آوسبیلدونگ برشکار سنگ های قیمتی

Gemstone cutter

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

915 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2300 یورو

پیش نیاز:

دیپلم 12 ساله

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

در طول دوره ی آوسبیلدونگ برشکار سنگ قیمتی چه چیزهایی خواهید آموخت؟ 

اگر تصمیم دارید سنگ تراش شوید ، یک دوره آموزشی سه ساله حرفه ای را پشت سر خواهید گذاشت. شما می توانید موقعیت های آوسبیلدونگ برشکار سنگ قیمتی را در کارگاه های سنگ های جواهر و جواهرات، در کارگاه های آتلیه جواهرات و جواهر فروشی، در مغازه های سنگ زنی الماس های صنعتی یا در شرکت های تولید کننده ابزار دقیق پیدا کنید. شما نیمی از زمان خود را در شرکت می گذرانید. در آنجا با استفاده از ابزارهای مختلف تمرین می کنید و با سنگ های قیمتی مختلف آشنا می شوید. همچنین به شما آموزش داده می شود که کدام نوع برش با کدام نوع سنگ می آید تا سنگ تا حد ممکن بزرگ شود. هنگام سنگ زنی، تا حد امکان باید مراقب سنگ های گران قیمت باشید. بقیه زمان را در مدرسه فنی و حرفه ای درس می خوانید. برای مثال، همه چیز در مورد ایمنی شغلی، آزمایش و ارزیابی سنگ های قیمتی و آماده سازی سنگ ها برای سنگ زنی را خواهید آموخت.  شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ برشکار سنگ قیمتی می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

حقوق شما در طول دوره ی آوسبیلدونگ برشکار سنگ قیمتی چفدر خواهد بود؟ 

در سال اول آموزش خود بین 790 تا 1040 یورو دریافت خواهید کرد. در سال دوم حقوق شما به 840 تا 1100 یورو و در سال سوم و آخر به 910 تا 1200 یورو افزایش می یابد. این تفاوت به این دلیل ایجاد می شود که ایالت های مختلف فدرال هر کدام تعرفه های خود را تعیین می کنند. به عنوان مثال، در آلمان شرقی، شما معمولاً کمتر از سایر مناطق حقوق دریافت می کنید. همچنین باید به خاطر داشته باشید، که اعدادی که در اینجا آورده شده اند، مقادیر ناخالص هستند. مبلغ دیگری برای بیمه و مالیات از حقوق ناخالص شما کسر می شود. آنچه باقی می ماند دستمزد خالص است، یعنی آنچه در واقع دریافت می کنید. در صنعت شما معمولاً حقوق بالاتری نسبت به مشاغل صنایع دستی دیگر پرداخت می شود. به عنوان مثال، دستمزد کارآموزی در صنایع طلا و جواهر، ساعت و فلزات گران بها در حال حاضر در اولین سال آموزش ماهیانه 1037 یورو ناخالص است. در سال دوم 1102 یورو و در سال سوم 1199 یورو دریافت خواهید کرد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

حقوق شما بعد ازاتمام دوره ی آوسبیلدونگ برشکار سنگ قیمتی چقدر خواهد بود؟ 

پس از دوره ی آموزش اگر اولین قرارداد کاری واقعی خود را امضا کنید، بسته به موقعیت و اندازه شرکت، می توانید بین 2200 تا 2400 یورو درآمد کسب کنید. با چند سال تجربه حرفه ای، حقوق شما تا 2700 یورو افزایش می یابد. به عنوان یک طراح دارای گواهینامه دولتی برای سنگ های قیمتی، جواهرات و دستگاه ها یا با عنوان کارشناسی ارشد به عنوان حکاک سنگ های قیمتی یا برشکار سنگ های قیمتی، می توانید تا 3800 یورو ناخالص در ماه انتظار داشته باشید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

شما باید یک سنگ تراش شوید اگر … 

  • انگشتان ماهری دارید.
  • کارگاه ها محل کار مورد علاقه شما هستند.
  • فیروزه فقط برای شما یک رنگ نیست.

تحت هیچ شرایطی نباید یک برشکار سنگ های قیمتی شوید اگر

  • سر و صدا و بوهای نامطبوع شما را بسیار اذیت می کند.
  • برای شما سخت است که تمرکز کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

 

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ آرایشگری - لانر آوسبیلدونگ
Beliebsten Ausbildung

آوسبیلدونگ آرایشگری

آوسبیلدونگ آرایشگری، به ویژه در بخش های آرایشی هتل ها یا در تولیدات فیلم و تئاتر مورد تقاضا هستند. همچنین امکان برقراری تماس نیز وجود دارد، سپس مستقیماً از مشتریان خود در خانه بازدید می کنید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ عکاسی
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ عکاسی

در آموزش تخصصی عکاسی، زمانی برای کسالت وجود ندارد. آموزش دوجانبه است، به این معنی که شما به مدرسه می روید و همچنین در شرکت کار عملی می کنید. شما می توانید بین عکاسی ها و فروشگاه ها و آتلیه ها یکی را انتخاب کنید. این آموزش سه سال طول می کشد و با امتحان نهایی شفاهی و کتبی پایان می یابد.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ طراح پارچه
Schulische Ausbildung

آوسبیلدونگ طراح پارچه

برای اینکه نگران صرف کردن آخرین پیراهن خود برای تمرین نباشید، اکنون یک نمای کلی از آنچه به دست می آورید دریافت می کنید. زیرا علاوه بر عوامل یادگیری و سرگرمی، دستمزد به عنوان یک طراح پارچه موضوع مهمی است.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ صحاف کتاب
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ صحاف کتاب

 تجارت صحافی بسیار قدیمی است و به طور مداوم توسعه یافته است. با گذشت زمان، روشهای مختلف تهیه کتاب و صحافی به وجود آمد که در طول آموزش به عنوان صحاف با آنها آشنا خواهید شد. شما نحوه عملکرد، تنظیم و نگهداری صحیح ماشین آلات مختلف و نحوه نظارت صحیح بر روند تولید را خواهید آموخت.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp