آوسبیلدونگ نظافتچی ساختمان

حقوق افراد در دوره کارآموزی آوسبیلدونگ نظافتچی ساختمان

حقوق شما به عنوان یک نظافتچی ساختمان چه در دوره ی آموزش و چه پس از آن به عوامل مختلفی از جمله محل کار شما و شهری که در آن مشغول به کار هستید بستگی دارد.  به عنوان یک قاعده کلی، می‌توان گفت که معمولاً در آلمان شرقی کمتر از غرب درآمد خواهید داشت و شرکت‌های بزرگ معمولاً بهتر از شرکت‌های کوچک حقوق می‌دهند. علاوه بر این، هر چه مسئولیت بیشتر باشد، حقوق باید بیشتر باشد. این به ویژه پس از آموزش شما تاثیر گذار می شود، زمانی که برای یک شغل دائمی درخواست می دهید یا به آموزش بیشتر فکر می کنید.

اگر کارآموزی خود را در سال 2022 شروع کنید، حقوق کارآموزی شما در سال اول کارآموزی چیزی بین 585 تا 630 یورو ناخالص خواهد بود. ناخالص به این معنی است که مالیات و سایر هزینه ها نیز از این کسر می شود. مانند هر دوره آموزشی، با هر سال کارآموزی حقوق بیشتری دریافت می کنید، بنابراین می توانید در سال دوم حدود 690 تا 770 یورو و در سال سوم بین 790 تا 900 یورو انتظار داشته باشید.شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ نظافتچی ساختمان می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، ارتباط بگیرید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره کارآموزی

اگر بلافاصله پس از اتمام دوره آموزشی خود با آن شروع به کار کنید، حقوق اولیه شما به عنوان نظافتچی ساختمان بین 1500 تا 1800 یورو ناخالص در ماه بسته به موقعیت و شرکت خواهد داشت. اینکه مثلاً پاداش شیفت شب اضافه شود یا نه، بستگی به شرکت مربوطه دارد. صنعت نظافت ساختمان از ابتدای سال 1394 حداقل دستمزد خود را دارد که از نظر وظایف و محل کار متفاوت است. برای بخش غربی آلمان و برلین، دستمزد ساعتی 9.31 یورو برای تمیز کردن داخلی و تعمیر و نگهداری اعمال می شود، در تمیز کردن شیشه و نما حداقل دستمزد 12.31 یورو در ساعت است. در شرق اما در این مناطق 7.96 و 10.31 یورو درآمد کسب می کنید. با تجربه و مسئولیت بیشتر می توانید با حقوق تا 2500 یورو به عنوان نظافتچی ساختمان مشغول به کار شوید.

پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

در صورت کم بون حقوق شما می توانید آموزش های بیشتری را انجام دهید. به عنوان مثال، به عنوان یک نظافتچی اصلی ساختمان، می توانید بین 1800 تا 3800 یورو درآمد کسب کنید. با آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک تکنسین نظافت و بهداشت، حداقل 1700 تا 3100 یورو در ماه درآمد خواهید داشت. اما اگر هنوز تمایل به یادگیری بیشتر دارید و می خواهید شروع به مطالعه کنید، موضوع فن آوری زباله و دفع یک گزینه عالی برای آموزش دانشگاهیی شما است. اگر در مقطع لیسانس هستید، می توانید منتظر فرصت های بیشتر و حقوقی بین 1800 تا 4000 یورو باشید. به عنوان یک استاد، شما حتی بیشتر درآمد خواهید داشت.

برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

مسیر شغلی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما وجود دارد؟

مسیر شغلی

آموزش به عنوان نظافتچی ساختمان

پس از دوره کارآموزی، به راحتی می توانید بازار کار را تسخیر کنید و یا در شرکت آموزشی خود به کار ادامه دهید و یا به دنبال شغل جدیدی باشید. در غیر این صورت، شما همچنان گزینه ی ادامه تحصیل را دارید.

استاد نظافت ساختمان

بر خلاف سایر دوره های کار آموزی، شما می توانید بلافاصله پس از اتمام دوره کارآموزی، در زمینه نظافت ساختمان نیز به استادکار حرفه ای بپردازید. این آموزش بیشتر بین 6 تا 18 ماه به طول می انجامد، اگر امتحانات نهایی را پشت سر گذاشته باشید، می توانید منتظر حقوق و وظایف مدیریتی بیشتری باشید.

لینک مرتبط: مهاجرت به آلمان از طریق آوسبیلدونگ

تکنسین نظافت و بهداشت

در عرض دو سال همچنین می توانید برای تبدیل شدن به یک تکنسین متخصص در فن آوری تمیز کردن و بهداشت آموزش ببینید. سپس می توانید در حوزه مورد نظر خود تخصص پیدا کنید. اگر می خواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، آموزش فنی نیز ضرری ندارد.

لیسانس در فناوری زباله و دفع

آیا دیپلم دبیرستان یا مدرک ورودی دانشکده فنی دارید؟ یا شاید با مدرک کارآموزی خود این فرصت را داشته باشید که در دانشگاه علمی کاربردی تحصیل کنید و همچنین تمایل به انجام آن را داشته باشید؟ دوره های شیمی یا فناوری دفع زباله می تواند به خوبی با دوره کارآموزی شما مطابقت داشته باشد، پس از آن فرصت های حرفه ای بسیاری برای شما باز می شود.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

  • دقیقا بگویید کدام مواد شیمیایی می تواند کدام لکه ها و میکروب ها را از بین ببرد.
  • یک طرح نظافت ایجاد کنید.
  • به صورت ساختارمند کار کنند.
  • رهبری یک تیم و برنامه ریزی برنامه کاری را به عهده داشته باشید.
  • پنجره ها را بدون ایجاد رگه تمیز کنید.
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
790 تا 900 یورو 690 تا 770 یورو 585 تا 60 یورو

 

شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
لیسانس زباله و فناوری دفع تکنسین نظافت و بهداشت نظافتچی ساختمان
1500 یورو 1500 یورو 1500 یورو 1500 یورو مینیمم حقوق
2300 یورو 2300 یورو 2300 یورو 2300 یورو ماکزیمم حقوق

 

اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره عکس دوره
نظافتچی ساختمان avitea GmbH خانم/اقا 08/01/2022 Lippstadt
نظافتچی ساختمان Dussmann Service Germany GmbH خانم/اقا 09/01/2022 Erfurt

معرفی دوره آوسبیلدونگ:

آموزش دوگانه برای تبدیل شدن به یک نظافتچی ساختمان سه سال طول می کشد. در این مدت چیزهای زیادی در مورد نحوه مراقبت از سطوح با چه عواملی، نحوه ترکیب شیمیایی مواد شوینده و موادی که پارچه باید از آن ساخته می شود، یاد خواهید گرفت تا بدون باقی ماندن رگه ها، پنجره ها را تمیز کنید. اما کار ساختاریافته نیز نیاز به یادگیری دارد، بنابراین در بخش تئوری کارآموزی شما، یعنی در مدرسه فنی و حرفه ای، همچنین به شما آموزش داده می شود که چگونه نقشه های گچ کاری و طرح های ساختمانی ایجاد کنید تا تمیز کردن کلی در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

در بخش عملیاتی کارآموزی خود به عنوان نظافتچی ساختمان، همه چیز کاربردی به شما نشان داده می شود. این آموزش فقط در مورد پاکیزگی نیست، بلکه در مورد ایمنی و حفاظت نیز هست، بالاخره فرآیند تمیز کردن نباید محیط را آلوده کند، چه رسد به اینکه بوی نامطبوع یا حتی بقایای مواد شیمیایی بر جای بگذارد. همچنین باید بدانید که دقیقاً چگونه از تجهیزاتی که برای نظافت ساختمان استفاده کنید و کدام روش سریع ترین و کامل ترین نتایج را برای تمیز کردن به دست می آورد.

آوسبیلدونگ پرستاری + درآمد و هزینه

امیدواریم شما از ارتفاعات نترسید، زیرا نظافت ساختمان فقط مربوط به کف یا فضای پیشخوان نیست، بلکه به نما و پنجره نیز مربوط می شود. همچنین این اتفاق می افتد که از یک سکوی بالابر بالا بروید و پنجره ها را در ارتفاعات بلند تمیز کنید یا کثیفی را از نمای خانه با پاک کننده های فشار قوی پاک کنید. به طور کلی، روز کاری شما بستگی به این دارد که با چه مشتریانی مشغول به کار هستید، بیمارستان باید متفاوت از تعمیرگاه ماشین تمیز شود، سوپرمارکت متفاوت از مدرسه، بسته به شرکت و حوزه های کاری شما می تواند بسیار متفاوت باشد. ساعات کاری شما نیز ممکن است به همان اندازه متفاوت باشد. به عنوان یک نظافتچی ساختمان، معمولاً کار شیفتی دارید. بسیاری از ساختمان ها زمان های خاصی دارند که به طور ایده آل نیاز به تمیز کردن دارند. به عنوان مثال، نظافت در مغازه ها معمولاً باید خارج از ساعات کاری انجام شود. از این گذشته، هیچ کس نباید روی زمین خیس لیز بخورد و مغازه باید با ورود اولین خریداران زیبا و تمیز به نظر برسد.

نمونه سوالات مصاحبه سفارت آلمان

به طور کلی، در طول دوره کارآموزی خود به عنوان نظافتچی ساختمان، شما مسئول هستید که تمام اتاق هایی را که مورد استفاده قرار می گیرید واقعا تمیز و مرتب کنید. بعد از کار دیگر هیچ گرد و غبار یا رگه ای وجود نخواهد داشت و حتی زیر میکروسکوپ می توانید ببینید که کار خود را واقعاً به خوبی انجام داده اید.

شما باید نظافتچی ساختمان شوید اگر …

شما به کف های تمیز و درخشان و سطوح بهداشتی اهمیت زیادی می دهید.

دوست دارید همه چیز را برنامه ریزی و سازماندهی کنید.

شما به اندازه کافی برای انجام کارهای فیزیکی آمادگی دارید.

تحت هیچ شرایطی نباید نظافتچی ساختمان شوید اگر …

شما به هر بویی حساسیت دارید.

دفتر مکان ایده آل شما برای کار است.

شما واقعاً می خواهید تا جایی که ممکن است بخوابید.

آوسبیلدونگ المان
ویزا آوسبیلدونگ آلمان

ویزا آوسبیلدونگ سفارت آلمان

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp