ای یک (شوینده) پیدا خواهید کرد و می دانید که کدام روش برای پارچه های مختلف مانند چرم و پنبه مناسب است.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ متخصص تولید شیمی
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ متخصص تولید شیمی

شما به عنوان یک متخصص تولید مواد شیمیایی دقیقاً درگیر این فرآیند هستید. شما ماشین‌های تولیدی پیشرفته را راه‌اندازی می‌کنید، در صورت امتناع از کار و انجام بررسی، آنها را تعمیر می‌کنید.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp