لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ مامایی

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ مامائی

آوسبیلدونگ مامایی یکی از رشته‌های مهم آوسبیلدونگ و مربوط به کادر درمان است. در تاریخ ژانویه 2020، شورای فدرال قانون اصلاح آموزش مامایی را تصویب کرد و قرار بر این شد که در آینده، دوره تحصیلی دوگانه جایگزین آموزش در دانشکده مامایی بشود. کارآموزان طی یک دوره 3.5 الی 4 ساله به یک مامای حرفه‌ای تبدیل خواهند شد. کارآموزان پس از اتمام آوسبیلدونگ مامایی، یکی از نزدیک ترین افراد مورد اعتماد مادران باردار خواهند بود. آن‌ها باید مطمئن شوند که مادر و کودک، قبل، حین و بعد از تولد سالم هستند. به عنوان مثال، مطمئن شوید که هیچ اثر منفی در وضعیت جسمی و بدنی نوزاد وجود ندارد؛ باید فشار خون و رشد را اندازه گیری کنند. در این مقاله به بررسی مزایای آوسبیلدونگ مامایی و حقوق آوسبیلدونگ مامایی میپردازیم.

به طور کلی آوسبیلدونگ رشته های درمانی در آلمان بسیار پرطرفدار هستند؛ مثل آوسبیلدونگ دستیار دندانپزشک، آوسبیلدونگ مامایی، آوسبیلدونگ پرستاری و …

مزایای آوسبیلدونگ مامایی

شما همچنین می‌توانید دوره‌های آموزشی پرستار زایمان، دوره های بین المللی مامایی را ببینید. با این حال، دوره تحصیلی دوگانه مامایی دارای چندین مزیت است: به عنوان مثال، این دوره شامل آموزش تئوری و عملی است. نیمی از برنامه تحصیلی شما را اصول مهم در مورد زنان و زایمان در برمیگیرد که آن‌ها را در دانشگاه یاد می گیرید و با به روز ترین یافته‌های تحقیقاتی سروکار دارید. شما همچنین در پروژه‌های عملی نیز شرکت خواهید کرد. بقیه زمان خود را در اتاق زایمان و بخش پس از زایمان در یک بیمارستان یا مراکز تحت هدایت ماماها می‌گذرانید.

حقوق آوسبیلدونگ مامایی حین تحصیل

در خدمات عمومی، طبق TVAöD-BT-Pflege (قرارداد جمعی برای کارآموزان در خدمات عمومی – مراقبت جزئی خاص)، در سال اول حقوق شما 950 یورو خواهد بود. اما در یک موسسه خصوصی، شما حدود 700 یورو در ماه درآمد خواهید داشت. در سال دوم آموزش، حقوق دوره مامایی ماهیانه 750 تا 1000 یورو و در سال سوم 850 تا 1100 یورو می‌باشد. با این حال، این ارقام در قراردادهای جمعی سال به سال تغییر می‌کنند و افراد در ایالات متفاوت، حقوق یکسان نمی‌گیرند.

حقوق پس از اتمام دوره آموزشی آوسبیلدونگ

حقوق اولیه شما پس از اتمام دوره آموزشی مامایی به محل کار نیز شما بستگی دارد. احتمالاً در ابتدا کمتر از 1600 یورو در ماه درآمد نخواهید داشت، اما در بخش دولتی حتی می‌توانید با 2100 تا 2400 یورو در ماه شروع کنید. با افزایش تجربه، مهارت و دانش شما، حقوقتان نیز افزایش خواهد یافت.

مدارک مورد نیاز برای آوسبیلدونگ مامایی

شما برای شرکت در دوره‌های آموزشی مامایی باید یک سری مدارک از پیش تعیین شده داشته باشید. به عنوان مثال، شما به حداقل مدرک تحصیلی دیپلم احتیاج دارید. همچنین باید بتوانید با یک شرکت آموزشی قرارداد ببندید مانند کلینیک‌ها و زایشگاه‌ها. ضمنا، در نظر بگیرید که باید یک دوره انترنی نیز بگذرانید. اگر از قبل دوره آموزشی مرتبط گذرانده باشید شانس پذیرش شما بالاتر خواهد رفت؛ مانند دوره های مامایی جهاد دانشگاهی.

در نظر داشته باشید که به جز آوسبیلدونگ، روش‌های دیگری برای مهاجرت علاقمندان مامایی به آلمان وجود دارد. مثل اخذ ویزای کاری برای مهاجرت ماما به آلمان و یا اخذ پذیرش ارشد مامایی در آلمان. همه چیز بستگی به شرایط شما دارد. پس حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *