آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی و باربری

Ausbildung als Fachkraft für Möbel-, Küchen- und Umzugsservice

عمومی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

745 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

2050 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

شیفتی

گروه دوره:

عمومی

طول دوره:

3 سال

آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی و باربری موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. ما قصد داریم در ادامه به بررسی این موضوع بپردازیم که آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی و باربری شامل آموزش چه مواردی می شود و افراد پس از آموزش و حتی حین آن چه مقدار درآمد خواهند داشت. برای کسب اطلاعات جامع از دوره آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی و باربری در ادامه همراه ما باشید.

حقوق افراد در دوره کارآموزی

میزان درآمد شما به عنوان یک متخصص برای خدمات اسباب کشی، چه در حین و یا بعد از آموزش، همیشه به این بستگی دارد که شما کجا و با چه کسی کار می کنید. شرکت‌های بزرگ‌تر با تعداد کارمند بیشتر اغلب بهتر از مشاغل کوچکتر حقوق پرداخت می‌کنند و دستمزدها در ایالت‌های فدرال قدیمی بیشتر از ایالت‌های جدید است. اما این موضوع همیشه به کارفرمای شما نیز بستگی دارد. شما می توانید با استفاده از مشاوره لانر آوسبیلدونگ، شانس خود را برای دریافت این آوسبیلدونگ شناسایی کنید. در سال اول آموزش، حقوق شما بین 570 تا 800 یورو در ماه است. در سال دوم شما بین 640 تا 850 یورو درآمد خواهید داشت و در سال سوم 730 تا 890 یورو دریافت خواهید کرد.

برای اطلاعات بیشتر از درآمد دانشجویان شاغل در آلمان می توانید مقاله مشخص شده را مطالعه کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره کارآموزی

البته پس از آموزش، دستمزد شما کاهش نخواهد یافت. بسته به جایی که کار می کنید، حقوق شما  از حدود 1500 یورو در ماه شروع می شود. با گذشت زمان، حقوق همچنان به افزایش خود ادامه خواهد داد. هرچه شما تجربه حرفه ای بیشتری به دست آورید و در آموزش های بیشتری شرکت کنید حقوق شما تا 2600 یورو در ماه قطعا بیشتر خواهد شد. اما به یاد داشته باشید که این مبالغ همه ناخالص هستند. بنابراین شما باید مبلغی را برای بیمه و مالیات از حقوق خود کم کنید.

برای اطلاع از ساعات کار در آوسبیلدونگ کلیک کنید.

مسیر شغلی

آموزش به عنوان متخصص باربری و اسباب کشی

شما می توانید در نصب یونیت های دیواری، وصل کردن وسایل برقی یا بسته بندی اثاثیه برای جلوگیری از شکستگی و … آموزش ببینید.

دوره های آموزشی

برخی از دوره ها برای شما بسیار مناسب و کاربردی هستند. مثلا دوره ی آموزش برای گرفتن گواهینامه رانندگی لیفتراک یا کامیون و یا دوره های خدمات و مشاوره مشتری مطمئنا به شما کمک می کنند. همچنین، برای مثال، آموزش های بیشتر در زمینه هایی مانند مونتاژ یا نصب لوازم الکتریکی وجود دارد که هر دوره نه تنها شما را به شخصی حرفه ای و ماهرتر تبدیل می کند، بلکه بر حقوق شما نیز تأثیر گذار خواهد بود.

ادامه ی تحصیل

اگر گواهی پایان تحصیل مربوطه را دارید، می توانید پس از دوره کارآموزی نیز به تحصیل ادامه دهید. با گذراندن این دوره ی کارآموزی شما برای مهندس شدن در زمینه ی فناوری چوب مناسب هستید. این پیشرفت چشم انداز حقوق و فرصت های شغلی شما را به شدت افزایش می دهد.

خوداشتغالی

اگر زمانی می خواهید رئیس خود باشید، می توانید سرویس باربری خود را نیز راه اندازی کنید. اما شما باید سرمایه  مالی مناسب و تجربه حرفه ای زیادی داشته باشید. زیرا در این کار نه تنها هر چیز مهمی دراین صنعت را یاد می گیرید، بلکه مشتریان خود را تامین خواهید کرد شما همچنین باید آموزش های بیشتری را در زمینه ی مدیریت گذرانده باشید.

برای اطلاعات بیشتر از از قوانین آوسبیلدونگ کلیک کنید.

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

  • وسایل برقی و سرویس های بهداشتی را نصب و وصل کنید.
  •  لوله های آب را متصل کنید.
  •  برای حمل و نقل و باربری برنامه ریزی کنید.
  •  بارگیری اثاثیه ها را در بهترین نحو و بدون هیچ گونه آسیبی انجام دهید.
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
730 تا 890 یورو 640 تا 850 یورو 570 تا 800 یورو
 
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
راننده ی حرفه ای نجار متخصص وسایل چوبی
1500 یورو 1500 یورو 1500 یورو 1500 یورو مینیمم حقوق
2700 یورو 2700 یورو 2700 یورو 2700 یورو ماکزیمم حقوق
برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط با این دوره شامل موارد زیر می شود:

معرفی دوره آوسبیلدونگ:

روز کاری شما  معمولاً در انبار شروع می شود. شما تحویل ها را بسته بندی می کنید و آن ها را به روشی که کم جا گیر تر است بارگذاری می کنید. نظم تنها چیزی نیست که در اینجا لازم است، بنابراین شما می توانید همه چیز را تا حد امکان با صرفه جویی در فضا ذخیره کنید، همچنین باید به طور حرفه ای زمان و نحوه تحویل را تضمین کنید. به این معنی که اشیا گران قیمت باید بدون هیچ آسیبی تحویل داده شوند. بعد از بار زدن اشیا و قبل از شروع به حرکت شما باید بهترین مسیر را پیدا کنید. سریع ترین جاده ها برای رسیدن به مقصد کدامند؟  سپس کل بار را به صاحبش تحویل داده و در آنجا تخلیه کنید. در این حرفه فقط تحویل وظیفه شناسانه تنها ویژگی مورد نیاز نیست. شما باید بتوانید مبلمان را در محل مونتاژ کنید. شما همچنین باید لوازم برقی و سرویس های بهداشتی را به خطوط برق و آب وصل کنید. گاهی اوقات باید کمی کمک کنید تا لوازم منزل چیده شود. در اینجا به کار دقیق و مهارت های دستی نیاز است و شما همیشه مجموعه گسترده ای از ابزارها را همراه خود دارید. آموزش شما در این زمینه سه سال طول می کشد و هم در هنرستان و هم در شرکت آموزشی شما انجام می شود. در مدرسه فنی و حرفه ای شما تمام اصول اولیه در مورد مونتاژ مبلمان، برنامه ریزی مسیر و مقررات ایمنی، در حین کار و در حین حمل و نقل را یاد خواهید گرفت، سپس آنچه را که آموخته اید به طور فعال اجرا خواهید کرد.

اگر برای شرکت در دوره های آوسبیلدونگ هنوز مطمئن نیستید، پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید :

7 دلیل برای شرکت در آوسبیلدونگ های آلمان

به چه مدارکی نیاز دارید؟

برای آموزش تخصصی در خدمات جابجایی و باربری، باید آمادگی جسمانی بالایی داشته باشید. در حین بارگیری و تخلیه چند وسیله کمک فنی مانند لیفتراک یا سکوی بالابر دارید، چنین تحویلی هنوز هم می تواند نیاز به کمک شما داشته باشد. رفتار دوستانه با مشتری نیز بسیار مهم است. حتی اگر بار سنگینی دارید و او دائماً سر راه شما قرار می گیرد در حالی که از تأکید بر ارزشمند بودن این یا آن اثاثیه دست نمی کشد.

شما باید یک متخصص خدمات اسباب کشی شوید اگر …

  • شما خودتان از پله ها به طبقه پنجم می روید و از آسانسور استفاده نمی کنید.
  • شغل شما باید از نظر فیزیکی سخت باشد.

تحت هیچ شرایطی نباید متخصص خدمات اسباب کشی شوید اگر …

  • قدرت بدنی بالایی ندارید.
  • وقتی می خواهید به طبقه اول بروید نفس شما تنگ می شود.

آخرین مقالات

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp