آوسبیلدونگ روکش

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ روکش

من به عنوان یک روکش مبلمان چقدر درآمد دارم؟

اگرحرفه اثاثه یا لوازم داخلی برای شما جذاب است و به تعمیر لوازم خانگی مانند مبل علاقه مند هستید، پس آوسبیلدونگ روکش قطعا انتخاب مناسبی برای شماست. البته، مورد بعدی که احتمالاً به آن علاقه دارید این است که آیا آموزش به عنوان یک فرد بازسازی کننده اثاثه یا لوازم داخلی باعث درآمد شما می شود یا خیر. زیرا حتی اگر کار به عنوان یک  متخصص روکش مبلمان، آزادی خلاقانه زیادی را به شما بدهد، باز هم علاقه مند خواهید بود که حقوق و دستمزد به عنوان یک روکش مبلمان در حین دوره و بعد از آن چگونه است.شما برای ارزیابی شانس خود در آوسبیلدونگ روکش، می توانید با مشاوران تخصصی لانر آوسبیلدونگ، در ارتباط باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

در طول این دوره، خود به عنوان یک  متخصص روکش مبلمان، حقوقی دریافت خواهید کرد که مانند اکثر دوره های کارآموزی هر سال افزایش می یابد. در سال اول دوره روکش مبلمان حدود 660 یورو دریافت خواهید کرد. در سال دوم برای اولین بار حقوق شما افزایش می یابد و حدود 710 یورو دریافت خواهید کرد. با حقوقی در حدود 770 یورو، سال سوم و آخر دوره آموزشی البته بهترین دستمزد را نیز دارد.

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ روکش

پس از دوره آوسبیلدونگ روکش مبلمان آنچه به دست می آورید به عوامل مختلفی بستگی دارد. حقوق و دستمزد به عنوان یک اثاثه یا لوازم داخلی نه تنها به تجربه کاری، بلکه به الزامات مربوطه بستگی دارد که در موقعیت شما برای شما تعیین می شود. اساساً دستمزد ناخالص ساعتی یک روکش داخلی بین 12.30 تا 14.30 یورو است. بسته به میزان کار شما، حقوق ماهانه شما به عنوان یک روکش مبلمان می تواند از حدود 1600 تا 2400 یورو متغیر باشد. مانند جزئیات حقوق آموزشی، این مبالغ ناخالص است. یعنی مبلغ مشخصی از این، بابت مالیات و تامین اجتماعی کسر می شود. محل کار شما نیز مهم است. به عنوان مثال، یک شرکت بزرگ احتمالاً به شما به عنوان یک روکش مبلمان بیشتر از یک کارگاه کوچک دستمزد خواهد داد، و در غرب آلمان معمولاً درآمد شما کمی بیشتر از شرق است. در ایالت های فدرال جدید نیز ممکن است اتفاق بیفتد که حداقل دستمزد 8.50 یورو در ساعت پس از آموزش به شما پرداخت شود.

اگر جاه‌طلبی‌های بالاتری دارید و می‌خواهید به‌عنوان یک اثاثه یا لوازم داخلی درآمد بیشتری کسب کنید، این امکان برای شما وجود دارد که از طریق آموزش‌های بیشتر، مدارک خود را افزایش دهید. به عنوان مثال، می توانید از طریق یک دوره آموزشی اضافی دو ساله، گواهینامه استادکار را دریافت کنید. این شما را قادر می‌سازد، کارآموزان خود را آموزش دهید یا خوداشتغال شوید. به عنوان سرکارگر برای اثاثه یا لوازم داخلی، حقوق اولیه ناخالص 3302 یورو است.

مسیر شغلی آوسبیلدونگ روکش

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

کارآموزی به عنوان روکش مبلمان

وقتی مدرک خود را به عنوان یک روکش مبلمان در جیب خود دارید، مطمئناً می توانید افتخار کنید و موفقیت خود را جشن بگیرید. اگر شرکت آموزشی شما را قبول نکرد، اکنون زمان درخواست دادن است. اگر می خواهید از نردبان شغلی کمی بیشتر بالا بروید، اکنون می توانید در آموزش های بیشتر نیز شرکت کنید. در اینجا تعدادی از آنها را به شما معرفی می کنیم.

استاد

مانند بسیاری از دوره های کارآموزی، به عنوان یک اثاثه یا لوازم داخلی آموزش دیده می توانید پس از چند سال تجربه حرفه ای و آموزش بیشتر در مدرسه، در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کنید. به عنوان یک سرکارگر، می توانید کارآموزان خود را آموزش دهید، خوداشتغال شوید یا به عنوان مدیر در یک مغازه اثاثه یا لوازم داخلی استخدام شوید.

کارشناس فنی اثاثه یا لوازم داخلی

به عنوان یک متخصص فنی؛ سطح تولید و مدیریت، امکان سنجی فنی و ضرورت مالی به عنوان یک متخصص فنی، همه این عوامل را با هم تطبیق می دهید و این اطمینان را حاصل می کنید که همه چیز در همه سطوح در مغازه اثاثه یا لوازم داخلی به خوبی اجرا می شود.

اقتصاددان تجارت برای تجارت مبلمان

به عنوان یک اقتصاددان تجاری در تجارت مبلمان، شما عمدتاً کارهای تجاری را انجام می دهید. اینها می تواند وظایف مدیریتی، فعالیت های اداری یا کار در زمینه فروش یا کنترل باشد.

تحصیلات دوره آوسبیلدونگ روکش

با داشتن مدارک لازم و درایو مناسب می توانید مدرک خود را نیز تکمیل کنید. در برخی از دانشگاه های علمی کاربردی، یک دوره کار آموزی کامل برای پذیرش کافی است. موضوعی که با آموزش اثاثه یا لوازم داخلی به خوبی همراه است، فناوری پارچه و لباس است.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

 • بالش و کوسن های راحت درست کنید.
 • به مشتریان مشاوره دهید و خواسته های آنها را اجرا کنید.
 • اثاثه یا لوازم داخلی فرسوده را تعمیر کنید.
 • ساخت قاب های چوبی و پلاستیکی برای انواع مختلف مبلمان.
 • با درزهای تزیینی مجزا، پارچه های باکیفیت و خلاقیت خود به مبلمان شخصیت خاص خود بدهید.
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
770 یورو 710 یورو 660 یورو

 

شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
طراح پارچه دکوراتور داخلی نجار

 

 

1360 یورو 1450 یورو 1600 یورو 1600 یورو مینیمم حقوق
2100 یورو 1900 یورو 2100 یورو 2600 یورو ماکزیمم حقوق

 

اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره
روکش Sedus Stoll Aktiengesellschaft

group of companies

خانم / آقا 22.08.2022 Dogern
روکش Continental AG group of companies خانم / آقا 01.09.2022 Herbolzheim
روکش Dauphin office interiors GmbH & Co. KG group of companies خانم / آقا 01.09.2022 Hersbruck

معرفی دوره آوسبیلدونگ

دوره روکش

چه چیزی بهتر از دراز کشیدن روی مبل برای استراحت پس از یک روز طولانی یا دراز کشیدن در رختخواب است؟ در دوره کارآموزی اثاثه یا لوازم داخلی خواهید آموخت که چگونه این لحظه روزمره را به یک تجربه آرامش واقعی برای همه ما تبدیل کنید. ساختن تشک‌های راحت، بهسازی ارثیه‌های قدیمی خانوادگی یا بازسازی صندلی‌های چرم قدیمی با ارزش، اینها همه کارهایی هستند که در دوره کارآموزی روبه‌رو خواهید شد.

آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

من به عنوان یک روکش مبلمان چه کار کنم؟

اگر دوست دارید با مواد مختلف کار کنید، این کارآموزی انتخاب مناسبی برای شماست. چوب، پارچه، چرم و رنگ شما هر روز با همه این مواد کار می کنید تا مبلمانی بسازید که زیبا و در عین حال راحت به نظر برسند. در هر صورت پاسخ به خواسته های مشتری بسیار مهم است. مشاوره و قرار ملاقات با مشتری به همان اندازه است که خود کاردستی بخشی از کار روزانه یک اثاثه یا لوازم داخلی است.

البته، چنین روز کاری متنوعی مستلزم آموزش هایی است که به همان اندازه که دارای پایه و اساس باشد، متنوع باشد. بنابراین در دوره کارآموزی به عنوان یک روکش مبلمان، در زمینه های مختلف آموزش خواهید دید. در مدرسه حرفه ای، نحوه محاسبه مساحت برش پارچه یا بهترین روش صحبت با مشتریان و سرپرستان خود را یاد می گیرید. از آنجایی که فناوری مورد استفاده و وظایف، پیچیده‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند. این کار دقیقاً آسان نیست، پس حتما باید درس را با دقت دنبال کنید. اینکه چگونه می‌توانید آموخته‌های خود را عملی کنید، نحوه برخورد با مواد مختلف و نحوه کارکردن با ماشین‌های لباس بزرگ، کاملاً در آموزش شرکت ادغام شده است. خیاطی، تزیین با کار بدنی سخت در این حرفه همراه است، زیرا اثاثیه معمولاً سنگین و غیر قابل حمل هستند. بنابراین مهم است که اثاثه یا لوازم داخلی به عنوان یک تیم کار کنند و به یکدیگر کمک کنند.

آیا قبلاً می دانستید که …

 • مبلمان روکش شده را برای افزایش راحتی با نی پر می کردند؟
 • آیا امروزه هنوز هم از موی اسب واقعی برای بازسازی مبلمان وبهلسترد قدیمی استفاده می شود؟
 • نمد به عنوان یک ماده پوششی برای طیف گسترده ای از مبلمان در مد است؟
 • اثاثه یا لوازم داخلی نه تنها خود اثاثه یا لوازم داخلی را تولید می کنند، بلکه فریم مبلمان روکش شده را نیز تولید می کنند؟
 • آیا شرکت های اثاثه یا لوازم داخلی هستند که در ساخت تشک تخصص دارند؟

برای تبدیل شدن به اثاثه یا لوازم داخلی چه ویژگی هایی باید داشته باشم؟

اما نه تنها مهارت‌های دستی و توانایی کار در یک تیم از مهارت‌های یک اثاثه یا لوازم داخلی “چشم برای جزئیات” نیز مهم است. کدام رنگ ها با هم ترکیب می شوند؟ کدام پارچه ها را می توان با کدام مواد دیگر ترکیب کرد؟ آیا روکش صورتی روشن واقعا انتخاب مناسبی برای صندلی عتیقه مادربزرگ است؟ برای کارآموزی اثاثه یا لوازم داخلی قطعا باید یک استاندارد زیبایی شناسی داشته باشید. اراده خلاقانه و دقت بالا قطعاً از ملزومات اصلی یک روکش مبلمان است.

اثاثه یا لوازم داخلی در صنعت مبلمان مورد تقاضا هستند و از آنجایی که همه ما می خواهیم در سفرهای طولانی با ماشین راحت بنشینیم، تجارت اثاثه یا لوازم داخلی بخش مهمی از تولید و اثاثیه وسایل نقلیه است. بنابراین می توانید آموزش این دوره را نه تنها در مغازه های اثاثه یا لوازم داخلی کلاسیک، بلکه در برخی موارد در سازندگان خودرو و کارگاه های خودروهای کلاسیک تکمیل کنید.

شما باید یک روکش مبلمان شوید اگر …

 • باعث افتخار شماست که با دستان خود چیزی بسازید.
 • مهارت یکی از استعدادهای شماست.
 • شما رنگ ها و الگوها را احساس می کنید.

مطمئناً نباید مبل روکش شوید اگر…

 • کار تیمی برای شما مناسب نیست.
 • به کنه های گرد و غبار خانگی یا موارد مشابه حساسیت داشته باشید.
 • شما از کار فیزیکی لذت نمی برید.
آوسبیلدونگ المان
ویزا آوسبیلدونگ آلمان

ویزا آوسبیلدونگ سفارت آلمان

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp