آوسبیلدونگ بازرگانی در تجارت الکترونیک

Kaufmann/-frau im E-Commerce

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

700یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1700 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

آوسبیلدونگ بازرگانی در تجارت الکترونیک موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. در ادامه همراه ما باشید تا حقوق افراد در این دوره و وظایف و مهارت هایی که به شما آموزش داده می شود، بررسی کنیم.

شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ بازرگانی در تجارت الکترونیک می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ بازرگانی در تجارت الکترونیک

حقوق و دستمزد آموزش یک بازرگان در تجارت الکترونیک بر اساس سایر مشاغل تجاری است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

اگر شرکت من یک قرارداد جمعی نداشته باشد چه می شود؟

اگر شرکت آموزشی شما قرارداد جمعی نداشته باشد، خودش می تواند تصمیم بگیرد که چقدر حقوق  به شما پرداخت کند. بنابراین بهتر است خودتان متوجه شوید که حقوق آموزشی طبق تعرفه ها معمولاً در چه حوزه ای است تا حقتان ضایع نشود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره  آوسبیلدونگ بازرگانی در تجارت الکترونیک

بعداً به عنوان یک تاجر در تجارت الکترونیک چقدر می توانم درآمد کسب کنم؟

حقوق بعدی تاجر در تجارت الکترونیک نیز با سایر مشاغل تجاری قابل مقایسه است.

مسیر شغلی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ بازرگانی در تجارت الکترونیک وجود دارد؟

متخصص بازرگانی

متخصص بازرگانی یک آموزش عملی است. تمرکز در اینجا بر تجارت الکترونیک است. وظایف معمول یک متخصص تجاری، خرید و فروش، مدیریت پرسنل و انجام مذاکرات فروش با مشتریان می باشد. مدیران کسب و کار درخرده فروشی برای کارهای مدیریتی، در شرکت های عمده فروشی و خرده فروشی آمادگی پیدا می کنند.

اقتصاددان بازرگانی با گواهی دولتی

برخلاف متخصص بازرگانی، اقتصاددان بازرگانی در تصاحب برخی وظایف استراتژیک یک شرکت تخصص پیدامی کند. این همچنین به این معنی است که او می تواند این وظایف را در هر شرکت دیگری به عهده بگیرد. این وظایف می تواند به عنوان مثال، منابع انسانی، حسابداری یا کنترل موجودی باشد.

تحصیل

با داشتن مدرک ورود به دانشگاه می توانید تحصیل کنید و مثلاً لیسانس مدیریت بازرگانی کسب کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم، مقاله زیر را بخوانید:

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

چشم انداز آینده به عنوان یک تاجر در صنعت تجارت الکترونیک چیست؟

علاقه تجار به تجارت الکترونیک بسیار زیاد است. شما در این شغل آینده بسیار خوبی خواهید داشت. علاوه بر خرده فروشی و عمده فروشی، شرکت های گردشگری، رستوران ها، صنعت، ناشران روزنامه و ارائه دهندگان خدمات مالی نیز به کارشناسان دیجیتال علاقه مند هستند.

اگر نگرانی شما نحوه پیدا کردن کار پس از کارآموزی است، به شما استفاده از سایت های کاریابی را پیشنهاد می دهیم.

برای آشنایی بیشتر با سایت های کاریابی آلمان از لینک زیر استفاده کنید:

“بهترین سایت های کاریابی آلمان”

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ بازرگانی در تجارت الکترونیک وجود دارد؟

  • راه اندازی فروشگاه های آنلاین.
  • تجزیه و تحلیل ارقام کلید.
  • رسیدگی به قبوض.
  • نحوه وارد کردن محصولات انتخابی.
  • انجام اقدامات تبلیغاتی نحوه ارتباط با مشتریان.
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1000-900 یورو 900-800 یورو 800-700 یورو
 
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
کارمند در خرده فروشی بازرگان عمده فروشی و تجارت خارجی کارمند ارتباطات بازاریابی
1470 یورو 1800 یورو 1500 یورو 1700 یورو مینیمم حقوق
2600 یورو 2800 یورو 3000 یورو 3500 یورو ماکزیمم حقوق
برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط شامل موارد زیر می شود:

معرفی دوره آوسبیلدونگ بازرگانی در تجارت الکترونیک:

کفش‌های کتانی تازه، لباس‌های شیک باطرح های مختلف، فرقی نمی‌کند در عصر خرید آنلاین، خریدهمه چیز با چند کلیک ماوس فاصله دارد. تجارت آنلاین به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل می شود و اکنون بخش بزرگی از اقتصاد ما را به خود اختصاص می دهد. تا همین اواخر، شرکت های سفارش آنلاین و پستی به دلیل نداشتن مجوز امکان آموزش به افراد جهت مشاوره را نداشتند. این موضوع اکنون تغییر کرده است. از این گذشته، مشتریان می‌توانند به صورت آنلاین مانند یک فروشگاه ،مشاوره دریافت کنند، انجام مشاوره می تواند از طریق چت یا تلفن باشد.

یک تاجر در تجارت الکترونیک چه کارهایی انجام می دهد؟

راه اندازی فروشگاه های آنلاین

انتخاب بستر مناسب  یکی از مهمترین وظایف تاجر در تجارت الکترونیک است. او باید دقیقاً بسنجید که چه محصولاتی مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد.برای انجام این کار او همیشه باید گروه هدف را زیر نظر داشته باشد و درجریان آخرین درخواست ها قرار بگیرد. هنگام راه اندازی یک فروشگاه آنلاین، تصمیمات زیادی باید گرفته شود: از کدام نرم افزار فروشگاهی می خواهید استفاده کنید؟ کالاها چگونه و در کجا نگهداری می شوند؟ حمل و نقل چگونه انجام می شود؟ تاجر در تجارت الکترونیک می داند که چه چیزی باید به صورت آنلاین و آفلاین به مشتریان ارائه شود.

اضافه کردن محصولات

برای بازرگان در تجارت الکترونیکی، اضافه کردن محصولات جدید به فروشگاه آنلاین، یک وظیفه محسوب می شود. برای محصول جدید، تصاویر و متون را ایجاد و همچنین بارگذاری می کند و درنهایت برای آن قیمت تعیین می کند.

تجزیه و تحلیل ارقام کلیدی

در فروشگاه های آنلاین، اقدامات تبلیغاتی باید تنظیم شود، تصاویر رد و بدل شوند یا استراتژی ها تغییر کنند. تاجر در تجارت الکترونیک تصمیم می گیرد که کدام موارد بر اساس تحلیل های او،صورت بگیرد. او با مهم ترین چهره های کلیدی در بازاریابی آنلاین به خوبی آشنامی شود. هدف او باید،به حداقل رساندن لغو سفارش و بازگشت محصولات، رفع مشکلات فنی فروشگاه و ایجاد راه حل های مناسب،باشد.

پردازش فاکتورها

برای بازرگانان در تجارت الکترونیک، کارهای تجاری کلاسیک مانند حسابداری نیز بخشی از کارهای روزمره آنهامحسوب می شود. ایجاد فاکتورهای ورودی و خروجی، نوشتن پیشنهادات یا بررسی حساب های تجاری نیز بخشی دیگری از وظایف آنها محسوب می شود.

توسعه اقدامات بازاریابی

همراه با بازاریابی آنلاین، بازرگانان در تجارت الکترونیک  اقدام به تبلیغات می‌کنند و آن‌ها را در جایی قرار می‌دهند که گروه هدف و مورد نظرشان حضور دارند.

حفظ ارتباط با مشتریان

کانال های خرید دیجیتالی ،ارتباط با مشتری را به صورت حضوری تحت تاثیر قرار نمی دهد. درست مانند فروشگاه های  ثابت، یک تاجر در تجارت الکترونیک با مشتریان خود تماس می باشد ،این ارتباط از طریق تلفن ویا به صورت چت ،برقرار می شود.

چرا باید یک تاجر تجارت الکترونیک شوید؟

یک تاجر در تجارت الکترونیک یک حرفه آینده دار است. زیرا تجارت آنلاین در حال گسترش  است. بازرگانان تجارت الکترونیک به طور خاصی برای جنبه های تجاری این صنعت طراحی شده است. پشتیبانی و مدیریت موفق فروشگاه های مختلف تجارت الکترونیک، با تمرکز بر بازاریابی و فروش شکل می گیرد. تقاضای زیادی برای بازرگانان در تجارت الکترونیک، در بسیاری از حوزه‌های مختلف وجود خواهد داشت.

کجا می توانم به عنوان یک تاجر در تجارت الکترونیک کار کنم؟

به عنوان یک تاجر در زمینه تجارت الکترونیک، می توانید در هر جایی که تمرکز بر تجارت آنلاین باشد، کار کنید. شرکت هایی که محصولات خود را هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه ها می فروشند. از نظر تئوری، شما می توانید کار خود را از هر جایی که باشید،انجام دهید، زیرا عمدتاً انجام کارهای شما به صورت آنلاین می باشد. مکان های کاری شما در یک نگاه:
  •  دفتر
  •  انبار
  •  آتلیه عکاسی

ساعات کار به عنوان یک تاجر در تجارت الکترونیک چقدر است؟

ساعات کار به عنوان یک تاجر در تجارت الکترونیک می تواند از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت باشد. علاوه بر این، صنعتی که در آن کار می کنید می تواند بر ساعت کاری شما تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، اگر در صنعت مد کار می کنید و مجموعه جدیدی قرار است به زودی ظاهر شود، گاهی اوقات ممکن است ساعت کاری شما طولانی تر شود. اساساً به عنوان یک بازرگان در زمینه تجارت الکترونیک می توانید خود را با ساعات کاری معمول اداری وفق دهید.

برای تبدیل شدن به یک تاجر تجارت الکترونیک باید چه نوع فردی باشم؟

نبوغ عددی شامل محاسبات، نوشتن صورتحساب، انجام حسابداری  می باشد. شما درکارخود به عنوان یک تاجر در تجارت الکترونیک نیاز به درک خوبی از اعداد و ریاضی دارید. شما باید یک فرد تحلیلگر باشید. هر نوع محصولی را که می‌فروشید، باید علایق و خواسته‌های مشتریانتان آگاه باشید. این نیاز موضوع نیازبه تحلیل دارد. این امر در جهت گیری فنی فروشگاه آنلاین شما، عملکرد آنلاین و همچنین انتخاب محصولات صدق می کند. سازماندهی یک فروشگاه آنلاین ممکن است گاهی اوقات استرس زا باشد. محصولات جدید باید به موقع در پلت فرم مناسب وارد شوند، تاریخ های تحویل باید به روز باشد و درخواست های مشتریان باید پردازش شود .مهم است که موارد را پیگیری کنید تا هیچ وقت کاری رافراموش نکنید.

دوره آموزشی به عنوان یک تاجر در تجارت الکترونیک به چه صورتی می باشد؟

برنامه آموزشی برای دوره سه ساله کارآموزی به عنوان بازرگان در تجارت الکترونیک بر اساس سایر مشاغل تجاری می باشد. مهمتر از همه، آموزش به عنوان یک بازرگان در تجارت عمده فروشی به روشی مشابه و ساختار یافته است. به عنوان مثال، یاد می گیرید که چگونه تاریخ تحویل را تعیین کنید، شرکت تدارکاتی مناسبی را انتخاب کنید یا به طور موثر بر موجودی ها نظارت می کنید. البته، تمرکز بر راه حل های تجارت دیجیتال خواهدبود.

اگر به کار در حوزه بازرگانی علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم مقاله زیرا را مطالعه کنید:

“رشته مدیریت بازرگانی در آلمان”

یک تاجر در تجارت الکترونیک در مدرسه حرفه ای چه می آموزد؟

آموزش تاجر شدن در تجارت الکترونیک یک شغل نسبتاً جدید است. ساختار آنها شبیه به سایر مشاغل تجاری است. با این حال، این کار به شدت تحلیلی است و همچنین بر اساس مقررات قانونی در تجارت آنلاین بر بازاریابی و فروش متکی می باشد. نکات زیر نمونه هایی از محتوای نظری در هنرستان است.

سال اول آموزش:

طراحی مجموعه در فروش آنلاین و پشتیبانی از تدارکات.

سال دوم آموزش:

اقدامات بازاریابی آنلاین را اجرا و ارزیابی کنید.

سال سوم آموزش:

کانال های فروش آنلاین را انتخاب کنید.

یک تاجر در عمل در تجارت الکترونیک چه می آموزد؟

سال اول آموزش:

به شکل دهی طیف کالاها و خدمات و مدیریت آنلاین آنها کمک کنید.

سال دوم آموزش:

بازاریابی آنلاین را توسعه و پیاده سازی کنید.

سال سوم آموزش:

کانال فروش آنلاین را انتخاب و توسعه دهید.  

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp