جستجو

آوسبیلدونگ پستچی

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ پستچی

پستچی بودن شغل بسیار هیجان انگیزی است. شما با داشتن این شغل، مدام در حال خوشحال کردن بقیه هستید! با گذراندن دوره آوسبیلدونگ پستچی میتونی ویزای آلمان رو بگیری پس با ما در لانر آوسبیلدونگ همراه باش…

وظایف پستچی 

وظیفه اصلی پستچی‌‌ها، تحویل نامه‌ها و بسته ها با ون، دوچرخه یا پیاده است. شما علاوه بر بسته‌ها و نامه های معمولی، اقلام ثبت شده یا نقدی را نیز تحویل می‌دهید. این می‌تواند مسئولیت بسیار سنگینی باشد؛ زیرا بسته ممکن است شامل نامه‌های دادگاه، نامه‌هایی با محتوای بسیار ارزشمند و اسناد مهم باشد.

شما باید بتوانید برنامه ریزی کنید و مسیر هرروزتان را مشخص کنید. دوره آموزشی شما دو سال می باشد. شما این فرصت را دارید که دوره آموزشی خود را برای یک سال دیگر تمدید کنید و به این ترتیب کارمند خدمات پیک، سریع و پست شوید.

شما مطالب تئوری را در مدرسه یاد می گیرید. به طور معمول دو یا چند روز در هفته را در مدرسه می‌گذرانید. مطالبی مثل نحوه پردازش تراکنش‌های پرداخت، رفتار صحیح هنگام ارتباط با مشتریان یا تحویل بسته‌ها مواردی هستند که یاد می‌گیرید. شما همچنین دروس عمومی مانند آلمانی، اقتصاد و مطالعات اجتماعی نیز فرا می‌گیرید .

کجا می توانم آموزش خود را انجام دهم؟

بسیاری از شرکت‌های پست، اکسپرس و بسته بندی که به خدمات CEP نیز معروف هستند، موقعیت‌های آموزشی برای این رشته ارائه می‌دهند. بیشتر دوره‌های کارآموزی در سراسر کشور توسط DEUTSCHE Post و DHL ارائه می‌شوند.

اگر در اداره پست کارآموز باشید و بتوانید کار خود را به درستی انجام دهید، این فرصت را دارید که در دوره کارآموز برتر شرکت کنید.

این دوره مزایای بسیاری دارد. علاوه بر این، شما می‌توانید در سمینارهای مرتبط نیز شرکت کنید.

آوسبیلدونگ پستچی

حقوق حین تحصیل در آوسبیلدونگ پستچی

در طول دو سالی که شما آموزش می‌بینید، درآمد کمی خواهید داشت. در سال اول کارآموزی، حقوق آموزشی شما به عنوان متخصص خدمات پیک، حدود 780 یورو ناخالص در ماه و در سال دوم حدود 860 یورو خواهد بود. همچنین در نظر داشته باشید که اغلب کارآموزان در شرق آلمان کمتر از غرب درآمد دارند. علاوه بر این، اگر شرکت آموزشی شما قرارداد جمعی ببندد، مشخص می‌کند چه کسی به چه اندازه‌ای درآمد دارد – مانند دویچه پست و DHL.

حقوق پس از تحصیل در آوسبیلدونگ پستچی

میانگین حقوق یک متخصص برای خدمات پیک سریع و پست حدود 2100 یورو است. مبلغ دقیق حقوق به این مسئله بستگی دارد که آیا کارفرمای شما قرارداد جمعی می‌بندد یا خیر. همچنین به شرکت، ایالت و شهر شما نیز مرتبط است. با در نظر گرفتن این موارد، حقوق شما می‌تواند از 1700 یورو تا 2600 یورو متغیر باشد.

 

دوره های آموزشی پیشرفته در آوسبیلدونگ پستچی

  • دوره آموزشی کارشناسی خدمات پیک، اکسپرس و پست:

بعد از آخرین امتحان نهایی، آماده خواهید بود تا شغل رویایی خود را شروع کنید. اگر شرکت آموزشیتان شما را قبول نکرد، می‌توانید یا با ماراتن برنامه  خود را شروع کنید یا به آموزش خود ادامه دهید.

  • کارشناس اقتصادی:

شما این فرصت را خواهید داشت که طی دو تا چهار سال به عنوان کارشناس اقتصادی در یک دانشکده فنی آموزش‌های بیشتری ببینید. شما می‌توانید در زمینه‌ای که دوست دارید تخصص داشته باشید، به عنوان مثال منابع انسانی، بازاریابی یا کنترل.

  • کارمند حرفه‌ای در اداره پست

اداره پست به متخصصان خود این فرصت را می‌دهد که آموزش‌های بیشتری ببینند تا به مرور زمان بتوانند موقعیتی با مسئولیت‌های بالاتر به عهده بگیرند.

 

وظایف شما بعد از اتمام دوره آموزشی

  • سازماندهی فوق العاده سریع
  • ساماندهی مناطق براساس کدهای پستی
  • منطقه بندی خیابان‌های مختلف شهری
  • ارسال سریع محموله‌های پستی با وسایل حمل و نقل مختلف
  • خدمات و ارتباط با مشتری
با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *