آوسبیلدونگ کارمند دولتی مالیاتی

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ کارمند دولتی مالیاتی

حتی در دوران کارآموزی، حقوق شما به عنوان یک کارمند دولتی در خدمات مالیاتی ​​چشمگیر است. اگرچه بین ایالت های فدرال جداگانه تفاوت هایی وجود دارد، حقوق ماهانه طبق قانون حقوق فدرال دقیقاً 1269 یورو ناخالص است. شما به عنوان یک کارمند دولتی آینده می توانید از ماه اول منتظر دریافت این حقوق باشید.

شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ کارمند دولتی، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی داشته باشید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ کارمند دولتی مالیاتی

به محض اینکه دوره ی آموزش شما پایان یافت، به‌طور خودکار به درجه ی A طبقه‌بندی می‌شوید. این تقسیم بندی گروهی تعیین می‌کند که شما به عنوان یک کارمند دولتی در خدمات مالیاتی ​​چه حقوقی را دریافت می‌کنید. در این گروه حقوقی گروه های مختلف پرداخت از A2 تا A16 تقسیم بندی می شوند به این معنی که هر چه رتبه شما بالاتر باشد، گروه حقوق شما و همچنین حقوق شما بالاتر است.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

در نتیجه درآمد شما به عنوان یک کارمند دولتی در خدمات مالیاتی. در ابتدای کار، ابتدا به گروه حقوق A6 یا A7 اختصاص داده می‌شود و طبق وضعیت قانون حقوق فدرال، می‌توانید حقوق اولیه 2418 یورو ناخالص در ماه داشته باشید. همچنین هشت سطح مختلف تجربه در نمرات شما وجود دارد که به طور خودکار در طول سالها به آنها ارتقا می یابید، هر چه بیشتر ارتقا پیدا کنید، حقوق بیشتری در پایان ماه به شما پرداخت می شود. اما برای اینکه وارد گروه حقوق بالاتر بعدی شوید، باید به درجه ی بالاتر ارتقا پیدا کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

مسیر شغلی

چه فرصت های شغلی و آموزشی بیشتر ی برای شما در این مسیر وجود دارد؟

کارمند دولت در خدمات مالیاتی

اگر دوره آموزشی خود را با موفقیت به پایان رسانده اید اکنون می توانید خود را یک کارمند دولتی در خدمات مالیاتی بنامید. در اینجا شما مسئولیت انواع مختلفی از وظایف، از جمع آوری مالیات تا رسیدگی به اظهارنامه مالیاتی را بر عهده دارید.

کارمند دولت در خدمات مالیاتی در سطوح بالاتر

برای ارتقاء از خدمات متوسط ​​به بالاتر باید مراحل پیشرفت را طی کنید. اگر پس از آن در بخش ارشد مالیات کار کنید، نه تنها با مالیات بر درآمد، دستمزد و فروش، بلکه با مالیات شرکت ها، املاک و ارث نیز سروکار خواهید داشت.

برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

  •  اظهارنامه های مالیاتی را چک کنید.
  •  پرداخت های دریافتی را بررسی می کنید.
  • به افراد مشمول مالیات مشاوره می دهید.
  • در صدور احکام اجرائی کمک خواهید کرد.
  • مالیات را محاسبه خواهید کرد.
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1269 یورو 1269 یورو

 

شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
افسر حفاظت مدنی تحلیلگر / محقق حقوقی کارمند خدمات فنی
2200 یورو 2200 یورو 2200 یورو 2200 یورو مینیمم حقوق
3800 یورو 3800 یورو 3800 یورو 3800 یورو ماکزیمم حقوق

 

اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره عکس دوره
اقتصاددان مالی Hessian financial administration آقا / خانم 08/01/2022 Kassel انتهای فایل
اقتصاددان مالی Finanzverwaltung Nordrhein-Westfalen آقا / خانم 01.09.2022 Warburg
اقتصاددان مالی Lower Saxony tax offices آقا / خانم 08/01/2022 Goslar
اقتصاددان مالی Finanzämter Niedersachsen آقا / خانم 08/01/2022 Herzberg

معرفی دوره آوسبیلدونگ:

شما به عنوان کارمند دولتی در خدمات مالیاتی چه کارهای انجام خواهید داد؟

به عنوان یک کارمند دولتی  مالیاتی، شما عملاً یک استعداد همه جانبه هستید، زیرا نه تنها از قوانین مالیاتی اطلاع دارید، بلکه همیشه دستورالعمل های مقامات مالیاتی و احکام دادگاه های مالیاتی را در سر دارید. حتی کار با کامپیوتر هم برای شما مشکلی ایجاد نمی کند کاملا برعکس شما برای سریع تر شدن کار خود باید از رایانه ها استفاده کنید با برنامه های ویژه می توانید اظهارنامه های مالیاتی ارسال شده را پردازش و ارزیابی کنید. برای مثال، اگر شخصی صاحب خانه یا ملکی باشد، تعیین مالیات با کمک اپلیکیشن های مختلف برای شما امکان پذیرخواهد بود.

برعکس چیزی که به نظر می رسد شما فقط جمع کننده ی مالیات نخواهید بود. زیرا در آموزش خود به عنوان یک کارمند دولتی در خدمات مالیاتی نیز یاد می گیرید که مطمئن شوید که مالیات زیادی پرداخت نمی شود. اگر چنین است، مطمئن شوید که افراد ضرر دیده پول خود را پس می گیرند. بنابراین، به طور کلی، شما به نظم و عدالت اهمیت می دهید. اگر در بخش حسابداری متوجه شدید که شخصی مالیات خود را پرداخت نمی کند یا با وجود تذکر واکنشی نشان نمی دهد، می توانید اقدام مناسبی انجام دهید. و سپس کار گروهی لازم است. به همراه همکاران خود از بخش های دیگر، خواهید دید که چگونه می توان بدهی ها را دریافت کرد. متأسفانه این بخش ناخوشایند کار شماست زیرا در این صورت به طرف مقصر می روید و اشیایی را به اندازه بدهی آن ها ضبط می کنید. شما البته نحوه برخورد با این شرایط را در دوره آموزشی خود به عنوان یک کارمند دولتی در خدمات مالیاتی نیز خواهید آموخت.

بنابراین آنچه در این آموزش می توانید انتظار داشته باشید ترکیبی از عمل و تئوری است. برخلاف آنچه ممکن است از دوره های آموزشی دیگر بدانید، با آموزش خود به عنوان کارمند دولتی در خدمات مالیاتی، پس از دو سال شما کاملا آموزش خواهید دید. از این مدت، شما هشت ماه را در یک مدرسه مالی دولتی خواهید گذراند، در حالی که به مدت 16 ماه با تجربه عملی در اداره مالیات آشنا خواهید شد. بنابراین، زمان یادگیری شما در واقع به عنوان آموزش نامیده نمی شود، بلکه به عنوان خدمات مقدماتی نامیده می شود. بعداً می توانید نه تنها برای دفاتر مالیاتی، بلکه به عنوان مثال، برای وزارتخانه های دارایی یا اداره مالیات مرکزی فدرال نیز کار کنید.

شما باید یک کارمند دولتی مالیاتی شوید اگر …

  • می خواهید با قوانین مختلف مربوط به مالیات آشنا شوید.
  • تمرکز و سخت کوشی نقاط قوت شما هستند.
  • هیچ چیز شما را ناراحت نمی کند و شما همیشه صبور هستید.

تحت هیچ شرایطی نباید یک کارمند دولتی مالیاتی شوید اگر …

  • کار با رایانه ها برای شما آسان نیست.
  • ریاضی درس مورد علاقه ی شما نبوده است.
آوسبیلدونگ المان
ویزا آوسبیلدونگ آلمان

ویزا آوسبیلدونگ سفارت آلمان

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp