021-88203059
021-88203058

آوسبیلدونگ پرستاری

Pflegefachmann

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

1165 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2300 یورو

پیش نیاز:

گواهی پایان تحصیلات متوسطه

نوع کار:

شیفتی

گروه دوره:

کاربردی

طول دوره:

3 سال

آوسبیلدونگ پرستاری چه شرایطی دارد؟

بخوانید : آوسبیلدونگ پرستاری | اطلاعات کامل شرایط و درامد رشته پرستاری   در آموزشگاه های مورد نظر شما تفاوت بین مراقبت های سرپایی و همچنین مراقبت های حاد و طولانی مدت، یعنی افرادی که برای دوره نقاهت پس از تصادف نیاز به حمایت دارند و سپس افرادی که تا پایان عمر به حمایت نیاز دارند، را یاد می گیرید. همچنین شما یاد می گیرید هنگام برخورد با افراد مختلف به چه نکاتی توجه کنید، برای مثال شما با کودکان، افراد مجروح و بیمار، افراد مبتلا به بیماری های روانی و معلولیت و افراد مسن کار خواهید کرد. شما می توانید با استفاده از مشاوره لانر آوسبیلدونگ، شانس خود را برای دریافت این آوسبیلدونگ شناسایی کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

آموزش پرستار شدن سه سال طول می کشد. دوره ی آموزش شما مبتنی بر تئوری و تکالیف عملی است. کلینیک ها، بیمارستان ها، خانه سالمندان یا سایر موسسات اجتماعی می توانند محل گذراندن دوره ی آموزشی شما باشند. مهم نیست که آموزش خود را در یک دانشکده پرستاری، مدرسه فنی حرفه ای بهداشتی، در خانه سالمندان انجام می دهید به هر حال، همه کارآموزان آموزش عمومی پرستاری را خواهند گذراند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

حین آوسبیلدونگ پرستاری، چقدر حقوق تصویب شده است؟

در اولین سال آموزش، کارآموزان برای پرستار شدن در خدمات عمومی ماهانه 1165 یورو ناخالص، 1230 یورو در سال دوم و 1330 یورو در آخرین سال آموزش دریافت می کنند. میزان درآمد شما بستگی به ایالت فدرالی که در آن مشغول به کار هستید، دارد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی پردرآمدترین آوسبیلدونگ ها در کشور آلمان کلیک کنید.

پس از آوسبیلدونگ پرستاری، چقدر حقوق تصویب شده است؟

پرستاران آموزش دیده اغلب طبق تعرفه حقوق می گیرند. حقوق اولیه شما به طور متوسط ​​2300 یورو ناخالص در ماه است. شیفت های شبانه معمولاً با هزینه اضافی پاداش دریافت می کنند. پس از چند سال و با افزایش تجربه حرفه ای، حقوق شما افزایش می یابد. پس از سه سال می توانید تا 2700 یورو ناخالص در ماه درآمد داشته باشید. در صورت تصمیم گیری برای آموزش بیشتر، حقوق شما تا 3300 یورو ناخالص در آینده افزایش خواهد یافت.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

برای پرستار شدن باید چه ویژگی های شخصیتی لازم است؟

اگر تصمیم دارید به عنوان یک پرستاری کار کنید، توانایی کمک به دیگران باید در شما وجود داشته باشد. بیماران همیشه نمی توانند به شما بگویند مشکل آنها چیست. بنابراین، شما باید از ماهیت انسان آگاهی خوبی داشته باشید تا بتوانید تشخیص دهید که برای مراقبت مجدد باید چه اقداماتی را انجام دهید. برای مشاغل پرستاری، باید دارای حس قوی برای کار تیمی و اجتماعی بودن داشته باشید، به ویژه هنگامی که صحبت از برنامه ریزی فعالیت های مشترک یا ارتقای ارتباط بین بیماران می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه کنید:

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ پرستاری - لانر آوسبیلدونگ
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ پرستاری

در آموزشگاه های مورد نظر شما تفاوت بین مراقبت های سرپایی و همچنین مراقبت های حاد و طولانی مدت، یعنی افرادی که برای دوره نقاهت پس از تصادف نیاز به حمایت دارند و سپس افرادی که تا پایان عمر به حمایت نیاز دارند، را یاد می گیرید.

مطالعه بیشتر...
Bestbezahlten Ausbildung

آوسبیلدونگ دستیار بیهوشی

علاوه بر کار روزانه شما در بیمارستان ، همچنین باید در حین آموزش به هنرستان های فنی و حرفه ای بروید تا یک متخصص بیهوشی شوید تا علاوه بر تجربه عملی ، دروس لازم برای این حرفه را نیز بیاموزید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ فروشنده داروخانه
Beliebsten Ausbildung

آوسبیلدونگ فروشنده داروخانه

آموزش فروشندگی داروخانه به دو صورت عملی و تئوری برگزار و به طور معمول سه سال به طول می انجامد. در موارد استثنایی، می توان آموزش را تا دو سال کاهش داد. در حالی که مبانی تجاری در ابتدا به صورت تئوریک در هنرستان فنی و حرفه ای مورد بررسی قرار می گیرد ، فروشندگان تازه کار دانش خود را عملاً در طول دوره آموزش خود در شرکت اعمال می کنند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ دستیار خدمات بهداشتی
Klassische duale Berufsausbildung

دستیار خدماتی در مراقبت های اجتماعی و بهداشتی

در دوره آوسبیلدونگ دستیار خدماتی در مراقبت های اجتماعی و بهداشتی، شما به عنوان فردی خدمات دهنده در مراکز نگهداری از افراد کم توان و یا سالمند و یا حتی مراکز درمانی به کار گرفته خواهید شد. برای فعالیت در این مراکز نیز تمامی آموزش ها به شما داده می شود.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp