آوسبیلدونگ تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار

Kürschner/in

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

585 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1740 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. با شرکت در این دوره آوسبیلدونگ افراد به خیاط تخصصی برای دوخت این لباس ها تبدیل خواهند شد و می توانند طی دوره و پس از آن درآمد خوبی داشته باشند. در صورتی که تصمیم خود را برای شرکت در این دوره آوسبیلدونگ گرفته اید؛ اما از درآمد طی دوره و پس از دوره اطلاعات کافی را ندارید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات کافی را بدست آورید.

شما می توانید با استفاده از مشاوره لانر آوسبیلدونگ، شانس خود را برای دریافت این آوسبیلدونگ شناسایی کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار

یک ژاکت خز از روباه قرمز یا یک جلیقه از پوست بره را نمی توانید به قیمت پنجاه دلار خریداری کنید. اینها محصولات لوکسی هستند که بیشتر  از ده برابر یک لباس معمولی، باید برای آن هزینه کنید. اینکه آیا شما هم می توانید از پس یک زندگی مجلل بربیایید بستگی به حقوق شما به عنوان یک تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار دارد. شما تمام هفته را در مغازه و کارگاهتان می گذرانید، خزها را مرتب می کنید، آنها را می برید و استعداد بی نظیری  از خودتان  به عنوان یک نقاش الگو نشان می دهید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

درآمد یک تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار در طول دوران آموزشی چقدر است؟

در آلمان حدود 600 شرکت وجود دارد که با تولید محصولات خز و چرم سروکار دارند و حقوق کارآموزان خود را متفاوت پرداخت می کنند. در سال اول آموزش، زمانی که تازه در حال یادگیری اصول اولیه فرآوری خز و چرم هستید، می توانید حداقل 585 یورو حقوق ماهانه داشته باشید. این حداقل دستمزد کارآموزان است که از ژانویه 2020 اجرایی شده و در سال های 2021 و 2022 افزایش یافته است. اگر شرکت آموزشی شما بزرگتر از یک کارگاه پنج نفره باشد و مشتریان زیادی داشته باشد، مطمئناً می توانید میزان حقوق بیشتری را دریافت کنید. شما کارهای  چیدمان، نظافت و دوخت را انجام می دهید، سال اول شما در کمترین زمان ممکن به پایان خواهد رسید و افزایش دستمزد در انتظار شما خواهد بود. در سال دوم خود به عنوان یک تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار، حداقل 690 یورو در ماه درآمد خواهید داشت. در سال سوم آموزش حتی حداقل 790 یورو در ماه ،حقوق دریافت خواهید کرد.

برای اطلاع از حدقل حقوق دوره آوسبیلدونگ کلیک کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار

 انتظار چه میزان حقوقی را می توانم بعد از پایان دوره آموزشی داشته باشم؟

پس از آموزش شما به عنوان تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار، کمک هزینه آموزشی شما به پایان می رسد، اما با یافتن شغلی مناسب می توانید دوباره درآمد داشته باشید. در طول این مدت میزان دستمزد شما متفاوت خواهد بود. شما نمی توانید حقوق خود را پس از آموزش به طور دقیق ذکر کنید، زیرا میزان حقوق شما  به اندازه شرکت و حوزه کاری شما، نوع قرارداد آوسبیلدونگ و نحوه نگارش رزومه بستگی دارد. حتی ایالت فدرالی که در آن کار می کنید، می تواند در این موضوع تاثیر گذار باشد. برای مثال شما در آلمان غربی بیشتر از آلمان شرقی درآمد خواهید داشت. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار برحقوق شما، قرارداد جمعی می باشد. اگر در شرکتی مشغول به کار هستید که طبق قراردادهای جمعی متعهد شده است، حقوق شما می تواند به میزان قابل توجهی بالاتر باشد. با این حال، به عنوان یک تولید کننده محصولات چرمی و خز دار ،شما می توانید دربخش‌های مختلفی کار‌کنید، به عنوان مثال در بخش صنایع دستی یا در صنایع پوشاک چرمی و  خزدار، که در آن ها ، قراردادهای جمعی متفاوتی اعمال می‌شود. اگر به عنوان یک تولید کننده محصولات چرمی و خز دار در یک فروشگاه در هسن کار می کنید، می توانید تا 2700 یورو ناخالص در ماه های ابتدایی کارتان دستمزد دریافت کنید، در حالی که در هامبورگ ممکن است حتی پس از پنج سال کار فقط 1740 تا 2110 یورو درآمد ناخالص در ماه داشته باشید. چیزی که نباید در تمام اطلاعات حقوقی و دستمزد تان نادیده بگیرید، کلمه کوچک “ناخالص” است. یعنی مالیات و بیمه نیز از حقوق اعلام شده کسر خواهد شد. آنچه در واقع به حساب شما واریز می شود، حقوق خالص است. برای دریافت حقوق بهتر پیشنهاد ما به شما استفاده از سایت های کاریابی در آلمان است.

مسیر شغلی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما آوسبیلدونگ تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار وجود دارد؟

حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
790 یورو 690 یورو 585 یورو
 
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
خیاط مد خیاط خیاط اثاثیه و دکوراسیون
1400 یورو 1360 یورو 1600 یورو 1590 یورو مینیمم حقوق
2100 یورو 2100 یورو 2900 یورو 2700 یورو ماکزیمم حقوق

معرفی دوره آوسبیلدونگ تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار

با آموزش به عنوان یک تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار شما یک کارآموز برای دوخت لباس با استفاده از  پوست های مختلف  می شوید. اگرچه کار برروی پوست یکی از قدیمی‌ترین صنایع دستی می باشد، اما افراد کمتری  در این خصوص اطلاعات دارند. شما در این حرفه ، پوست را پردازش می کنید و صنعت خز را زنده نگه می دارید. به عنوان یک کارآموز، باید استعدادهای دستی و خلاقیت را با هم ترکیب کنید. زیراعلاوه بر ترمیم و دوخت مواد، باید  بتوانید روندهای مد را برروی آنها  پیاده سازی کنید.

تولید کننده محصولات خزدار، چه کارهایی را برعهده دارد؟

کلاه، کت، جلیقه و لباس های خز دار با دقت دست ساخته می شوند. شما می توانید مواد مناسب را از عمده فروش، از شکارچیان یا حتی در حراجی ها پیدا کنیدو  بقیه کار را خودتان انجام می دهید. اولین کاری که باید انجام دهید ، آنبروچن نام دارد. می‌توانید این کار را  اصلاح کت نیز بنامید.شما عیوب را برطرف می‌کنید و در عین حال مراقب هستید که یکنواختی مو را از بین نبرید. وقتی همه چیز براق است و مو های خز به صورت یکنواخت می باشند، شروع به برش می کنید. اگر از کل الفبا به عنوان راهنما استفاده شود ، تعجب نکنید: همه چیز از A تا Z را در طول این رشته برایتان مجدد تکرار خواهد شد. به عنوان مثال، از سال اول آموزش یاد خواهید گرفت که باید از برش M برای انواع خز با تفاوت رنگ زیاد استفاده کنید. در این مرحله، شما از پوستگیر یا از چرخ خیاطی خز استفاده می کنید و یا حتی لباس خزدار را با دست پردازش می کنید. در این بین شما الگوها را می سازید و اغلب مسئول این مد خانه خواهید بود، زیرا باید اطلاعات داشته باشید  که کدام پوست ها را می توان ترکیب کرد و کدام رنگ ها با هم هماهنگ هستند. گاهی اوقات، مواد کاملاً متفاوتی به  چرم اضافه می کنید. این کارممکن است درخواست مشتری از شما باشد. از آنجایی که کت ها و کلاه های خز دار ،شما را به خصوص در فصل زمستان زیبا و گرم نگه می دارند، جای تعجب نیست که در این فصل برای شما درخواست های کاری متعددی وجود داشته باشد. به همین دلیل است که در ماه های زمستان ساعت کاری شما بیشتر خواهد بود. در تابستان شما مجاز به تنبلی نیستید، اما ساعت کاری کمتری را تجربه می کنید. در این فصل شما  بیشتر روی مراقبت و تعمیر لباس ها تمرکز کنید.

دوره آموزشی شما به عنوان تولید کننده محصولات خزدار به چه نحوی خواهد بود؟

د ر طول سه سال دوره کارآموزی، کاردر شرکت به شما آموزش داده می شود که چگونه بتوانید سنبله ها را ببرید و از خز هااستفاده کنید. از آنجایی که دوره آموزشی شما منظوره می باشد، روش های عملی و دانش بیشتر در مورد فرآوری خز را ،در مدرسه حرفه ای خواهید آموخت. از آنجایی که هر سال کمتر از 20 کارآموز به این رشته وارد می شوند ، این موضوع به صورت سنتی فقط در چند مدرسه حرفه ای ارائه می شود. در مجموع  11 هفته به صورت ترمی دوره های آموزشی را می گذرانید، شما حدوداً چهار بار در سال به مدت چند هفته،به مدرسه خواهید رفت. اگر نمی دانید آوسبیلدونگ بهتر است یا دانشگاه، می توانید با کارشناسان ما برای دریافت مشاوره در تماس باشید.

آیا قبلاً می دانستید که …

 • ریشه نام Kürschner می تواند از کلمه آلمانی باستانی Kursina گرفته شده باشد که به معنای چیزی شبیه دامن خز است؟
 • بيس‌هاي اروپايي تحت حفاظت هستند، در حالي كه بيس‌هاي كانادا قابل پردازش هستند؟ این به این واقعیت مربوط می شود که بیس ها زیستگاه اصلی خود را در آمریکای شمالی دارند.
 • در فنلاند روباه رایج ترین حیوان برای تولید خز است؟
 • صنعت خز در سال 2013 حدود 32 میلیارد یورو فروش داشته است؟
 • خز حتی در عصر حجر یک لباس گرم کننده و تزئینی بود؟

چه مواردی برای شروع این دوره مورد نیاز می باشد؟

گواهی مدرسه خاصی برای آموزش به عنوان خزدار مورد نیاز نیست، اما این بدان معنا نیست که هر فردی بتواند استخدام شود. اطلاع از نکات مصاحبه کاری آوسبیلدونگ و داشتن مهارت دستی در این کارآموزی به علاوه دانش پایه ریاضی مهم است. به عنوان مثال هنگام تعیین زاویه برش یا محاسبه طول کل برش، نیاز به محاسبات دارید. از طرف دیگر، داشتن خلاقیت و تخیل خوب برای شما کاربردی خواهد بود. برای تولید نه تنها به مواد مناسب نیاز دارید، بلکه بیش از همه باید مهارت های دستی و نقاشی را آموخته باشید. اگرچه شما یک طراح معمولی در آموزش خود به عنوان تولید کننده لباس های چرمی و  خزدارنیستید، اما همچنان باید روندهای مد را دنبال کنید. درخواست های زیاد مشتری با ترکیب خز و رنگ های  غیر معمول در این رشته چیز عجیبی نمی باشد.

شما باید تولید کننده لباس های چرمی و  خزدارشوید اگر …

 • دوست دارید با خز و چرم کار کنید.
 • تخیل و خلاقیت بالایی دارید.
 • انسان صبوری هستید.

قطعاً نباید تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار شوید اگر…

 • یک شغل اداری با انتظارات شما مطابقت دارد.
 • انسان صبوری نیستید.
 

آموزش به عنوان تولید کننده لباس های خزدار

تنظیم، دوخت یا مونتاژ _ در سه سال آموزش خود همه چیز را در مورد تولید و فروش خز یاد خواهید گرفت. به عنوان یک تولید کننده لباس های خزدار، پایان یک کار را پردازش نهایی آن لباس می دانید. پس از اتمام این دوره های آموزشی، به پایان حرفه و مهارت در شغل خود نمی رسید و هنوز راه زیادی برای آموزش و کسب تجربه در پیش دارید.

استاد پوست

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. با شرکت در این دوره آوسبیلدونگ افراد به خیاط تخصصی برای دوخت این لباس ها تبدیل خواهند شد و می توانند طی دوره و پس از آن درآمد خوبی داشته باشند. اگر شما علاقه زیادی به پوست حیوانات دارید، باید آموزش‌های بیشتری را برای تبدیل شدن به یک استاد پوست در نظر بگیرید. با گذراندن دوره های آموزشی  بیشتر، شما نه تنها دانش فنی، بلکه دانش تجاری و بازرگانی را نیز کسب خواهید کرد، به عنوان مثال در مورد موضوع مدیریت شرکت، دانش جدید و رویکردهای عملی شما، در یک امتحان نهایی مورد آزمایش قرار می گیرد. اگر می خواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، این تجربه می تواند برای شما بسیار ارزشمند باشد. هنگامی که در شرکتی کار می کنید، تنها در صورتی باید تصمیم به انجام این دوره های  آموزشی بگیرید که موقعیت مناسبی برای این کار  وجود داشته باشد. این کسب و کار ها اغلب توسط یک استاد تولید کننده محصولات خزدار  اداره می شود، در این مشاغل  نیازی به استاد دیگری نمی باشد. از طرفی در نظر داشته باشید که تغییر شرکت  یا محل کارتان، برای شما آسان نمی باشد، زیرا تعداد مغازه ها و شرکت هایی که در این حوزه فعالیت می کنند، بسیار کم می باشد. با این حال، اگر آموزش های تکمیلی شما برای تبدیل شدن به یک استادکار با موفقیت به پایان برسد، مسئولیت خرید کالا یا مدیریت پرسنل را بر عهده خواهیدگرفت و بر این اساس دستمزد بهتری برای شما در نظر گرفته می شود. هنگامی که می خواهید در این  رشته، دوره های آموزشی بیشتری را بگذرانید، باید مبلغ بالایی را پس انداز کرده باشید، زیرا  هزینه  دوره های آموزشی  می تواند  بیش از 3000 یورو  برای شما ، هزینه داشته باشد. اینکه چقدر برای این کار باید برنامه ریزی کنید، کاملاً به این بستگی دارد که مدرک کارشناسی ارشد خود را تمام وقت یا پاره وقت می گذرانید.

طراح مد و لباس

آیا توجه کرده اید که از کار با الگوها و همچنین آزمایش رنگ ها بیشتر از هر کاری لذت می برید؟ با گذراندن دوره های آموزشی بیشتر شما به مرحله طراحی مد و لباس می رسید و طراحی لباس را وظیفه خود می دانید.برای  گذراندن این دوره های آموزشی شما باید به دنبال مدارس فنی و حرفه ای باشید، که این دوره های تخصصی را ارائه می کنند. شما باید دو سال به صورت تمام وقت و چهار سال  به صورت پاره وقت برای اتمام این دوره ها زمان بگذارید. در نظر داشته باشید که گذراندن دوره های تخصصی طراحی مد در مدارس فنی و حرفه ای برای شما هزینه زیادی به همراه خواهد داشت. برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط با این رشته شامل موارد زیر می شود :

در رشته طراحی مد چه مواردی را خواهید آموخت؟

این  دوره تحصیلی همان چیزی می باشد که شما نیاز دارید، شما در رشته طراحی مد این فرصت را خواهید داشت که با موضوعاتی مانند علم مواد، روانشناسی مد یا بازاریابی فراتر از تجارت خز، آشنا شوید. مدرک فوق لیسانس یا چندین سال تجربه حرفه ای می تواند برای پذیرش در این دوره ها، برای شماکافی باشد. هرچند شرایط پذیرش یک دانشگاه، با دانشگاه دیگر متفاوت می باشد.

استقلال

اگر می خواهید پس از گذراندن  دوره های آموزشی، کسب و کار خود را راه اندازی کنید، باید در کار خود دقت فراوانی به کار گیرید. از آنجایی که شما مسئولیت کل یک شرکت را بر عهده دارید، باید مطمئن شوید که سفارشات وارد می شوند و وضعیت مالی درست پیش می رود. اگر همه چیز خوب باشید، همیشه کاری برای انجام دادن خواهید داشت، حتی  می توانید کارمندانی را استخدام کنیدکه فقط منتظر دستورات شما باشد. قبل از استخدام کارمندان بیشتر، ابتدا باید سرمایه و پس انداز کافی برای گسترش کارتان داشته و از موقعیت و تقاضا به خوبی مطلع باشید.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ تولید کننده لباس های چرمی و  خزدار وجود دارد؟
 •  تسلط برقوانین حمایت از حیوانات.
 •  دوخت کت های خزدار.
 • نحوه ساخت یک لباس کامل از خز وچرم.
 •  تسلط برالگوهای خیاطی.
 •  ارائه نکات و ترفندهای مربوط به نظافت و نگهداری به مشتریان.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ نقره ساز
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ نقره ساز

اگر به کار با سنگ های زینتی و به صورت کلی متریال مربوط به جواهرسازی علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم دوره آوسبیلدونگ نقره ساز را انتخاب کنید. در این دوره آموزش های بسیار کاربردی به شما داده شده و می توانید در طی دوره و پس از آن حقوق دریافت کنید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ صحاف کتاب
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ صحاف کتاب

 تجارت صحافی بسیار قدیمی است و به طور مداوم توسعه یافته است. با گذشت زمان، روشهای مختلف تهیه کتاب و صحافی به وجود آمد که در طول آموزش به عنوان صحاف با آنها آشنا خواهید شد. شما نحوه عملکرد، تنظیم و نگهداری صحیح ماشین آلات مختلف و نحوه نظارت صحیح بر روند تولید را خواهید آموخت.

مطالعه بیشتر...
GreatPastryChef
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ شیرینی پزی

در دوره آوسبیلدونگ شیرینی پزی افراد برای پخت انواع مختلف نان و شیرینی آموزش خواهند دید و بیشتر به فعالیت هایی همچون دیزاین و تزیین محصولات قنادی به کار گرفته می شوند.

مطالعه بیشتر...
Duales Studium

آوسبیلدونگ برشکار سنگ قیمتی

اگر تصمیم دارید سنگ تراش شوید ، یک دوره آموزشی سه ساله حرفه ای را پشت سر خواهید گذاشت. شما می توانید موقعیت های کارآموزی را در کارگاه های سنگ های جواهر و جواهرات ، در کارگاه های آتلیه جواهرات و جواهر فروشی ، در مغازه های سنگ زنی الماس های صنعتی یا در شرکت های تولید کننده ابزار دقیق پیدا کنید.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp