آوسبیلدونگ دستیار افسر فنی

حقوق افراد در دوره کارآموزی

دستیار فنی در حین آموزش چه درآمدی دارد؟

متوسط ​​کمک هزینه آموزشی به عنوان دستیار افسر فنی حدود 1275 یورو ناخالص در ماه در سال اول آموزش است. در سال دوم آموزش، حقوق ناخالص ماهانه حدود 1870 یورو است.

اگر شرکت من قرارداد جمعی نداشته باشد چه؟

اگر قرارداد دستمزد جمعی دریافت نمی کنید، باید مهارت های مذاکره خود را ثابت کنید. شما می توانید از اطلاعات قرارداد جمعی برای حمل و نقل آلمانی به عنوان راهنمای این مذاکرات حقوق استفاده کنید.

لینک مرتبط: ارزان ترین شهر های آلمان

حقوق افراد پس از اتمام دوره کارآموزی

بعداً به عنوان دستیار مهندس چقدر می توانم درآمد داشته باشم؟

اگر هم دوره آموزشی خود را به عنوان افسر دستیار فنی و هم تحصیلات خود را در فن آوری عملیات کشتی با موفقیت به پایان رسانده اید، ممکن است خود را افسر نگهبان فنی بنامید. در ابتدا در این موقعیت در یک کشتی بسیار بزرگ ماهیانه حدود 4500 یورو درآمد ناخالص خواهید داشت. در کشتی های کوچکتر، حقوق اولیه ماهیانه حدود 4150 یورو ناخالص است.

پس از چند سال کار، بسته به اندازه کشتی، حقوق ناخالص ماهیانه تا 5100 یورو امکان پذیر است. با ارتقاء به سمت افسر مهندسی یا مدیر مهندسی، درآمد نیز افزایش می یابد. در این موقعیت ها می توانید بین 5100 یورو تا 6150 یورو به صورت ناخالص در ماه درآمد کسب کنید.

لینک مرتبط: صفر تا صد ویزا آوسبیلدونگ المان

مسیر شغلی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

تحصیل در رشته مهندسی بهره برداری کشتی:

به عنوان یک قاعده، دستیاران افسر فنی یک دوره مهندسی عملیات کشتی را هم زمان یا پس از آموزش خود به پایان می رسانند. حداقل 18 ماه زمان دریانوردی برای این  ودوره حداقل دوازده ماه قبل از شروع دوره باید اثبات شود. زمان باقی مانده دریانوردی را نیز می توان در قالب یک ترم عملی تکمیل کرد.

پس از آموزش و تحصیل، گواهی صلاحیت به عنوان افسر دیده بان در زمینه فناوری دریافت می کنید. یک سال بعد شما این فرصت را دارید که مدیر ارشد مهندسی و سپس مدیر کارخانه کشتی سازی شوید. گواهینامه های صلاحیت توسط آژانس دریایی و هیدروگرافی فدرال صادر می شود.

چشم انداز آینده به عنوان افسر دستیار فنی چیست؟

خیلی خوب. صنعت دریایی و لجستیک به عنوان یک صنعت برای کل اقتصاد اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. از آنجایی که دستیاران افسر فنی می توانند در کشتی و همچنین در زمین کار کنند، آنها همچنین فرصت های شغلی متفاوتی دارند و فرصت های عالی برای پیشرفت.

لینک مرتبط: نمونه سوالات مصاحبه سفارت آلمان

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

 

حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1870 یورو 1275 یورو

 

شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
باربری ها مکانیک کشتی دستیار افسر دریایی
2000 یورو 1600 یورو 4162 یورو 4162 یورو مینیمم حقوق
2200 یورو 3200 یورو 4510 یورو 4510 یورو ماکزیمم حقوق

 

اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره عکس دوره
دستیار افسر فنی

 

 

group of companies

خانم / آقا
دستیار افسر فنی

 

group of companies خانم / آقا
دستیار افسر فنی

 

group of companies خانم / آقا
برای مشاهده اخرین تغییرات فرصت های شغلی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.ausbildung.de/berufe/technischer-offiziersassistent/stellen/#tab-bar-anchor

معرفی دوره آوسبیلدونگ:

دستیار افسر فنی

MARWILO، مخفف maritime economy و logistics و نام پروژه است. در این دوره، مواد مرتبط با صنعت برای درس های اقتصاد مدرسه در حال توسعه است. دلیل این بخش کلیدی اقتصادی است که در آن متخصصان واجد شرایط زیادی از جمله دستیاران افسر فنی کار می کنند.

معاون فنی چه کار می کند؟

اجرای ایمنی در کشتی:

افسران دستیار فنی روش‌های کمک‌های اولیه را می‌دانند، تمرین‌های ایمنی را سازماندهی می‌کنند و به طور کلی اطمینان می‌دهند که برای مثال، محموله کشتی به درستی ایمن شده است. علاوه بر این، آنها اقداماتی را برای جلوگیری از آتش سوزی انجام می دهند یا در صورت بروز آتش سوزی واکنش شایسته نشان می دهند.

کارکرد ماشین‌ها:

ژنراتورها یا پمپ‌ها، کار افسران دستیار فنی شامل عملیات تمام ماشین‌ها و سیستم‌های روی کشتی است. دانستن ساختار و عملکرد دقیق هر دستگاه بسیار مهم است. به ویژه در صورت خرابی ماشین، واکنش سریع ضروری است.

نظارت و نگهداری ماشین آلات:

جلوگیری از خرابی ماشین یا واکنش در سریع ترین زمان ممکن در صورت بروز بدترین اتفاق، اینها وظایف مهمی برای یک دستیار مهندس هستند. اگر کشتی قابل دریانوردی نباشد، از جمله موارد دیگر، هزینه ها و کمبودهای ایمنی به همراه خواهد داشت.

وظایف کلاسیک را در کشتی انجام دهید:

آیا دستیار افسر برای نظارت بر بارگیری به کمک نیاز دارد؟ کاپیتان سوالی دارد؟ اعضای خدمه روی کشتی ها دست به دست هم می دهند. بنابراین، دستیاران افسر فنی می‌توانند هنگام لنگر انداختن و پرت کردن نیز حضور داشته باشند.

دوره های مرتبط که شاید علاقه مند باشید:

آوسبیلدونگ سازنده مدل فنی

آوسبیلدونگ برنامه ریز سیستم فنی

 

صندوق اطلاعات

به عنوان دستیار افسر فنی احتمالی، مطالعه فناوری عملیات کشتی در یک دانشگاه (فنی) در کنار یا بعد از آن معمول است.

چرا باید دستیار مهندس شوید؟

به عنوان یک افسر دستیار فنی درآمد خوبی دارید و شغل مطمئنی دارید. چون حقوق اغلب طبق یک قرارداد جمعی تنظیم می شود و مرتباً افزایش می یابد. علاوه بر این، حدود سه میلیون نفر در سراسر آلمان در اقتصاد دریایی و لجستیک کار می کنند و این بخش را به یک بخش مهم تبدیل می کند. مزیت دیگر این است که افسران دستیار مهندس هم در کشتی و هم در خشکی شغل پیدا می کنند.

آموزش به عنوان دستیار افسر فنی چگونه کار می کند؟

این دوره آموزشی حداقل 18 ماه طول می کشد، اما بسته به کارفرما می تواند 24 ماه نیز طول بکشد. معمولاً در کشتی انجام می شود و یک سال و نیم زمان دریانوردی مورد نیاز برای مدرک در فن آوری بهره برداری کشتی را برای کارآموزان فراهم می کند.

در مورد ورودی های جانبی از یک حرفه برق یا فلز، معمولاً فقط دوازده ماه خدمات دریایی لازم است. آموزش درون سازمانی بر عهده افسر ارشد مهندس و افسر ارشد مهندس کشتی است.

یک دستیار فنی در تئوری و عملی چه چیزهایی را می آموزد؟

در این آموزش تئوری و عمل با هم در کشتی آموزش داده می شود. فقط سمینارهای آتش نشانی و نجات و همچنین فلزکاری در زمین در یک مرکز آموزشی بین شرکتی برگزار می شود. در اینجا کارآموزان یاد می‌گیرند، از جمله، چگونه در هنگام آتش‌سوزی رفتار کنند و چگونه از آتش‌سوزی در هواپیما جلوگیری کنند.

در دوره فلزکاری، دستیاران فنی آینده نگر، به عنوان مثال، نحوه جوش، لحیم کاری و ماشین را یاد می گیرند. حوزه های یادگیری در آموزش داخلی به شرح زیر است:

مدیریت

آیا کولر گازی خراب شده است؟ از طرفی آیا سیستم موتور کاملاً کار می کرد؟ چه نقصی وجود داشته باشد یا همه چیز طبق برنامه پیش رفته باشد، افسران دستیار فنی دقیقاً عملکرد ماشین ها و سیستم ها را ثبت می کنند. مربی نحوه خلاصه سازی را توضیح می دهد. دستیاران افسر فنی آینده می توانند پروتکل های خود را در طول زمان ایجاد کنند.

تعمیر و نگهداری ماشین آلات و تاسیسات

برای داشتن ماشین‌ها و سیستم‌های با عملکرد عالی در کشتی، تعمیر و نگهداری منظم ضروری است. بنابراین به دستیاران افسر فنی احتمالی دقیقاً نشان داده می شود که در طول تعمیر و نگهداری باید به چه مواردی توجه کنند. آنها همچنین فواصل زمانی که در آن بررسی های فنی ضروری است را یاد می گیرند.

بهره برداری و نظارت بر ماشین ها و سیستم ها

آیا مقررات حفاظت از محیط زیست رعایت می شود؟ آیا کشتی موتورهای مناسب و سوخت مناسب دارد؟ افسران دستیار فنی مسئول ماشین ها و سیستم های روی کشتی هستند. کارآموزان نه تنها ماشین ها را کار می کنند، بلکه عملکرد آنها را نیز بررسی می کنند تا گذرگاه ها را ایمن کنند، در هزینه ها صرفه جویی کنند و از محیط زیست محافظت کنند. برای این کار ابتدا به سایر خدمه کمک می کنند و کم کم مسئولیت بیشتری به آنها محول می شود.

برای گواهی صلاحیت به عنوان افسر ناظر مهندسی به چه گواهینامه هایی نیاز دارید؟

برای این کار ابتدا باید خدمات دریایی 18 ماهه مورد نیاز را اثبات کرد. گواهی شرکت در سمینارهای ایمنی و فلزکاری و مدرک کلی آموزش نیز باید به آژانس دریایی و هیدروگرافی فدرال ارائه شود.

علاوه بر این، افسران دستیار فنی موظفند کلیه سوابق فعالیت امضا شده را ارائه دهند. بر این اساس ماموران نظارت فنی بر سیستم های مکانیکی هواپیما نظارت می کنند و مسئولیت رعایت مقررات ایمنی را بر عهده دارند.

آوسبیلدونگ المان
ویزا آوسبیلدونگ آلمان

ویزا آوسبیلدونگ سفارت آلمان

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp