آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی

Metallbildner/in

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

585

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

720

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزنجی

آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی موضوع بحث ما در این مطلب است. ساختن میز فلزی شیک جلوی کاناپه و یا کابینت ورق فلزی در آشپزخانه و همچنین هر عنصر تزییناتی دیگر در آلمان می‌توان با درآمد خوبی همراه باشد. از آنجایی که بسیاری به این دوره ها علاقه مند هستند ما در ادامه قصد داریم شرایط آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی را بیشتر بررسی کنیم. شمادر طول دوره کارآموزی، چیزهای بی شماری خواهیدساخت که بسیار زیبا به نظر می رسند. به علاوه می توانید درآمد خوبی را نیز از گرفتن پروژه های متعدد کسب کنید.

در طول دوره کارآموزی به عنوان مجسمه ساز فلزی چه درآمدی کسب می کنم؟

بسته به شرکت، درآمد یک فلزکار بسیار متغیر است. اندازه و مکان برای این امر تعیین کننده است. یک کسب و کار خانوادگی کوچک در ایالت های فدرال جدید معمولاً کمتر از شرکتی با تعداد زیادی کارمند در جنوب آلمان حقوق می گیرد. همچنین مهم است که آیا ارتباطی با اتحادیه کارگری وجود دارد یا خیر. در سال اول آموزش، می توانید حداقل 585 یورو تا 680 یورو ناخالص در ماه حساب کنید.

شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

از آنجایی که به مرور زمان در کار خود بهتر و بهتر می شوید می توانید در تولیدنیمکت پرس فلزی و دستگاه پانچ حرفه ای شوید، حقوق شما نیز هر سال افزایش می یابد. در سال دوم آموزش حقوق شما بین حداقل 690 یورو تا 720 یورو ناخالص در ماه است. سپس تخصص در انتظار شماست: آیا دوست دارید در فن آوری تسمه و ریسندگی فلز متخصص شوید و مثلاً بدنه های توخالی تولید کنید؟ یا به عنوان حکاکی روی اشیاء زینتی و مقدس کار می کنید؟ شما همچنین می توانید تکنیک ضرب و شتم طلا را انتخاب کنید. نکته مهم برای شما این است که در آخر ماه با حداقل 790 یورو کمی پول بیشتر در حساب خود دارید. به هر حال: وقتی صحبت از حقوق می شود، همیشه از حقوق ناخالص صحبت می کنیم. این بدان معنی است که مالیات و سهم بیمه به طور خودکار کسر می شود. این منجر به دستمزد خالص می شود که برای شما مهم است. حقوق شما تحت هیچ شرایطی نمی تواند کمتر باشد، زیرا حداقل دستمزد برای همه مشاغل آموزشی دوگانه از اول ژانویه 2020 اعمال شده است.

حقوق افراد پس از اتمام دوره  آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی

بعد از آموزش به عنوان مجسمه ساز فلزی چه چیزی به دست خواهم آورد؟

چه در ریخته‌گری فلزات غیرآهنی، چه در کارگاه آهنگری و چه در کارگاه طلاکوبی اگرآموزش شما تکمیل‌شده باشد شما نیاز به درآمد رااحساس می‌کنید. اگر شرکت شما متعهد به یک قرارداد جمعی است، مشخصات حقوق و دستمزد دقیقی برای کارفرمای شما وجود دارد. با آموزش تکمیل شده در سال اول حدود 2370 یورو در ماه درآمد خواهید داشت. با افزایش مدت زمان و کسب تجربه، درآمد شما به رشد خود ادامه خواهد داد. در سال سوم این مبلغ درآمد شمامی تواند تقریبا 2700 یورو باشد. اگر قرارداد جمعی وجود نداشته باشد، همچنان می توانید به حداقل دستمزد اعتماد کنید. ساعتی 9.50 یورو است. برای مقایسه: در قرارداد جمعی حدود 13 یورو است.

اگر می خواهید حقوق خود را افزایش دهید، می توانید آموزش های بیشتر را نیز انتخاب کنید. شما می توانید ماهانه تا 4000 یورو به عنوان یک تکنسین یا استاد صنعتگر دارای گواهینامه دولتی درآمد کسب کنید تا زمانی که طبق قرارداد آوسبیلدینگ جمعی حقوق دریافت کنید. سپس شما می توانید به صورت خوداشتغال کسب و کار خود را راه اندازی کنید. آیا هنوز این درآمد برای شما کافی نیست؟ در مورد مطالعه چیزی مانند طراحی فلز چطور؟ اگر این مسیر انحرافی را با مدرک ورودی دانشکده فنی انتخاب کنید، بعداً می توانید حتی یک معمار شوید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

آسبیلدونگ تعمیرکار تخصصی دستگاه های اتوماتیک

آسبیلدونگ طراح داخلی خودرو

آسبیلدونگ زین ساز

آسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی

مسیر شغلی (مفصل)

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی  وجود دارد؟

آموزش مجسمه ساز فلزی: در سه سال آموزش خود همه چیز را در مورد پردازش هنرمندانه فلز خواهید آموخت. علاوه بر این، شما یک دیدگاه کلی در یکی از سه حوزه تخصصی دارید. اکنون می توانید از قدرت خود در میز کار برای یکی از فرصت های متعدد پیشرفت استفاده کنید.

استادکار فلزکار: به عنوان یک فلزکار چیره دست، همه چیز را در نظر دارید: فرآیندهای شرکت تحت مدیریت شما اجرا می شود، شما مسئول آموزش نسل بعدی هستید و متخصصان را راهنمایی می کنید. شما همچنین باید به وظایف سازمانی رسیدگی کنید و مسئولیت اداره را بر عهده بگیرید.

آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک مربی برای مشاغل آموزشی شناخته شده است.

دانشی را که در عمل آموخته اید منتقل کنیدو خودتان یک مربی خواهید شد! به این ترتیب، شما کارآموزان جدید را انتخاب می کنید و سپس محتوای درسی آنها را مرحله به مرحله سازماندهی می کنید. شما همچنین دانشجویان خود را برای امتحانات ثبت نام کنید و در پایان گواهی صادر کنید.

تکنسین دارای گواهینامه دولتی در زمینه مهندسی مکانیک با تمرکز بر فناوری تولید می باشد.

ماشین‌هایی را که هر روز از آن‌ها استفاده می‌کنیدرا می توانید خودتان بسازید. بیشتر از این نمی‌توانید دست به کار شوید! شما در برنامه‌ریزی سیستم‌ها، دستگاه‌ها یا قطعات ماشین شرکت می‌کنید و وقتی نوبت به مونتاژ آن ها می رسد، درآنجا هستید. شما نه تنها به سایر کارمندانی که مدیریت می کنید، توجه دارید، بلکه ضرب الاجل ها، قالب های قانونی و امور مالی را نیز در نظر دارید.

مطالعات: دانش عملی خود را در محوطه دانشگاه تعمیق کنید؟ به عنوان یک استادکار می توانید تحصیلات خود را در بسیاری از دانشگاه ها شروع کنید. در برخی از دانشگاه های علمی کاربردی امکان تحصیل دو دوره بدون کارشناسی ارشد نیز وجود دارد. برای انجام این کار، به مدرک تحصیلی خوب و دو تا سه سال تجربه حرفه ای نیاز دارید. همچنین باید در آزمون جداگانه شرکت کنید. به عنوان مثال، مدرک لیسانس در طراحی محصول و صنعتی امکان پذیر است.

 •  فلز و بسیاری از مواد دیگر را به تمام اشکال قابل تصور بیاورید.
 •      ابزار مورد نیازخود را بسازید.
 •      یک حلقه کوچک بسازید و یک پنجره عظیم کلیسا را ​​بازسازی کنید.
 •       اجسام را رسم کنید و بهصورت سه بعدی آنها را نمایش دهید.
 •     نه تنها از ابزارهای سنتی استفاده می کنید، بلکه از آخرین تکنولوژی مانند دستگاه فرز CNC نیز استفاده کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید … (لیست)

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی وجود دارد؟

 • تبدیل فلز و بسیاری از مواد دیگر  اشکال قابل تصور
 •      ساخت ابزار مورد نیازخود
 •      ساخت یک حلقه کوچک بسازید و یک پنجره عظیم کلیسا را ​​بازسازی کنید.
 •        رسم اجسام و نمایش آنها به صورت سه بعدی
 •     نحوه استفاده از ابزارهای سنتی و همچنین استفاده از آخرین تکنولوژی مانند دستگاه فرز CNC نیز استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید از تمامی این مهارت ها به نحو احسنت استفاده کنید، باید با روش های موفق در مصاحبه کاری آوسبیلدونگ نیز آشنا باشید.

حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
790 یورو 690 یورو 585 یورو
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
طلا ساز قلم زنی کارگر فلزی
1500 یورو 1470 یورو 1800 یورو 1500 یورو مینیمم حقوق
2000 یورو 2000 یورو 2200 یورو 2700 یورو ماکزیمم حقوق
اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت
آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی group of companies خانم / آقا
آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی group of companies خانم / آقا
آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی group of companies خانم / آقا

معرفی دوره آوسبیلدونگ مجسمه ساز فلزی

اگر به نفع فلزات سنگین تصمیم بگیرید، فرصت‌های بی‌شماری دارید تا در طول دوره کارآموزی به عنوان مجسمه‌ساز فلز، اشتیاق خود را به روشی بسیار عملی زنده کنید. از حلقه ازدواج درخشان گرفته تا دستگیره منحنی در گرفته تا فضای داخلی عظیم یک هواپیما، شما همه چیز را می توانیدخلق کنید. علاوه بر این، در طول دوره سه ساله کارآموزی، با تمام مراحل کار یک مجسمه ساز فلزی ساخت طرح ها، پردازش طیف گسترده ای از مواد و در نهایت اصلاح آنها آشنا خواهید شد. آیا بعداً در این حرفه کار خواهید کرد، مثلاً در یک کارخانه ریخته گری فلز، یک کارگاه آهنگری یا در یک طلاسازی و شاید حتی با صدای سخت گروه متال مورد علاقه خود در گوشتان!؟

در آموزش برای تبدیل شدن به یک مجسمه ساز فلزی چه می کنید؟

برش، آسیاب، آلیاژ، جوش، اره، لحیم کاری . شما واقعاً در دوره کارآموزی خود به کار مشغول می شوید. اما قبل از اینکهکارتان به مرحله حساس برسد ، ابتدا اصول کلی یاد می‌شود: ساختار یک شرکت چگونه است؟ قانون کار و قرارداد دسته جمعی دقیقاً به چه معناست؟ ایمنی شما در محل کار نیز مهم است و حفاظت از محیط زیست نیز یک مسئله است. از نظر فنی، نحوه ایجاد اسناد کاری و خواندن آنها را یاد خواهید گرفت. شما به زودی قادر خواهید بود فرآیندهای کاری خود را کاملاً ساختار دهید. تفکر انتزاعی و تخیل شما هنگام ایجاد طرح ها، نقشه ها و مدل ها مورد نیاز است. البته، تشخیص مواد،مواد کمکی و تعیین آنها برای شما به عنوان سازنده فلز نیز بسیار مهم است. این تنها راهی است که شما نحوه برخورد با آنها را یاد خواهید گرفت: بالاخره، آموزش شما بدون دانش لازم در زمینه های ماشینکاری، ریخته گری، ذوب و غیره چگونه خواهد بود؟

با تمام دانشی که در دست دارید، سال سوم آموزش تماماً در مورد تصمیم گیری در مورد تخصص است. در تکنیک تسمه و ریسندگی فلز، شما فلز را بر روی ماشین ها ذوب می کنید: برنج، آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ به طرز ماهرانه ای پردازش و شکل می گیرند. شما نرده ها را می سازید، از مهارت خود برای جواهرات استفاده می کنید یا رنگ یک ماشین قدیمی را به حالت اولیه برمی گردانید. زیرا تکمیل سطح نیز بخشی از کاردستی شما به عنوان کمربند است. تکنیک تعقیب و گریز هنری است. شما نقش برجسته طراحی می کنید، غنائم می سازید یا اشیاء تاریخی را بازسازی می کنید. آثار هنری واقعی مانند مجسمه های برنزی نیز از فلز مایع ساخته شده اند. در نهایت، در تکنیک ضرب طلا، این تکنیک ممکن است عالی باشد،اما متأسفانه، شما اجازه ندارید شمش های طلایی را که ذوب کرده اید نگه دارید،باید فوراً آنها را صاف کنید. به این ترتیب ورق طلا ایجاد می شود که از آن برای اصلاح قاب عکس یا تزئین هنرمندانه کتاب استفاده می شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی پردرآمدترین آوسبیلدونگ ها در کشور آلمان کلیک کنید.

آیا قبلاً می دانستید که …

 • ورق طلای تمام شده فقط چند ده هزارم میلی متر ضخامت دارد؟
 • نسخه خطی قرون وسطایی “Codex Aureus” با 80 میلیون یورو گرانترین کتاب جهان است؟ در میان چیزهای دیگر با طلا و سنگ های قیمتی تزئین شده است ،و این شغلی برای یک مجسمه ساز فلزی می باشد.
 •  همه چیزهایی که به عنوان فشار دهنده فلز روی ماشین ها تولید می کنید گرد است؟
 •  جیوه تنها فلزی است که در دمای اتاق مایع است؟
 • آموزش به عنوان پیش ساخته فلزی چگونه کار می کند؟

با داشتن گواهی پایان تحصیلات متوسطه، شما برای یکی از موقعیت های آموزشی به عنوان مجسمه ساز فلزی مناسب هستید. اگر در کلاس از صنایع دستی و فناوری لذت می برید، از قبل مهارت های لازم را دارید. اگر از نظر هنری استعداد دارید، به زودی طرح هایی را در کوتاه ترین زمان ممکن می سازید یا به طرز ماهرانه ای بهترین تزیینات را در نقش برجسته ها می سازید. نمرات خوب در شیمی و فیزیک نیز برای استفاده صحیح از مواد مفید است. اما وضعیت جسمانی شما نیز نقش دارد: باید تناسب اندام داشته باشید و مشکلی برای عرق کردن نداشته باشید. زیرا ابزار شما گاهی سنگین است و کار شما در ماشین ها طولانی است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

اما شما فقط آموزش خود را صرف انجام کارهای عملی در کارگاه نمی کنید. به عنوان یکی از کارآموزی های کلاسیک، کارآموزی روزمره شما به عنوان یک مجسمه ساز فلزی ساختاری دوگانه دارد. مدرسه حرفه ای در مورد انتقال دانش تخصصی ونظری است.به عنوان مثال در مورد برنامه ریزی فرآیندهای کاری و ارزیابی نتایج در آزمون کارآموز “،دانش شما در سال سوم آموزش محک زده می شود. شما مطالب تئوری را روی کاغذ می آورید و مهارت های عملی خود را با نمونه کار ارائه می دهید. در صورت تمایل، می توانید پس از آن به اصلاح تمرینات خود ادامه دهید. به عنوان مثال، آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک تکنسین دارای گواهی دولتی امکان پذیر است. همچنین می‌توانید به‌عنوان یک استادکار – برای مثال به عنوان یک حکاکی، برای خودتان کار کنید. اما لازم نیست به اینجا هم ختم شود. کارگاه خود را با یک اتاق سمینار عوض کنید و مثلاً طراحی فلزی را مطالعه کنید. سپس ادامه دهید: به ماشین ها برسید و بگذارید فلزات سنگین طنین انداز شوند!

مدرسه حرفه ای در مورد انتقال دانش تخصصی و نظری است.به عنوان مثال در مورد برنامه ریزی، فرآیندهای کاری و ارزیابی نتایج مورد استفاده قرار می گیرند. در آزمون ،دانش کارآموزی شما در سال سوم آموزش محک زده می شود. شما مطالب تئوری را روی کاغذ می آورید و مهارت های عملی خود را با نمونه کار ارائه می دهید. در صورت تمایل، می توانید پس از آن به اصلاح تمرینات خود ادامه دهید. به عنوان مثال، آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک تکنسین دارای گواهی دولتی امکان پذیر است. یا می‌توانید به‌عنوان یک استادکار، برای مثال به عنوان یک حکاک، برای خودتان کار کنید. اما لازم نیست پیشرفت شما به  اینجا ختم شود. کارگاه خود را با یک اتاق سمینار عوض کنید و مثلاً طراحی فلزی را مطالعه کنید. سپس ادامه دهید: به ماشین ها برسید و بگذارید فلزات سنگین برایتان طنین انداز شوند!

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

شما باید یک مجسمه ساز فلزی شوید اگر:

 • شما دوست دارید چیزی را خودتان بسازید.
 • تلاش فیزیکی برای شما مشکلی ایجاد نمی کند.
 • نقاط قوت شما شامل مهارت دستی و خلاقیت است.

قطعاً نباید یک مجسمه ساز فلزی شوید اگر…

 •    شما دوست ندارید با ابزار کار کنید.
 •   همیشه باید در محل کار شما تمیز و درخشان باشد.
 •   شما نمی توانیدسر و صدا را تحمل نمی کنید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ نقره ساز
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ نقره ساز

اگر به کار با سنگ های زینتی و به صورت کلی متریال مربوط به جواهرسازی علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم دوره آوسبیلدونگ نقره ساز را انتخاب کنید. در این دوره آموزش های بسیار کاربردی به شما داده شده و می توانید در طی دوره و پس از آن حقوق دریافت کنید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند رسانه
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کارمند رسانه

نظارت بر نویسندگان، توسعه اقدامات تبلیغاتی و فروش تبلیغات، وظایف فروشندگان رسانه می باشد. امروزه صنعت رسانه در حال رونق است و افرادی که به این حوزه وارد می شوند می توانند آینده کاری بسیار خوبی داشته باشند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ ساعت سازی
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ ساعت سازی

ساعت سازان عشق به جزئیات در خون خود دارند. ساخت، بررسی و تعمیر ساعت‌ها کارهای روزانه‌ای است که باید بر آن مسلط شد. اما قبل از اینکه واقعاً به عنوان یک ساعت ساز در شغل رویایی خود شروع کنید، احتمالاً می خواهید بدانید که نه تنها به عنوان ساعت ساز چه کار می کنید، بلکه همچنین می خواهید بدانید که به عنوان ساعت ساز چه درآمدی دارید.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp