آوسبیلدونگ منشی اداری

Legal Analyst / Researcher

شیفتی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

1095 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2480 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

کار در دفتر، دسته بندی فایل ها، محاسبات و آمار و ارقام، قوانین مدیریت، اگر از شنیدن این کلمات خسته نشده اید و برعکس، شنیدن آنها را در یک روز کاری هیجان انگیز می دانید، پس شما برای آموزش به عنوان یک کارمند اداری آماده بوده و مناسب هستید. شما می توانید این حرفه را در بسیاری از موسسات عمومی به عنوان مثال در دانشگاه ها و در اکثر دفاتر شهرداری و حتی در دولت ایالتی یا فدرال انجام دهید، بنابراین هنگام درخواست کارآموزی به عنوان کارمند اداری می توانید مناطق تخصصی بسیار متفاوتی را انتخاب کنید. شما می توانید با استفاده از مشاوره لانر آوسبیلدونگ، شانس خود را برای دریافت این آوسبیلدونگ شناسایی کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

آوسبیلدونگ منشی اداری چگونه است؟

در آموزش تبدیل شدن به یک کارمند اداری ، تقریباً نحوه عملکرد یک اداره محلی، ایالتی، فدرال یا کلیسا را ​​خواهید آموخت. چگونه حمایت مالی دولت بین مردم نیازمند توزیع می شود؟ برای چنین تقاضایی چه چیزی باید ارائه شود؟ و با چه کسی؟ پس از آموزش می توانید به این سوالات و سوالات مشابه پاسخ دهید. از آنجا که این یک آموزش دوگانه است، در قسمت عملی آموزش با کارهای روزمره آشنا خواهید شد. این بدان معناست که در شرکت آموزشی خود فرایندها و روشهای روزانه به شما آموزش داده می شود. ممکن است به منظور آشنایی واقعی با وظایف و ساختار اداره، در آموزش خود از دفاتر یا بخشهای مختلف دیدن کرده و تبدیل به یک منشی اداری واقعی شوید. از این نظر، روال روزانه شما هر از گاهی در دوران کارآموزی متفاوت به نظر می رسد و می توانید در دوران کارآموزی خود دریابید که بعدا از آموزش قصد دارید در کدام زمینه کار کنید. البته این امر باعث می شود که کارآموزی شما بسیار جالب تر و متنوع تر شود. در عرض سه سال، علاوه بر مشاغل روزانه ، با مقررات قانونی و اداری و زمینه های کاربرد آنها آشنا خواهید شد. به عنوان مثال، در بخش خدمات شهروندی نحوه برخورد با شهروندان، نحوه درخواست کارت شناسایی ، گذرنامه و سایر فرم ها را خواهید آموخت. در اداره رفاه اجتماعی نحوه درخواست و تأیید کمک های مالی (به عنوان مثال کمک هزینه مسکن) و در آژانس کاریابی، از جمله چیزهای دیگر، تفاوت بین مزایای بیکاری سطح I و II یا بین بیکاران و کارجویان را خواهید آموخت. برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

یک کارمند اداری در طول آموزش چقدر درآمد دارد؟

در طول آموزش برای تبدیل شدن به یک کارمند اداری ، حقوق مناسبی را دریافت خواهید کرد. سایر کارآموزان آرزو دارند در اولین سال آموزش خود ماهیانه حدود 1040 یورو درآمد داشته باشند. کمک هزینه آموزش کارمندان اداری نیز در سال دوم قابل مشاهده است. سپس حدود 1095 یورو ناخالص است ، در سال سوم آموزش به حدود 1140 یورو افزایش می یابد. این امر آموزش را در 15 مورد از پردرآمدترین مشاغل آموزشی قرار می دهد. بنابراین می بینید: حقوق به عنوان دستیار اداری بد نیست. به شما پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید:

11 دوره پردرآمد آوسبیلدونگ در کشور آلمان

بعد از اتمام دوره آموزشی به عنوان کارمند اداری چه قدر درآمد خواهید داشت؟

به طور معمول حقوق و دستمزد از نظر منطقه ای متفاوت است و بسته به محل کار شما می تواند متفاوت باشد ، یعنی در شرق معمولاً درآمد کمتری نسبت به غرب خواهید داشت و هرچه شرکت بزرگتر باشد، حقوق بیشتر است، حقوق اولیه شما به عنوان کارمند اداری در ابتدا حدود 2480 یورو ناخالص می باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

شما می توانید یک منشی اداری شوید اگر ….

  • دوست دارید محاسبه کنید.
  • از ساعات کاری منظم استقبال می کنید.
  • به راحتی می توانید برنامه ریزی کنید.

تحت هیچ شرایطی نباید منشی اداری شوید اگر …

  • به کار در دفاتر اداری علاقه مند نیستید.
  • صبر یکی از نقاط قوت شما نیست.
  • برای تمرکز طولانی مدت روی یک کار مشکل دارید.
 

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

کارمند بیمه و امور مالی
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ کارمند بیمه و امور مالی

در دو سال اول بینشی در مورد فعالیت های مشاوره ای و فروش خواهید داشت و محصولات مالی و بیمه ای را می شناسید. شما با روشهای کار شرکت و بخش مربوطه آشنا می شوید و استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری مخصوص شرکت را یاد می گیرید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری صدا و تصویر-compressed
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری و صدا

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری و صدا موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. این طبیعی است که تمامی افراد هنگام انتخاب یک دوره آموزشی و یا حیطه شغلی به حقوق و مزایای آن توجه بسیاری داشته باشند.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

مشاوره تخصصی مهاجرتی گروه لانرهلدینگ
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp