آوسبیلدونگ بیمه و امورمالی

Kaufmann/-frau für Versicherungen und Finanzen

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

1070 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2500 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

اگر به انجام امور مالی علاقه مند هستید، یکی از رشته هایی که می توانید در آن فعالیت کنید مربوط به دوره آوسبیلدونگ بیمه و امورمالی می شود. ما در ادامه قصد داریم جزییات حقوق و دستمزد افراد طی این دوره را بررسی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ بیمه و امورمالی، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ بیمه و امورمالی

حقوق کارآموز بیمه و امورمالی چقدر است؟

در صنعت بیمه خصوصی، کمک هزینه آموزشی برای کارمندان بیمه و امور مالی 1070 یورو ناخالص در ماه است. در سال دوم آموزش، دستمزد به 1145 یورو افزایش می یابد و در سال گذشته کمی کمتر از 1230 یورو ناخالص وجود دارد. با این ارقام، کارآموزی به عنوان فروشنده بیمه یکی از رتبه های برتر در رتبه بندی پردرآمدترین دوره های کارآموزی را به خود اختصاص داده است.

برای اطلاع از حداقل حقوق آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره  آوسبیلدونگ بیمه و امورمالی

بعداً به عنوان کارمند بیمه و امور مالی چقدر می توانم درآمد داشته باشم؟

حقوق اولیه حدود 2500 تا 2800 یورو ناخالص در ماه است، حقوق شما با طول مدت خدمت و پیشرفت شغلی  افزایش می یابد. دریافت پاداش و پورسانت در خدمات میدانی امکان پذیر است. در اینجا حقوق شما به تعداد قراردادهای منعقد شده بستگی دارد. البته این  موضوع می تواند حقوق شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

برای اطلاع از ساعت کار در آوسبیلدونگ کلیک کنید.

مسیر شغلی (مفصل)

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ بیمه و امورمالی  وجود دارد؟

آموزش پیشرفته برای تبدیل شدن به یک متخصص بیمه

به عنوان یک متخصص بیمه، شما موقعیتی را در سطح تخصصی متوسط کسب می کنید. آموزش تکمیلی را می توان به صورت پاره وقت به پایان رساند، امتحان نهایی شما توسط اتاق صنعت و بازرگانی برگزارمی شود.

آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک متخصص در مشاوره مالی

در اینجا نیز موقعیت‌هایی در سطح مدیریت میانی درنظر گرفته می‌شود، اما تمرکز شمابر بیمه نیست، بلکه بر امور مالی می باشد. آموزش بیشتر به صورت پاره وقت امکان پذیر است و با آزمون IHK تکمیل می شود.

دوره آموزشی پیشرفته برای تبدیل شدن به یک مدیر بیمه

آموزش تکمیلی به صورت تمام وقت و پاره وقت امکان پذیر است. مدیران بیمه دارای پست های ارشد هستند.

آموزش بیشتر به عنوان یک اقتصاددان تجاری برای امور مالی و سرمایه گذاری

این آموزش را می توان به صورت تمام وقت یا پاره وقت نیز کسب کرد. این موضوع به شما ،این امکان رامی دهدکه  در شرکت های صنعتی و اعتباری مانند بانک ها، موسسات اعتباری، بورس اوراق بهادار و شرکت های بیمه موقعیت های بالاتری  داشته باشید.

چشم انداز آینده به عنوان یک کارمند بیمه و امور مالی چیست؟

اگر عملکرد خوبی داشته باشید، شانس پیشرفت برای شما بسیار زیاد است و همچنین فرصت های زیادی درجهت پیشرفت و آموزش برایتان به وجود می آید. در نتیجه، چشم انداز آینده ،برای کارمندان بیمه و امور مالی بسیار خوب است.

درآمد آینده شما می تواند به قرارداد آوسبیلدونگ نیز بستگی داشته باشد.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ بیمه و امورمالی وجود دارد؟

 • نحوه فروش خدمات بیمه
 •   جمع آوری و ثبت اطلاعات مشتریان
 •    انجام مشاوره
 •     بررسی و رسیدگی به شکایات.
 •     در نظر گرفتن مبانی قانونی مشاوره و نتیجه گیری درآنها
 •     دریافت، پردازش و تجزیه و تحلیل شکایات.
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1230 یورو 1145 یورو 1070 یورو
 
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
کارمند اداری کارمند صنعتی کارمند بانک
1500 یورو 1800 یورو 2200 یورو 2000 یورو مینیمم حقوق
2800 یورو 3000 یورو 3400 یورو 4500 یورو ماکزیمم حقوق
 
اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره
کارمند بیمه و دارایی   DEVK Deutsche Eisenbahn Versicherung group of companies خانم / آقا 01.08.2022 Kassel  
کارمند بیمه و دارایی   Mecklenburgische Versicherungsgruppe group of companies خانم / آقا 01.08.2022 Kassel  
کارمند بیمه و دارایی   LVM Landwirtschaftlicher Versicherungsverein Münster a.G. group of companies خانم / آقا 01.08.2022 Kassel  
برخی از دوره های آوسبیلدونگ مرتبط با این حوزه شامل موارد زیر می شود: برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط شامل موارد زیر می شود:

معرفی دوره آوسبیلدونگ بیمه و امورمالی

چه بخواهید حقوق بازنشستگی خود را افزایش دهید، چه از خانواده خود با بیمه عمر محافظت کنیدو یا خودرو خود را ارزان بیمه کنید،درنهایت باید به بیمه مراجعه مراجعه کنید. این یک مزیت است که متخصصانی تحت عنوان کارمند بیمه و دارایی،  محصول مناسب را انتخاب نموده و آنهارا به مشتریان به زبان ساده توضیح می دهند.

کارمند بیمه و امور مالی چه کارهایی را انجام می دهد؟

مشاوره مالی

با کدام سرمایه گذاری مالی می توانم پول خود را سریعتر افزایش دهم؟ امنیت این کار چگونه است؟ کارمندان بیمه و امور مالی به مشتریان خصوصی و تجاری در مورد گزینه های سرمایه گذاری و بازنشستگی مشاوره می دهند. آنها محصولات مالی را ارائه می کنند، نیازهای فردی مشتری را تجزیه و تحلیل می کنند و درنهایت اطلاعات مکتوب و صورتجلسه مشاوره را جمع آوری می کنند.

تامین مالی املاک و مستغلات

مشتری می خواهد خانه بخرد. از آنجایی که حقوق کافی ندارد به وام نیاز پیدامی کند. به منظور تعیین بهترین وام، گزینه های تامین مالی بررسی می شود، وام ها از نظر سود و مدت بازپرداخت آن مورد مقایسه قرار می گیرند، درنهایت نتایج تحقیق به تفصیل ارائه و مورد بحث قرار می گیرد.

برای مطالعه راهنمای کامل اجاره مسکن در آلمان کلیک کنید.

مدیریت قراردادها

قراردادها تنظیم می شودو اطلاعات مشتریان از طریق نرم افزار به یک سیستم کامپیوتری منتقل می شود و در آنجا مورد بررسی قرارمی گیرند. در صورت تغییر شرایط قرارداد ویا تمدیدآن، این موارد تجدید نظر خواهند شد.

مشاوره بیمه

طرح های بازنشستگی شرکت، بیمه بازنشستگی خصوصی، بیمه عمر و موارد دیگر  به مشتریان ارائه می شودو درانتخاب  نوع خدمات به آنها خدمات مشاوره ای ارائه می شود.

رسیدگی به مطالبات

مشتری یک تصادف رانندگی داشته است و اکنون خسارت و استحقاق منافع باید آن ،بایدبررسی شود. این موضوع  شامل تماس با پلیس ، خدمات یدک کش ، راه اندازی کارشناسان و ارزیابی ، می شود. پس از روشن شدن موضوع پرداخت خسارت انجام می شود.

جذب مشتریان

با مشتریان جدید بالقوه اغلب از طریق تلفن ،تماس گرفته می شود. در صورت وجود علاقه، می توان قرار ملاقات هایی برای مشاوره  با مشتریان ترتیب داد. وظایف شما در یک نگاه:
 •     ارائه محصولات بیمه ای و مالی
 •     تحلیل ریسک ها
 •     بررسی گزارش های خسارت و ادعای مزایا
 •     هماهنگی با شاهدان، افسران پلیس و کارشناسان
 •     بازاریابی مشتریان
 •       امضاقرارداد

چرا باید کارمند بیمه و امور مالی شوید؟

به عنوان یک کارمند بیمه و امور مالی، از شرایط کاری مطمئن، ساعات کاری انعطاف پذیر و دستمزدهای جمعی بالا بهره مند می شوید.

کجا می توانم به عنوان کارمند بیمه و امور مالی کار کنم؟

شرکت های بیمه، موسسات اعتباری، کارگزاران بیمه، مشاوران مدیریت و آژانس های وصول بدهی کارفرمایان کارمندان بیمه و امور مالی هستند.

ساعات کار به عنوان کارمند بیمه و امور مالی چقدر است؟

ساعت کاری شما انعطاف پذیر می باشد. بسته به توافق با شرکت، می توانید از ساعت 7 صبح تا 10 صبح شروع به کار کنید و بسته به زمان شروع کار، بین 15 تا 18 کارتان را به پایان برسانید. در خدمات حضوری، ساعات کاری شما بر اساس قرار ملاقات با مشتریان تنظیم می شود.

کارمندان بیمه و دارایی چه لباس های کاری می پوشند؟

ظاهر آراسته و رفتار جدی در مشاغلی که با مشتری در ارتباط هستند بسیار مهم است. این موضوع  شامل لباس مناسب نیز می شود. بنابراین پوشیدن کت و شلوار یا لباس مناسب و رسمی ، اغلب در کارهای روزمره مورد نیاز است.

برای تبدیل شدن به یک کارمند بیمه و امور مالی باید چه نوع فردی باشم؟

استعداد سازمانی

شما مراقب قرارهای خود هستید، همیشه سر وقت حضور پیدامی کنید.. کارمندان بیمه و امور مالی وظایف متعددی دارند که باید هماهنگ شوند.

مردم شماراقضاوت می کنند

شما در ارزیابی مشتریان خود ،باید عملکرد مناسبی داشته باشید.  شما یک فضای آرام برای گفتگو ایجاد می کنید در صورت کسب اعتماد، می توانید نظر مشتری خود را جلب کنید. اما مهمترین چیزاین است که بتوانید ارتباط مناسبی را با مشتری برقرار کنید.

تحلیلگر

محاسبات، تجزیه و تحلیل و برخورد با نرم افزار مسائل مورد نیاز  شماست. شما باید در ریاضیات قوی باشید و بتوانید روی مسائل پیچیده برای مدت طولانی تری تمرکز کنید.

دوره آموزشی به عنوان منشی برای بیمه و امور مالی به چه صورتی می باشد؟

آموزش دومنظوره  در شرکت و مدرسه حرفه ای انجام می شود. بین حوزه های اصلی بیمه و امور مالی نیز تمایز وجود دارد .این حوزه باید قبل از آموزش انتخاب شود. بنابراین زمینه های یادگیری در مدارس و شرکت ها می تواند متفاوت باشد. تمرین منظم سه سال طول می کشد، اما اگر خوب تمرینات را انجام دهید می توان دوره آموزشی خود را به دو یا دو سال و نیم کاهش دهید. در بخش عملیاتی آموزش، در بخش های مختلف حضور پیدا می کنید، بنابراین همیشه با حوزه های مسئولیت و کارمندان جدید آشنایی پیدا می کنید.

برای اینکه یک بیمه دان حاذق باشید، نیاز است از قوانین کشور آلمان نیز به خوبی آگاه باشید. از جمله قوانین مهم، قوانین مربوط به مالیات است. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم مقاله آخرین تغییرات قوانین مالیات در آلمان را مطالعه کنید.

کارمند بیمه و امور مالی در آموزشگاه حرفه ای چه مواردی را می آموزد؟

آلمانی، اقتصاد و مطالعات اجتماعی از جمله دروس آموزش عمومی  برای شما هستند. علاوه بر این،دوره های  آموزشی خاص در این شغل برای شما وجود دارد.

سال 1 آموزش:

خدمات مشتری در سال اول آموزش مورد توجه است.

سال دوم آموزش:

قراردادهای بیمه عمر و حوادث پردازش می شود .

سال سوم آموزش:

از جمله در سال سوم آموزش، نحوه تحلیل بازار بیمه را یاد می گیرید.

برای اطلاع از اینکه آوسبیلدونگ بهتر است یا دانشگاه کلیک کنید.

کارمند بیمه و امور مالی در عمل چه مواردی را می آموزد؟

سال اول و دوم اموزش:

در دو سال اول بینشی نسبت به فعالیت های مشاوره و فروش پیدا می کنید و با محصولات مالی و بیمه ای آشنا می شوید. شما با روش های کار در شرکت و بخش های مربوطه آشنا می شوید وهمچنین  نحوه برخورد با نرم افزارهای  رایانه ای خاص شرکت را می آموزید.

سال سوم آموزش:

در سال سوم آموزش، محتوا بستگی به گرایش انتخابی شما دارد. به عنوان مثال، در حوزه بیمه، رسیدگی به مطالبات و منافع عمیق تر می شوید.  

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری صدا و تصویر-compressed
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری و صدا

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری و صدا موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. این طبیعی است که تمامی افراد هنگام انتخاب یک دوره آموزشی و یا حیطه شغلی به حقوق و مزایای آن توجه بسیاری داشته باشند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ وکیل حقوقی - لانرآوسبیلدونگ
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ وکیل حقوقی

به عنوان یک وکیل حقوقی، شما مدیر دفتر حقوقی هستید. حتی قبل از اینکه موکل اجازه داشته باشد با وکیل دست بدهد، او در حال حاضر با شما شرایط نام خانوادگی دارد. شما قرار ملاقات را هماهنگ کردید و او را به روش دوستانه معمول پذیرفتید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ فناوری چاپ
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ تکنولوژی رسانه در چاپ صفحه

با انتخاب دوره تکنولوژی رسانه در چاپ صفحه می توانید به عنوان مشاور چاپ در بسیاری از صنایع استخدام شوید. از آنجایی که انواع صنایع نیاز به چنین متخصصی دارند، به همین دلیل حقوق شما می تواند بسیار عالی باشد و بسته صنعتی که مشغول می شوید، تغییر کند.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

مشاوره تخصصی مهاجرتی گروه لانرهلدینگ
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp