آوسبیلدونگ سازنده قایق

Boat builder/Bootsbauer

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

550 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2020 یورو

پیش نیاز:

دیپلم 12 ساله

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3سال و نیم

دوره ی آوسبیلدونگ سازنده قایق چگونه خواهد بود؟

آوسبیلدونگ سازنده قایق به دو صورت عملی و تئوری خواهد بود بنابراین شما دوره ی های عملی آموزش خود را در مدارس فنی و حرفه ای سپری خواهید کرد. شما از ابتدا به صورت تخصصی آموزش خواهید دید به طوری که می توانید از همان ابتدا در بسیاری از کارها دخالت داشته باشید و شما باید قوی باشید، زیرا بسیار محتمل است که مجبور باشید در خارج از کشتی حتی در باد شدید و باران یا در گرمای سوزان کار کنید. علاوه بر این، شما نباید حساسیت به گرد و غبار یا فوبیاهای مختلف داشته باشید و با سر و صدا و بوی مختلف مشکلی نداشته باشید، زیرا ساختن قایق ها یک کار کاملا دستی می باشد و شما نباید در این موارد بسیار حساس باشید. شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ سازنده قایق می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی آوسبیلدونگ چیست؟ کلیک کنید.

دستمزد شما در طول دوره ی آوسبیلدونگ سازنده قایق چقدر خواهد بود؟

دستمزد شما به عنوان یک سازنده ی قایق بسته به منطقه و شرکت آموزشی و بسته به کار بر روی یک قایق تفریحی لوکس و یک قایق سواری متفاوت است. در برخی از شرکت ها درآمد بسیار خوبی خواهید داشت، اما کارخانه های کشتی سازی در ایالت های جدید فدرال اغلب حقوق کمتری پرداخت می کنند. به صورت متوسط در سال اول آموزش حداقل 550 یورو و در سال دوم حداقل 649 یورو ناخالص دریافت خواهید کرد. در سومین سال آموزش شما حداقل 743 یورو دریافت خواهید کرد و شش ماه آخر با حداقل 770 یورو ناخالص پاداش دریافت خواهید کرد. در برخی موارد، دستمزد ماهانه بیش از 900 یورو حتی در اولین سال آموزش امکان پذیر می باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

دستمزد شما پس از دوره ی آموزش چقدر خواهد بود؟

پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ سازنده قایق و شروع در دنیای حرفه ای  می توانید انتظار داشته باشید که حقوق اولیه شما به عنوان یک قایق ساز حداقل 1700 یورو و تا 2340 یورو ناخالص باشد. اما اگر هنوز عطش شما به دانش برطرف نشده است یا اگر فوراً می خواهید در این شغل حرفه ای شوید، می توانید تحصیلات خود را نیز ادامه دهید. در این صورت می توانید قایق ویا حتی کشتی ساز شوید و سپس شاگردان خود را آموزش دهید و کارگاه ساخت قایق خود را راه اندازی کنید. درآمد ناخالص کشتی سازی بین 2950 تا 3470 یورو است. در غیر این صورت، شما همچنان می توانید در زمینه های مختلف، به عنوان مثال در زمینه فناری چوب مشغول به کار شوید. با این کار قطعاً می توانید حقوق خود را به عنوان یک قایق ساز تقریباً 2900 تا 3500 یورو ناخالص افزایش دهید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ 2022 کلیک کنید.

شما می توانید یک سازنده ی کشتی باشید اگر …

  • قایق ها و دریا شما را مجذوب خود می کند.
  • شما قادر به انجام کارهای گروهی هستید.
  • از کار دستی لذت می برید.

تحت هیچ شرایطی نباید قایق ساز شوید اگر …

  • دریازدگی زندگی را برای شما سخت می کند.
  • شما نمی توانید باران را تحمل کنید و یا به آفتاب حساسیت دارید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp