آوسبیلدونگ نیروی خدماتی برای حفاظت و امنیت

Servicekraft für Schutz und Sicherheit

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

585 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1700 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

2 سال

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ نیروی خدماتی برای حفاظت و امنیت موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. در این شغل نیاز است شما همیشه در یک سری مکان های عمومی مانند ایستگاه های قطار و اتوبوس و غیره حاضر باشید. از همان ابتدای کارآموزی مشغول به کار خواهید شد و به عنوان یک کارگر خدماتی برای حفاظت و امنیت درآمد خواهید داشت. در ادامه همراه ما باشید تا میزان حقوق و دستمزد طی این دوره و پس از آن را با جزییات بیشتر بررسی کنیم.

شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ حفاظت و امنیت پس انداز، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارزیابی رایگان داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

یک کارگر خدماتی برای ایمنی و امنیت در طول آموزش چه درآمدی دارد؟

در سال 2021 حداقل دستمزد برای کارآموزان افزایش یافت و هر سال همچنان افزایش می یابد. به عنوان یک کارگر خدماتی برای حفاظت و امنیت، حداقل 585 یورو ناخالص در سال اول آموزش خود دریافت خواهید کرد. در سال دوم حداقل 690 یورو و در سال سوم کمک هزینه آموزشی شما به حداقل 790 یورو در ماه افزایش می یابد. اگر شرکت آموزشی شما متعهد به یک قرارداد جمعی باشد، ارقام دستمزد مشخص شده در آن اعمال می شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره کارآموزی

مطمئناً پس از آموزش به عنوان نیروی خدماتی برای حفاظت و امنیت، حقوقی خواهید داشت که به طور قابل توجهی بیشتر از دوره آموزشی است. حقوق ماهانه شما به عوامل زیادی بستگی دارد. به طور کلی، قراردادهای جمعی برای صنعت امنیت تعیین می کند به عنوان یک کارگر خدماتی برای حفاظت و امنیت چقدر حقوق دریافت می کنید. با این حال، قراردادها حقوق ماهانه را تنظیم نمی کنند، بلکه حقوق ساعتی و کمک هزینه شیفت شب، یکشنبه ها و تعطیلات رسمی را تنظیم می کنند. بسته به ایالت فدرال، سطح تجربه و کارفرما، به طور متوسط بین 8.50 تا 13 یورو در ساعت دریافت خواهید کرد. حالا بستگی به این دارد که چند شیفت در ماه انجام دهید و البته چند شیفت در شب، آخر هفته یا در تعطیلات رسمی داشته باشید. نکته اصلی این است که شما می توانید بین 1700 تا 2500 یورو در ماه درآمد ناخالص داشته باشید. اگر برای تبدیل شدن به یک متخصص حفاظت و امنیت یا حتی یک استادکار حرفه ای، آموزش های بیشتری انجام دهید، حقوق شما می تواند حتی بیشتر شود.

به شما پیشنهاد می کنیم، مقاله زیر را بخوانید:

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

مسیر شغلی

آموزش به عنوان کارگر خدماتی برای حفاظت و امنیت

پس از آموزش به عنوان یک کارگر خدماتی برای امنیت، می توانید انتخاب کنید که حرفه خود را مستقیماً شروع کنید یا بیشتر در آموزش خود سرمایه گذاری نمایید. اکنون می توانید دریابید که کدام دوره های آموزشی برای کارکنان خدماتی برای حفاظت و امنیت ارائه می شود.

آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک متخصص برای حفاظت و امنیت

اگر در آموزش خود به طور خاص خوب عمل می کنید، می توانید به تمدید آن و کسب عنوان متخصص حفاظت و امنیت فکر کنید. تمرکز در اینجا بر روی وظایف تجاری، مانند ایجاد فهرست وظایف و مدیریت پرسنل است. این به شما این امکان را می دهد که در رتبه های بالاتری قرار بگیرید و مسئولیت بیشتری را بر عهده بگیرید. حقوق شما نیز به عنوان یک متخصص برای حفاظت و امنیت کمی بهتر خواهد بود.

دوره های صلاحیت

در دوره های صلاحیت می توانید برای انجام فعالیت های متعددی همچون، حفاظت از آتش، انفجار، حملات تروریستی و بسیاری موارد دیگر آموزش ببینید.

کارشناسی ارشد حفاظت و امنیت

به عنوان یک سرکارگر برای حفاظت و امنیت، شما این فرصت را دارید که خودتان این کار را انجام دهید و خودتان کارآموزان را آموزش دهید. البته باید توجه داشته باشید که شرکت در دوره های آمادگی و شرکت در آزمون هزینه زیادی دارد. حدود 3000 یورو و برای یک تا دو سال مورد نیاز است.

مطالعات دانشگاهی

اگر مدرک ورودی دانشگاه، یعنی دیپلم دبیرستان یا مدرک فنی دارید، می توانید در دوره ای در رشته مدیریت ایمنی یا فناوری ایمنی ثبت نام کنید. دوره لیسانس حدود شش ترم یعنی سه سال طول می کشد.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

 •  به مردم احساس امنیت دهید.
 •  مشکلات را به جای خشونت با کلمات حل کنید.
 • نظارت بر ساختمان ها و مراقبت از سیستم های هشدار دهنده داشته باشید.
 •  کمک های اولیه ارائه دهید.
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
690 یورو 585 یورو
 
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
افسر پلیس (وظیفه ساده) کارمند دولت در خدمت میانی برای حفاظت از قانون اساسی   حفاظت و امنیت تخصصی  
1900 یورو 2100 یورو 1600 یورو 1700 یورو مینیمم حقوق
3300 یورو 3200 یورو 2600 یورو 2500 یورو ماکزیمم حقوق
 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

کارمند خدمات ایمنی و امنیتی چه می کند؟

افرادی که در این مورد آموزش می بینند، باید در قسمت های شلوغ شهر حضور داشته باشند. همچنین این افراد از ساختمان‌ها و مکان‌های عمومی محافظت کرده و در روزهای خاص در حالت آماده باش قرار دارند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

آموزش برای تبدیل شدن به یک کارگر خدماتی برای ایمنی و امنیت چگونه کار می کند؟

شما می توانید آموزش خود را به عنوان یک کارگر خدماتی برای حفاظت و امنیت در شرکت های خدماتی در صنعت امنیت، در فرودگاه ها یا در سازمان دهندگان رویدادهای بزرگ تکمیل کنید. شما شبانه روز از ساختمان ها محافظت می کنید، حمل و نقل پول را همراهی می کنید، مردم را در مکان های عمومی مانند ایستگاه های قطار و فرودگاه ها مشاهده می کنید یا با رویدادهای مهمی مانند بازی های فوتبال یا دموها همراهی می کنید. در مکان‌هایی که افراد زیادی با هم ملاقات می‌کنند، مانند ایستگاه‌های قطار، در مراکز شهر یا استادیوم‌ها، حضور شما به تنهایی به مردم احساس امنیت می‌دهد. همچنین با مبانی قانونی خود آشنا خواهید شد. مهارت هایی همچون دفاع شخصی، کمک های اولیه، حمل ایمن سلاح و بسیاری موارد دیگر نیز جزء آموزش های شما خواهد بود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

آیا قبلاً می دانستید که …

 • آنگلا مرکل با امن ترین هواپیمای آلمان سفر می کند؟
 • کاخ سفید در واشنگتن یکی از امن ترین اتاق های جهان است؟
 • بر اساس شاخص صلح، ایسلند امن ترین کشور جهان است؟ آلمان در شاخص صلح جهانی در رتبه پانزدهم قرار دارد.
 • شماره اضطراری 112 در سراسر اروپا برای گزارش ناامنی ها است.
وقتی صحبت از ساعات کاری و شرایط کاری باید واقع بین باشید. ساعات کار طولانی و نوبت کاری بخشی از زندگی روزمره شما به عنوان یک کارگر خدماتی برای حفاظت و امنیت است. آموزش به عنوان کارگر خدماتی برای حفاظت و امنیت هم در شرکت و هم در آموزشگاه حرفه ای انجام می شود.

شما باید یک تکنسین ایمنی و امنیت شوید اگر …

 • شما قادر به قبول مسئولیت هستید.
 • آمادگی جسمانی برای شما امری مسلم است.
 • دوست دارید در فضای باز باشید و زیاد سفر کنید.

قطعاً نباید یک تکنسین ایمنی و امنیت شوید اگر…

 • اگر به کار شیفتی علاقه ندارید.
 • اعتماد به نفس خیلی خوبی ندارید.
 • اگر قدرت کنترل عصبانیت خود را ندارید.
       

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

Clerk for courier, express and postal services
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ منشی پیک و خدمات پستی 

در دوره آوسبیلدونگ منشی پیک و خدمات پستی مشاوره دادن به مشتریان، یافتن مسیرها،بررسی محموله ها ،بخشی از وظایف شما می باشد. در صورتی که در کارخود جدیت به خرج دهید و مرتب و منظم ظاهر شوید، امکان پیشرفت شغلی و دریافت پاداش برای شما محیا می شود.

مطالعه بیشتر...
sailmaker-
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ بادبان ساز

دور زدن جهان با یک قایق بادبانی کاری رویایی نیست اگر دوره آوسبیلدونگ بادبان ساز را انتخاب کنید. به علاوه با شرکت در این دوره می توانید درآمد نیز داشته باشید و اینکه این کمک هزینه آموزشی دقیقاً چگونه کار می کند و چقدر می توانید به عنوان یک دریانورد انتظار حقوق داشته باشید، در ادامه بررسی خواهد شد.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند آتش نشانی
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کارمند آتش نشانی

شما به عنوان یک کارمند دولتی در خدمات آتش نشانی ، همه چیز حول محور کمک های اضطراری سریع می چرخد.شما باید نه تنها در مورد آتش سوزی، بلکه در مورد سایر بلایا و شرایط اضطراری که قربانیان در معرض خطر هستند آگاه بوده و آمادگی داشته باشید. برای مثال، حوادث رانندگی، سیل یا بلایای زیست محیطی از جمله این موارد است.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارگر عمران
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ کارگر عمران

هرکسی که گودالی برای دیگران حفر کند، مطمئناً می خواهد با آن پول کمی به دست بیاورد. شما در کارگاه های ساختمانی در باد و هوا می ایستید، خود را در معرض صدا، گل و خاک قرار می دهید و کارهای فیزیکی سنگین انجام می دهید.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp