آوسبیلدونگ متخصص فناوری مواد غذایی

Spezialist für Lebensmitteltechnologie

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

550 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1950 یورو

پیش نیاز:

دیپلم 12 ساله

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

تخصصی

طول دوره:

3 سال

آوسبیلدونگ متخصص فناوری مواد غذایی موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. در ادامه همراه ما باشید تا از حقوق و مزایا طی دوره آموزشی و پس از آن در این دوره اطلاعات لازم را بدست آورید.

دوره ی کارآموزی در آوسبیلدونگ متخصص فناوری مواد غذایی سپری خواهد شد؟

به عنوان یک متخصص در فناوری مواد غذایی، شما در کارخانه هایی که محصولات غذایی تولید می کنند کار خواهید کرد. از آنجایی که شما برای گروه های مختلف محصولات مختلف تولید می کنید، این حرفه هرگز خسته کننده نمی شود. اکنون باید آینده خود را در دست بگیرید و دستورالعمل موفقیت خود را بسازید. آموزش متخصص شدن در فناوری غذا برای همه کسانی که می خواهند هر روز چیز جدیدی را تجربه کنند بهترین حرفه است. شما این فرصت را دارید که خلاق باشید و ایده خود را به یک محصول واقعی تبدیل کنید. به عنوان مثال، می توانید بسته بندی را برای محصولی طراحی کنید که با آن غذا بخورید. در طول دوره کارآموزی خود به عنوان متخصص فناوری مواد غذایی، نحوه تهیه غذا و غذاهای آماده را از مواد اولیه یاد خواهید گرفت. البته شما اکنون آشپزی یا پختن را شروع نمی کنید، همه چیز از طریق ماشین ها و سیستم ها آماده می شوند. شما مسئول آزمایش ، تجزیه و تحلیل و برچسب گذاری تک تک مواد هستید. و البته برای تهیه یک دستور العمل مناسب که می تواند در ماشین ها ریخته شود. آموزش متخصص شدن در فناوری مواد غذایی سه سال به طول می انجامد. در این مدت شما همه چیز را در مورد غذا و مواد تشکیل دهنده آن خواهید آموخت. از آنجا که شما نیز باید در این کار با ماشین آلات کار کنید، البته در کار با آنها نیز آموزش خواهید دید. شما درگیر تولید،  از دریافت مواد اولیه تا بسته بندی نهایی محصول در همه ایستگاه ها هستید.

شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ متخصص فناوری مواد غذایی، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

حقوق شما در طول دوره ی کارآموزی چقدر خواهد بود؟

شما به عنوان یک کارمند تمام عیار ، البته در دوران کارآموزی خود نیز حقوق دریافت خواهید کرد. حقوق آموزش شما در سال اول 550 یورو و بنابراین در محدوده متوسط ​​است. از آنجایی که شما به طور طبیعی شرایط خود را سال به سال افزایش می دهید ، سالانه حقوق بیشتری نیز دریافت می کنید. درآمد آموزشی شما سالانه افزایش می یابد. در سال دوم آموزش ، درآمد شما به عنوان متخصص فناوری مواد غذایی حداقل 649 یورو ناخالص در ماه است. در سال سوم آموزش ، حداقل 743 یورو ناخالص در ماه دریافت خواهید کرد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

حقوق شما بعد از اتمام کارآموزی چقدر خواهد بود؟

هنگامی که شما به اندازه کافی یاد گرفتید، البته پول بسیار بیشتری برای شما وجود دارد. شاید شما حتی خوش شانس باشید و مستقیماً در شرکت آموزشی خود پذیرفته شوید. به عنوان یک متخصص در زمینه صنایع غذایی، می توانید بین 1500 تا 2400 یورو حقوق اولیه دریافت کنید. در اینجا نیز موقعیت و اندازه شرکت دوباره نقش ایفا می کند. درآمد به عنوان یک متخصص در فناوری مواد غذایی به طور متوسط ​​بین 2200 تا 2600 یورو است. این مقدار زیادی پول برای شروع است. شما هنوز می توانید یک استادکار در زمینه فناوری غذا باشید و حقوق ناخالص خود را تا 4000 یورو در ماه افزایش دهید یا حتی مدرکی را با داشتن مدرک ورودی دانشگاه دریافت کنید. پس از تحصیل ، راههای مختلفی پیش روی شما قرار دارد که می توانید طی کنید و حقوق شما تا سطح بالایی افزایش یابد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

شما باید یک متخصص فناوری موادغذایی شوید اگر …

  • شما علاقه شدیدی به صنایع غذایی دارید.
  • از کار گروهی لذت می برید.
  • دوست دارید روی ماشین آلات کار کنید

تحت هیچ شرایطی نباید متخصص فناوری غذا شوید اگر …

  • دوست دارید در یک دفتر کار کنید
  • شما طعم خوب را احساس نمی کنید.
  • کثیف شدن در محل کار کابوس شماست
 

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp