آوسبیلدونگ صحاف کتاب

Buchbinder

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

550 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1553 یورو

پیش نیاز:

گواهی پایان دوره متوسطه

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

آوسبیلدونگ صحافی کتاب، شامل چه مواردی می شود؟

تجارت صحافی بسیار قدیمی است و به طور مداوم توسعه یافته است. با گذشت زمان، روش های مختلف تهیه کتاب و صحافی به وجود آمد که در طول آموزش به عنوان صحاف با آنها آشنا خواهید شد. شما نحوه عملکرد، تنظیم و نگهداری صحیح ماشین آلات مختلف و نحوه نظارت صحیح بر روند تولید را خواهید آموخت. از طرف دیگر شما هنوز بیشتر فرآیندهای اتصال، مانند تا کردن ورق های کاغذ و چسباندن کتاب، را با دست انجام می دهید. در هر صورت، شما نیاز به مهارت زیادی دارید و با دقت کار می کنید.

درآمد شما در طول دوره ی آموزش چقدر خواهد بود؟

به عنوان یک صحاف، حقوق و دستمزد شما عمدتا تحت تأثیر این است که شما در کدام شهر و شرکت مشغول به کار هستید. به عنوان یک صحاف، شما در سال اول آموزش خود حداقل 550 یورو ناخالص دریافت می کنید. در سال دوم حداقل 649 یورو دریافت می کنید و در سال سوم حقوق کارآموزی شما به حداقل 743 یورو در ماه افزایش می یابد. شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ صحاف کتاب، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

درآمد شما بعد از پایان دوره ی کارآموزی چقدر خواهد بود؟

پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره ی کارآموزی، شما یک صحاف آموزش دیده هستید. به عنوان یک صحاف تازه کار ، اکنون از حقوق بالاتری برخوردار هستید. نرخ ساعتی برای صحافان در اولین سال کار خود 9.71 یورو است که در صورت کار 40 ساعت در هفته ، حدود 1553 یورو در ماه است. هرچه تجربه حرفه ای بیشتری به عنوان صحاف کسب کنید ، درآمد شما در سالهای بعد افزایش می یابد. پس از چهار سال کار به عنوان یک صحاف آموزش دیده ، دستمزد شما 11.42 یورو ساعتی است که حدود 1827 یورو در ماه است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

شما باید یک صحاف کتاب شوید اگر…

  • از کار مستقل لذت می برید.
  • کتابها همیشه برای شما مهم هستند و از خریدن آن ها لذت میبرید.
  • شما از انجام کارهای دستی لذت میبرید.

تحت هیچ شرایطی نباید صحاف کتاب شوید اگر …

  • شما دوست ندارید در کارخانه ها مشغول به کار باشید.
  • دوست دارید در یک تیم کار کنید.
 

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

Candle maker and wax maker-compressed
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ ساخت شمع و موم

در دوره آوسبیلدونگ ساخت شمع و موم شما می توانید برای ساخت و طراحی انواع شمع در مراسم مختلف آموزش ببینید و همچنین درآمد خوبی را از این راه طی دوره آموزش و پس از آن کسب نمایید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ صحاف کتاب
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ صحاف کتاب

 تجارت صحافی بسیار قدیمی است و به طور مداوم توسعه یافته است. با گذشت زمان، روشهای مختلف تهیه کتاب و صحافی به وجود آمد که در طول آموزش به عنوان صحاف با آنها آشنا خواهید شد. شما نحوه عملکرد، تنظیم و نگهداری صحیح ماشین آلات مختلف و نحوه نظارت صحیح بر روند تولید را خواهید آموخت.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ تولید کننده لباس های چرمی و خزدار
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. با شرکت در این دوره آوسبیلدونگ افراد به خیاط تخصصی برای دوخت این لباس ها تبدیل خواهند شد و می توانند طی دوره و پس از آن درآمد خوبی داشته باشند.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp