آوسبیلدونگ کارمند صنعتی

Industriekaufman

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

830 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1800 تا 3000 یورو

پیش نیاز:

دیپلم فنی

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

آوسبیلدونگ کارمند صنعتی موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. در ادامه همراه ما باشید تا از حقوق و مزایا طی دوره آموزشی و پس از آن در این دوره اطلاعات لازم را بدست آورید.

شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ کارمند صنعتی می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

یک کارمند صنعتی طول دوره ی آموزش چه می آموزد؟

شما باید به عنوان یه کارمند در این بخش فرایندهای عملیاتی را مدیریت و کنترل کنید، قرار ملاقات ها را هماهنگ کنید، کارکنان خود را سازماندهی کنید و البته اطمینان حاصل کنید که کیفیت در همه ی بخش ها وجود دارد. کارآموزی به عنوان یک کارمند صنعتی شما را برای همه این وظایف آماده می کند. شما در بخش های مختلف شرکت دوره خواهید دید و بنابراین طیف وسیعی از دانش را به دست خواهید آورد. چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد، به ویژه در شرکت های بزرگ: به عنوان مثال، مدیریت تولید مواد، شما پیشنهادات را مقایسه کرده و با تامین کنندگان و مشتریان مذاکره می کنید. در بازاریابی، از طرف دیگر، شما با نحوه ایجاد کمپین های تبلیغاتی برای فروش محصولات خود  آشنا خواهید شد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

یک کارمند صنعتی در طول دوره ی آموزش چقدر درآمد خواهد داشت؟

به طور کلی، کارمند صنعتی یکی از کارآموزی ها با درآمد متوسط به ​​بالا است. در اولین سال کارآموزی شما به عنوان کارمند صنعتی، حقوقی بیش از 830 یورو دریافت خواهید کرد. مانند هر دوره کارآموزی دیگر، دستمزد شما هر سال افزایش می یابد. در سال دوم می توانید درآمد بین 910 تا 980 یورو و در سال سوم انتظار دستمزد بین 970 تا 1060 یورو داشته باشید. بنابراین شما در سال اول حداقل 550 یورو ، در سال دوم 649 یورو و در سال سوم آموزش 743 یورو دریافت می کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم، مقاله زیر را بخوانید:

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

درآمد بعد از دوره ی آموزشی چقدر خواهد بود؟

به عنوان یک کارمند صنعتی ، حقوق شما بستگی به موقعیت، تجربه کاری و شرایط شما دارد. بلافاصله پس از آموزش، معمولاً محیط کاری با مسئولیت کم تا متوسط ​​به شما اختصاص داده می شود. اگر همیشه وظایف خود را با دقت انجام دهید، معمولاً با طیف گسترده ای از وظایف و افزایش دستمزد، حقوق خوبی دریافت خواهید کرد. حقوق و دستمزد کارمندان صنعتی بین 1800 تا 3000 یورو است. به عنوان یک کارمند صنعتی، شما همچنین فرصت های زیادی برای ارتقاء مهارت های خود از طریق آموزش بیشتر دارید. به عنوان مثال، اگر برای آموزش اقتصادی بیشتر سرمایه گذاری کنید تا یک اقتصاددان تجاری شوید به شما این امکان را می دهد که یک پست مدیریتی را بر عهده بگیرید. برای مقایسه: اقتصاددانان تجاری معمولاً سالانه 43000 یورو ناخالص حقوق اولیه دریافت می کنند. از سوی دیگر، به عنوان یک کارمند صنعتی، متوسط ​​درآمد ناخالص سالانه 30،000 یورو است.

شما باید یک کارمند بخش صنعتی شوید اگر…

  • شما استعداد سازماندهی دارید.
  • شما به ساعت کاری منظم اهمیت زیادی می دهید.

تحت هیچ شرایطی نباید یک کارمند صنعتی شوید اگر …

  • از مذاکره لذت نمی برید.
  • اعداد ، جداول و گزارش ها برای شما وحشتناک به نظر می آیند.
  • اگر نمی خواهید یک روز کاری خود را پشت کامپیوتر بگذرانید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ منشی اداری
Bestbezahlten Ausbildung

آوسبیلدونگ منشی اداری

کار در دفتر، دسته بندی فایل ها، محاسبات و آمار و ارقام، قوانین مدیریت، اگر از شنیدن این کلمات خسته نشده اید و برعکس، شنیدن آنها را در یک روز کاری هیجان انگیز می دانید، پس شما برای آموزش به عنوان یک کارمند اداری آماده بوده و مناسب هستید.

مطالعه بیشتر...
کارمند بیمه و امور مالی
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ کارمند بیمه و امور مالی

در دو سال اول بینشی در مورد فعالیت های مشاوره ای و فروش خواهید داشت و محصولات مالی و بیمه ای را می شناسید. شما با روشهای کار شرکت و بخش مربوطه آشنا می شوید و استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری مخصوص شرکت را یاد می گیرید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند رسانه
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کارمند رسانه

نظارت بر نویسندگان، توسعه اقدامات تبلیغاتی و فروش تبلیغات، وظایف فروشندگان رسانه می باشد. امروزه صنعت رسانه در حال رونق است و افرادی که به این حوزه وارد می شوند می توانند آینده کاری بسیار خوبی داشته باشند.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

مشاوره تخصصی مهاجرتی گروه لانرهلدینگ
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp