آوسبیلدونگ کارمند رسانه

Medienkauffrau/-mann

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

620

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1500

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ کارمند رسانه

نظارت بر نویسندگان، توسعه اقدامات تبلیغاتی و فروش تبلیغات، وظایف فروشندگان رسانه می باشد. امروزه صنعت رسانه در حال رونق است و افرادی که به این حوزه وارد می شوند می توانند آینده کاری بسیار خوبی داشته باشند. بنابراین، کارآموزی به عنوان کارمند رسانه از نقطه نظر مالی نیز ارزشمند است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا متوجه شوید در دوره آوسبیلدونگ کارمند رسانه چقدر درآمد خواهید داشت.

در طول دوره آوسبیلدونگ کارمند رسانه چه درآمدی کسب می کنم؟

حتی در طول آموزش به عنوان کارمند رسانه، حقوق قابل توجه است. کارمندان رسانه در سال اول آموزش بین 620 تا 880 یورو درآمد ناخالص دارند. با هر سال آموزش، حقوق 50 تا 110 یورو افزایش می یابد. این بدان معناست که شما 820 تا 980 یورو در سال سوم دریافت خواهید کرد. شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ کارمند رسانه، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ کارمند رسانه

بعد از فارغ التحصیلی چه درآمدی خواهم داشت؟

پس از آموزش، حقوق شما به عوامل مختلفی از جمله قرارداد آوسبیلدونگ بستگی دارد. آیا شما در بازاریابی و تبلیغ  کتاب، مجلات و دی وی دی حضور دارید یا می توانید به بازاریابی تلفنی بپردازید؟ حقوق اولیه شما می تواند 1500 یا 2500 یورو ناخالص باشد. اگر در توزیع یا فروش کار کنید، در صورت موفقیت خاص، می توانید پاداش اضافی نیز دریافت کنید. با تجربه کاری که به دست می آورید، دستمزد شما در طول زمان افزایش می یابد. تقریباً متوسط ​​دستمزد فروشندگان رسانه بین 2300 تا 2900 یورو ناخالص است. اصولاً مؤسسات انتشاراتی بزرگ ​​حقوق بیشتری نسبت به ناشران کوچک و متوسط ​​می پردازند. با این حال، مزیت ناشران کوچک این است که می توانید به سرعت و بدون موانع بزرگ به موقعیت های بالاتر صعود کنید. با ناشران بزرگ همه چیز کمی قانونمندانه تر است. مدیران مشاغل رسانه ای متوسط ​​درآمد خالص 2800 یورو دارند. برخی حتی حقوق ناخالص 4000 یورو و بیشتر از این مبلغ را دریافت می کنند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

مسیر شغلی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ  کارمند رسانه  وجود دارد؟

کارآموزی به عنوان کارمند رسانه پس از اتمام موفقیت آمیز آموزش، اکنون می توانید خود را کارمند رسانه بنامید. دوره های صلاحیت برای بروز ماندن در این صنعت، توصیه می شود دوره های صلاحیت را شرکت کنید. در این دوره ها می توانید دانش کامپیوتر و نرم افزار خود را به روز نگه دارید یا علایق خود را عمیق تر کنید. دوره های آموزشی احتمالی، بیشتر دوره هایی می باشد که با موضوعات حقوق نشر، توزیع، تبلیغات و پیشبرد فروش، قانون رسانه و کاربردهای فناوری اطلاعات مرتبط است. آموزش پیشرفت برای ارتقاء به پست های مدیریتی، دریافتد آموزش های پیشرفته ضروری است. شما حدود 2 سال به موازات شغل خود در یک مدرسه فنی شرکت کرده و دانش تخصصی عمیق و تخصصی مخصوص صنعت را دریافت خواهید کرد. دوره های آموزشی تکمیلی با آزمون به پایان می رسد. مطالعات شما نه تنها پس از آموزش می توانید در مدارس حرفه ای ادامه تحصیل دهید؛ بلکه می توانید به تحصیل در دانشگاه نیز فکر کنید. رشته های تحصیلی احتمالی که برای کارمندان رسانه عبارتند از: اقتصاد و مدیریت رسانه، علوم رسانه و انتشارات.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ کارمند رسانه وجود دارد؟
 •  توسعه مفاهیم بازاریابی.
 •   بررسی کتاب های نسخ خطی و بررسی جذابیت آنها از نظر مشتری.
 •   تجزیه و تحلیل گروه های هدف.
 •  خدمات رسانی و فروش تبلیغات به مشتریان.
 •  آموزش گرافیک و برنامه ویرایش متن.
 •  طراحی بروشور و پوستر.
برای اینکه بتوانید از تمامی این مهارت ها به نحو احسنت استفاده کنید، باید با روش های موفق در مصاحبه کاری آوسبیلدونگ نیز آشنا باشید.

معرفی دوره آوسبیلدونگ کارمند رسانه

دنیای رسانه ها در حال رونق است. جای تعجب نیست که تعداد بیشتری از جوانان می خواهند “کاری با رسانه ها” انجام دهند. اما یک چیز واضح است، در طول آموزش به عنوان یک کارمند رسانه، شما به طور خاص برای کار در یک انتشارات یا شرکت رسانه ای آماده خواهید شد و به عنوان یک کارمند رسانه ای آینده نگر خواهید آموخت که جدیدترین گرایش ها را پیدا کرده و بازاریابی کنید. بنابراین وظایف شما از جستجوی نویسندگان با استعداد گرفته تا توسعه یک مفهوم بازاریابی تا فروش تبلیغات را شامل می شود. برای اینکه بتوانید یک مدیر رسانه شوید، نه تنها به آخرین تکنیک ها نیاز دارید، بلکه به دانش خوبی از گرافیک و برنامه های متنی نیز باید تسلط داشته باشید. دوره کارآموزی به عنوان کارمند رسانه 3 سال طول می کشد، سپس می توانید در شرکت رسانه ای کار کنید و برای دنیای رسانه کارآمد باشید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی پردرآمدترین آوسبیلدونگ ها در کشور آلمان کلیک کنید.

کارآموزی کارمند رسانه چیست؟

در کارآموزی این دوره شما یاد می گیرید که چطور یک کتاب و یا محصولات فرهنگی را بهترین شکل به دست مشتری برسانید. در طول آموزش یاد می گیرید که چگونه یک طرح بندی مدرن ایجاد شده و متون و تصاویر به صورت گرافیکی طراحی شوند. همچنین نحوه تجزیه و تحلیل گروه هدف را خواهید آموخت.  برای بدست آوردن اطلاعات تبلیغاتی لازم است از روش های مختلفی مانند نظرسنجی ها و دیگر ابزارهای مدیریتی و تحلیلی استفاده کنید. از آنجایی که بسیاری از مجلات، خود را با کمک فروش تبلیغاتی تامین مالی می کنند، تبلیغات و حمایت از مشتریان تبلیغاتی، حوزه مسئولیت مهمی است. در طول آموزش، نه تنها به این مواردی که اشاره شد تسلط می یابید، حتی می توانید به برخی حوزه های کم تر مرتبط با آموزش خود نیز وارد شده و استعداد خود را در آن ها کشف نمایید. به عنوان مثال، اگر با نویسندگان رابطه خوبی دارید و دوست دارید قلم را در دست بگیرید و روی محتوای کتاب ها کار کنید، باید به ویرایش فکر کنید. در اینجا شما از نزدیک با نویسندگان کار می کنید. شما نسخه های خطی جدید را می خوانید، آنها را با نویسندگان مورد بحث قرار می دهید و تغییرات و بهبودهایی را پیشنهاد می کنید. از طرف دیگر، اگر یک حرفه ای در بحث بازاریابی هستید و می خواهید محصولات نهایی را تبلیغ کنید، در بخش فروش و بازاریابی وضعیت بهتری را خواهید داشت. به عنوان یک مدیر رسانه، شما همچنین در زمینه تحقیقات بازار، حسابداری و منابع انسانی نیز کار خواهید کرد.

آیا قبلاً می دانستید که …

 •      شغل کارمند رسانه تا سال 1385 کارمند انتشارات نامیده می شد و با توجه به پیشرفت اینترنت به آن تغییر نام داد؟
 •      بزرگترین نمایشگاه کتاب آلمان هر سال در فرانکفورت برگزار می شود؟ و برای بازرگانان رسانه، یکی از مهمترین رویدادهای سال است.
 •      در سال 1988 اولین کتاب الکترونیکی تجاری که به طور کامل بر روی صفحه کامپیوتر قابل خواندن است منتشر شد؟ امروزه تقریباً هر کتابی یک نسخه کتاب الکترونیکی دارد.
 •      آیا موضوع “صلاحیت رسانه ای” در آینده باید در مدارس ابتدایی تدریس شود؟ و هدف آن این است که به کودکان نحوه استفاده صحیح از تلویزیون، تلفن همراه، اینترنت و مجلات را نشان دهد.
 •      بسیاری از نویسندگان مشهور کتاب با نام خود کار نمی کنند، بلکه با نام مستعار کار می کنند؟ به عنوان مثال، استیون کینگ برخی از عناوین خود را با نام ریچارد باخمن منتشر کرده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

آموزش برای تبدیل شدن به یک کارمند رسانه چگونه است؟

آموزش تبدیل شدن به یک کارمند رسانه به عنوان یک آموزش دوگانه کلاسیک و به عنوان یک آموزش مبتنی بر مدرسه ارائه می شود. منظور از آموزش دوگانه شرکت در دوره های آموزشی است. کارمندان رسانه ای عمدتاً در انتشارات و خانه های رسانه مورد نیاز هستند. در آنجا با دنیای کار از نزدیک آشنا خواهید شد و در مناطق مختلف کار خواهید کرد. شما همچنین در مدرسه حرفه ای شرکت خواهید کرد، که در آن امتحانات را به صورت منظم خواهید داد. با آموزش مدرسه، شما منحصراً در یک آموزشگاه حرفه ای هستید و تمام مطالب این حرفه را در آنجا یاد می گیرید. هر دو آموزش دومنظوره  و مدرسه محور 3 سال طول می کشد. از آنجایی که این حرفه در حال حاضر محبوبیت خاصی دارد، رقابت برای موقعیت های آموزشی زیاد است. بنابراین باید حداقل گواهی پایان تحصیلات متوسطه را داشته باشید. شما در طول آموزش زمان زیادی را در اینترنت سپری خواهید کرد، بنابراین شرکت ها از شما می خواهند که از وبگردی به صورت خصوصی لذت ببرید و قبلاً در زمینه برنامه های متنی و گرافیکی تجربه کسب کرده باشید. به طور کلی شما بیشتر ساعات کاری خود را با کامپیوتر و تلفن می گذرانید. “7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان”

شما باید کارمند رسانه شوید اگر …

 •      شما نسبت به آخرین رویداد ها حساس هستید.
 •      شما می توانید به خوبی با دیگران همدلی و همکاری کنید.
 •      در کار با کامپیوتر مهارت خوبی دارید.

قطعاً نباید کارمند رسانه شوید اگر…

 •      شما نمی توانید خود را به خوبی مطرح کنید.
 •      شما خلاقیت کمی دارید.
 •      برای شما دشوار است که در محدوده زمانی خاصی کار کنید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ نقره ساز
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ نقره ساز

اگر به کار با سنگ های زینتی و به صورت کلی متریال مربوط به جواهرسازی علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم دوره آوسبیلدونگ نقره ساز را انتخاب کنید. در این دوره آموزش های بسیار کاربردی به شما داده شده و می توانید در طی دوره و پس از آن حقوق دریافت کنید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری صدا و تصویر-compressed
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری و صدا

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ طراح رسانه های تصویری و صدا موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. این طبیعی است که تمامی افراد هنگام انتخاب یک دوره آموزشی و یا حیطه شغلی به حقوق و مزایای آن توجه بسیاری داشته باشند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند رسانه
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کارمند رسانه

نظارت بر نویسندگان، توسعه اقدامات تبلیغاتی و فروش تبلیغات، وظایف فروشندگان رسانه می باشد. امروزه صنعت رسانه در حال رونق است و افرادی که به این حوزه وارد می شوند می توانند آینده کاری بسیار خوبی داشته باشند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ باغبانی
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ باغبانی

آوسبیلدونگ باغبانی برای حفاظت از گیاهان چوبی، مانند جنگل های بزرگ یا پارک های کوچکتر، آشنا خواهید شد. شما یاد می گیرید که آسیب درختان و علل آن را بررسی کنید، محاسباتی را برای طرح های احیا و سپس انجام آن ها ترسیم کنید. این آموزش بیشتر در سراسر کشور تنظیم می شود و حدود نیم سال طول می کشد.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp