آوسبیلدونگ کارشناس بازرگانی

Betriebswirtschaft

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

1000 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

3000 یورو

پیش نیاز:

گواهی پایان دوره متوسطه

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

دوئال اشتادیوم

طول دوره:

3 سال

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ کارشناس بازرگانی موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. اگر به حوزه بازرگانی علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم در ادامه همراه ما باشید تا از این دوره و حقوق آن اطلاعات کاملی را بدست آورید. این موضوع را نیز فراموش نکنید که مدیریت بازرگانی، یکی از شغل های پردرآمد در آلمان محسوب می شود. شما می توانید با استفاده از مشاوره لانر آوسبیلدونگ، شانس خود را برای دریافت ویزا آوسبیلدونگ شناسایی کنید.

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ کارشناس بازرگانی

آموزش تبدیل شدن به یک متخصص بازرگانی یک دوره آموزشی اولیه دومنظوره است که همراه با آموزش تبدیل شدن به یک کارمند تجاری در خرده فروشی، عمده فروشی و تجارت خارجی ارائه می شود. به همین دلیل، شما می توانید در طول دوره کارآموزی خود انتظار حقوق بسیار بالاتری نسبت به آوسبیلدونگ داشته باشید که یک دوره کارآموزی تجاری کلاسیک را تکمیل می کند. به شما پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:

رشته مدیریت بازرگانی در آلمان (BWL) + بررسی شرایط تحصیلی

یک متخصص بازرگانی در طول دوره کارآموزی چه درآمدی دارد؟

در سال اول آموزش، می توانید انتظار داشته باشید که بین 800 تا 900 یورو به طور ناخالص در ماه دستمزد دریافت کنید. در سال دوم کارآموزی بین 900 تا 1000 یورو دریافت خواهید کرد. در سال سوم کارآموزی شما قبلاً آموزش خود را تکمیل کرده اید و بنابراین می توانید تا 1800 یورو ناخالص درآمد داشته باشید. در طول دوره آموزشی خود چند ماه را در یک مرکز آموزشی سپری خواهید کرد که ممکن است هزینه های سفر و اقامت را به همراه داشته باشد. همچنین شرکت هایی مانند WEMPE از شما حمایت مالی می کنند. شما می توانید از طریق سایت های کاریابی آلمان، برای پیدا کردن کار مناسب، اقدام کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره  آوسبیلدونگ کارشناس بازرگانی

پس از آموزش، شما به خوبی برای حوزه های مختلف کاربردی و موقعیت ها مانند شعبه، بخش یا مدیر فروش آماده خواهید شد. شما می توانید پست های مدیریتی مختلفی را به عهده بگیرید و دانش لازم را برای به عهده گرفتن مسئولیت های زیادی داشته باشید و با اطمینان در حوزه مسئولیت خود حرکت کنید. به عنوان یک متخصص تجاری، می توانید حقوق اولیه ناخالص بین 2000 تا 2600 یورو را انتظار داشته باشید. تجربه حرفه ای که پس از آموزش به دست می آورید نیز بر حقوق شما تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، به عنوان مدیر بخش، حقوق ناخالص شما بین 2300 تا 4600 یورو در ماه است و مدیران فروش نیز درآمد بسیار خوبی دارند. آنها میانگین حقوق ناخالص حدود 4000 یورو در ماه دارند.

برای اطلاع از حدقل حقوق دوره آوسبیلدونگ کلیک کنید.

برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط به آوسبیلدونگ کارشناس بازرگانی عبارتند از:

مسیر شغلی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ  کارشناس بازرگانی وجود دارد؟

آوسبیلدونگ متخصص بازرگانی:

بعد از سه سال، دو مدرک در چنته دارید: مدرک خرده فروشی و مدرک تجارت. البته، تنها پس از گذراندن دوره های حرفه ای می توانید آموزش های تکمیلی را به عنوان متخصص بازرگانی تکمیل کنید. به عنوان مثال، WEMPE از توسعه حرفه شما از طریق آموزش های بیشتر مستقل، آموزش های پیشرفته برای تبدیل شدن به یک اقتصاددان تجاری یا تخصص در زمینه های مختلف تخصصی برای تبدیل شدن به یک حرفه ای فروش، سفیر برند، رئیس بخش ساعت/جواهرات، کارشناس جواهرات را فرا می گیرید. به شما پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید:

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

آموزش بیشتر به عنوان اقتصاددان کسب و کار IHK:

پس از آموزش به عنوان متخصص خرده فروشی، آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک مدیر کسب و کار خرده فروشی یک گزینه شغلی محبوب است. آموزش به صورت تمام وقت یا پاره وقت در دانشکده فنی انجام می شود و با امتحان تکمیل می شود. با یک دوره تمام وقت می توانید ظرف سه ماه فارغ التحصیل شوید، با یک دوره پاره وقت باید یک تا دو سال برنامه ریزی کنید. اگر می خواهید این مسیر را طی کنید، می توانید به پشتیبانی شرکت آموزشی اتکا کنید. در رابطه با قوانین آوسبیلدونگ بیشتر مطالعه کنید.

مطالعات بیشتر:

به عنوان مثال، مدرک لیسانس با تمرکز بر تجارت، مدیریت بازرگانی، بازاریابی یا مدیریت، امکان پذیر است. امکان تحصیل پاره وقت برای شما نیز، وجود دارد. مدت زمان آن سه تا پنج سال است. به شما پیشنهاذ می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید:

مدیر مارکتینگ (Marketing Manager) در آلمان چه وظایفی دارد؟

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ کارشناس بازرگانی وجود دارد؟
 • برنامه ریزی و انجام اقدامات ترویجی.
 • برنامه ریزی اقتصادی .
 • نگهداری مناسب کالا ها .
 • نحوه بررسی کالا های موجود و انبارداری.
 • ایجاد فاکتورهای فروش .
 • آشنایی با نرم افزار های مرتبط .
 • انجام بحث های فنی به زبان انگلیسی.

معرفی دوره آوسبیلدونگ کارشناس بازرگانی

کارشناس بازرگانی چه کاری انجام می دهد؟

پس از سه سال شما نه تنها یک، بلکه دو مدرک آموزشی را دریافت می کنید، و شما یک متخصص واقعی همه جانبه در خرده فروشی هستید: مذاکرات فروش سختی را با مشتریان و مذاکره با تامین کنندگان انجام می دهید، باید اطمینان حاصل کنید که کالاها به درستی نگهداری می شوند. طراحی اقدامات بازاریابی و ایجاد فهرست پرسنل و وظایف در شعبه نیز بخشی از کارهای شما می باشد. شما می توانید آموزش های بیشتر خود را به عنوان یک متخصص تجاری تقریباً در هر بخش اقتصادی تکمیل کنید. آیا در بوتیک های نجیب احساس می کنید که در خانه خود هستید و می توانید تصور کنید که روز خود را در اینجا نه تنها به عنوان یک مشتری، بلکه به عنوان یک فروشنده حرفه ای سپری کنید؟ در Juwelier WEMPE می‌توانید آموزش‌های بیشتر خود را با یک کارآموزی به‌عنوان کارمند خرده‌فروشی ترکیب کنید و در پایان نه تنها می‌دانید که چگونه به مشتریان در مورد جواهرات با کیفیت بالا و ساعت‌های انحصاری مشاوره دهید، بلکه نحوه استفاده از سیستم‌های مدیریت مشتری و نظارت بر آن را نیز می‌دانید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی پردرآمدترین آوسبیلدونگ ها در کشور آلمان کلیک کنید.

آموزش شما به چه صورتی می باشد؟

در حالی که می‌توانید در طول آموزش به عنوان خرده‌فروش در شرکت و مدرسه حرفه‌ای پیدا شوید، در طول آموزش بیشتر از یک مرکز آموزشی به اصطلاح دیدن خواهید کرد. در آنجا شما به شدت برای امتحان و زندگی کاری همراه با سایر متخصصان تجاری آینده آماده خواهید شد. موضوعات شما در قسمت اول آموزش عبارتند از: فروش و بازاریابی، مدیریت کالا و حسابداری، اقتصاد و مطالعات اجتماعی و فرآیندهای کسب و کار در خرده فروشی. موضوعات در بخش دوم آموزش برای تبدیل شدن به یک متخصص خرده فروشی عبارتند از:
 • روش های یادگیری و کار
 • مدیریت و کنترل شرکت
 • رهبری
 • مدیریت منابع انسانی
 • ارتباطات و همکاری
 • بازاریابی خرده فروشی
 • تدارکات
 • شرکت در سمینارهای تخصصی داخلی در آکادمی

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

آیا قبلاً می دانستید که …

 •  WEMPE یکی از مدرن ترین و نوآورترین شرکت های خانوادگی در اروپا و یکی از مهم ترین شرکای تجاری برندهای بزرگ، در صنعت لوکس است؟
 • می توان آموزش های بیشتر را برای تبدیل شدن به یک متخصص تجاری با حداکثر سه دوره آموزشی دیگر ترکیب کرد؟
 • آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک متخصص تجاری نیز به عنوان “برنامه فارغ التحصیل دبیرستان” شناخته می شود؟
 • حدود 340000 نفر در آلمان در صنعت مد و لباس کار می کنند؟

در طی دوره کارآموزی چه مسائلی را باید بیاموزید؟

در طول بخش عملیاتی کارآموزی، با حوزه های مختلف شرکت از نزدیک آشنا می شوید و با پشتکار وارد کار می شوید. به عنوان مثال، در WEMPE، شما  در یک شعبه استخدام خواهید شد. همچنین این فرصت را خواهید داشت که با مراجعه به شعبه ای در خارج از کشور، نیز کار کنید. همچنین پس از اتمام آموزش آوسبیلدونگ و کسب مدرک، به عنوان مدیر میانی استخدام شوید. به شما پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید:

درآمد رشته حسابداری در آلمان + شرایط استخدام

شرایط درخواست به عنوان متخصص بازرگانی چیست؟

برای تبدیل شدن به یک متخصص بازرگانی، به دیپلم دبیرستان نیاز دارید. نمرات انگلیسی، ریاضی و آلمانی شما نیز اهمیت ویژه ای دارند. به هر حال، شما معمولا بعد از یک سال و نیم فارغ التحصیل می شوید. پس از سه سال کامل، می توانید منتظر فارغ التحصیلی به عنوان یک متخصص تجاری باشید. البته امکان انجام آموزش های بیشتر به عنوان متخصص بازرگانی پس از آموزش اولیه نیز وجود دارد.

شما باید یک کارشناس تجاری شوید اگر …

 • می خواهید به سرعت گام های بزرگ شغلی، بردارید.
 • شما بسیار مایل به یادگیری هستید.
 • از صحبت کردن به زبان انگلیسی در محل کار، نمی ترسید.

قطعاً نباید کارشناس بازرگانی شوید اگر…

 • بار مضاعف شما را می ترساند.
 • شما تمایلی به کار با کامپیوتر ندارید.
 • هیچ وقت در محاسبات خوب نبوده اید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری صدا و تصویر-compressed
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری و صدا

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری و صدا موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. این طبیعی است که تمامی افراد هنگام انتخاب یک دوره آموزشی و یا حیطه شغلی به حقوق و مزایای آن توجه بسیاری داشته باشند.

مطالعه بیشتر...
متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو-
Klassische duale Berufsausbildung

دوره آوسبیلدونگ متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو

شرایط حقوقی و درآمدی آوسبیلدونگ متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو مشخص شده است. اگر برای شرکت در این دوره تصمیم خود را گرفته اید، پیشنهاد می کنیم در ادامه همراه ما باشید تا از جزییات مربوط به حقوق و دستمزد

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند رسانه
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کارمند رسانه

نظارت بر نویسندگان، توسعه اقدامات تبلیغاتی و فروش تبلیغات، وظایف فروشندگان رسانه می باشد. امروزه صنعت رسانه در حال رونق است و افرادی که به این حوزه وارد می شوند می توانند آینده کاری بسیار خوبی داشته باشند.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

مشاوره تخصصی مهاجرتی گروه لانرهلدینگ
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp