آوسبیلدونگ مهندسی چاپ و تکنولوژی رسانه

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ مهندسی چاپ و تکنولوژی رسانه

در دوره آوسبیلدونگ مهندسی چاپ و تکنولوژی، شما به عنوان مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه، مسئول تبدیل یک محصول چاپی به یک شاهکار واقعی هستید. شما می توانید انواع محصولات از بروشور تا کارت های عروسی را چاپ کرده و بر کیفیت آن ها از نظر چاپ نظارت نمایید. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا حقوق این دوره را بیشتر بررسی کنیم.

در طول دوره آموزشی خود به عنوان مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه چه دانشی را کسب می کنم؟

در طی سه سال، به عنوان یک مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه، یاد خواهید گرفت که چگونه یک روزنامه، کتاب، تقویم یا بروشور را به صورت کامل طراحی کنید. در این سه سال شما هر روز با چیزهای جدید آشنا شده و به مرور زمان می توانید مهارت های خود را گسترش دهید. در ابتدا لازم است بدانید که دستمزد آموزشی شما به عنوان مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه، سالانه تعیین خواهد شد. می توانید در سال اول کارآموزی خود بین 600 تا 800 یورو، در سال دوم بین 800 تا 900 یورو و در سال سوم بین 900 تا 1000 یورو ناخالص در ماه حقوق دریافت کنید. بسته به شرکت و ایالت، حقوق شما به عنوان یک تکنسین رسانه پردازش چاپ بیشتر یا کمتر خواهد بود.

شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

 

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

 

 حقوق در CEWE

مهندسان چاپ و تکنولوژی رسانه طبق قرارداد آوسبیلدونگ در CEWE با حقوق ناخالص آموزشی 880 یورو در ماه شروع می‌کنند. در سال دوم، حقوق ناخالص ماهانه 930 یورو است. در سال سوم دوباره به 980 یورو افزایش می یابد. علاوه بر این، پاداش کریسمس، مزایای تشکیل سرمایه و طرح بازنشستگی شرکت را نیز دریافت خواهید کرد. در این دوره، کارآموزان یک جایزه ویژه در هر ماه دریافت می کنند که اعتباری به مبلغ 25 یورو برای آن ها منظور شده و از آن می توانند برای خرید از فروشگاه های آنلاین مختلف استفاده کنند. CEWE همچنین هزینه کتاب های مدرسه را تقبل می کند.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

 

برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

حقوق افراد پس از اتمام دوره  آوسبیلدونگ مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه

پس از آموزش به عنوان یک تکنسین چاپ و تکنولوژی رسانه چه درآمدی کسب خواهم کرد؟

پس از آموزش، درآمد شما به عنوان یک تکنسین چاپ و تکنولوژی رسانه به موارد مختلفی از جمله اندازه شرکت و مسئولیتی که بر عهده می گیرید بستگی خواهد داشت. به طور متوسط، شما می توانید بین 2200 تا 2600 یورو به طور ناخالص در ماه به همراه حقوق اولیه خود، درآمد کسب کنید. با چند سال تجربه حرفه ای حقوق شما می تواند تا 3500 یورو افزایش یابد. هرکسی که مدرک فوق لیسانس خود را نیز گذرانده است و به‌عنوان مدیر مسئولیت‌های بزرگی را بر عهده می‌گیرد، می‌تواند با حقوق ماهانه ناخالص به عنوان مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه تا سقف 4000 یورو درآمد داشته باشد.

مسیر شغلی (مفصل)

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ  مهندسی چاپ و تکنولوژی رسانه وجود دارد؟

کارآموزی به عنوان تکنسین چاپ و تکنولوژی رسانه: در طی سه سال آموزش به عنوان یک مهندس رسانه، نحوه تکمیل انواع محصولات چاپی را خواهید آموخت. شما کالاهای تحویل شده را بررسی می کنید و به عنوان یک متخصص برای انتخاب فناوری ها و فرآیندهای پردازش مناسب ،واجد شرایط هستید. پس از قبولی در آزمون می توانید به شرکت های صنعتی تولید کننده روزنامه یا کتاب و یا حتی ناشران مراجعه کنید.

سرکارگر صنعتی چاپ و تکنولوژی رسانه: به منظور پیشرفت یا صرفاً چند پله بالا رفتن از نردبان شغلی، قطعاً باید به آموزش های بیشتر فکر کنید. پس از آموزش شما به عنوان یک تکنسین چاپ و تکنولوژی رسانه، آموزش بیشتر را برای تبدیل شدن به یک سرکارگر صنعتی متخصص در رسانه های چاپی دنبال خواهید کرد. برای انجام وظایف مدیریتی بعداً دانش بیشتری راکسب خواهید کرد. موضوعاتی مانند محاسبه هزینه، مدیریت پرسنل ،مدیریت قراردادها، تنها چند نمونه از آنچه باید بیاموزید و در آنها مهارت کسب کنید، می باشد.

مهندس چاپ: برای داشتن درآمد بیشتر به عنوان مهندس چاپ، باید بیشتر بیاموزید.  اتاق های صنایع دستی و دانشکده های فنی، دوره هایی را برای این آموزش بیشتر ارائه می دهند و به محض اینکه مدرک کارشناسی ارشد را در دست داشته باشید، مسئولیت کارمندان و هماهنگی فرآیندهای کاری را بر عهده خواهید داشت.

مدیر فنی: با گرفتن مدرک ارشد فرصت دیگری برای ادامه تحصیلات حرفه ای و آموزش های بیشتر خواهید داشت. شما علاوه بر وظایف فنی، فعالیت های تجاری نیز انجام می دهید و ساعات کاری خود را بیشتر در دفترتان می گذرانید. دوره های طراحی تخصصی در موسسات آموزشی مختلف در منطقه شما ارائه می شود.

شغلی در CEWE: شمادر طول دوره آموزشی، پشتیبانی فردی از CEWE در برنامه ریزی شغلی دریافت خواهید کرد و در صورت نیاز می توانید در هر زمانی که درخواست داشته باشید مصاحبه کنید. این نیز به این دلیل است که متخصصان آموزش دیده در CEWE به کارآموزان جدید کمک می کنند و به عنوان کارآموز در کنار آنها هستند.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

 

بعد از دوره آموزشی شما می توانید :

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه   وجود دارد؟

 •     بررسی و پردازش سفارش ها و محصولات اولیه.
 •      برنامه ریزی کارهای چاپی و ارزیابی شرایط تولید و نحوه استفاده از ماشین های چاپ.
 •      راه اندازی و پیکربندی سیستم های پردازشی.
 •      کنترل و نظارت بر فرآیندهای تولید.
 •     نگهداری و ارسال محصولات.

 

برای اینکه بتوانید از تمامی این مهارت ها به نحو احسنت استفاده کنید، باید با روش های موفق در مصاحبه کاری آوسبیلدونگ نیز آشنا باشید.

 

 

حقوق سال چهارم

حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1000-900 یورو 900-800 یورو

800-600 یورو

 

شغل 3

شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
طراح رسانه

مطالعات دوگانه در طراحی رسانه

کارمند رسانه

1650 یورو

1900 یورو 1900 یورو 2200 یورو

مینیمم حقوق

3000 یورو 3500 یورو 2900 یورو 4000 یورو

ماکزیمم حقوق

 

اسم پوزیشن های شغلی

نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره

آوسبیلدونگ مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه

Schätzl Druck & Medien GmbH

group of companies

خانم / آقا 01.09.2022

Donauwörth

آوسبیلدونگ مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه

Druckerei Ziegler GmbH + Co.KG

group of companies

خانم / آقا 01.09.2022

Neckarbischofsheim

آوسبیلدونگ مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه Friedrich Pustet GmbH & Co. KG

group of companies

خانم / آقا 01.09.2022

Regensburg

 

معرفی دوره آوسبیلدونگ مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه

آیا مجذوب دنیای رسانه هستید و دوست دارید روزنامه خود را منتشر کنید؟ در آموزش به عنوان یک مهندس رسانه برای پردازش چاپ، حداقل یاد خواهید گرفت که چگونه برای آن محتوا تولید کنید. شما هستید که از محتوای از پیش تعیین شده  کار می کنید و یک محصول کاملاً جدید ایجاد نموده و از آن  روزنامه یا کتاب تولید می کنید. تنها در عرض سه سال، تکنیک ها، نکات و ترفندهای لازم را برای انجام درخواست های مشتری ،یاد خواهید گرفت.

در دوره آموزشی خود به عنوان یک مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه چه می کنید؟

شما در میان تکنسین های رسانه‌ پیشرو هستید. در دوره آموزشی خود به عنوان یک تکنسین چاپ و تکنولوژی رسانه ، یاد خواهید گرفت که چگونه برای  روزنامه ها و کتاب ها تولید محتواکنید. ابتدا، برگه های چاپ شده از چاپگر را بررسی می کنید و سپس فناوری پردازش مناسب را برای فرآیندهای بعدی انتخاب می کنید. قبل از اینکه بتوانید واقعاً شروع به کار کنید، ابتدا باید مسئولیت راه اندازی و پیکربندی سیستم های پردازش را در طول دوره آموزشی خود به عنوان یک تکنسین چاپ و تکنولوژی رسانه بر عهده بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی پردرآمدترین آوسبیلدونگ ها در کشور آلمان کلیک کنید.

چاپ و تکنولوژی رسانه در CEWE

تکنولوژی رسانه برای پردازش چاپ در CEWE از ساعت 6 صبح تا 2 بعد از ظهر کار می کنند. آنها مسئولیت کسب اطمینان از اینکه مشتریان چه محصولات جداگانه ای را می خواهند، مانند کتاب عکس CEWE به عهده دارند، و همچنین بر فرآیند چاپ نظارت خواهند کرد. آنها همچنین به طور مستقل، نقاشی های دیواری و پوسترهایی با فرمت های بزرگ تولید کنند. همچنین مسئول نگهداری از مطبوعات، نظارت و نگهداری منظم آنها و آگاهی از نحوه کار به عهده آنها خواهد بود.

وظیفه اصلی شما در آموزش به عنوان یک تکنسین چاپ و تکنولوژی رسانه، کنترل و نظارت برایمنی ماشین آلات تولید می باشد. به این ترتیب، کتاب های تمام شده، روزنامه ها، نقشه های راه یا بروشورها توسط دستگاه های چاپ ساخته می شوند. واقعاً چیزی وجود ندارد که نتوانید آن را ایجاد کنید، چه کوچک وچه بزرگ، بسته به محصول و فرآیند تولیدآنها، شما باید ماشین های بسیار متفاوتی را کنترل کنید.  برای اینکه در نهایت همه چیز درست باشد، شما ابتدا باید یک نمونه محصول را ایجاد کرده و آن را با مشخصاتی که از شما درخواست شده مقایسه کنید. به یاد داشته باشید که  کوچکترین خطاها باید بهینه شوند، زیرا بالاترین کیفیت هدف شما خواهد بود. اما این همه ماجرا نخواهد بود. در دوره آموزشی تبدیل شدن به یک مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه، شما باید کامل بودن محصولات روزنامه ای را بررسی نموده و کیفیت آنها را مورد ارزیابی قرار دهید. همچنین شما می توانید در قسمت اتاق پست کار کنید، در آنجامی توانید مواردی که باید درج شوند را به محصولات اضافه کنید و آنها را برای ارسال آماده نمایید.

 آموزش در CEWE

شما با پرینترهای دیجیتال و مدرن آموزش می بینید تا خواسته های مشتریان را باکیفیت و هر چه بهتر محقق کنید. در طول دوره آموزشی خود به عنوان یک مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه، با تمام حوزه‌های چاپ در CEWE آشنا خواهید شد تا بتوانید درک جامعی از شرکت و مراحل کارداشته باشید. کارآموزان در طول دوره آموزشی خود در نوبتهای کاری یا شب کاری استفاده نمی شوند. اما اگر بخواهند به طور داوطلبانه این کار را انجام دهند، ((به عنوان مثال در فصل کریسمس،)) هزینه آن نیز جداگانه پرداخت می شود.

آیا قبلاً می دانستید که :

 

 •      یک صحافی فعالیت های مشابهی را به عنوان یک مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه انجام می دهد؟
 •      آیا واحدهای اختیاری برای آموزش وجود دارد؟
 •      پردازش چاپ به سه حوزه تقسیم می شود: پردازش صحافی، پردازش کاغذ عمومی و تولید مواد بسته بندی
 •      فیزیک یک موضوع مهم برای آموزش به عنوان یک مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه می باشد ؟

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

به چه مدارکی نیاز دارم؟

برای تسلط بر تمام وظایف خود در آموزش به عنوان یک مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه، باید مهارت های مختلفی داشته باشید. در هر مرحله باید اطمینان حاصل کنید که تمام امکانات تولید راه اندازی شده اند و فرآیند تولید به صورت منظم انجام می شود. این بدان معناست که شما باید بخش های مختلف را با دقت چک کنید و به راحتی حواس شما پرت نشود. مهارت فیزیکی می تواند برای شمایک مزیت باشد، زیرا شما همچنین باید برش و تاکردن های زیادی را انجام دهید و درتمام روز در اطراف دستگاه هاباشید. اگر درمدرسه به ریاضیات علاقه داشتید، پس برای آموزش به عنوان مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه به خوبی آماده خواهید بود.

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

شما باید یک مهندس چاپ و تکنولوژی رسانه شوید اگر:

 •      ریاضی یکی از دروس مورد علاقه شما بوده است.
 •      شما دوست دارید با ماشین های چاپ کار کنید.
 •      سر و صدا در محل کار برای شما مشکلی ایجاد نمی کند.

قطعاً نباید یک تکنسین رسانه پردازش چاپ شوید اگر:

 •      علاقه ای به کارهای طراحی ندارید.
 •      کاری که شما را ملزم به ایستادن می کند، برای شما تعریف شده نیست.
 •      ماشین های بزرگ و پر سر و صدا ،شما را می ترسانند.
آوسبیلدونگ المان
ویزا آوسبیلدونگ آلمان

ویزا آوسبیلدونگ سفارت آلمان

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp