آوسبیلدونگ منشی پیک و خدمات پستی 

Kaufmann/-frau für Kurier-, Express-, und Postdienstleistungen

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

700یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1800 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه - کار آخر هفته ممکن است

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ منشی پیک و خدمات پستی موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. اگر برای انتخاب این دوره تصمیم خود را گرفته اید، در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

شما می توانید با استفاده از مشاوره لانر آوسبیلدونگ، شانس خود را برای دریافت این آوسبیلدونگ شناسایی کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ منشی پیک و خدمات پستی

مشاوره دادن به مشتریان، یافتن مسیرها،بررسی محموله ها ،بخشی از وظایف شما می باشد. در صورتی که در کارخود جدیت به خرج دهید و مرتب و منظم ظاهر شوید، امکان پیشرفت شغلی و دریافت پاداش برای شما محیا می شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

 منشی پیک و خدمات پستی در طول دوره آموزشی چقدر درآمد دارد؟

به عنوان یک کارآموز KEP، در سال اول به طور متوسط بین 700 تا 800 یورو ناخالص در ماه درآمد خواهید داشت. در سال دوم آموزش، حقوق شما به عنوان منشی پیک و خدمات پستی  به 800 تا 900 یورو در ماه افزایش می یابد و در سال سوم می توانید منتظر 950 تا 1000 یورو در ماه باشید. مبلغ دقیق حقوق شما همیشه به بزرگی شرکتی که درآن کار می کنید و نظر کارفرما،بستگی دارد.برخی از شرکت‌ها قراردادهای جمعی دارند .در شرکت‌های بزرگ بین‌المللی دستمزد شما معمولاً کمی بیشتر از سایرشرکت ها می باشد.

برای اطلاع از حدقل حقوق دوره آوسبیلدونگ کلیک کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره  آوسبیلدونگ منشی پیک و خدمات پستی

در سال اول کاری خود چه درآمدی می توانید کسب کنید؟

اما فرقی نمی کند که در یک شرکت کوچک استخدام شوید یا یک شرکت بزرگ ، هرچه بتوانید تجربه بیشتری کسب کنید، حقوق شما به عنوان یک منشی پیک و خدمات پستی  افزایش می یابد. بلافاصله پس از آموزش، می توانید روی 1800 یورو ناخالص در ماه حساب کنید. با گذشت سالها، این حقوق به حدود 2300 تا 2500 یورو افزایش می یابد. این تقریباً با حقوق یک نماینده حمل و نقل مطابقت دارد، اما به طور قابل توجهی بیشتر از حقوق یک متخصص خدمات پست می باشد. با این حال، باید به خاطر داشته باشید که همه اعداد ذکر شده در اینجا مقادیر ناخالص هستند. این بدان معنی است مبالغی تحت عنوان بیمه و مالیات از حقوق شما کسر خواهد داشت.

برای دریافت حقوق بهتر پیشنهاد ما به شما استفاده از سایت های کاریابی در آلمان است.

در آینده چه درآمدی می توانم از این شغل کسب کنم ؟

اگر برای تبدیل شدن به یک اقتصاددان آموزش ببینید، می توانید حقوق ناخالص خود را بین 2700 تا 3400 یورو در ماه افزایش دهید. با داشتن مدرک دانشگاهی، حقوق شما به عنوان منشی پیک و خدمات پستی  افزایش خواهد یافت.

نحوه نگارش رزومه نیز یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار روی حقوق و دستمزد آینده شما می باشد که پیشنهاد می کنیم مقاله آن را مطالعه کنید.

مسیر شغلی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ منشی پیک و خدمات پستی وجود دارد؟

کارآموزی به عنوان منشی پیک و خدمات پستی

شما بهترین راه حل را برای حمل هر کالا ارائه می کنید .و همچنین می آموزید که چگونه محصولات را در سریع ترین زمان ممکن ،باایمنی کامل به مشتری تحویل دهید.

تحصیلات عالی

اگر می خواهید به سرعت از پله های ترقی بالابروید ، باید به فکر آموزش بیشتر در شغل منشی پیک و خدمات پستی  باشیدشما می توانید در زمینه هایی مانند لجستیک حمل و نقل، حمل و نقل کالا، امور مالی و حسابداری، خدمات مشتری، برنامه های کاربردی فناوری اطلاعات، قانون تجارت یا منابع انسانی دردوره های آموزشی شرکت کنید. این دوره ها در مراکز بسیاری ارائه می شود .  این دوره های آموزشی ممکن است بین یک یا چند روز طول بکشد و بسته به نوع دوره ،هزینه آن بین صد تا چندهزار یورو می باشد. هزینه برخی از این دوره ها را ممکن است کارفرمایتان پرداخت کند.

اگر نمی دانید آوسبیلدونگ بهتر است یا دانشگاه، می توانید با کارشناسان ما برای دریافت مشاوره در تماس باشید.

اقتصاددان تجاری برای لجستیک

به عنوان یک فارغ التحصیل بازرگانی در لجستیک، در طول کار خود به عنوان منشی پیک و خدمات پستی  ، چشم اندازهای عالی برای به دست آوردن یک مسئولیت  در یک شرکت خواهید داشت. اقتصاددانان کسب و کار، اغلب مسئولیت پرسنل یا کل پروژه های لجستیکی را به عهده دارند. دوره آموزشی پیشرفته برای تبدیل شدن به یک اقتصاددان تجاری دو سال تمام وقت و سه تا سه سال و نیم به صورت پاره وقت زمان می برد. اما این دوره آموزشی در مراکز دولتی برای شما رایگان خواهد بود.

مطالعات

اگر گواهی پایان تحصیل مربوطه دارید، می توانید پس از دوره کارآموزی مدرک تحصیلی خودرا ارتقادهید. قبولی در آزمون کارشناسی ارشد برای شما کافی است. دوره های زیادی در زمینه لجستیک وجود دارد، به عنوان مثال مدیریت لجستیک، تدارکات و تجارت یا مدیریت بازرگانی با تمرکز بر لجستیک. با داشتن مدرک تحصیلی، قطعا شانس بیشتری برای شغلی با حقوق فوق العاده در حوزه مدیریت خواهید داشت.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ منشی پیک و خدمات پستی  وجود دارد؟

 •  پذیرش و ارسال محموله ها.
 •    مشاوره به مشتریان در خصوص نوع و هزینه حمل و نقل.
 •   انتخاب و سازماندهی مسیرهای حمل و نقل.
 •   اعزام رانندگان و وسایل نقلیه حمل و نقل.
 •   صدور فاکتورهای حمل و نقل و کنترل اسناد.
 
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1000-950 یورو 900-800 یورو 800-700 یورو
 
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
مطالعات دوگانه در لجستیک حمل و نقل کارشناس خدمات پستی
2600 یورو 1700 یورو 1470 یورو 1800 یورو مینیمم حقوق
5000 یورو 2900 یورو 2200 یورو 2600 یورو ماکزیمم حقوق
برخی از دوره های آوسبیلدونگ مرتبط شامل موارد زیر می شود:

معرفی دوره آوسبیلدونگ منشی پیک و خدمات پستی

شما در طول دوره کارآموزی روند تحویل کالاها رابا استفاده از وسایل مختلف حمل و نقل خواهید آموخت .شما نه تنها بهترین مسیر را به مشتریان پیشنهاد می کنید ،بلکه مزایای استفاده از این نوع خدمات را هم به آنها ارائه می دهید.

یک منشی پیک و خدمات پستی چه کارهایی را انجام می دهد؟

وظیفه اصلی شما در طول آموزش به عنوان منشی برای خدمات اکسپرس، پیک و پست، که معمولاً منشی CEP نامیده می شود، این است که اطمینان حاصل کنید که نامه ها، بسته ها و موارد مشابه در سریع ترین زمان ممکن و قابل اطمینان ارسال و تحویل می شوند. برای این کار از قبل به دنبال بهترین مسیرها هستید، رانندگان و نوع پیک ها را تعیین می کنید و محموله ها راجهت ارسال بسته بندی می کنید. شما بین دفتر و انبار حمل و نقل رفت و آمد می کنید. در پشت میز خود، سفارشات را می پذیرید، محموله ها را بررسی می کنید، اسناد و فاکتورهای حمل و نقل را صادر می کنید یا تراکنش های پرداخت را زیرنظر می گیرید. در انبار مطمئن می شوید که همه محموله ها به درستی کنار هم قرار می گیرند و همچنین به بارگیری وانت ها کمک می کنید. بسته به جایی که آموزش خود را به عنوان منشی برای خدمات پیک و پست انجام می دهید، ممکن است در پیشخوان حضور پیداکنید و به مشتریان مشاوره دهید. شما پیشنهادات مناسبی برای شرکای تجاری بزرگ ایجاد و ارائه می کنید. شما همچنین به شکایات رسیدگی می کنید.

دوره آموزشی به عنوان منشی پیک و خدمات پستی به چه صورتی می باشد؟

دوره آموزشی منشی برای خدمات سریع السیر، پیک و پست سه سال طول می کشد و به صورت مساوی در شرکت آموزشی و هنرستان برگزار می شود.شما در مدرسه یاد می گیرید که چگونه محموله ها را بپذیرید، تحویل دهید و مستند کنید یا چگونه با مشتری صحبت کنید وبتوانید محصولات را بفروشید.سپس آنچه را که آموخته اید در شرکت به کار می گیرید. در طول دوره کارآموزی خود به عنوان منشی برای خدمات سریع، پیک و پست، می آموزید  که چگونه گروه های هدف و رقبا را بررسی کنید، اقدامات تبلیغاتی را برنامه ریزی کنید یا اسکنرها را بخوانید که رانندگان با آن ها تحویل خود را ثبت کرده اند. به عنوان یک تاجر CEP، شما خودتان روی زین یا پشت فرمان سوار نمی شوید. شما مطمئن می شوید که همه چیز به درستی  پیش می رود. بنابراین، آموزش به عنوان منشی برای خدمات سریع، پیک و پست مشابه آموزش به عنوان منشی برای خدمات حمل و نقل و تدارکات است. اما چه در خشکی، چه در آسمان ، صنعت لجستیک در حال رونق است و زمینه کاری برای آینده را به شما ارائه می دهد.

برای اطلاع از مهم ترین قوانین آوسبیلدونگ کلیک کنید.

آیا قبلاً می دانستید که …

 •      سریع ترین ارتباط پستی در آمریکای شمالی در سال 1860 Pony Express بود، که این محموله هااز طریق اسب حمل می شدند؟
 •      کاسل یک مکان مهم برای تدارکات در اروپایی است ؟
 •      گران ترین تمبر پستی جهان “British Guiana 1c Magenta” است؟ ضایعات کوچک کاغذ از سال 1856 در یک حراجی به ارزش 7 میلیون یورو فروخته شد.
 •      در طول فصل کریسمس روزانه تا 15 میلیون بسته در آلمان ارسال می شود؟
 •      نامه ای که در سال 1951 در فلنزبورگ ارسال شد، تنها 62 سال بعد به مقصد خود در لندن رسید؟

چه الزاماتی را باید همراه داشته باشم؟

برای این کار، قبل از هر چیز باید از تدارکات لذت ببرید، کوشا باشید، در اعداد و ارقام و برنامه هایی مانند اکسل غرق نشوید و از تعامل با مشتریان لذت ببرید. اگر در شرکتی با شرکا و مشتریان بین المللی کار می کنید، قطعا باید بتوانید انگلیسی صحبت کنید. حدود 65 درصد از همه کارآموزانی که این آموزش را شروع می کنند دارای دیپلم دبیرستان هستند. البته دانش آموزان متعهد و با انگیزه دبیرستان نیز می توانند درخواست دهند. اگر مطمئن هستید که این شرایط را دارید، پس حتماً باید آموزش کارمندی برای خدمات سریع، پیک و پست را در برنامه خود داشته باشید!

شما باید یک منشی پیک و خدمات پستی  شوید اگر…

 • به کسب وکارهای آنلاین علاقه دارید.
 • از ارتباط با مشتریان هراس ندارید.
 •  بهترین مسیر برای تعطیلات با دوستان یا خانواده همیشه توسط شما انتخاب می شود.

شما نباید منشی پیک و خدمات پستی شوید اگر…

 •      کارهایتان را با نظم و دقت انجام نمی دهید.
 •      روابط عمومی خوبی ندارید.
 •      شما هرگز نمی توانید نامه ها و بسته های خود را به موقع ارسال کنید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ متخصص رستوران
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ متخصص رستوران

بازدید خوب از یک رستوران نه تنها شامل غذای خوب، بلکه خدمات دوستانه و شایسته نیز می شود. مهمانان اهمیت زیادی به احساس راحتی در طول بازدید از رستوران خود می دهند، به همین دلیل است که متخصص رستوران نه تنها یک سرویس ساده، بلکه یک شریک گفتگوی خوشایند است.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کشاورزی
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کشاورزی

در دوره آوسبیلدونگ کشاورزی شما می توانید به یک متخصص محیط زیست و یا تکنسین کشاورزی تبدیل شوید. در صورتی که تصمیم خود را برای شرکت در این دوره گرفته اید، در ادامه همراه ما باشید تا نکات مهم در رابطه با این دوره را بررسی کنیم.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ متخصص تولید شیمی
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ متخصص تولید شیمی

شما به عنوان یک متخصص تولید مواد شیمیایی دقیقاً درگیر این فرآیند هستید. شما ماشین‌های تولیدی پیشرفته را راه‌اندازی می‌کنید، در صورت امتناع از کار و انجام بررسی، آنها را تعمیر می‌کنید.

مطالعه بیشتر...
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ سازنده قایق

کارآموزی برای تبدیل شدن به یک سازنده ی قایق به دو صورت عملی و تئوری خواهد بود بنابراین شما دوره ی های عملی آموزش خود را در مدارس فنی و حرفه ای سپری خواهید کرد. شما از ابتدا به صورت تخصصی آموزش خواهید دید به طوری که می توانید از همان ابتدا در بسیاری از کارها دخالت داشته باشید و شما باید قوی باشید.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp