متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم

معرفی دوره آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم

آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم
آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم

اصل شماره انتظار در دفتر شهروندی یا شهرداری به خوبی می تواند به شغل یک متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم منتقل شود. به خصوص در شرکت‌های بزرگ‌تر با کارمندان زیاد و حتی لوازم جانبی فنی بیشتر – از رایانه‌های شخصی و لپ‌تاپ گرفته تا پرینترها و پرتوها گرفته تا تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها – کارشناسان فناوری اطلاعات هر روز با سفارش‌های کوچک‌تر و بزرگ‌تر مواجه می‌شوند. یک راه حل عملی برای از دست ندادن مسائل و اولویت بندی مشکلات: یک سیستم بلیط دیجیتال که در آن هر کارمند به طور خلاصه نگرانی های خود را شرح می دهد.

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم

پس از اتمام تحصیل می خواهید وارد بازار کار شوید و فضای بازار کار را تجربه کنید. اما اگر کار می‌کنید، می‌خواهید از آن درآمد کسب کنید . باگذراندن  یک کارآموزی به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم، شما در حال حاضر اولین قدم را به سمت کسب دستمزد خوب برداشته اید. حتی در طول دوره آموزشی نیز حقوق خوبی دریافت خواهید کرد و معمولاً به هیچ گونه حمایت مالی بیشتر وابسته نیستید. همه این موارد گفته شده در اعداد به چه معناست؟ ما به شما خواهیم گفت که معنی اعداد بیان شده  در ادامه این مقاله چه می باشد.

در طول دوره کارآموزی چقدر درآمد کسب می کنم ؟

میزان کمک هزینه آموزشی بستگی به این دارد که پرداخت حقوق شما با قرارداد جمعی و بر اساس آن انجام شود یا خیر. از آنجایی که متخصصان فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم می توانند تقریباً در هر صنعتی کار کنند، ممکن است نوسانات زیادی برای حقوق شما وجود داشته باشد. کارآموزان بین 970 تا 1200 یورو به طور ناخالص و به صورت ماهیانه  در کل دوره آموزشی درآمد دارند.

حقوق افراد پس از اتمام دوره  آوسبیلدونگ متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم

شما پس از آموزش، اغلب طبق یک قرارداد جمعی برای صنعت مربوطه ای که در آن کار می کنید، حقوق دریافت می کنید. میانگین حقوق اولیه هنگام شروع یک شغل بین 2200 تا 2900 یورو ناخالص در ماه است. در طول فعالیت  حرفه ای شما، حقوق ناخالص بین 3000 تا 3500 یورو در ماه افزایش می یابد.

اگر شرکت من قرارداد جمعی نداشته باشد چه میزان حقوقی دریافت خواهم کرد؟

در نظر داشته باشید که  کارفرما حقوق را تعیین می کند. حقوق شما می تواند بالاتر از دستمزد استاندارد باشد، اما معمولا کمتر از میزان استاندارد است. معمولاً یک مذاکره حقوقی وجود دارد که در آن شما نیز می توانید نظر خود را درباره حقوق  بیان کنید.    نکته: برای بیان یک درخواست حقوق واقعی، از قرارداد جمعی قابل اجرا در صنعت خود پیروی کنید.

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ  متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم وجود دارد

تحصیلات عالی:

دوره های آموزشی معمول در صنعت IT برای توسعه دهندگان نرم افزار یا هماهنگ کننده پروژه های فناوری اطلاعات است. با انتخاب مورد دوم، شما مسئولیت یک تیم را بر عهده می گیرید و کل سفارش ها را سازماندهی می کنید – از محاسبه نیازهای مواد گرفته تا انجام مراحل کاری فردی،شما این کارها را انجام می دهید.

تکنسین:

با آموزش به عنوان تکنسین و با تمرکز بر انفورماتیک فنی، دانش فنی خود را عمیق تر می کنید و همچنین دانش تجاری را برای کار در یک موقعیت مدیریتی به دست می آورید.

متخصص و اقتصاددان بازرگانی:

متخصص مدیریت کامپیوتر یا اقتصاددان تجاری برای پردازش اطلاعات بر خلاف تکنسین، جنبه فنی کمتری را در بر می گیرد.

مطالعات:

موضوعات علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات یا انفورماتیک تجاری در اینجا موجود است. برای مطالعه بعد از آموزش معمولاً نیاز به دیپلم (فنی) دبیرستان دارید.

استقلال:

متخصصان فناوری اطلاعات این فرصت را دارند که خدمات فناوری اطلاعات را به صورت خوداشتغالی ارائه کنند یا یک کسب و کار راه اندازی کنند.

چشم انداز آینده به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم چیست؟

امروزه هیچ شرکتی نمی تواند بدون نرم افزار و سخت افزار مدرن کار کند. بنابراین، متخصصان فناوری اطلاعات که شبکه‌ها را راه‌اندازی می‌کنند و از آنها مراقبت می‌کنند، بیش از همیشه مورد تقاضا هستند. به عبارت دقیق، این بدان معنی است که: حرفه متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم آینده دارد!

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …
 • طراحی و پیاده سازی سیستم های پیچیده با یکپارچه سازی اجزای نرم افزاری.
 • بهره برداری از سیستم های فناوری اطلاعات و مخابرات.
 • اعمال روش های برنامه ریزی، اجرا و کنترل پروژه.
 • عیب یابی با استفاده از سیستم های تشخیصی.
 • راه اندازی سیستم های مخابراتی.
 • ارائه راه حل های سیستمی.
 • به صورت حرفه ای به کاربران سیستم ها مشاوره و آموزش دهد.

 

حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1160 یورو 1080 یورو 1000 یورو

 

شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
1500 یورو 1900 یورو 2400 یورو 1800 یورو مینیمم حقوق
2400 یورو 3800 یورو 3000 یورو 2900 یورو ماکزیمم حقوق

 

اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره
متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم DBL – Deutsche Berufskleider-Leasing GmbH

group of companies

خانم / آقا 01.08.2022 Kassel
متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم Continental AG

group of companies

خانم / آقا 01.09.2023 Korbach
متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم ITSCare – IT-Services für den Gesundheitsmarkt GbR

group of companies

خانم / آقا 01.09.2023 Ziegenhain

یک متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم چه می کند؟

تجزیه و تحلیل نیازهای مشتری: یک شرکت به سخت افزار و نرم افزار جدید نیاز دارد. برای این کار ابتدا باید نیازها و درخواست های  مشتری مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. کدام سرور باید استفاده شود، کدام نرم افزار و کدام سخت افزار برای مشتری مناسب است؟ آیا شبکه ها باید قابل گسترش باشند؟ متخصصان فناوری اطلاعات برای یکپارچه‌سازی سیستم، پاسخ این سؤالات را می‌دانند و برنامه‌های دقیق مورد نیاز را ترسیم می‌کنند – در حالی که بودجه مشخصی را که مشتری مشخص می‌کند در نظر می‌گیرد.

ارزیابی فضای اداری: یک قانون رایج برای فضای اداری این است که کابل ها نباید آزادانه از داخل اتاق عبور کنند. این یکی از دلایلی است که متخصصان فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم نیز به محل در سایت نگاه می کنند. چند ایستگاه کاری رایانه شخصی در سراسر دفاتر توزیع شده است، کابل ها را کجا می توان گذاشت و آیا شبکه های بی سیم نیز باید برای این کار در نظر گرفته شوند؟ همچنین برای دفاتر یا محل های تجاری، تعداد پریزهای موجود برای کار نصب مهم است.

راه اندازی شبکه ها: کار نصب واقعی شامل راه اندازی و نصب سخت افزار و نرم افزار می باشد. این سخت‌افزار شامل رایانه‌ها، سیستم‌های تلفن یا چاپگرهایی است که توسط متخصصان فناوری اطلاعات برای یکپارچه‌سازی سیستم راه‌اندازی و به صورت حرفه‌ای سیم‌کشی می‌شوند. سپس نرم افزارها  نصب خواهد شد. به عنوان مثال، رایانه ها باید به برنامه های آفیس و آنتی ویروس مورد نیاز مجهز باشند و به سرور دسترسی داشته باشند .البته  مجوزهای فردی که باید خریداری شوند نیز بسیار مهم هستند.

پشتیبانی و نگهداری فناوری اطلاعات: کارمند به طور ناگهانی دیگر نمی تواند رایانه خود را راه اندازی کند یا ایمیل های خود را بررسی کند .این موضوع  یک مورد کلاسیک برای متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم می باشد. او یا برای رفع خطا به شرکت مربوطه فراخوانده می شود یا به طور دائم در یک شرکت یا گروه استخدام می شود. همین امر در مورد نگهداری سخت افزار و نرم افزار ، چه به روز رسانی و چه برای بررسی عملکرد صدق می کند. شکل دیگر پشتیبانی، اجرای آموزش کاربران است. اگر برنامه جدیدی در شرکت معرفی شود، وظیفه متخصص فناوری اطلاعات است که نحوه استفاده از آن را به کارکنان نشان دهد و دوره های آموزشی را برنامه ریزی، سازماندهی و اجرا کند.

آیا رشته های دیگری وجود دارد که متخصص IT بتواند در آنها تخصص داشته باشد؟

علاوه بر موضوع یکپارچه سازی سیستم، موضوع معروف توسعه برنامه نیز وجود دارد. با این حال، از آگوست 2020، حرفه های فناوری اطلاعات بازنگری و سازماندهی مجدد خواهند شد تا دو رشته دیگر برای انتخاب داشته باشید. متخصص فناوری اطلاعات برای تجزیه و تحلیل داده ها و فرآیندها، متخصص فناوری اطلاعات برای شبکه های دیجیتال جدید هستند. در نتیجه، نوآوری هایی نیز در مقررات آموزشی برای متخصصان فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم وجود دارد.

چرا باید یک متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم شود؟

هیچ شرکتی نمی تواند بدون کامپیوتر و ابزار فناوری آن کار کند. با این حال، این بدان معنا نیست که همه کارکنان به طور خودکار ایده ای از سخت افزار و نرم افزار دارند. کاملا برعکس است .زیرا  برای یکپارچه سازی سیستم به کمک متخصصان فناوری اطلاعات نیاز دارید. بنابراین حوزه کاربرد در این حرفه بسیار بزرگ است. و از آنجایی که دیجیتالی شدن نیز در حال پیشرفت است، این حرفه در آینده اهمیت بیشتری خواهد یافت. به لطف فرصت های آموزشی بیشتر، شما همچنین می توانید به خوبی در یک زمینه مسئولیت تخصص داشته باشید.

کجا می توانم به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم کار کنم؟

شما می توانید تقریباً در هر شرکتی صرف نظر از صنعت ،شغلی پیدا کنید. زیرا هر جا که مردم با کامپیوتر و نرم‌افزار کار می‌کنند، به متخصصان فناوری اطلاعات متخصص در یکپارچه‌سازی سیستم نیز نیاز است – صرف نظر از اینکه این یک شرکت کوچک، متوسط، یک استارت‌آپ جدید یا یک شرکت بزرگ باشد. گزینه دیگر استخدام با یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات است. سیستم‌ها در اینجا به صورت داخلی مورد مراقبت قرار نمی‌گیرند، بلکه مشتریان مختلف، اغلب در این زمینه، مورد مراقبت قرار می‌گیرند. کار در دفاتر کارمندانی که باید از آنها مراقبت شود، در اتاق های سرور و در دفاتر خود ما انجام می شود.

آیا قبلاً می دانستید که …

 • آیا باید به عنوان یک متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم مراقب باشید؟
 • آیا می توانید تا یک چهارم دوره آموزشی خود را در خارج از کشور تکمیل کنید؟
 • اگر در طول دوره کارآموزی خود دیپلم حرفه ای خود را به پایان رسانده اید، می توانید پس از پایان دوره کارآموزی در دانشگاه علمی کاربردی تحصیل کنید؟ در غیر این صورت، می توانید پس از آزمون کارشناسی ارشد یا با 3 سال تجربه حرفه ای، مدرک علوم کامپیوتر را در اکثر ایالت های فدرال دریافت کنید.
 • اولین کامپیوتر در سال 1837 اختراع شد؟
 • زبان برنامه نویسی توسط مهندسی شکل گرفته است؟

آموزش به عنوان متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم به چه صورتی می باشد؟

دوره آموزشی تبدیل شدن به یک متخصص فناوری اطلاعات برای یکپارچه سازی سیستم سه سال طول می کشد و اگر خوب انجام دهید می توانید آن را کوتاه کنید. از آنجایی که آموزش آن دومنظوره  است، شما در یک شرکت یا یک سازمان مشغول به کار هستید و در زمینه های مختلف کار می کنید. از سوی دیگر، شما در یک مدرسه حرفه‌ای – یا چند بار در هفته یا در بلوک‌ها برای چندین هفته در یک زمان شرکت می‌کنید. شما اصول نظری و عملی خاصی را خواهید آموخت که در همه رشته های تخصصی فناوری اطلاعات یکسان است و بعداً با تخصص ویژه در یکپارچه سازی سیستم و کار پروژه عملیاتی تکمیل می شود.

این بدان معنی است که دانش نظری همیشه می تواند به طور همزمان در شرکت آموزش اعمال شود. به عنوان مثال، اگر ساختار یک سرور سیستم بر روی برنامه درسی باشد، کارآموزان از دانش نظری برای فعال شدن در شرکت تحت هدایت مربی استفاده می کنند. یک امتحان نهایی تمدید شده از آگوست 2020 معرفی خواهد

آوسبیلدونگ المان
ویزا آوسبیلدونگ آلمان

ویزا آوسبیلدونگ سفارت آلمان