اپراتور تجهیزات ساختمانی

Baugeräteführer

شیفتی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

624

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2900

پیش نیاز:

گواهی پایان دوره متوسطه

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

آوسبیلدونگ

طول دوره:

3 سال

در آوسبیلدونگ اپراتور تجهیزات ساختمانی، شما به عنوان اپراتور تجهیزات ساختمانی معمولا در شرکت هایی کار می کنید که با ساخت و ساز ساختمان، عمران، راه سازی و مهندسی عمران خاص سروکار دارند، اما اپراتور تجهیزات ساختمانی در بخش باغبانی نیز مورد نیاز است. کار شما معمولاً در سایت‌های ساختمانی انجام می‌شود، جایی که هم آماده‌سازی کار ساختمانی و هم اجرا و تعمیر تجهیزات ساختمانی به حوزه مسئولیت شما تعلق دارد. شما باید کارهای زیادی انجام دهید! از برنامه ریزی بر اساس طرح ها گرفته تا راه اندازی، ایمن سازی، بارگیری و بهره برداری تا تبدیل مناطق ساخت و ساز – همه چیز بخشی از کار شماست. حتی اگر این روش به سرعت روتین شود، هرگز نمی‌دانید دقیقاً در چه شرایطی کار می‌کنید، به همین دلیل است که هر روز با موقعیت‌های جدیدی روبرو خواهید شد. شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ اپراتور تجهیزات ساختمانی، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از: برخورد با تجهیزات ساختمانی جالب و سخت است، اما خطرات زیادی نیز دارد. بنابراین لازم است که دقت، انعطاف و احتیاط زیادی را در آموزش به همراه داشته باشید تا مناطق خطر را در مراحل اولیه تشخیص دهید و کار ساخت و ساز را دقیقاً طبق برنامه انجام دهید. اگر در مدرسه از درس های فیزیک، ریاضی، صنایع دستی و فناوری نیز لذت می بردید، آموزش به عنوان اپراتور تجهیزات ساختمانی قطعاً گزینه ای برای شماست، زیرا در شغل بعدی خود مجبور خواهید بود اغلب از نوارها و مترهای اندازه گیری استفاده کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

در طول آموزش سه ساله برای تبدیل شدن به اپراتور تجهیزات ساختمانی، همه مواردی را که برای انجام این کار نیاز دارید، یاد خواهید گرفت و در این فرآیند همه چیز را به دست خواهید آورد. حوزه های مسئولیت شما برای هر کاری که با تجهیزات ساختمانی انجام می شود بسیار متنوع است و بنابراین، همراه با دروس تئوری در مدرسه فنی و حرفه ای، آموزش شما به عنوان اپراتور تجهیزات ساختمانی هرگز خسته کننده نیست. دو سال اول آموزش عمدتاً به انواع مختلف فناوری ساخت و ساز مربوط می شود. اما این همه ماجرا نیست!

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

در بخش عملی، هر آنچه که باید در مورد جابجایی تجهیزات نقشه برداری و عناصر ماشین بدانید به شما آموزش داده خواهد شد و همچنین نحوه نگهداری، بهره برداری و تبدیل تجهیزات ساختمانی به شما آموزش داده می شود. در سال آخر آموزش با پیچیدگی های تکنولوژی ساخت و ساز مانند بارگیری تجهیزات ساخت و ساز مواجه خواهید شد. پس از اتمام موفقیت آمیز دوره آوسبیلدونگ اپراتور تجهیزات ساختمانی، اگر می خواهید در حرفه خود بیشتر پیش روید، می توانید به عنوان مثال در زمینه های ایمنی شغلی یا فناوری ماشین آلات ساختمانی تخصص داشته باشید یا – با پذیرش دانشگاه – مدرک لیسانس خود را در رشته مهندسی مکانیک بر اساس آموزش به عنوان تجهیزات ساختمانی کسب کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

شما باید یک اپراتور تجهیزات ساختمانی شوید اگر …

  • حتی باران و طوفان هم نمی توانند جلوی شما را بگیرند.
  • شما مشکلی در حفظ برنامه ها ندارید.
  • ماشین های ساختمانی شما را مجذوب خود می کنند.

تحت هیچ شرایطی نباید اپراتور تجهیزات ساختمانی شوید اگر …

  • شما بی توجه و بی نظم هستید.
  • برای شما مهم است که خلاقانه کار کنید.
  • شما نمی خواهید لباس کار محافظ بپوشید.
به شما پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید:

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp