آوسبیلدونگ مشاور املاک

Real estate agent

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

1080 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1800 تا 2400 یورو

پیش نیاز:

گواهی پایان دوره متوسطه

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

آوسبیلدونگ مشاور املاک موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. اگر به فعالیت در این حوزه علاقه مند هستید و از حقوق و مزایای طی دوره و پس از دوره اطلاعات کافی را ندارید، در ادامه همراه ما باشید تا از آن اطلاعات کافی را کسب کنید.

مشاور املاک در طول دوره ی آموزش چه چیزی می آموزد؟

حرفه بنگاه دار املاک را نباید با مشاور املاک اشتباه گرفت. در طول دوره کارآموزی شما نه تنها نحوه فروش خانه ها را یاد خواهید گرفت، بلکه قبل از هر چیز نحوه مدیریت املاک و مستغلات را یاد خواهید گرفت. در ابتدای آموزش، اصول اولیه مورد بررسی قرار می گیرد: نحوه برنامه ریزی و انجام ملاقات با مشتریان ، نحوه تنظیم قرارداد اجاره و محاسبه قیمت ها و هزینه ها چگونه است؟ همچنین با نحوه ایجاد و ارزیابی گزارشات و بررسی سودآوری خدمات عملی آشنا خواهید شد. اگرچه شما در طول تمرین اغلب پشت میز خود کار می کنید، اما به دلیل قرارهای زیادی که برای بازدید از آپارتمان ها و خانه ها هماهنگ میکنید، همیشه تنوع زیادی را تجربه خواهید کرد. برای از دست ندادن قسمت تجاری کارآموزی ،شما باید مهارت ریاضی و اقتصاد داشته باشید. زیرا در طول آموزش شما باید یکی از معماهای ریاضی را حل کرده و جداول و محاسبات ایجاد کنید. اما برخلاف سایر مشاغل تجاری، مهارت های بین فردی نقش مهمی در نمایندگی های املاک ایفا می کند. به این ترتیب شما یاد می گیرید که خواسته های مشتریان خود را برآورده کنید در حالی که سلیقه خود را کنار گذاشته اید. حتی اگر شما بزرگترین طرفدار ساختمان های قدیمی هستید، در نهایت این بدان معناست که مشتریان را با گزینه های مختلف زندگی آشنا کنید بدون اینکه سلیقه خود را در پیش زمینه قرار دهید. در عوض، به شما آموزش داده می شود که خود را جای مشتریان بگذارید و بهترین اموال ممکن را به آن‌ها منتقل کنید. شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ مشاور املاک، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

درآمد یک مشاور املاک چقدر است؟

از نظر مالی، آموزش به عنوان مشاور املاک یک تصمیم خوب است. در صنعت مسکن و املاک، کمک هزینه های آموزشی خوبی پرداخت می شود، به همین دلیل آموزش به عنوان مشاور املاک نیز در لیست کارآموزی با بالاترین حقوق قرار دارد. در سال اول کارآموزی خود به عنوان مشاور املاک، درآمد ناخالص 970 یورو دارید. در سال دوم آموزش، افزایش حقوق قابل توجهی در انتظار است، از این پس ماهیانه حدود 1080 یورو درآمد خواهید داشت. در سومین سال کارآموزی، می توانید حقوق ناخالصی در حدود 1190 یورو داشته باشید. مشاور املاک یکی از پردرآمدترین دوره های کارآموزی است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

درآمد یک مشاور املاک بعد از پایان کارآموزی چقدر است؟

اگر آموزش خود را با موفقیت به پایان رسانده اید ، یک جهش بزرگ در حقوق وجود دارد. به عنوان یک مشاور املاک، شما اکنون بین 1800 تا 2400 یورو حقوق دریافت می کنید. این حقوق اولیه در طول دوران حرفه ای شما حتی بیشتر افزایش می یابد. البته حقوق عوامل املاک با توجه به عوامل مختلف متفاوت است. حقوق و دستمزد به همان اندازه به شغلی که در آن مشغول به کار هستید بستگی دارد به وضعیتی که در آن زندگی می کنید. زیرا در واقع تفاوت‌های زیادی در دستمزد هر منطقه وجود دارد.

شما باید یک مشاور املاک شوید اگر …

  • استعداد فروش دارید و همیشه استدلال های مناسب را در زمان مناسب آماده می کنید.
  • از روزهای کاری متفاوت استقبال می کنید
  • به دنبال فرصت های شغلی خوب هستید و می خواهید در آینده پول زیادی به دست آورید.

تحت هیچ شرایطی نباید مشاور املاک شوید اگر …

  • به سختی می توانید خودتان را جای دیگران بگذارید.
  • در کار با اعداد و جداول مهارت زیادی ندارید.
  • تمایلی ندارید که قرارهای ملاقات مختلفی را خارج از ساعات کاری خود هماهنگ کنید.
 

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp