آوسبیلدونگ مهندسی تخریب

حقوق افراد در دوره کارآموزی

درآمد شما به عنوان یک مهندس ساختمانی برای تخریب در دوره آموزشی بستگی به شرکتی دارد که در آن آموزش می بینید. با این حال، به طور متوسط، شما می توانید انتظار داشته باشید که حقوق کارآموزی شما بین 500 تا 600 یورو در ماه در سال اول باشد. در سال دوم بین 700 تا 800 یورو به صورت ناخالص در ماه دریافت خواهید کرد و در سال سوم آموزش حقوق می تواند تا 900 یورو در ماه افزایش یابد.

حقوق افراد پس از اتمام دوره کارآموزی

به طور متوسط، پس از اتمام دوره کارآموزی، بین 2000 تا 3300 یورو در ماه درآمد ناخالص خواهید داشت. با آموزش بیشتر و صلاحیت های اضافی، مطمئناً می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. البته بسته به اینکه در یک شرکت بزرگ یا یک شرکت تخریب کوچک کار می کنید، حقوق شما نیز می تواند متفاوت باشد. با دوره های مختلف آموزشی پیشرفته و پیشرفته تر، حقوق شما نیز افزایش خواهد یافت.

مسیر شغلی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

مدارک و مهارت های بیشتر:

پس از اتمام دوره آموزشی خود، امکان کسب مدارک و مهارت های بیشتر و مختلف را دارید. به عنوان مثال، حوزه “کالاهای اروپایی و قانون تجارت” وجود دارد که می توانید در آن مدارک بیشتری را کسب کنید.

خوداشتغالی:

اگر مدرک فوق لیسانس خود را نیز گرفته اید، آمادگی بسیار خوبی برای خوداشتغالی دارید. با استفاده از دوره کارآموزی، می توانید به عنوان مثال با راه اندازی شرکت در زمینه تخریب، خوداشتغال شوید.

آموزش پیشرفته:

شما به عنوان مکانیک ساختمانی برای تخریب و برش بتن، این امکان را دارید که آموزش های مختلف پیشرفته را نیز بگذرانید. به عنوان مثال، می توانید به عنوان سرکارگر در آزمون مربوطه شرکت کنید، بنابراین درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

ادامه ی تحصیل:

در صورت داشتن پذیرش دانشگاه می توانید تحصیل کنید. برای مثال، دوره ی لیسانس مهندسی عمران در این مرحله برای شما ایده آل خواهد بود.

هر جا ساختمانی ساخته می شود، مابقی ساختمان های قدیمی تر باید تخریب شوند. خانه هایی وجود خواهند داشت که برای همیشه پابرجا نخواهند ماند و یا با خانه های جدید جایگزین خواهند شد. یک مهندس ساختمان مهارت های اساسی مهمی دارد که در آینده همچنان مورد تقاضا خواهد بود.

 

حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
860 یورو 660 یورو 560 یورو

 

شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
تکنسین ساختمانی سازنده بتن پیش ساخته کار با بتن و بتن آرمه
1600 یورو 1600 یورو 1600 یورو 1600 یورو مینیمم حقوق
3100 یورو 3100 یورو 3100 یورو 3100 یورو ماکزیمم حقوق

 

اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره عکس دوره
مهندس ساختمان برای تخریب Hagedorn group of companies خانم / آقا 08/01/2022 Gutersloh

معرفی دوره آوسبیلدونگ:

حفاری و برش کاری:

قبل از تخریب ساختمان، باید کارهای مقدماتی انجام شود. چندین ماده در ساختاری هم شکل هم ساخته شده است و نمی توان همه آنها را به طور همزمان دفع کرد. کار مکانیک ساختمان برای تخریب و تکنولوژی برش بتن جداسازی مواد مختلف به منظور دفع یا تخریب صحیح آنهاست.

کار تخریب و برچیدن سازه های برنامه ریزی شده:

برای اینکه تخریب به درستی پیش برود، باید تعدادی از موارد را در نظر گرفت. به همین دلیل است که مهندس های ساختمان اندازه گیری ها و همچنین کارهای حفاظتی و ایمنی را انجام می دهند. گاهی اوقات یک سازه به طور کامل تخریب نمی شود. سپس کارهای دیگری برای مهندس ساختمان وجود دارد، آنها دیوارها را قرار می دهند، پنجره ها را برش می دهند و عایق حرارتی نصب می کنند.

بهره برداری از ماشین آلات ساختمانی: مهندس های ساختمانی باید بتوانند ماشین های مختلف مانند ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات ساختمانی و وسایل نقلیه ساختمانی را راه اندازی کنند و از آنها نگهداری کنند. بنابراین نباید از ماشین های بزرگ مانند بیل مکانیکی ترسید.

ساخت مواد و اجزاء:

مهندسین ساختمان نیز چیزهای زیادی را تولید می کند، دیوارهای زیرزمین بیرونی، ستون های بتنی ، سقف های جامد و اتصالات چوبی، گودال های ساختمانی.

کجا می توانم به عنوان مهندس ساختمانی در زمینه ی تخریب کار کنم؟

به عنوان یک مهندس ساختمانی، شما در جایی کار می کنید که سازه ها باید تخریب شوند. بنابراین شما همیشه در ساعات کاری خود در سایت های ساختمانی حضور دارید.

شما در این صنایع کار خواهید کرد و آموزش خواهید دید:

شرکت های تخریب

شرکت های لوله کشی ساختمان

شرکت های حفاری و بتن

ساعت کار شما چگونه خواهد بود؟

به عنوان مهندس ساختمانی برای تخریب و برش بتن، شما به طور معمول در شیفت های 8 ساعته کار می کنید. همچنین ممکن است این اتفاق بیفتد که مجبور باشید در تعطیلات آخر هفته کار کنید. با این حال، بیشتر اوقات، در طول هفته در ساعات کاری عادی کار خواهید کرد.

مهندس های ساختمانی برای تکنولوژی تخریب و برش بتن چه لباس های کاری می پوشند؟

مهندسین ساختمانی برای تخریب و برش بتن باید لباس‌های محافظ ویژه‌ای بپوشند، زیرا ممکن است سمومی که با آن‌ها تماس پیدا می‌کنند، به عنوان مثال زمانی که دیوارها خراب می‌شوند، سموم خطرناکی باشند. این بدان معناست که شما همیشه از کلاه ایمنی، کفش پنجه فولادی، عینک محافظ، ماسک تنفسی، دستکش و شلوار و ژاکت مخصوص استفاده کنید.

شما برای این حرفه باید چه ویژگی های شخصیتی ای داشته باشید؟

صنعتگر:

شما قطعاً باید در مهارت های دستی تخصص و مهارت بالایی داشته باشید. شما همچنین باید بتوانید کارهای ساختمانی را در این حرفه انجام دهید.

تکنسین:

از آنجایی که شما گاهی اوقات از تجهیزات فنی ساختمانی و کابل کشی نیز استفاده می کنید، به درک فنی نیز نیاز دارید. شما همچنین به این نیاز دارید تا بفهمید ساختمان‌ها چگونه ساخته می‌شوند و مثلاً هنگام خراب کردن لوله‌ها چه مواردی را باید در نظر بگیرید.

کمال گرا:

به عنوان یک مهندس ساخت و ساز برای تخریب و فناوری برش بتن، باید بسیار با دقت پیش بروید. حتی کوچکترین اشتباهات می تواند اثرات جدی در تخریب داشته باشد.

کارآموزی به عنوان مهندس ساختمانی برای تخریب و تکنولوژی برش بتن در دو بخش انجام می شود. در دو سال اول، آموزش برای کارگران ساختمانی انجام می شود. این بدان معناست که چیزهایی را که در مشاغل ساخت و ساز ساختمان مورد نیاز است، یاد می گیرید، مانند آجرکاری، سازنده بتن آرمه یا دودکش سازی…

بعد از هر سال آموزش یک امتحان متوسط ​​خواهید داشت. از سال دوم آموزش، دانشی را که در سال اول آموخته اید عمیق تر خواهید کرد. آزمون پس از سال دوم نیز می تواند به عنوان آزمون نهایی برای کارگران ماهر ساخت و ساز ساختمان یا به عنوان یک آزمون متوسط سطح ​​دوم برای مهندسین ساختمان برای تخریب و فناوری برش بتن ارزیابی شود. اگر بعد از سه سال در امتحان نهایی قبول شده باشید مدرک مهندسی ساختمان خواهید داشت.

در آموزش چه چیزهایی یاد می گیرید؟

در طول دوره ی آموزش شما یاد خواهید گرفت که چگونه:

نقشه ها را بخوانید و اقدامات لازم را اعمال کنید.

طرح ها را بسازید.

اندازه گیری های لازم را انجام دهید.

محل های ساخت و ساز را راه اندازی، ایمن، پاکسازی و بررسی کنید.

اجزاء و مصالح ساختمانی مورد نیاز را انتخاب و استفاده کنید.

کار با چوب و ساخت اتصالات چوبی را یاد خواهید گرفت.

تولید گچ، کف و قطعات در ساخت و ساز خشک را آموزش خواهید دید.

چسباندن و چیدمان کاشی ها را آموزش خواهید دید.

قطعات از بتن را تولید خواهد کرد.

به منظور تکمیل آموزش مهندسین ساختمانی پس از سال سوم آموزش، شما یاد می گیرید که چگونه:

تخریب ساختمان های مسکونی و اداری را انجام دهید.

پل ها و انبار ها را آماده تخریب کنید.

همچنین مهارت هایی را که برای تخریب نیاز دارید یاد خواهید گرفت، به عنوان مثال، نحوه اره کردن دهانه دیوار، سوراخ کردن دهانه سقف یا ساختمان های ورودی…

آوسبیلدونگ المان
ویزا آوسبیلدونگ آلمان

ویزا آوسبیلدونگ سفارت آلمان

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp