آوسبیلدونگ کارمند رویداد

Veranstaltungskaufmann/-frau

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

800

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1700

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه - کار آخر هفته ممکن است

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ کارمند رویداد

اگر تصمیم گرفته اید مدیر رویداد شوید، کاندیدای یکی از محبوب ترین دوره های آوسبیلدونگ در حال حاضر هستید. در این شغل می توانید خلاقیت و سازماندهی خود را به نمایش بگذارید و مطمئناً هر از گاهی، استرس کمی خواهید داشت. همانطور که اغلب در اینجا نیز اتفاق می افتد، این سوال در مورد درآمدهای احتمالی مطرح می شود که حقوق یک مدیر رویداد چگونه تعیین می شود؟ شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ کارمند رویداد، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ کارمند رویداد

به عنوان مدیر رویداد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ کارمند رویداد، چه چیزی می توانم کسب کنم؟

هنگامی که آموزش خود را به پایان رساندید، احتمالاً به این موضوع نیز علاقه مند خواهید شد که حقوق اولیه شما چقدر خواهد بود. ما می توانیم مستقیماً پاسخ دهیم، یعنی یک کارمند رویداد تازه آموزش دیده حقوقی در حدود 1600 تا 1800 یورو دریافت می کند، اما می تواند بیشتر یا کمتر باشد. میانگین درآمد یک مدیر رویداد حدود 1900 یورو است و بین 1800 تا 2100 یورو متغیر است. بنابراین مطمئناً شما به بالاترین سطح حقوق در آلمان تعلق ندارید، اما یک شغل هیجان انگیز و متنوع دارید که در آن فقط پشت میز خود نمی نشینید. آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک متخصص یا یک اقتصاددان تجاری همیشه قابل تصور است. هر دو دوره آموزشی مطمئناً حقوقی بالاتر از آنچه به عنوان مدیر رویداد دریافت می کنید را، به شما می دهد. به عنوان یک متخصص در رسانه، می توانید انتظار دستمزدی در حدود 2500 یورو و هر از چند گاهی با حقوق ناخالص بیش از 3000 یورو داشته باشید. یک اقتصاددان تجاری در رسانه ها درآمدهای مشابهی دریافت می کند، مگر اینکه تحصیل کرده باشد و مدرک لیسانس “Diplom-Betriebswirt – Medien und Kommunikation” را داشته باشد. در موارد مساعد، می توانید حقوق ناخالص بیش از 5000 یورو را از بین ببرید، اما – صادقانه بگوییم – این احتمال زیاد نیست. در این شغل به طور متوسط ​​3100 یورو در ماه می توان انتظار داشت. مدرک مدیریت رویداد نیز، یکی دیگر از مدارک عالی، برای دستیابی به مقامات بالاتر شرکت ها است. اگر در آینده می خواهید آژانس خود را راه اندازی کنید و یا آموزش های بیشتر ببینید، می توانید در زمینه کار در صحنه، استودیو، سالن و یا نورپردازی فعالیت کنید. در اینجا شما بین 2000 تا 3300 یورو در ماه درآمد دارید. برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

مسیر شغلی آوسبیلدونگ کارمند رویداد

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

آموزش

در پایان دوره آوسبیلدونگ کارمند رویداد، در آزمون اتاق صنعت و بازرگانی، شرکت خواهید کرد و به خوبی برای فرصت های شغلی بیشتر مجهز خواهید شد.

مدیر بازرگانی

یک امکان آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک متخصص برای رویدادها است. به عنوان یک مدیر رویداد، چشم انداز حقوق و دستمزد بسیار بالاتری دارید و وظایف مدیریتی را بر عهده می گیرید. شما مسئولیت بیشتری نسبت به قبل دارید و پروژه های خود را رهبری می کنید.

اقتصاددان تجارت برای مدیریت رویداد

پیش نیاز پذیرش در “اقتصاددان کسب و کار معتبر IHK“، گذراندن دوره آموزشی پیشرفته به عنوان متخصص است. اقتصاددان کسب و کار بالاترین مدرک تجاری است که بدون مدرک دانشگاهی یا دانشکده فنی می توان به آن دست یافت.

استقلال

با عنوان اقتصاددان کسب و کار یا استاد فناوری رویداد، هیچ چیز مانعی برای افتتاح آژانس رویداد یا چیزی مشابه نیست. با این حال، خوداشتغالی نیز بدون این دستاوردهای حرفه ای امکان پذیر است، اما پیگیری امور بدون دانش مدیریت بازرگانی بسیار دشوار می شود.

تحصیلات

اگر از همه اینها راضی نیستید، می توانید مدیریت بازرگانی را نیز مطالعه کنید، به عنوان مثال با تمرکز بر مدیریت رویداد یا مدیریت گردشگری.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

بعد از دوره آوسبیلدونگ کارمند رویداد شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

کار تیمی به صورت مشتری مداری و پروژه محور. بنابراین شما مهارت های اجتماعی و ارتباطی بسیار خوبی کسب کرده اید.
 • تصمیمات تجاری بگیرید.
 • مفاهیم گروه گرا برای رویدادها را توسعه دهید.
 • مفاهیم بازاریابی را با پیگیری مداوم بازار توسعه دهید.
 • برای اهداف خود از سیستم های اطلاعاتی و ارتباطی مدرن استفاده کنید.
 • طرح های فرآیندی و کنترلی را طراحی و اجرا کند.
 • به صورت مستقل کار کنند و با مبانی قانونی مربوطه رسیدگی کنند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

 
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
850-800 یورو 800-750 یورو 750-700 یورو
 
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
کارشناسی ارشد فناوری رویداد مطالعات دوگانه در مدیریت رسانه ها کارشناس رسانه
2000 یورو 2600 یورو 2000 یورو 1600 یورو مینیمم حقوق
3300 یورو 3900 یورو 3000 یورو 2600 یورو ماکزیمم حقوق
 
اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره
کارمند رویداد     NEW YORKER SE group of companies خانم / آقا 01.08.2022 Braunschweig
کارمند رویداد     Historische Stadthalle Wuppertal GmbH group of companies خانم / آقا 15.08.2022 Wuppertal
کارمند رویداد     Bayer Gastronomie GmbH group of companies خانم / آقا 01.08.2022 Leverkusen

معرفی دوره آوسبیلدونگ

کارمند رویداد

آیا از کنسرت‌ها، نمایشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها و رویدادهای دیگر لذت می‌برید و مدت‌هاست که فکر می‌کنید چه کسی همیشه به فکر و اجرای همه اینها است؟ پاسخ این است: کارمندان رویداد! اگر تصمیم به آموزش به عنوان یک مدیر رویداد دارید، می‌توانید در آینده مفهوم‌سازی کنید، سازماندهی کنید، هزینه‌ها را محاسبه کنید یا برنامه‌های زمان‌بندی و جهت‌گیری ایجاد کنید. علاوه بر این، شما همیشه مراقب آنچه در بازار اتفاق می افتد، روی فرآیندهای منابع انسانی کار می کنید، هزینه ها را محاسبه می کنید و مشتریان را به دست می آورید. همانطور که می بینید، حرفه منشی رویداد بسیار متنوع است، که در آن شما نیز مسئولیت زیادی را به دوش می گیرید و یک سازش شیک بین کار اداری و خارج از منزل را انجام می دهید!

مدیر رویداد چه می کند؟

به عنوان یک مدیر رویداد، امور تجاری خود را در دفتر و رویدادهایی که در محل نظارت می کنید – احتمالاً در سالن های کنسرت، خارج از منزل، استودیوهای تلویزیونی یا تئاترها انجام خواهید داد. تصور کنید شاید حتی یک کنسرت از گروه مورد علاقه خود را ترتیب دهید؟ کی میدونه! اما برای اینکه بتوانید این حرفه را دنبال کنید، باید مقدار زیادی خلاقیت را با خود به همراه داشته باشید. از این گذشته، هیچ کس نباید در رویدادی که شما برگزار می کنید خسته شود، درست است؟ مهارت های ارتباطی شما و این که خجالتی نیستید نیز بسیار مهم است، زیرا در این شغل شما با مشتریان ارتباط زیادی دارید و باید خود را به سمت خواسته های آنها سوق دهید. آنچه مدیران رویدادها نیز باید همراه خود داشته باشند، سطح مشخصی از مهارت های مذاکره، درک خوب ریاضیات و مهارت های بیانی بسیار خوب است. و بدون استعداد سازمانی، به هر حال هیچ چیز در این زمینه حرفه ای کار نمی کند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

آیا قبلاً می دانستید که …

 • به عنوان یک کارآموز در صنعت رویداد، گاهی اوقات می توانید کاری با افراد مشهور انجام دهید؟
 • شما نه تنها می توانید با رویدادها سرگرم شوید، بلکه می توانید پروژه های اهدایی یا محصولات خاصی را نیز تبلیغ کنید؟
 • آیا آموزش تبدیل شدن به مدیر رویداد یک نوع آموزش نسبتاً جدید است؟ شغل آموزشی کاملاً جدید در آن زمان برای اولین بار در سال 2001 ارائه شد.
 • کارمند رویداد در حال حاضر یکی از محبوب ترین دوره های کارآموزی است؟
 • مدیران رویداد اغلب در یک محیط بین المللی با استفاده از زبان های خارجی کار می کنند؟
برای اینکه بتوانید رویای کارآموزی خود را به عنوان مدیر رویداد محقق کنید، در حالت ایده آل باید یک دیپلم دبیرستان داشته باشید. از نظر حقوقی، هیچ مدرک تحصیلی خاصی مورد نیاز نیست، اما در سال 2010، 69 درصد از فارغ التحصیلان دبیرستان و 24 درصد از دانش آموزان دبیرستانی برای این شغل آموزشی استخدام شدند. بر این اساس، اگر دیپلم دبیرستان یا کمتر از آن دارید، می توانید بفهمید که شانس یافتن کارآموزی چقدر زیاد است. اگر نمی توانید آن را بفهمید، بهتر است دست خود را از کار دور نگه دارید … با کارآموزی به عنوان یک مدیر رویداد، پایه و اساس یک حرفه احتمالی طولانی‌تر را می‌سازید، زیرا فرصت‌های آموزشی بیشتری وجود دارد: آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک متخصص برای رویدادها، اقتصاددان کسب‌وکار برای مدیریت رویداد یا با دانش لازم حتی می توانید با یکی از آنها در برخی موارد قابل تصور هستید آژانس رویداد خود را به تنهایی راه اندازی کنید. گزینه دیگر مدرکی است که با آموزش اولیه شما مطابقت دارد: مدیریت رویداد. به شما پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید:

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

شما باید مدیر رویداد شوید اگر …

 • شما خواهان تغییر در شغل خود هستید، حتی اگر گاهی اوقات خسته کننده باشد.
 • خلاقیت و استعداد بداهه نوازی در گهواره شما قرار داده شده است.
 • از تعامل با مشتریان و شرکای تجاری لذت می برید و برقراری ارتباط یکی از بهترین ویژگی های شماست.

تحت هیچ شرایطی نباید مدیر رویداد شوید اگر …

 • شما در کلمات برنامه ریزی، سازماندهی و اجرا به اشتباه می افتید.
 • در انتخاب واژه و حافظه مشکل دارند.
 • دوست ندارم در کنار مردم باشم.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ منشی اداری
Bestbezahlten Ausbildung

آوسبیلدونگ منشی اداری

کار در دفتر، دسته بندی فایل ها، محاسبات و آمار و ارقام، قوانین مدیریت، اگر از شنیدن این کلمات خسته نشده اید و برعکس، شنیدن آنها را در یک روز کاری هیجان انگیز می دانید، پس شما برای آموزش به عنوان یک کارمند اداری آماده بوده و مناسب هستید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند رویداد
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ کارمند رویداد

گر تصمیم گرفته اید مدیر رویداد شوید، کاندیدای یکی از محبوب ترین دوره های کارآموزی در حال حاضر هستید. در این شغل می توانید خلاقیت و سازماندهی خود را به نمایش بگذارید و مطمئناً هر از گاهی استرس کمی خواهید داشت

مطالعه بیشتر...
visa for developers
Duales Studium

آوسبیلدونگ کارشناس بازرگانی

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ کارشناس بازرگانی موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. اگر به حوزه بازرگانی علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم در ادامه همراه ما باشید تا از این دوره و حقوق آن اطلاعات کاملی را بدست آورید.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

مشاوره تخصصی مهاجرتی گروه لانرهلدینگ
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp