لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

داستان لانر آوسبیلدونگ

چی شد که شدیم ویزالانر؟!

داستان ویزالانر از دوستی۲ تا جوون ۲۳ و ۲۶ ساله در یکی از کانال های تلگرام شروع شد.
اوایل سال ۹۵ بود که موضوع مهاجرت تحصیلی به آلمان برای جوونای ایرانی مهم شده بود و همه به امید ساختن آینده ای بهتر، کم کم تصمیم به مهاجرت میگرفتن.
یکی از این دو جوون که تا سال ۹۵ یک باری رفته بود آلمان و برگشته بود، چون از سخت بودن پروسه مهاجرت آگاه بود، تصمیم گرفت که برگرده ایران و تو گروه های تلگرام تجربه خودش رو برای بقیه دوستانی که میخواستن به آلمان مهاجرت کنن رو به اشتراک بزاره..
از نحوه گرفتن پذیرش و رزرو خوابگاه و پروسه سفارت و……..
تو همون سال ۹۵ ویزای تحصیلی آلمان من میاد و خب طبیعتا من هم تو اون گروه های تلگرام بودم که بدونم قراره چه اتفاقاتی تو کشور غریب که نه زبونشون رو به خوبی میدونیم و نه میتونیم باهاشون ارتباط بگیریم برام بیفته.
ویزای من میاد و میام آلمان با کمک همون گروه های تلگرام، قبل اومدن به آلمان یک خوابگاه به مدت یک ماه اجاره میکنیم و شروع میکنیم به خوندن زبان آلمانی.
تو همون بازه ای که آلمان بودم با دوستم شروع کردیم به صورت اتفاقی پیگیری کارای بچه هایی ک برای دانشگاه اپلای کرده بودن من از آلمان پیگیری میکردم و خب آقای عمادی هم که ادمین پیج خودشون بودن.
این رابطه که بر اساس کمک به بچه های ایران شکل گرفت، کم کم رنگ و بوی رفاقت برداشت.
خب زندگی دانشجویی برای من که پدرم کارمند بازنشسته دولت بود، از نظر مالی با گذشت زمان سخت میشد.
تا اینکه تصمیم گرفتیم درقبال کاری که انجام میدیم ی مبلغی هم بگیریم اما نه از بچه هایی که خودشون اقدام کردند بلکه از مؤسساتی که مجوز وزارت علوم داشتن و دنبال افرادی بودن که هم اطلاعات از کشور آلمان داشته باشند و هم تجربه حضور در آلمان.
پس یکی از ما، مسئولیت هماهنگی با موسسات و مدیریت کارها رو برعهده داشت و بنده هم پیگیری پرونده متقاضی مؤسسه در دانشگاه و مسئولیت اجرایی امور.
ناگفته نماند که یکیمون سال ۹۶ مجدد درخواست ویزای آلمان کرد و مهاجرت کرد.


بعد از ۵ سال کار کردن در حوزه مهاجرت سرانجام تصمیم گرفتیم خودمون درکنار کمکی که به موسسات مجاز اعزام دانشجو انجام میدیم دفتر خودمون رو با برند ویزالانر راه اندازی کنیم و بعد از گذشت ۷ سال از سال ۹۵، امروز مجموعه ویزالانر بیش از ۸۰۰ ویزای موفق فقط در حیطه مهاجرتی داره که این نشون از تخصص و تجربه کاری این مجموعه است.

0 +
بیش از 800 پرونده موفق مهاجرتی
0 +
بیش از 7سال سابقه در امور مهاجرت
% 0
بیش از %98 کلاینت راضی

<< نمونه پروژه‌های موفق >>

چرا لانر هلدینگ؟

مجموعه لانر هلدینگ (آوسبیلدونگ) با بیش از 7 سال سابقه درخشان در زمینه مشاوره و اخذ ویزای تحصیلی و آوسبیلدونگ و کسب نتایج درخشان در زمینه اخذ ویزا، با نظر مستقیم مدیریت محترم جناب آقای دکتر سعید عمادی و استقبال شما دوستان و همراهان عزیز بر آن شد تا اولین وب سایت تخصصی فارسی آوسبیلدونگ کشور آلمان را راه‌اندازی نماید و در اختیار شما عزیزان و همراهان گرامی قرار دهد.

مجموعه لانر هلدینگ (آوسبیلدونگ) با اخذ مجوز کاریابی از کشور آلمان و ایران در صدد آن است که شرایط اخذ ویزای آوسبیلدونگ کشور آلمان را برای شما عزیزان فراهم نماید.

مجموعه لانر آوسبیلدونگ با بهره‌گیری از متخصصین حوزه مهاجرت و مشاوران مقیم آلمان با تدبیر مستقیم مدیریت، سعی در آن دارد تمام اطلاعات کامل و به روز را جمع آوری نموده و با صداقت کامل در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهد.