آوسبیلدونگ معاون حقوقی و دفتر اسناد رسمی

Rechtsanwalts- und Notarfachangestellte/r

عمومی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

870 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1757 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

حقوق افراد در آوسبیلدونگ معاون حقوقی و دفتر اسناد رسمی

در دوره آوسبیلدونگ معاون حقوقی و دفتر اسناد رسمی، شما به عنوان یک کارمند حقوقی و دفتر اسناد رسمی، برای کارفرما ضروری هستید. اگر شما نباشید، هرج و مرج در دفتر حقوقی یا دفتر اسناد رسمی ایجاد می شود. همه مشتریان ضرب الاجل خود را از دست می دهند، دادگاه بیهوده با دفتر تماس می گیرد و رئیس شما غرق در مدارک اداری می شود و سپس زمانی برای آماده شدن برای جلسه مهم خود در روز بعد ندارد. ناگفته نماند که هیچ کس صورت حساب ها را نمی نویسد و پرداختی های مشتریان را بررسی نخواهد کرد. بنابراین خیلی دور از ذهن نیست که بگوییم شما به عنوان RENO برای کل سیستم حقوقی کاملاً مهم هستید. شما می توانید با استفاده از مشاوره لانر آوسبیلدونگ، شانس خود را برای دریافت این آوسبیلدونگ شناسایی کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

میزان حداقل دستمزد آوسبیلدونگ شما قبل از هر چیز به این بستگی دارد که در کدام ایالت فدرال زندگی می کنید. حقوق وکلای حقوقی و دفاتر اسناد رسمی توسط کانون های وکلای محلی تعیین می شود و به کارفرمایان توصیه می شود که به آن پایبند باشند. متأسفانه، این را نمی توان با یک قرارداد جمعی که درآمد شما را تا آخرین سنت تعیین می کند مقایسه کرد. با این وجود، محدودیت های پایین تری وجود دارد که رئیس شما باید به آنها پایبند باشد. اگر کمتر از این حد باشد، کانون وکلا می تواند از امضای قرارداد آموزشی خودداری کند. از این گذشته، شما همچنین می خواهید امنیت مالی خاصی داشته باشید. از آنجایی که مقررات آوسبیلدونگ شما همانگونه است که در بالا توضیح داده شد، حقوق کارآموزان RENO می تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال، در حالی که در یک ایالت فدرال مانند هامبورگ می توانید در سال اول حدود 850 یورو ناخالص در هر ماه داشته باشید، در زاربروکن به طور میانگین حداقل دستمزد حداقل 585 یورو به شما پرداخت می شود که از ژانویه به اجرا درآمده است. تفاوت ها به همان اندازه که پیشرفت می کنید آشکار است. در سال دوم می توانید حقوقی بین 690 تا 1100 یورو داشته باشید و در سال سوم و آخر آموزش می توانید بین 790 تا 1200 یورو به طور ناخالص در ماه درآمد داشته باشید. با این حال، اگر شرکت آموزشی شما متعهد به یک قرارداد آوسبیلدونگ جمعی باشد، ارقام شما طبق قرارداد پرداخت شده و تغییری نخواهد کرد.

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ معاون حقوقی و دفتر اسناد رسمی

مطمئناً نمی‌توانید جهش‌های زیادی از حقوق آموزشی را تجربه کنید، اما بعد از فارغ‌التحصیلی می‌توانید درآمد بهتری داشته باشید. هرچه کارفرما بزرگتر باشد، مطمئناً حقوق بیشتری خواهید داشت. به عنوان مثال، اگر در یک شرکت حسابرسی یا در اداره دادگاه شروع به کار کنید، این می تواند به معنای افزایش شدید حقوق نیز باشد. با این حال، به عنوان شروع کار در اغلب موارد با حداقل 1470 یورو ناخالص شروع خواهید کرد. با فرض اینکه هفته ای 40 ساعته در پیش دارید. اما هنوز جای زیادی برای پیشرفت وجود دارد به عنوان یک RENO خوب، حداکثر حقوق شما پس از چند سال کار در حدود 3300 یورو ناخالص در ماه است. هرچه تجربه حرفه ای بیشتری کسب کنید و آموزش های بیشتری انجام ببینید، مطمئناً پول بیشتری دریافت خواهید کرد. آیا می دانستید به عنوان مثال، حقوق متخصصان حقوقی به طور متوسط ​​500 یورو بیشتر از کارمندان حقوقی و دفتر اسناد رسمی در ماه است؟

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

مسیر شغلی آوسبیلدونگ معاون حقوقی و دفتر اسناد رسمی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

آموزش منشی حقوقی و اسناد رسمی این شغل برای افراد slobs نیست. زیرا پس از آموزش به عنوان منشی حقوقی و اسناد رسمی، مسئولیت کل سازمان یک موسسه حقوقی یا دفتر اسناد رسمی را بر عهده خواهید داشت. خواه پشتیبانی مشتری، چاپ اسناد، مکاتبه با مقامات یا تراکنش های پرداخت همه چیز را تحت کنترل خواهید داشت. به عنوان یک RENO، شما یک همه کاره هستید و مسیرهای شغلی زیادی برای شما باز است. ما به شما خواهیم گفت که آنها چه هستند. کارشناس حقوقی آموزش تکمیلی برای تبدیل شدن به یک متخصص حقوقی قبل از کانون وکلا (RAK) شرکت در آزمون کارشناسی ارشد برای هر کارمند حقوقی و دفتر اسناد رسمی است. اگر تصمیم دارید برای این دوره آموزشی در کانون وکلای ذیصلاح ثبت نام کنید، گام بزرگی در پیشرفت شغلی خود داشته اید. شما باید حداقل دو سال تجربه حرفه ای داشته باشید و حدود یک سال قبل از شرکت در آزمون تخصصی حقوق برنامه ریزی کنید. در این مدت، محتوایی را که قبلاً از دوره آموزشی خود می‌دانید، عمیق‌تر می‌کنید و موارد جدید را یاد می‌گیرید. محتوای دوره شامل حوزه‌های مختلف فعالیت «سازمان اداری و اداری»، «منابع انسانی و پشتیبانی ارباب رجوع»، «حمایت اجباری در قانون هزینه، هزینه و رویه» و «حمایت اجباری در اجرا و در قوانین ماهوی» است. شما می توانید آموزش را به صورت تمام وقت یا پاره وقت انجام دهید، البته این دوره بیشتر از یک سال طول خواهد کشید. علاوه بر این، هم شهریه و هم امتحان نهایی هزینه دارد. برای این کار تا 2500 یورو می توان پرداخت کرد. به عنوان بخشی از AFBG (قانون ارتقاء آموزش پیشرفته)، همچنین می توانید برای تزریق مالی به شکل BAföG درخواست دهید. متخصص سردفتر محتوای آموزش برای تبدیل شدن به یک متخصص سردفتر بسیار شبیه به آموزش برای تبدیل شدن به یک متخصص حقوقی است. بازرس در دفتر اسناد رسمی این مورد برای افرادی است که در ایالت بایرن یا راینلاند-فالتز زندگی می کنند. این افراد می توانند پس از گذراندن دوره های آموزشی مربوطه به عنوان کارشناس دفتر اسناد رسمی نیز مشغول به کار شوند. مشاور ارشد دفتر اسناد رسمی اگر تصمیم گرفته‌اید شغلی در خدمات دولتی داشته باشید، می‌توانید به سمت مشاور ارشد دفتر اسناد رسمی در صندوق اسناد رسمی بروید. این یک جهش شغلی دیگر است که فقط در بایرن و راینلاند-فالتس امکان پذیر است. به عنوان یک سردفتر ارشد، فقط مدیر بالاتر از شماست، بنابراین شما در راس تیم اجرایی خواهید بود. البته، شما تنها در صورتی به چنین موقعیت بالایی دست خواهید یافت که کار خود را در مدت زمان طولانی به خوبی انجام دهید، در ارزیابی‌های مافوق خود به خوبی عمل کنید و بتوانید نمرات امتحانی عالی را کسب نمایید.

معرفی آوسبیلدونگ معاون حقوقی و دفتر اسناد رسمی

معاون حقوقی و دفتر اسناد رسمی

«می‌خواهم با وکیلم صحبت کنم!» اگر مظنون اصلی در فیلم هیجان‌انگیز این جمله را بگوید، مطمئن باشید که در صحنه بعدی یک لباس‌پوش هوشمند وارد تصویر می‌شود و با چند پاراگراف به بازپرسان ضربه می‌زند و او این کار را کاملاً مطمئن و کاملاً آماده انجام خواهد داد. البته این فقط در فیلم‌ها اتفاق می‌افتد، اما در زندگی واقعی نیز وکلا باید همیشه از پرونده‌های خود به خوبی مطلع باشند تا بتوانند وکالت موکل خود را داشته باشند. همین امر در مورد دفاتر اسناد رسمی نیز صدق می کند. اگرچه آنها نماینده کسی در دادگاه نیستند، اما طیف گسترده ای از معاملات حقوقی را تأیید می کنند برای مثال اسناد مالکیت خانه ها، وکالتنامه ها، وصیت نامه ها و حتی تأسیس شرکت ها. با این همه کار، هم وکلا و هم سردفتران طبیعتاً به متخصصانی نیاز دارند که در پس زمینه از مشتریان مراقبت کنند و دیدگاه روشنی در دفتر داشته باشند.  همانطور که از نام این آموزش پیداست، این آموزش دو حرفه را با هم ترکیب می کند و شما را به یک قهرمان سازمان اداری تبدیل خواهد کرد.

به عنوان مثال، اگر رئیس شما به اطلاعات خاصی در مورد پرونده ای نیاز دارد، بلافاصله می دانید که در کدام فایل می توانید آن را پیدا کنید و آن را جستجو کنید، به طوری که حتی نیازی به نشانه گذاری نخواهید داشت.

به شما پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید:

پردرآمدترین آوسبیلدونگ ها در کشور آلمان

در طول دوره آوسبیلدونگ خود به عنوان وکیل و سردفتر اسناد رسمی، همچنین به شما آموزش داده می شود که چگونه برنامه ها و سفرهای کاری را سازماندهی و هماهنگ کنید، اگر رئیس شما مجبور است به یک قرار ملاقات دور برود. مهمتر از همه، شما به دقت قرار ملاقات ها و مهلت های مشتری را یادداشت می کنید و حداقل یک بار در روز آنها را مرور می کنید. چه مهلت هایی نزدیک است و به کدام مشتری باید یادآوری کنید؟ کدام مهلت رعایت شده است و می توان آن را مشخص کرد؟ در اینجا شما نباید تحت هیچ شرایطی سست شوید، زیرا در صورت از دست دادن مهلت قانونی می تواند عواقب ناگواری برای موکلان یک وکیل داشته باشد. شما به عنوان یک کارمند حقوقی و دفتر اسناد رسمی مسئولیت زیادی دارید.

کسانی که برای تبدیل شدن به یک RENO آموزش دیده اند، نه تنها می توانند این کار را در یک شرکت حقوقی، بلکه در دفتر اسناد رسمی انجام دهند. از سوی دیگر، مشاغل در بخش‌های dunning، به عنوان مثال در فروشگاه‌های بزرگ، کمتر رایج هستند. در مورد دفاتر اسناد رسمی، شما در درجه اول با اسناد بسیار رسمی سروکار دارید که باید ایجاد و بایگانی شوند.

برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط شامل موارد زیر می شود:

آیا قبلاً می دانستید که …

  • کار سردفتری یکی از معدود فعالیت هایی است که در حوزه حقوقی به سمت آینده گرایش دارد؟ به عنوان مثال، وکلا و قضات زمانی که به تعقیب جرایم کیفری می پردازند، عموماً با گذشته سروکار دارند.
  • بسیاری از بندهای تصمیمات قانونی در آغاز هر سال تغییر می کنند؟ در دفاتر اسناد رسمی گاهی اوقات ممکن است در پایان سال اضافه کاری لازم باشد.
  • تا سال 1806 همه دفاتر اسناد رسمی شناسه شخصی خود را داشتند، “امضای اسناد رسمی”؟ شکل اصلی از قبل تعیین شده بود: صلیب ایستاده روی یک پایه.
  • حدود 150000 RENO در آلمان وجود دارد؟

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

بعداً می توانید با این آموزش نه تنها در دفاتر حقوقی و دفاتر اسناد رسمی، بلکه در اداره دادگاه یا شرکت های تجاری نیز کار کنید؟ به لطف استعداد سازمانی و تخصص حقوقی خود، شما یک متخصص مورد تقاضای افراد خواهید شد.

در آموزش سه ساله خود به عنوان یک RENO، نه تنها می توانید مهارت های خود را در مدیریت اداری ثابت کنید، بلکه توانایی خود را برای تمرکز در مدرسه حرفه ای نیز اثبات خواهید کرد. شما دو تا سه بار در هفته در یک کالج حرفه ای شرکت می کنید و در مورد موضوعاتی مانند سازمان اداری و کاری، اقتصاد عمومی و حسابداری واحدهایی را می گذرانید. مهارت های تجاری نیز به عنوان یک متخصص مورد تقاضا هستند. در سال دوم آموزش نمی توانید از قانون حرفه ای و آیین دادرسی اسناد رسمی اجتناب کنید. شما همچنین یاد خواهید گرفت که بین انواع مختلف قرارداد تمایز قائل شوید و محتوای قانونی را نیز حفظ کنید.

از نظر تئوری، شما همچنین می‌توانید با تمام حوزه‌های تخصصی که کارفرمای شما در مدرسه حرفه‌ای تحت پوشش قرار می‌دهد، آشنا شوید. با این حال، ممکن است دو دوره مجزا، یعنی دو کلاس متفاوت نیز وجود داشته باشد در یکی، کارمندان حقوقی آینده و در دیگری، سردفتران آینده آموزش داده می شوند. بسته به اینکه در دفتر اسناد رسمی یا موسسه حقوقی آموزش دیده باشید، نه تنها رشته تحصیلی شما متفاوت است، بلکه تمرکز کار شما نیز در عمل نیز متفاوت خواهد بود. پس از قبولی در امتحان نهایی، فرصت های عالی برای پیشرفت در انتظار شماست. شما می توانید به عنوان کارشناس حقوقی یا کارشناس سردفتر قبل از کانون وکلا در آزمون شرکت کنید. با این حال، آموزش تکمیلی به عنوان متخصص سردفتر فقط به عنوان دوره آموزش از راه دور ارائه می شود.  به شما پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه کنید:

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

شما باید یک وکیل حقوقی و سردفتر اسناد رسمی شوید اگر …

  • استعداد خوبی در مدیریت فرایندهای اداری دارید.
  • می توانید استرس خود را مدیریت کنید.
  • متون و پاراگراف های حقوقی، کاملاً شما را مجذوب خود می کند.

تحت هیچ شرایطی نباید وکیل یا سردفتر اسناد رسمی شوید اگر…

  • اگر حوصله صحبت با تلفن را ندارید.
  • اگر به شغل های اداری علاقه مند نیستید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو-
Klassische duale Berufsausbildung

دوره آوسبیلدونگ متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو

شرایط حقوقی و درآمدی آوسبیلدونگ متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو مشخص شده است. اگر برای شرکت در این دوره تصمیم خود را گرفته اید، پیشنهاد می کنیم در ادامه همراه ما باشید تا از جزییات مربوط به حقوق و دستمزد

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند رسانه
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کارمند رسانه

نظارت بر نویسندگان، توسعه اقدامات تبلیغاتی و فروش تبلیغات، وظایف فروشندگان رسانه می باشد. امروزه صنعت رسانه در حال رونق است و افرادی که به این حوزه وارد می شوند می توانند آینده کاری بسیار خوبی داشته باشند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند صنعتی
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ کارمند صنعتی

شما باید به عنوان یه کارمند در این بخش فرایندهای عملیاتی را مدیریت و کنترل کنید ، قرار ملاقات ها را هماهنگ کنید، کارکنان خود را سازماندهی کنید و البته اطمینان حاصل کنید که کیفیت در همه ی بخش ها وجود دارد. کارآموزی به عنوان یک کارمند صنعتی شما را برای همه این وظایف آماده می کند. شما در بخش های مختلف شرکت دوره خواهید دید و بنابراین طیف وسیعی از دانش را به دست خواهید آورد.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ وکیل حقوقی - لانرآوسبیلدونگ
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ وکیل حقوقی

به عنوان یک وکیل حقوقی، شما مدیر دفتر حقوقی هستید. حتی قبل از اینکه موکل اجازه داشته باشد با وکیل دست بدهد، او در حال حاضر با شما شرایط نام خانوادگی دارد. شما قرار ملاقات را هماهنگ کردید و او را به روش دوستانه معمول پذیرفتید.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

مشاوره تخصصی مهاجرتی گروه لانرهلدینگ
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp