متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن

معرفی دوره آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن:

از پی اچ پی تا سی شارپ تا جاوا اسکریپت: متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه های کاربردی از زبان های برنامه نویسی استفاده می کنند. با کمک اینها، آنها طیف گسترده ای از راه حل های نرم افزاری داخلی یا مشتری مدار را توسعه می دهند – چه شرکتی بخواهد در مدیریت داده ها پیشرفت کند یا به یک سیستم مدیریت محتوای جدید مانند Typo3  و برای حفظ وب سایت خود نیاز داشته باشد.

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن

آموزش برای تبدیل شدن به یک متخصص فناوری اطلاعات برای  طیف گسترده ای از شرکت ها و بخش ها ارائه می شود، به همین دلیل است که محتوای آموزشی متناسب با آن می تواند متفاوت باشد. حقوق افراد در این دوره به اندازه شرکت، صنعت و قراردادهای جمعی قابل ،اجرا بستگی دارد.

یک متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه در طول دوره کارآموزی چه درآمدی دارد؟

به عنوان یک کارآموز در یک مؤسسه دولتی، دستمزد بر اساس قرارداد جمعی برای کارآموزان در بخش دولتی اعمال می شود. در سال اول آموزش، حقوق ناخالص ماهانه 918 یورو، در سال دوم 968 یورو و 1014 یورو است. در یک شرکت در صنعت فلز که در شهر بایرن فعالیت می کند، ممکن است حتی 992 یورو ناخالص به صورت ماهیانه در سال اول آموزش حقوق دریافت کند.

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات

میانگین حقوق ماهیانه پس از اتمام دوره آموزشی 2700 یورو ناخالص می باشد. در بخش دولتی، شما در سال اول کار خود وارد گروهی می شوید که به عنوان دستمزد رده 5 شناخته می شود و ماهیانه 2249 یورو درآمد کسب می کنید. با کسب یک شغل در صنایع شیمیایی، در سال اول پس از اتمام دوره آموزشی، ماهیانه 3007 یورو ناخالص حقوق دریافت خواهید کرد.

اگر شرکت من قرارداد جمعی نداشته باشد چه میزان درآمدی کسب خواهم کرد؟

همه شرکت ها  طبق تعرفه حقوق  پرداخت نمی کنندو در این شرکت ها  به عنوان یک کارمند باید برای حقوق خود را به روش کلاسیک مذاکره کنید. با این حال، قانون تصریح می کند که حقوق شما ممکن است تنها 20 درصد کمتر از دستمزد کارآموزانی باشد که در همان صنعت، در همان ایالت فدرال و در موقعیتی مشابه کار می کنند.

چه دوره های آموزشی در آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعاتبرای توسعه اپلیکیشن وجود دارد؟

گواهی توسعه نرم افزار:

پس از آموزش امکان اخذ گواهینامه توسعه نرم افزار وجود دارد. به عنوان یک قاعده، این آموزش بیشتر در مدرسه صورت می گیرد و  می تواند در مدت شش ماه در حین کار تکمیل شود.

کارشناس مدیریت کامپیوتر:

با آموزش تجاری برای تبدیل شدن به یک متخصص مدیریت کامپیوتر، متخصصان فناوری اطلاعات بر روی موضوعات تجاری و سازمانی مانند سیستم های جدول یا پایگاه های داده تمرکز می کنند. آموزش تمام وقت را می توان در شش ماه کامل کرد، اما پاره وقت معمولا بین یک تا دو سال طول می کشد.

چشم انداز آینده به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه چیست؟

چشم انداز آینده بسیار خوب است، زیرا امروزه اکثر شرکت ها از فناوری های دیجیتال استفاده می کنند و بر این اساس تقاضای زیادی برای کارگران در این حرفه در بخش های مختلف وجود دارد – از صنعت گرفته تا تجارت و صنایع دستی تا بخش خصوصی. در درازمدت، شرکت‌ها و فرآیندهای اقتصادی بیشتری به کمک‌های فنی مانند سخت‌افزار و نرم‌افزار وابسته خواهند بود، به طوری که نیاز به متخصصان در این زمینه بسیار  است.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …
 • برنامه های کاربردی را توسعه دهید.
 • تسلط به چندین زبان برنامه نویسی .
 • برنامه نویسی نرم افزار کاربر پسند.
 • کار خود را مستند کنید.
 • نحوه استفاده از برنامه ها را به کاربران آموزش می دهید
 • سیستم های فناوری اطلاعات را برنامه ریزی کنید.
 • بروز رسانی در زمینه فناوری اطلاعات.

 

حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1080-970 یورو 1010-910 یورو 950-830 یورو

 

شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
مطالعات دوگانه در علوم کامپیوتر اقتصاددان کسب و کار برای پردازش اطلاعات متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم
1900 یورو 2200 یورو 1700 یورو 2000 یورو مینیمم حقوق
4000 یورو 3800 یورو 2900 یورو 3400 یورو ماکزیمم حقوق

 

اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره
متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن plentysystems AG

group of companies

خانم / آقا 01.08.2023 Kassel
متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن Knüppel Verpackung GmbH & Co. KG

group of companies

خانم / آقا 01.08.2022 Hann. Münden
متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن Deutsche Telekom AG

group of companies

خانم / آقا 01.09.2023 Göttingen

متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن چه کارهایی انجام می دهد؟

توسعه نرم افزار بر اساس نیاز مشتری: همانطور که از نام آن پیداست، اساس حرفه متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن، توسعه نرم افزار و اپلیکیشن برای شرکت ها و مشتریان است. آنها حوزه گسترده ای را پوشش می دهند – از برنامه های تجاری که فرآیندهای کاری مانند صورتحساب را در شرکت ها ساده می کنند تا سیستم های مدیریت محتوای وب، به عنوان مثال برنامه هایی که با آنها می توان محتوا را در وب سایت ها نمایش داد، را کنترل می کنند. برای این منظور، ابتدا تصویر دقیقی از آنچه مشتری یا شرکت خود در مشاوره می خواهد دریافت می کنند: عملکرد نرم افزار چه باید باشد؟ ساختار سطح چگونه به نظر می رسد – به عنوان مثال، فیلدهای ورودی برچسب گذاری شده در فرم ها – به طوری که استفاده از آن برای کاربر بسیار آسان باشد؟

تست و تنظیم برنامه ها: آیا برنامه بدون مشکل اجرا می شود و آیا روی همه سیستم عامل ها اجرا می شود؟ آیا مسائلی وجود دارد که نادیده گرفته شده و اکنون باید برطرف شود؟ به محض اینکه نرم‌افزار توسعه یافت، ابتدا باید آن را به سرعت طی کرد تا اینکه بتوان آن را به مشتری منتقل کرد یا در شرکت خود معرفی کرد و یا از نظر فنی می توان آن را پیاده‌سازی کرد. همچنین یکی از وظایف متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن، تست ابزارهای موجود و در صورت لزوم تطبیق و به روز رسانی آنها است.

ایجاد مفاهیم و برآورد هزینه: چند ساعت کار برای پیاده سازی نرم افزار مورد نیاز است؟ چند توسعه دهنده روی پروژه کار می کنند؟ چه مدت زمانی برای اجرا واقع بینانه است؟ تمام این سوالات باید در طول طراحی مفهومی پاسخ داده شود تا اطمینان حاصل شود که پروژه به خوبی اجرا می شود. برای نرم افزارهایی که برای اهداف خارجی، یعنی به عنوان خدمات مشتری، توسعه داده می شوند، متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه، برآورد هزینه را تهیه می کنند.

آموزش و پشتیبانی از کاربران: به محض اجرای برنامه های جدید، متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه اطمینان حاصل می کنند که کارمندان یا مشتریان نحوه عملکرد نرم افزار جدید را یاد می گیرند. برای این منظور، آنها آموزش هایی را به صورت فردی یا گروهی ارائه می دهند و در صورت بروز مشکلات، از پشتیبانی فناوری اطلاعات کمک می کنند. از آنجایی که آشنایی با برنامه‌های جدید فرآیندی است که بسته به پیچیدگی، زمان زیادی را می‌طلبد، متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه‌های کاربردی اغلب کتابچه‌های راهنما می‌نویسند که به عنوان یک کار مرجع عمل می‌کنند و نحوه استفاده از نرم‌افزار جدید را توضیح می‌دهند.

پیگیری پیشرفت‌های جدید بازار: فناوری‌ها دائماً در حال تغییر هستند – بر این اساس، متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه‌های کاربردی باید همیشه دانش برنامه‌نویسی خود را با تحقیق در مورد پیشرفت‌های جدید در اینترنت یا در ادبیات تخصصی رایج و اغلب انگلیسی زبان به‌روز نگه دارند.

آیا رشته های دیگری وجود دارد که متخصص IT بتواند در آنها تخصص داشته باشد؟

علاوه بر تخصص در توسعه برنامه، تخصص در حال حاضر شناخته شده در یکپارچه سازی سیستم وجود دارد. با این حال، از آگوست 2020، سازماندهی مجدد حرفه های فناوری اطلاعات صورت خواهد گرفت، به طوری که دو رشته دیگر برای آموزش در دسترس خواهند بود. متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها و متخصص فناوری اطلاعات برای شبکه های دیجیتال جدید هستند. در نتیجه، نوآوری هایی نیز در مقررات آموزشی برای متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن وجود دارد.

چرا باید یک متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن تبدیل شوید؟

از آنجایی که این روزها به سختی هیچ شرکتی نمی تواند بدون سیستم های الکترونیکی یا دیجیتالی کار کند، متخصصان توانمند فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه های کاربردی همچنان در آینده تقاضای زیادی خواهند داشت. قوی ترین استدلال برای این شغل، آینده شغلی عالی است.

کجا می توانم به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه کار کنم؟

حوزه اصلی کاربرد متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن، صنعت فناوری اطلاعات است که در سال های اخیر به یکی از بزرگترین کارفرمایان آلمان تبدیل شده است. با این حال، به طور کلی، می‌توانید در شرکت‌هایی از طیف گسترده‌ای از بخش‌های اقتصادی، از آژانس‌های اینترنتی و آژانس‌های مسافرتی گرفته تا مدیریت شهری و شرکت‌های بزرگ، کار کنید. حوزه کاربرد شما در هر جایی است که از رایانه و اینترنت استفاده می شود و شرکت ها به نرم افزار متکی هستند.

ساعات کار به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن چقدر است؟

ساعات کار متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن به مکان آن بستگی دارد. اساساً یک هفته 40 ساعته معمول است. در پشتیبانی مشتری، ممکن است این اتفاق بیفتد که نوبت کاری باشد و خطاها نیز باید در عصر برطرف شوند.

متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن چه لباس های کاری می پوشند؟

متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن معمولا لباس کار خاصی نمی پوشند. در برخی از شرکت ها برای قرار ملاقات با مشتریان، پیراهن یقه دار با آرم شرکت روی سینه می پوشند.

آموزش به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه چگونه کار می کند؟

آموزش به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه یک آموزش دومنظوره کلاسیک است و در مجموع سه سال طول می کشد. در حالی که دروس حداکثر تا دو روز در هنرستان یا به صورت بلوکی برگزار می شود، دانش کسب شده مستقیماً در شرکت آموزشی به کار گرفته می شود. در سال سوم آموزش، مباحث آموزشی با برگزاری  امتحان به پایان می رسد. شما مبانی نظری و عملی را خواهید آموخت که در همه رشته های تخصصی فناوری اطلاعات یکسان است و بعداً با تخصص ویژه در توسعه برنامه و کار پروژه عملیاتی تکمیل می شود. از آگوست 2020 یک امتحان نهایی تمدید شده وجود دارد. بخش اول آزمون برای تمام حرفه های فناوری اطلاعات یکسان است. بخش دوم آزمون شامل وظایف خاص شغل و کار پروژه شرکت است.

آیا قبلاً می دانستید که …

 • اولین زبان برنامه نویسی، به اصطلاح حساب لامبدا، در دهه 1930 توسعه یافت؟
 • زبان های برنامه نویسی هم می توانند گویش داشته باشند؟
 • متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه ها اساساً می توانند در هر زمینه ای که شامل کار با رایانه باشد شغلی پیدا کنند؟
 • آیا برخی از شرکت ها فقط به افرادی که دارای مدرک دیپلم دبیرستان هستند اجازه می دهند به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن آموزش ببینند؟
 • شما همچنین می توانید بازی های کامپیوتری و برنامه های خود را بعد از آموزش برنامه ریزی کنید؟

تفاوت بین آموزش به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن و یکپارچه سازی سیستم چیست؟

در اصل، هر دو شغل آموزشی نقاط کانونی آموزش به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه هستند. گرچه کارآموزان در ابتدای آموزش در مورد یکی از نقاط کانونی تصمیم می گیرند، اما در سال های اول آموزش، دروس پایه مشترکی در هنرستان دارند. در حالی که آموزش به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه عمدتاً با مفاهیم و توسعه نرم افزار سروکار دارد، متخصصان فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم مسئول نصب و اتصال سیستم های ارتباطی – به عنوان مثال سیستم های تلفن، سرورها، رایانه های شخصی و غیره هستند.

یک متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن در مدرسه حرفه ای چه می آموزد؟

تدریس در مدرسه فنی حرفه ای از حوزه های مختلف یادگیری تشکیل شده است. موضوعات آموزش بین رشته ای و عمومی مرتبط با شغل تدریس می شود. حوزه یادگیری مرتبط با شغل شامل موضوعاتی است که برای متخصصان فناوری اطلاعات برای توسعه برنامه کاربردی، مانند سیستم های اطلاعاتی، و همچنین حوزه های اقتصادی و تجاری، ارتباط عملی دارد. حوزه یادگیری عمومی برای کسب مهارت های پیشرفته در موضوعاتی مانند آلمانی، سیاست و ورزش است. علاوه بر این، دانش میان رشته ای نیز باید کسب شود، به عنوان مثال در زمینه های آموزش حرفه ای، کار و قانون قراردادهای دسته جمعی. و محتوایی مانند ساختار و سازمان شرکت آموزشی، حفاظت از ایمنی و بهداشت، حفاظت از محیط زیست و همکاری شبکه ای با استفاده از رسانه های دیجیتال نیز بخشی از این امر است.

کارآموزان اصول و ساختارهای سیستم های اطلاعاتی و ارتباطی را یاد می گیرند. همچنین به نحوه نصب و پیکربندی برنامه ها و نرم افزارهای ساده می پردازد. زبان انگلیسی فنی نیز در جدول زمانی قرار دارد، زیرا ادبیات فنی و همچنین اسناد نرم افزاری و سخت افزاری بیشتر به زبان انگلیسی نوشته شده است. یکی از زمینه های اصلی یادگیری، توسعه و ارائه سیستم های کاربردی است. در اینجا آنها همه چیز را از اصول اولیه، مانند الگوریتم های پایه، تا توسعه گسترده پایگاه داده یاد می گیرند. کارآموزان یاد می گیرند که چگونه برای شبکه های ارتباطی پیشنهاداتی را بر اساس ارزیابی عملکرد فعلی سرویس های اطلاعاتی مختلف ایجاد کنند (این شامل اتصالات تلفن ثابت یا شبکه های بی سیم است). علاوه بر این، حسابداری و کنترل موارد نیز وجود دارد.

متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن در عمل چه می آموزد؟

کارآموزان ابتدا با شرکت آموزشی خود و فعالیت های آن آشنا می شوند. آنها یاد می گیرند که کدام فرآیندهای کسب و کار بخشی از تجارت روزمره هستند و مسئولیت کدام سیستم های فناوری اطلاعات را بر عهده خواهند داشت. حل مشکل و مشاوره کاربر در رابطه با سخت افزار و نرم افزار نیز در حوزه مسئولیت او قرار می گیرد.

مبانی مهم و دانش موضوعی خاص آموزش داده می شود که شما را به طور بهینه برای کارهای روزمره خود آماده می کند. برای مثال، طراحی و اجرای برنامه های کاربردی نرم افزاری خاص مشتری و اطمینان از کیفیت برنامه های نرم افزاری است. به عنوان مثال، اگر شرکتی در حال برنامه‌ریزی یک سیستم مدیریت محتوای ساده است که می‌تواند برای حفظ وب‌سایت خود یا راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین استفاده شود، آن‌گاه نه تنها در توسعه شرکت می‌کند، بلکه به مشارکت کاربران نیز کمک می‌کند. شما بایدآن  را آموزش دهید و با سیستم های جدید آشنا کنید.

شما باید یک متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن شوید اگر…

 • شما می توانید مستقل و هدف گرا کار کنید.
 • شغل رویایی شما باید حول محور کامپیوتر باشد.
 • برنامه نویسی شما را خوشحال می کند.

قطعاً نباید متخصص فناوری اطلاعات برای توسعه اپلیکیشن شوید اگر…

 • در حال حاضر نصب یک برنامه در تلفن هوشمند برای شما بسیار پیچیده است.
 • شما از سرهم بندی کردن خوشتان نمی آید.
 •  زبان انگلیسی و ریاضی برای شما در مدرسه مشکلات زیادی ایجاد می کرد.
آوسبیلدونگ المان
ویزا آوسبیلدونگ آلمان

ویزا آوسبیلدونگ سفارت آلمان

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp