آوسبیلدونگ متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو

Servicefachkraft für Dialogmarketing

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

900 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1900 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

2 سال

شرایط حقوقی و درآمدی آوسبیلدونگ متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو مشخص شده است. اگر برای شرکت در این دوره تصمیم خود را گرفته اید، پیشنهاد می کنیم در ادامه همراه ما باشید تا از جزییات مربوط به حقوق و دستمزد آوسبیلدونگ متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو اطلاعات کافی را بدست آورید.

حقوق افراد در دوره کارآموزی

دوره آموزش تبدیل شدن به یک متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو دو سال طول می کشد. اگرچه این یک سال کمتر از حد معمول است، حقوق آموزشی شما همچنان سالانه درجه بندی خواهد شد. بنابراین شما در سال دوم کارآموزی خود حقوق بیشتری دریافت می کنید، زیرا قبلاً چیزهای زیادی یاد گرفته اید. به عنوان یک متخصص خدمات بازاریابی گفتگو، می توانید در سال اول آموزش روی حقوق آموزشی ماهانه حدود 900 یورو حساب کنید. این بیشتر از درآمد برخی دیگر از کارآموزان است. در سال دوم کارآموزی، حقوق ناخالص شما حتی حدود 960 یورو در ماه خواهد بود.

شما می توانید با استفاده از مشاوره لانر آوسبیلدونگ، شانس خود را برای دریافت این آوسبیلدونگ شناسایی کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره کارآموزی

هرکسی که دوره کارآموزی را به پایان برساند، به عنوان یک شروع کننده شغلی وارد دنیای حرفه ای می شود. به عنوان یک متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو، پس از آموزش حقوق اولیه ناخالص بین 1400 تا 1800 یورو دریافت خواهید کرد. این ممکن است در ابتدا برای شما زیاد به نظر نرسد، اما فقط حقوق اولیه شماست. هنگامی که تجربه حرفه ای به دست آوردید، حقوق تان بسیار بیشتر خواهد شد. البته حقوق شما به نوع شرکتی هم  که در آن کار می کنید، بستگی دارد. اگر مسئولیت یک شرکت بزرگ را بر عهده داشته باشید، می توانید تا 2900 یورو درآمد ناخالص کسب کنید. در شرکت های کوچک یا متوسط، حقوق ناخالص شما معمولا بین 1700 تا 1900 یورو می باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

مسیر شغلی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

آموزش به عنوان متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو

پس از تنها 2 سال آموزش، شما به طور رسمی یک متخصص خدمات بازاریابی گفتگو هستید و بهترین شرایط را برای ورود به زندگی حرفه ای یا کسب صلاحیت های بیشتر کسب خواهید کرد.

کارآموزی به عنوان یک تاجر برای بازاریابی گفتگو

شما اغلب این فرصت را دارید که بلافاصله پس از کارآموزی خود به عنوان متخصص خدمات، دوره کارآموزی را به عنوان یک کارمند بازاریابی گفتگو در همان شرکت تکمیل کنید. سپس شما در درجه اول محتوای تجاری را یاد خواهید گرفت، که همچنین شما را واجد شرایط سایر زمینه های شرکت می کند. این مدرک همچنین به شما این فرصت را می دهد که در آینده مسیرهای دیگری را دنبال کنید.

کارشناس سازمان اداری و پروژه / تجارت خارجی / خرید و تدارکات

یک گزینه برای آموزش بیشتر پس از دوره کارآموزی، تبدیل شدن به یک متخصص است. بسته به اولویت و نقاط قوت خود می توانید آموزش های بیشتر را برای تبدیل شدن به یک متخصص در زمینه های مختلف تکمیل کنید. به عنوان مثال، به عنوان یک کارمند بازاریابی گفتگو، منطقی است که بر خرید و تدارکات تمرکز کنید. با این حال، زمینه هایی مانند بازاریابی، تجارت خارجی و منابع انسانی نیز امکان پذیر است.

اقتصاددان تجارت

اگر می خواهید کمی حقوق خود را افزایش دهید یا دوست دارید وظایف مدیریتی را به عهده بگیرید، پس باید به فکر آموزش بیشتر در مدیریت بازرگانی باشید. در اینجا نیز می توانید در زمینه های بسیار خاص تخصص پیدا کرده و پس از قبولی در آزمون برای پست مدیریتی اقدام کنید.

تحصیلات

یکی دیگر از راه های پیشرفت حرفه ای، اخذ مدرک کارشناسی است. برای این کار معمولاً به مدرک ورود به دانشگاه یا حداقل سه سال تجربه حرفه ای در حرفه آموزش دیده خود نیاز دارید. موضوعاتی مانند علوم ارتباطات یا بازاریابی با تحصیلات قبلی شما بسیار خوب است. به شما پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید:

پردرآمدترین آوسبیلدونگ ها در کشور آلمان

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

 • به طور حرفه ای به مشتریان مشاوره دهید.
 • ایمیل های مناسب بنویسید.
 • روابط خوبی داشته باشید.
 • به راحتی روی دیگران تاثیر بگذارید.
 
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
960 یورو 900 یورو
 
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
کارمند رسانه دیجیتال و چاپ خانم فروشنده   کارمند بازاریابی گفتگو  
1900 یورو 1470 یورو 1500 یورو 1400 یورو مینیمم حقوق
2900 یورو 2400 یورو 3300 یورو 2200 یورو ماکزیمم حقوق
  برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط شامل موارد زیر می شود:

معرفی دوره آوسبیلدونگ متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو

متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو

اگر با آشنا شدن با افراد جدید و یا برقراری ارتباط با استفاده از تلفن علاقه مندید، می توانید این دوره را انتخاب کنید. بر خلاف آموزش سنتی، آموزش تبدیل شدن به یک متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو تنها دو سال طول می کشد. در این دو سال دقیقاً یاد خواهید گرفت که چگونه به طور حرفه ای با مشتری قرار ملاقات بگذارید. برای مشاوره، پشتیبانی یا فروش خدمات ارائه دهید. به عنوان یک متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو، معمولاً از طرف شرکت های صنعتی، تجاری یا خدماتی کار می کنید و با مشتریان تماس می گیرید. این می تواند به روش های مختلف باشد. شما به عنوان یک متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو عمدتاً در مراکز تماس کار خواهید کرد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

آیا قبلاً می دانستید که …

 • مردم به طور متوسط ​​1140 تماس تلفنی در سال دارند؟
 • آیا بازاریابی تلفنی فعال و غیرفعال وجود دارد؟ تفاوت در این است که چه کسی به چه کسی زنگ می زند. با بازاریابی تلفنی فعال شما با گروه هدف تماس می گیرید، با غیرفعال آنها با شما تماس می گیرند.
 • صدای شماره گیری تلفن معمولا A است؟
 • بخش بزرگی از داده‌های مربوط به رفتار خرید افرادی که با آنها تماس می‌گیرید از طریق سیستم‌های وفاداری مشتری الکترونیکی مانند Payback جمع‌آوری می‌شود؟
 • برخی از وظایف در بازاریابی گفتگو شبیه به کارهای فروش است؟
اما دقیقاً چه کسی می‌تواند به یک کارمند خدمات برای بازاریابی گفتگو تبدیل شود؟ اساسا همه از نظر قانونی، می توانند این شغل را انتخاب کنند. البته داشتن استعداد در برقراری رابطه با دیگران و جذب مشتریان مزیت محسوب می شود. با این حال، از آنجایی که مشتریان گاهی اوقات می توانند نظرات توهین آمیز داشته باشند، کنترل و خودکنترلی نیز پیش نیازهای مهمی برای آموزش به عنوان متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو محسوب می شود.

شما باید به یک متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو تبدیل شوید اگر…

 • زبان آلمانی خوبی دارید.
 • شما علاقه مند به صنعت مخابرات هستید.
 • روشن فکری نقطه قوت شماست.

شما قطعاً نباید یک متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو باشید اگر…

 • خجالتی هستید.
 • در برقراری رابطه با دیگران مشکل دارید.
   

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

کارمند بیمه و امور مالی
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ کارمند بیمه و امور مالی

در دو سال اول بینشی در مورد فعالیت های مشاوره ای و فروش خواهید داشت و محصولات مالی و بیمه ای را می شناسید. شما با روشهای کار شرکت و بخش مربوطه آشنا می شوید و استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری مخصوص شرکت را یاد می گیرید.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند صنعتی
Klassische Ausbildung

آوسبیلدونگ کارمند صنعتی

شما باید به عنوان یه کارمند در این بخش فرایندهای عملیاتی را مدیریت و کنترل کنید ، قرار ملاقات ها را هماهنگ کنید، کارکنان خود را سازماندهی کنید و البته اطمینان حاصل کنید که کیفیت در همه ی بخش ها وجود دارد. کارآموزی به عنوان یک کارمند صنعتی شما را برای همه این وظایف آماده می کند. شما در بخش های مختلف شرکت دوره خواهید دید و بنابراین طیف وسیعی از دانش را به دست خواهید آورد.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

مشاوره تخصصی مهاجرتی گروه لانرهلدینگ
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp