آوسبیلدونگ نصب کننده دیوارهای خشک

Trockenbaumonteur/in

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

785 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1135 یورو

پیش نیاز:

بدون فارغ التحصیلی

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ نصب کننده دیوارهای خشک

آوسبیلدونگ نصب کننده دیوارهای خشک چه کاری را انجام می دهد؟ تصور کنید یک آپارتمان خریده اید. خانه جدید خود را چگونه می سازید؟ چند اتاق دوست دارید؟ آیا اتاق بدنسازی خود را برنامه ریزی می کنید یا سینمای خانگی را ترجیح می دهید؟ شاید شما هم دوست داشته باشید که گوشه و کنار اتاق زیر شیروانی را بپوشید و خلوتگاه خصوصی خود را ایجاد کنید؟ خانه رویایی شما هر چه که به نظر می رسد، به عنوان یک نقاش دیوار خشک تقریباً آزادی کاملی در مورد ساخت و ساز داخلی دارید. از این گذشته، هیچکس بهتر از شما دیوارهای سبک وزن نمی‌سازد، خوب، در دوران کارآموزی شما پول این همه اتاق را نخواهید داشت. اما بعد از آن چگونه به نظر می رسد؟ و شما به عنوان یک کارآموز چقدر برای تحقق رویاهای دیگران هزینه می کنید؟ در ادامه مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کامل را کسب نمایید. شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ نصب کننده دیوارهای خشک، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

یک نصاب دیوار خشک در دوران آوسبیلدونگ خود، چه درآمدی دارد؟

اول از همه، احتمالاً می خواهید بدانید که در طول دوره آوسبیلدونگ نصب کننده دیوارهای خشک،  به عنوان یک نظافت دیوار خشک چقدر حقوق می توانید دریافت کنید. در مقایسه با سایر دوره های کارآموزی، شما در طول دوره کارآموزی خود پول بسیار خوبی دریافت می کنید. اگر شرکت آموزشی شما طبق قرارداد جمعی برای کارآموزان در صنعت ساختمان پرداخت کند، درآمد ناخالص شما در سال اول بین 705 تا 785 یورو در ماه است. “ناخالص” به این معنی است که پول مالیات و بیمه از دستمزد شما کسر می شود. آنچه پس از آن باقی می ماند درآمد خالص شماست. از سال دوم به بعد، در نهایت می توانید در محل ساخت و ساز شرکت کنید و بر این اساس پول بیشتری دریافت کنید. اکنون می توانید بین 910 تا 1135 یورو به طور ناخالص دریافت کنید. در سال سوم آموزش، حقوق شما به 1130 تا 1410 یورو افزایش می یابد. پس از آن اولین آپارتمان شما از قبل مقرون به صرفه است. یا اولین ماشین شخصی شما که می توانید هر روز صبح با آن به محل کار بروید. از اول ژانویه 2020، حداقل دستمزد برای آموزش به عنوان نصب کننده دیوار خشک نیز اعمال شده است. در شهرهای بزرگ در غرب آلمان می توانید به طور متوسط ​​درآمد بیشتری نسبت به ایالت های فدرال جدید داشته باشید، جایی که وضعیت سفارش چندان خوب نیست. با این حال، به عنوان یک نصب کننده دیوار خشک، احتمالاً هیچ نگرانی مالی نخواهید داشت، زیرا صنعتگران خوبی مانند شما همیشه به خوبی استفاده می کنند. و بسیاری از شرکت های گچ کاری و گچ کاری به شدت به دنبال کارآموز هستند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ نصب کننده دیوارهای خشک

نصاب دیوار خشک بعد از آموزش چه درآمدی دارد؟

این بر اساس مدت زمانی که در شغل خود کار کرده اید و در کدام ایالت زندگی می کنید محاسبه می شود. نصب کننده های دیوار خشک معمولاً طبق قرارداد جمعی چارچوب فدرال برای صنعت ساخت و ساز پرداخت می شوند. این در ابتدا پیچیده به نظر می رسد، اما این مزیت بزرگ برای شما دارد که دستمزد ساعتی شما ثابت است و نباید از حد معینی پایین بیاید. با دستمزد اولیه حدود یازده یورو در ساعت، به عنوان شروع کننده شغلی، در یک هفته 40 ساعته به 1760 یورو می رسید. هرچه بیشتر آنجا باشید، البته درآمد بیشتری خواهید داشت. بین 2200 تا 2600 یورو ناخالص قطعاً برای شما وجود دارد. نصب کنندگان دیوار خشک باتجربه که به دلیل ارائه کارهای با کیفیت بالا و سقف های پوشیده شده با گچ تخته مانند قهرمانان جهان نزد مشتریان شهرت دارند، حتی می توانند تا سقف 3100 یورو در ماه تماس بگیرند. و مطمئناً یک خانه خوب نیز بخرید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

مسیر شغلی آوسبیلدونگ نصب کننده دیوارهای خشک

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

آموزش نصب کننده دیوار خشک

آموزش حرفه ای برای تبدیل شدن به یک نقاش دیوار خشک سه سال طول می کشد. هنگامی که امتحان نهایی خود را قبول کردید، می توانید حرفه خود را شروع کنید – صنعتگران خوبی مانند شما در صنعت ساخت و ساز تقاضای زیادی دارند. شما همچنین یک کارگر ساختمانی ماهر هستید و اصول اولیه ای را که یک گچ کار در ساخت و ساز نیز به آن نیاز دارد را می دانید. می‌توانید آگهی‌های استخدامی را در شرکت‌های گچ‌کاری بیابید، اما ممکن است شرکت آموزشی‌تان نیز شما را استخدام کند. به‌عنوان یک نصب‌کننده دیوار خشک، اکنون می‌توانید – به لطف ریل‌های ورق روی و دیوارهای گچ بری کاملاً نصب شده – هر راه‌حل ممکنی برای اتاق بسازید و ساکنان خانه را خوشحال کنید. برای ثابت نگه داشتن دما و عایق صدا، شکاف ها را با پشم عایق پر کنید و دوباره بررسی کنید که آیا همه کابل ها به درستی کار می کنند یا خیر. اگر معمار نیز در پایان راضی باشد، می توانید آن را یک روز به شادی بنامید. به طور خلاصه: برخی از مشاغل برای نصب کننده دیوار خشک در بازار کار وجود دارد.

آموزش سازگاری

دیوارها را تنظیم کنیم؟ شما از قبل می توانید این کار را انجام دهید! در مورد آموزش سازگاری، نکته اصلی این است که همیشه دانش خود را به روز نگه دارید. پس از همه، شما می خواهید کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. به ویژه در صنعت ساخت و ساز، همه چیز در حال حاضر دیوانه وار در حال توسعه است – برای مثال، مصالح ساختمانی که حتی بیشتر نسوز یا نفوذپذیرتر از هوا هستند. علاوه بر این، مقررات حفاظت از آب و هوا بیشتر و بیشتر وجود دارد که باید بدانید و باید بتوانید بر اساس آنها بسازید. چون دیوارهای داخلی هم از نظر عایق حرارتی مثلا نقش بسیار مهمی دارند. اما می‌توانید با آموزش گچ‌کاری و گچ‌کاری – و سپس تزئین سقف‌ها با گچ بری‌های زیبای تزیینات پاریس، خود را کاملاً در بخش خلاقانه شغل خود غرق کنید. ساختمان قدیمی با استعداد لوکس! آموزش های بیشتر توسط IHK ارائه می شود و در بسیاری از موارد توسط شرکت شما پرداخت می شود. از این گذشته، رئیس شما نیز چیزی از مهارت های شما را دارد.

عنوان استادی

آیا دوست دارید در بورس کار امتیاز بیشتری کسب کنید؟ سپس به ارباب خود بچسبانید! اگر به صورت آنلاین عبارت «نصب دیوار خشک» را جستجو کنید، متوجه خواهید شد که اتاق بازرگانی و صنعت (IHK) آزمون کارشناسی ارشد را برای نصب کننده دیوار خشک ارائه نمی دهد. ممکن است در ابتدا مشکل به نظر برسد، اما خوشبختانه اینطور نیست. از طرف دیگر، می توانید برای آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک سرکارگر صنعتی – آکوستیک و ساخت دیوار خشک به اتاق صنعت و بازرگانی درخواست دهید. برای انجام این کار، باید ثابت کنید که دوره کارآموزی خود را با موفقیت به پایان رسانده اید و چند سال تجربه حرفه ای کسب کرده اید. به محض اینکه سرکارگر خود را در جیب خود داشته باشید، مسئولیت بیشتری در محل کار به شما داده خواهد شد: اکنون در محل ساخت و ساز، شما مسئول هستید که اطمینان حاصل کنید که همکارانتان کار خود را انجام می دهند، تعیین کنید چه کسی باید چه زمانی کار کند، گزارش های ساخت و ساز را بنویسید و از آن مراقبت کنید، که همیشه مصالح ساختمانی کافی در دسترس باشد. و از آنجایی که هنوز از طریق آموزش خود می دانید که یک مربی خوب چقدر مهم است، همیشه مراقب کارآموزان جدید هستید.

تحصیلات

شما از کار در محل ساخت و ساز لذت می برید، اما می خواهید عضلات خود را راحت کنید و در عوض تئوری بیشتری یاد بگیرید؟ سپس ممکن است این فرصت را داشته باشید که پس از فارغ التحصیلی به یک نصب کننده دیوار خشک در دانشگاه بروید و شروع به تحصیل کنید. شرایط پذیرش هر دانشگاه می تواند کاملاً با یکدیگر متفاوت باشد. گاهی اوقات باید بتوانید دیپلم دبیرستان یا حداقل دیپلم فنی خود را ثابت کنید، اما گاهی اوقات مدرک کارشناسی ارشد بلیط شما برای حضور در سالن های سخنرانی است. دوره ای که مخصوصا برای شما مناسب است دوره مهندسی طراحی داخلی است که با مدرک لیسانس مهندسی تکمیل می کنید. در اینجا بسیاری از دانش فنی و همچنین مدیریت بازرگانی و مهمترین مبانی حقوق ساختمان به شما آموزش داده می شود. به عنوان یک مهندس آموزش دیده با تجربه حرفه ای خود، کاندیدای عالی برای موقعیت های مدیریتی در صنعت ساخت و ساز هستید.

استقلال

آیا ترجیح می دهید رئیس خود باشید و رویای راه اندازی شرکت گچ کاری یا گچ کاری خود را دارید؟ بعد از دوره کارآموزی، می توانید به آرامی رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید، اما نباید زانوهای خود را به استقلال بشکنید. حتما اول باید عنوان کارشناسی ارشد خود را بگیرید تا بتوانید کارآموزان خود را آموزش دهید. شما همچنین به یک پایگاه مشتری و چند سال تجربه کاری برای به دست آوردن مخاطبین در صنعت و دانستن نحوه انجام کلیه امور حسابداری نیاز دارید. تنها زمانی که همه اینها وجود داشته باشد منطقی است که شرکت خود را راه اندازی کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

 • ساخت روکش فلزی مناسب برای دودکش.
 • دقیقا بگویید کدام مصالح ساختمانی به طور خاص سریع می سوزد.
 • اطمینان حاصل کنید که اتاق ها در زمستان زیبا و گرم و در تابستان خنک و دلپذیر باقی می مانند.
 • ریل های ورق روی را به کف و سقف بتنی بچسبانید.
 • با دست چپ از مته استفاده کنید. و با دست راست.
برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:  
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1410-1130 یورو 1135-910 یورو 785-705 یورو
 
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
گچ کار بازرس مصالح ساختمانی سازنده بتن و بتن آرمه
1720 یورو 2000 یورو 1800 یورو 1760 یورو مینیمم حقوق
2200 یورو 3200 یورو 3200 یورو 3100 یورو ماکزیمم حقوق
 
اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره
نصب کننده دیوار خشک   Ernst Bohle GmbH group of companies خانم / آقا 01.08.2022 Gummersbach
نصب کننده دیوار خشک   Bohle Innenausbau GmbH & Co. KG group of companies خانم / آقا 01.08.2022 Köln
نصب کننده دیوار خشک   Bohle Innenausbau GmbH & Co. KG group of companies خانم / آقا 01.08.2022 Bad Wilsnack

معرفی دوره آوسبیلدونگ

نصب کننده دیوار خشک

چه خانه خودتان، چه مجتمع اداری و چه مغازه شیک در گوشه و کنار – همه چیز بدون دیوار قابل تصور نیست! خوشبختانه، نصب کننده های دیوار خشک وجود دارند که مراقبت می کنند که خانه ساختاری قابل زندگی در داخل داشته باشد و فضاهای اداری به گونه ای چیده شوند که کارمندان بتوانند در آرامش در آنجا کار کنند. به عنوان یک نصاب دیوار خشک، دیوارهای داخلی مورد نظر را بالا می کشید و مطمئن می شوید که اتاق های حاصل فقط باید کاغذ دیواری و کاشی کاری شوند. اگرچه شما باید به شدت از برنامه های معماران در کار خود پیروی کنید، اما با گسترش به طرز شگفت انگیزی خلاق خواهید بود. دوست دارید فضای اداری بسازید، اما حتی نمی توانید تصور کنید که بعداً هر روز در آن بنشینید؟ پس این آموزش عالی برای شماست!

نصب کننده دیوار خشک چه کاری انجام می دهد؟

چرا در واقع “دیوار خشک”؟ آیا “ساختار مرطوب” نیز وجود دارد؟ بله، در واقع وجود دارد. دیوار خشک به این دلیل نامگذاری شده است که شما با مصالح ساختمانی بدون آب کار می کنید. به عنوان مثال، بتن، ملات و خاک رس با اجزای تکمیل شده مانند ریل های فولادی، گچ تخته و پشم عایق جایگزین می شوند. از آنجایی که این ماده نباید خیس شود، به عنوان یک نصاب دیوار خشک، فقط به دیوارها و سقف های داخل ساختمان اهمیت می دهید. اگر آن را جدی بگیرید، آموزش در واقع به دو بخش تقسیم می شود. برای دو سال اول شما همان کارآموزی را به عنوان یک کارگر ساختمانی انجام خواهید داد. در سال سوم و آخر، دانش نصب کننده دیوار خشک اضافه می شود. با این روش آماده شده، دوره آوسبیلدونگ نصب کننده دیوار خشک، خود را با آزمون در اتاق صنعت و بازرگانی تکمیل می کنید. آوسبیلدونگ نصب کننده دیوار خشک، یک آموزش حرفه ای دوگانه است. بنابراین نیمی از اوقات در مدرسه فنی حرفه ای هستید، جایی که فقط مصالح ساختمانی مختلف و مراحل صحیح را روی مدل ها و از کتاب ها یاد می گیرید. هنگامی که اصول نظری را در ذهن داشتید، می توانید به محل ساخت و ساز بروید، جایی که اولین ساخت و سازهای دیوار خشک خود را در آنجا خواهید کشید. شرکت گچ کاری یا گچ کاری که در آن شما به عنوان کارآموز در آن مشغول به کار هستید، دقیقاً تصمیم می گیرد که شما در کجا مستقر شوید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

بسیاری از  نصب کننده های دیوار خشک، کار خود را عمدتاً به این دلیل دوست دارند که فقط پس از چند حرکت می توانید یک اثر عالی را مشاهده کنید، اتاق زیر شیروانی پیش گیر و ناراحت کننده ای که صبح با تیم خود وارد آن شده اید، می تواند به یک آپارتمان بزرگ در اتاق زیر شیروانی با چندین اتاق در عصر تبدیل شود. آماده نقل مکان به آن نیست، اما بسیار شیک تر از قبل از رفتن به سر کار است. هرچه تمرین بیشتری داشته باشید، دیوارهای گچ تخته را سریع‌تر می‌کشید و جابجایی‌های ناهموار را می‌پوشانید، به‌گونه‌ای که گچ‌کار نمی‌توانست بهتر از این کار کند. این بر اساس یک طرح ثابت کار می کند. ابتدا ورق روی یا ریل‌های فولادی را که بعداً دیوارها را نگه می‌دارند، به کف‌ها و سقف‌های بتنی از قبل آماده شده وصل می‌کنید. “داربست” یک خانه معمولاً با استفاده از روش ساخت و ساز مرطوب – به عنوان مثال توسط سازندگان بتنی پیش ساخته ساخته می شود. سپس کار داخلی توسط شما در یک ساختار سبک وزن وارد می شود. هنگام اتصال ریل ها باید بسیار مراقب باشید زیرا با تفنگ های فشار گاز کار می کنید و قطعات فلزی را در محل برش می دهید. این اغلب منجر به لبه های تیز تیغ می شود که به راحتی می توانند آسیب ببینند. پس فقط مراقب خودتان نباشید، بلکه مراقب همکارانتان نیز باشید. البته، شما همیشه به طرح ساختمان معمار طراح اتاق ها توجه دارید. این نشان می دهد که دیوارها چگونه اجرا می شوند و درها باید کجا نصب شوند. چهارچوب درب های منطبق تقریباً در همه موارد به صورت آماده تحویل داده می شوند و فقط باید در جای مناسب قرار داده شوند – پیچ ها را وارد کنید، چارچوب در جای خود قرار دارد. به شما پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید:

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

آیا قبلاً می دانستید که …

 • بسیاری از نصب کننده های دیوار خشک با هر دو دست کار می کنند؟ صرف نظر از اینکه واقعاً چپ دست هستید یا راست، می توانید بعد از تمرین از مته با دو دست استفاده کنید.
 • اگر می خواهید نصب کننده دیوارهای خشک باشید باید بتوانید ریاضیات انجام دهید؟ از این گذشته، شخصی باید میزان مصالح ساختمانی مورد نیاز برای کارهای داخلی را بررسی کند.
 • ما دیوار خشک را مدیون آمریکایی ها هستیم؟ در دهه 1960 آنها دریافتند که ساختمان بدون ملات و گچ بسیار سریعتر است.
 • همه مصالح ساختمانی که در آلمان می‌خرید و استفاده می‌کنید باید استاندارد سخت‌گیرانه‌ای داشته باشند؟ برای مثال، این ماده باید از نظر مقاومت در برابر آتش یا مواد شیمیایی آزمایش شده باشد.
 • لیزرهای مدرن اکنون اغلب در صنعت ساختمان برای اندازه گیری اتاق ها و تعیین زوایای قائمه استفاده می شوند؟ این روند در سال 2016 نیز ادامه خواهد یافت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی پردرآمدترین آوسبیلدونگ ها در کشور آلمان کلیک کنید.

اتفاقاً حوزه مسئولیت یک نظافت کننده دیوار خشک تنها شامل دیوارهای گچ بری در کارهای داخلی نمی شود. شما همچنین از سقف های آکوستیک در حین کار دیوار خشک مراقبت می کنید. از نظر صدا و گرما، مصالح ساختمانی مناسب را انتخاب می کنید و با اجزای مناسب کار می کنید. این حوزه از شغل شما تحت عنوان ساخت و ساز آکوستیک خلاصه می شود. از آنجایی که شما فردی هستید که ترجیح می دهید کارهای یدی انجام دهید، آیا از بی حوصله شدن به عنوان یک کارآموز در هنرستان می ترسید؟ این اتفاق نخواهد افتاد. خوبی این است که همه دروس تئوری همیشه با کاردستی دنبال می شود، جایی که می توانید آموخته های خود را تمرین کنید. معلم شما ابتدا به شما توضیح می دهد که به عنوان مثال، چگونه یک تیر فولادی را با گچ تخته بپوشانید. سپس پوششی که در کارگاه مورد بحث قرار گرفت را می سازید. به هر حال، در مدرسه بسیار مهم است که یاد بگیرید هنگام آتش سوزی چه اتفاقی برای مصالح ساختمانی مختلف می افتد. زیرا به عنوان یک نقاش دیوار خشک باید بتوانید دیوارهای نصب شده را بپوشانید تا در مواقع اضطراری تا حد امکان در برابر آتش مقاومت کنند. این امر به ویژه در ساختمان های عمومی اهمیت دارد. اما دروسی مانند ریاضیات و حقوق ساختمان نیز در برنامه شما خواهد بود. با تمام خلاقیت خود، از ابتدای کارآموزی خود نیز مسئولیت زیادی در قبال امنیت ساکنان یا بازدیدکنندگان آینده دارید. همیشه ساخت و ساز وجود دارد – متوجه می شوید که یک آموزش حرفه ای با آینده را انتخاب کرده اید و جای خالی زیادی در صنعت ساختمان پیدا خواهید کرد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

شما باید یک نصب کننده دیوار خشک شوید اگر …

 • شما به راحتی می توانید تصور کنید که ناراحت کننده ترین پوسته در حالت تمام شده خود چگونه به نظر می رسد.
 • برای شما غیرقابل تصور است که شغلی داشته باشید که در آن تمام روز فقط پشت میز خود بنشینید.
 • گچ تخته سنگین برای شما کاملا قابل حمل است.

تحت هیچ شرایطی نباید یک نصب کننده دیوار خشک شوید اگر …

 • شما چیزهایی را حتی در جیب خود گم می کنید.
 • شما را محبت آمیز “Body claus” می نامند. متأسفانه، با دو دست چپ در یک سایت ساخت و ساز خیلی دور نخواهید شد.
 • شما از انجام ریاضی در مدرسه هیچ لذتی نداشتید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp