آوسبیلدونگ کارمند بیمه و امور مالی

frau für Versicherungen und Finanzen

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

1040 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2500 یورو

پیش نیاز:

دیپلم فنی

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

شما به عنوان یک کارمند بیمه و امور مالی چه چیزی را در دوره ی آموزش خواهید آموخت؟

در دو سال اول آوسبیلدونگ کارمند بیمه و امور مالی بینشی در مورد فعالیت های مشاوره ای و فروش خواهید داشت و محصولات مالی و بیمه ای را می شناسید. شما با روش های کار شرکت و بخش مربوطه آشنا می شوید و استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری مخصوص شرکت را، یاد می گیرید. در سال سوم آموزش، محتوای آموزش به تخصص انتخابی شما بستگی خواهد داشت به عنوان مثال، در حوزه بیمه، رسیدگی به مطالبات و مزایا و یا در حوزه مالی، فروش محصولات مالی شما به عنوان یک کارمند بیمه و امور مالی از شرایط کاری ایمن، ساعات کاری انعطاف پذیر و دستمزد بالا بهره مند می شوید. برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

یک کارمند بیمه و امورمالی در دوران کارآموزی چقدر درآمد دارد؟

در آوسبیلدونگ کارمند بیمه و امور مالی، کمک هزینه کارآموزی برای معامله گران بیمه و امور مالی 1040 یورو ناخالص در ماه است. در سال دوم آموزش، حقوق و دستمزد به 1115 یورو افزایش می یابد و در سال آخر فقط 1200 یورو ناخالص است. با این ارقام، آوسبیلدونگ کارمند بیمه و امورمالی یکی از شغل های برتر در رتبه بندی پردرآمدترین مشاغل آموزشی را به خود اختصاص داده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

حقوق بعد از آموزش چقدر است؟

حقوق اولیه حدود 2500 یورو ناخالص در ماه است، حقوق شما با کسب تجربه ی بیشتر و همچنین ساعات کاری بیشتر افزایش می یابد. در این شغل حقوق شما بر اساس تعداد قراردادهایی است که منعقد کرده اید افزایش خواهد یافت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ ی ساعت کار آوسبیلدونگ کلیک کنید.

برای این شغل شما باید چه ویژگی های شخصیتی داشته باشید؟

شما باید نسبت به زمان قرارهای ملاقات خود حساس باشید، همیشه به موقع حاضر باشید و همچنین در مقابله با استرس نیز مهارت داشته باشید. کارمندان بیمه و امور مالی مسئولیت های زیادی دارند که باید هماهنگی های زیادی را انجام دهند. شما باید بتوانید به راحتی نیاز انسان ها را به خوبی ارزیابی کنید. علاوه بر این اگر شما می توانید به سرعت فضایی آرام را در مکالمه ایجاد کنید و در نتیجه اعتماد طرف مقابل خود را جلب کنید، پس شما برای این شغل مناسب هستید اما مهمترین نکته، ویژگی لذت بردن شما از ارتباط با افراد مختلف است. محاسبات، تجزیه و تحلیل و استفاده از نرم افزار ها دقیقاً کار شماست. شما باید در ریاضیات قوی باشید و توانایی تحلیل مسائل پیچیده را داشته باشید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ کارمند خدمات هوایی
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کارمند خدمات ترافیک هوایی

به عنوان یک کارمند خدمات در ترافیک هوایی، وظیفه شما تامین امنیت مسافران در فرودگاه و حتی روی آسمان است. شما با آموزش در این حوزه، همیشه شرایط را تحت کنترل داشته و لازم است چالش های متعددی را برطرف کنید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند رویداد
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ کارمند رویداد

گر تصمیم گرفته اید مدیر رویداد شوید، کاندیدای یکی از محبوب ترین دوره های کارآموزی در حال حاضر هستید. در این شغل می توانید خلاقیت و سازماندهی خود را به نمایش بگذارید و مطمئناً هر از گاهی استرس کمی خواهید داشت

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند گردشگری
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ کارمند گردشگری

به عنوان یک کارمند گردشگری، معمولاً از مشتریان در سفر به مناطق تعطیلات دوردست حمایت می کنید. از سوی دیگر، به عنوان یک کارمند گردشگری و اوقات فراغت، مناظر و فعالیت های منطقه ای را به مشتریان ارائه می دهید.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

مشاوره تخصصی مهاجرتی گروه لانرهلدینگ
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp