آوسبیلدونگ فروشنده ی داروخانه

Pharmacy salesman

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

820 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2100 یورو

پیش نیاز:

دیپلم 12 ساله

نوع کار:

شیفتی

گروه دوره:

پزشکی و سلامت

طول دوره:

سال

شما در طول دوره ی آوسبیلدونگ فروشنده داروخانه، چه چیزهایی را آموزش خواهید دید؟

آوسبیلدونگ فروشنده داروخانه، به دو صورت عملی و تئوری برگزار می شود و به طور معمول سه سال به طول می انجامد. در موارد استثنایی، می توان آموزش را تا دو سال کاهش داد. در حالی که مبانی تجاری در ابتدا به صورت تئوریک در هنرستان فنی و حرفه ای مورد بررسی قرار می گیرد. فروشندگان تازه کار، دانش خود را عملاً در طول دوره آموزش خود در شرکت اعمال می کنند.

در دو سال اول آموزش، فروشندگان آینده دار، با تمام فرایندهای مهم عملیاتی آشنا می شوند. اعم از ثبت سفارشات، بررسی کالاهای ورودی، ذخیره کالاها یا مرتب سازی آنها در قفسه ها، یا دریافت وجوه نقد و مشاوره به مشتریان.

این وظایف بخشی از مشاغل روزانه یک فروشنده است. در ابتدا وظایف تحت نظارت مربی انجام شود، اما پس از آنکه مربی از دانش و آگاهی کارآموز مطمئن شود، تمام موارد را خود کارآموز به صورت کاملا مستقل انجام خواهد داد.

در سومین سال آموزش، کارآموزان دانشی را که تا کنون به دست آورده اند عمیق تر و گسترده تر می کنند، به ویژه در زمینه حسابداری. در این مرحله ، شرکت آموزشی درجه بالایی از مسئولیت را به داروساز احتمالی می سپارد، زیرا بسیاری از آن ها آموزش های بیشتری را برای تبدیل شدن به یک متخصص تجاری آغاز می کنند. کارآموزان شعبه های فردی را مدیریت می کنند و بنابراین مسئولیت بالایی به طور مداوم بر عهده دارند.

شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ فروشنده داروخانه می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط، عبارتند از:

حقوق شما در طول دوره ی آوسبیلدونگ فروشنده داروخانه چقدر خواهد بود؟ 

کارآموزان به طور متوسط ​​820 یورو در سال اول آموزش، 920 یورو در دوم و 1005 یورو در سال سوم دریافت می کنند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

حقوق شما بعد از اتمام آوسبیلدونگ فروشنده داروخانه چقدر خواهد بود؟ 

به عنوان یک فروشنده ی داروخانه، بلافاصله پس از اتمام آموزش خود، ماهیانه حدود 2100 یورو درآمد خواهید داشت. به عنوان یک قاعده با تجربه و صلاحیت حرفه ای بیشتر حقوق شما نیز افزایش می یابد.

پس از چند سال کار و آموزش بیشتر، دستمزد بالاتری نسبت به قبل دریافت خواهید کرد – معمولا از 2500 یورو در ماه بیشتر می شود. اما در نهایت، صنعت، ایالت فدرال و کارفرما همیشه درآمد و پرداخت های ویژه شما (به عنوان مثال تعطیلات و پاداش کریسمس) را در چارچوب الزامات قانونی تعیین می کنند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

برای این حرفه شما باید چه ویژگی هایی داشته باشید؟ 

به عنوان یک فروشنده، شما روزانه با مردم کار می کنید. چک کردن، پر کردن قفسه ها و مشاوره به مشتریان – چنین فعالیت هایی اغلب باید به طور موازی و شبانه روزی انجام شوند. این امر به ویژگی کار گروهی نیاز دارد و شما باید بتوانید به راحتی با دیگر همکاران خود تقسیم مسئولیت کنید.

آیا با مردم ارتباط برقرار می کنید دوست دارید با آن ها صحبت کنید؟ از آنجا که خدمات به مشتری بخش مهمی از این شرح شغل است، شما یک شرط اساسی را برای کار به عنوان فروشنده برآورده می کنید.

مشتری اطلاعات دارویی را می خواهد، مشتری دیگر در بخش دیگری سوالی دارد و یکی از همکاران می پرسد آیا هنوز خوشبو کننده در انبار وجود دارد یا خیر. در این شغل اغلب موقعیت هایی مانند این وجود دارد. شما در این شغل باید بتوانید کارهای مختلف را همزمان مدیریت کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

 

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

آوسبیلدونگ ساعت سازی
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ ساعت سازی

ساعت سازان عشق به جزئیات در خون خود دارند. ساخت، بررسی و تعمیر ساعت‌ها کارهای روزانه‌ای است که باید بر آن مسلط شد. اما قبل از اینکه واقعاً به عنوان یک ساعت ساز در شغل رویایی خود شروع کنید، احتمالاً می خواهید بدانید که نه تنها به عنوان ساعت ساز چه کار می کنید، بلکه همچنین می خواهید بدانید که به عنوان ساعت ساز چه درآمدی دارید.

مطالعه بیشتر...
GreatPastryChef
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ شیرینی پزی

در دوره آوسبیلدونگ شیرینی پزی افراد برای پخت انواع مختلف نان و شیرینی آموزش خواهند دید و بیشتر به فعالیت هایی همچون دیزاین و تزیین محصولات قنادی به کار گرفته می شوند.

مطالعه بیشتر...
sailmaker-
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ بادبان ساز

دور زدن جهان با یک قایق بادبانی کاری رویایی نیست اگر دوره آوسبیلدونگ بادبان ساز را انتخاب کنید. به علاوه با شرکت در این دوره می توانید درآمد نیز داشته باشید و اینکه این کمک هزینه آموزشی دقیقاً چگونه کار می کند و چقدر می توانید به عنوان یک دریانورد انتظار حقوق داشته باشید، در ادامه بررسی خواهد شد.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ باغبانی
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ باغبانی

آوسبیلدونگ باغبانی برای حفاظت از گیاهان چوبی، مانند جنگل های بزرگ یا پارک های کوچکتر، آشنا خواهید شد. شما یاد می گیرید که آسیب درختان و علل آن را بررسی کنید، محاسباتی را برای طرح های احیا و سپس انجام آن ها ترسیم کنید. این آموزش بیشتر در سراسر کشور تنظیم می شود و حدود نیم سال طول می کشد.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp