آوسبیلدونگ کارشناس اقتصادی بانک پس انداز

Sparkassenbetriebswirt/in

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

600

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

3300

پیش نیاز:

دیپلم حرفه ای

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3.5 سال

آوسبیلدونگ کارشناس اقتصادی بانک، دوره ای جامع است که شما با شرکت در آن می توانید به متخصصی تمام عیار در زمینه های مشاوره ای، مالی و بازرگانی تبدیل شوید. در ادامه همراه ما باشید تا میزان حقوق و دستمزد طی این دوره و پس از آن را بررسی کنیم.

شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ کارشناس اقتصادی بانک، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

حقوق افراد در دوره کارآموزی

به طور کلی، هزینه های آموزش در این حوزه بین 4000 تا 6000 یورو به اضافه هزینه های امتحانات است، که بین 450 تا 600 یورو محاسبه خواهد شد. ضمناً: اگر دوره را به صورت پاره وقت بگذرانید، حقوق ماهانه معمول خود را دریافت خواهید کرد، زیرا به صورت تمام وقت به عنوان کارمند بانک به کار خود ادامه می دهید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

شرایط درخواست برای تبدیل شدن به یک اقتصاددان تجاری چیست؟

برای اینکه مجاز به ثبت نام در دوره های آموزشی تکمیلی باشید، باید بتوانید نشان دهید که دوره های کارمند بانک را گذرانده اید و دوره های بعدی را به عنوان متخصص بانک می خواهید بگذرانید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره کارآموزی

در صورت داشتن تحصیلات بیشتر، حقوق شما بیشتر خواهد بود. به عنوان یک اقتصاددان تجاری بانک، حقوق ناخالص بین 3300 تا 3800 یورو خواهد بود. همانطور که می بینید، نه تنها از نظر شغلی، بلکه از نظر حقوق و دستمزد به عنوان مدیر نیز چشم انداز شغلی خوبی دارید.

به شما پیشنهاد می کنیم، مقاله زیر را بخوانید:

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

مسیر شغلی

آموزش بیشتر

به عنوان یک اقتصاددان تجاری بانک، می توانید آموزش های بیشتر را تکمیل کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شدن به یک مشاور سرمایه گذاری یا حسابرس انجمن. پس از قبولی در آزمون، حوزه مسئولیت گسترش می یابد و حقوق بیشتری دریافت می کنید.

مدرک MBA

به عنوان یک فرد واجد شرایط حرفه ای، شما این فرصت را دارید که در یک برنامه MBA ثبت نام کنید. در اینجا می توانید مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را دریافت کنید. به هر حال: با داشتن مدرک در این زمینه، شما همچنین واجد شرایط موقعیت های مدیریتی در طیف گسترده ای از شرکت های تجاری هستید.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

 • مشاوره و پشتیبانی برای مشتریان خصوصی و شرکتی ارائه دهید.
 •  مدل های سرمایه گذاری را ارائه و توضیح دهید.
 •  تصمیمات پرسنلی را بگیرید.
 •  از تیم حسابداری و حسابداران حمایت کنید.
 •  با برنامه های مختلف کامپیوتری سر و کار داشته باشید.
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1452 یورو 1320 یورو 1100 یورو 1032 یورو
 
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
کارشناس اقتصادی بانکی بانک مطالعاتی دوگانه   کارمند بانک  
2300 یورو 2500 یورو 2200 یورو 2400 یورو مینیمم حقوق
3800 یورو 4500 یورو 3400 یورو 3800 یورو ماکزیمم حقوق

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

معرفی دوره آوسبیلدونگ کارشناس اقتصادی بانک

اینکه چه وظایفی را پس از آموزش بیشتر به عنوان اقتصاددان بازرگانی بانک بر عهده می گیرید، همیشه به شعبه مربوطه بستگی دارد. به عنوان یک قاعده، شما یک موقعیت مدیریتی را بر عهده می گیرید یا در یک زمینه ای که تخصص آن را دارید، استخدام خواهید شد.

مدیر بانک چه می کند؟

انجام مشاوره با مشتریان

اگر شرکت ها یا مشتریان خصوصی نیاز به مشاوره داشته باشند، این امر اغلب توسط مدیر بازرگانی بانک انجام می شود. به عنوان مثال، او از شرکت های سرمایه گذاری حمایت می کند و ارتباط بین سرمایه گذاری و برنامه ریزی مالی را توضیح می دهد. به عنوان مثال، ما با هم در مورد درآمد و هزینه های مورد انتظار صحبت می کنیم تا بتوان در مورد یک مدل سرمایه گذاری، به ویژه صندوق های سهام، تصمیم گرفت.

وظایف مدیریتی را بر عهده بگیرید

اقتصاددانان بازرگانی بانک، سمت مدیریتی در شعبه را به عهده می‌گیرند، مثلاً به عنوان مدیر شعبه. این بدان معنی است که آنها اطمینان حاصل می کنند که فرآیندهای ارتباطی در بخش ها کار می کنند و می توانند هر گونه اختلال در روند عملیات را اصلاح کنند.

فعالیت در بخش فروش

در این شغل شما با استراتژی های مختلف فروش سر و کار دارید، فرآیندهای مربوطه را بهینه می کنید و برنامه ریزی فروش را بر عهده می گیرید که توسط کارکنان اجرا می شود. این شامل اقداماتی برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی است.

انجام پروژه‌ها

بانک‌های پس‌انداز پروژه‌های متنوعی را از آموزش زبان گرفته تا جوایز موسیقی کلیسا تأمین مالی می‌کنند. اینها باید برنامه ریزی، اجرا و تکمیل شوند.

مدیریت یک شعبه

به عنوان مدیر بخش یک بانک، محاسبات متعددی را انجام می دهید که بر شعبه تأثیر می گذارد. این شامل، محاسبه حدود قیمت بالاتر برای محصولات سرمایه گذاری و محدودیت قیمت پایین تر برای وام است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

چرا باید یک اقتصاددان تجاری شد؟

آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک اقتصاددان تجاری بانک، شما را قادر می سازد تا وظایف را بر عهده بگیرید و کارمندان را رهبری کنید. این یک مدرک معتبر است که به معنای حقوق مناسب و شغلی با آینده است.

کجا می توانم به عنوان یک اقتصاددان تجاری کار کنم؟

همانطور که از نامش پیداست، شما در یک بانک کار می کنید. شعبه های مختلفی در سرتاسر آلمان به روی شما باز است که در آن در بخش های مختلف کار خواهید کرد.

ساعات کار به عنوان یک اقتصاددان تجاری چقدر است؟

این فرد از دوشنبه تا جمعه کار می کند. در موارد نادر روزهای شنبه نیز ممکن است کاری شود.

اقتصاددانان بانک چه لباس کار می پوشند؟

اقتصاددانان تجاری مطابق با سبک تجاری لباس می پوشند.

برای تبدیل شدن به یک اقتصاددان تجاری باید چه تیپ شخصیتی داشته باشیم؟

کنترل در بانک های بخش مهمی از کار یک مدیر تجاری بانک است که نیاز به درک ریاضی زیادی دارد. به عنوان یک اقتصاددان تجاری بانک، اغلب در یک موقعیت مدیریتی کار می کنید و نیاز به مهارت های مدیریتی دارید. در بسیاری از موقعیت ها، باید قدرت تحلیلی داشته باشید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

آیا قبلاً می دانستید که …

 • رکود آهسته اما طولانی در بازار را سقوط سالامی می نامند؟
 • بازار سهام بین بازارهای گاوی و خرسی تفاوت قائل می شود؟
 • در انگلستان و آمریکا تقریباً همه بانک ها در یک زمینه تخصص دارند؟
 • بانک ها را می توان در بیشتر آسمان خراش های فرانکفورت یافت؟
 • DAX فقط از سال 1988 وجود داشته است؟ در ابتدا فقط به عنوان مکمل سایر شاخص های سهام آلمان در نظر گرفته شد و در طول زمان جایگزین آنها شد.

آموزش بیشتر به عنوان یک اقتصاددان تجاری بانک چگونه کار می کند؟

The Savings Bank Business Economist یک دوره آموزشی پیشرفته است. این زمانی اتفاق می‌افتد که شما دوره‌های آموزشی خود را به‌عنوان کارمند بانک تکمیل کرده‌اید و سپس آموزش‌های بیشتر را برای تبدیل شدن به یک متخصص بانک می گذرانید.

اگر قبلاً آموزش خود را تکمیل کرده باشم، آموزش بعدی چگونه کار می کند؟

اگر کارمند بانک هستید و چندین سال سابقه حرفه ای دارید، می توانید برای تحصیلات تکمیلی ثبت نام کنید تا یک اقتصاددان بازرگانی بانک شوید. در بیشتر موارد، برای تبدیل شدن به یک متخصص بانک پس‌انداز، باید دوره‌های آموزشی تکمیلی را نیز گذرانده باشید. آموزش بیشتر به صورت تمام وقت یا پاره وقت تکمیل می شود و توسط دانشگاه های اسپارکاسه یا آکادمی های اسپارکاسه ارائه می شود.

اگر من هنوز هیچ آموزشی را تکمیل نکرده باشم، آموزش بعدی چگونه کار می کند؟

اگر هنوز دوره کارآموزی در امور مالی را تکمیل نکرده اید، باید برای کارآموزی به عنوان کارمند بانک اقدام کنید، که آموزش های بعدی را برای متخصصان و مدیریت بازرگانی ارائه می دهد. در مجموع، این آموزش حدود شش سال طول می کشد. شما پس از حدود سه سال آموزش خود را به عنوان کارمند بانک تکمیل خواهید کرد و برای دو دوره آموزشی بیشتر به سه سال دیگر نیاز خواهید داشت، زیرا آنها را به صورت پاره وقت می گذرانید. این بدان معناست که شما بیشتر مباحث را به صورت خودآموز و آموزش الکترونیکی آموزش خواهید دید و فقط برای چند روز حضور و امتحانات به دانشگاه یا آکادمی سفر می کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی انصراف از آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

یک اقتصاددان بازرگانی بانک در دانشگاه چه می آموزد؟

آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک مدیر بانک به دانش پایه و یک مطالعه عمیق تقسیم می شود. آموزش های شما بیشتر در مورد صلاحیت های بانکی، صلاحیت های فروش و صلاحیت های مدیریتی است. این آموزش بیشتر با یک امتحان که شامل یک بخش کتبی و یک بخش شفاهی است به پایان می رسد.

شما باید یک اقتصاددان تجاری شوید اگر…

 • شما همیشه با وجدان هستید.
 • ساعات کاری منظم برای شما بسیار مهم است.

قطعاً نباید یک اقتصاددان تجاری اسپارکاسه شوید اگر…

 • ریاضیات و اقتصاد خوبی ندارید.
 • نمی توانید تصور کنید که هر روز کت و شلوار بپوشید.
       

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ کارگر عمران
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ کارگر عمران

هرکسی که گودالی برای دیگران حفر کند، مطمئناً می خواهد با آن پول کمی به دست بیاورد. شما در کارگاه های ساختمانی در باد و هوا می ایستید، خود را در معرض صدا، گل و خاک قرار می دهید و کارهای فیزیکی سنگین انجام می دهید.

مطالعه بیشتر...
Clerk for courier, express and postal services
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ منشی پیک و خدمات پستی 

در دوره آوسبیلدونگ منشی پیک و خدمات پستی مشاوره دادن به مشتریان، یافتن مسیرها،بررسی محموله ها ،بخشی از وظایف شما می باشد. در صورتی که در کارخود جدیت به خرج دهید و مرتب و منظم ظاهر شوید، امکان پیشرفت شغلی و دریافت پاداش برای شما محیا می شود.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp