لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی

آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی برای یاوران کوچک توانمندی مانند شما ابداع شده است اگر شما اولین کسی هستید که هنگام نقل مکان با شما تماس می گیرند. ما در این مقاله از لانرآوسبیلدونگ تمامی مسائل مربوط به این دوره آوسبیلدونگ را برای شما شرح خواهیم داد.

روز کاری شما در طول آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی معمولاً از انبار شروع می شود. شما کالاها را کنار هم می‌گذارید و آن‌ها را به روشی که منطقی‌تر است بارگیری می‌کنید. شما باید تحویل را نیز به صورت حرفه ای ایمن کنید و کالاها را بصورت سالم بعد از جابجایی تحویل دهید.

البته باید بهترین مسیر را پیدا کنید. کدام جاده‌ها شما را سریع‌تر به مقصد می‌رسانند و کدام مشتری را ابتدا و کدام را آخر بازدید می‌کنید؟ سپس کل بار را به صاحبش برسانید و در آنجا تخلیه کنید.

دوره آموزشی آوسبیلدونگ اسباب کشی، فقط به تحویل کالا ختم نمی شود. مبلمان نیز باید توسط شما در محل مونتاژ و راه اندازی شود. شما همچنین لوازم برقی و سرویس های بهداشتی را به خطوط برق و آب وصل می کنید. گاهی هم باید کمی کمک کنید تا مثلاً یک قطعه خوب در گوشه خاصی جا بیفتد. کار سفارشی و مهارت در اینجا مورد نیاز است و شما همیشه مجموعه گسترده ای از ابزارها را در اختیار دارید.

 

دوره آموزشی خدمات اسباب کشی چگونه است؟

آموزش دومنظوره به عنوان متخصص خدمات اسباب کشی سه سال طول می کشد و هم در هنرستان و هم در شرکت آموزشی شما انجام می شود. در آموزشگاه حرفه ای شما تمام اصول اولیه مونتاژ مبلمان، برنامه ریزی مسیر و مقررات ایمنی را یاد خواهید گرفت. سپس به طور فعال آنچه را که در شرکت و در حین حمل و نقل آموخته اید پیاده سازی خواهید کرد. تولید کنندگان مبلمان، فروشگاه های مبلمان، نمایندگی های آشپزخانه، حمل و نقل، شرکت های حمل و نقل و تدارکات مناسب ترین کارفرمایان برای شما هستند.

آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی

حقوق افراد در حین دوره آموزشی آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی

میزان درآمد شما به عنوان یک متخصص برای خدمات اسباب کشی، چه در حین یا بعد از آموزش، همیشه به محل و اینکه با چه کسی کار می کنید، بستگی دارد. در اینجا دو قانون کلی وجود دارد. شرکت‌های بزرگ‌تر با صد کارمند یا بیشتر اغلب بهتر از مشاغل خانوادگی کوچک پرداخت می‌کنند و دستمزدها در ایالت‌های فدرال قدیمی بیشتر از ایالت‌های جدید است. اما این همیشه به کارفرمای شما بستگی دارد.

اما حالا به اعداد و ارقام: در سال اول آموزش، حقوق شما به عنوان متخصص برای خدمات مبلمان، آشپزخانه و اسباب کشی بین 620 تا 1100 یورو در ماه است. در سال دوم شما در حال حاضر 730 تا 1200 یورو درآمد خواهید داشت و در سال سوم و سال گذشته می توانید منتظر 840 تا 1260 یورو باشید.

 

حقوق افراد پس از اتمام دوره

بسته به جایی که کار می کنید، حقوق شما از حدود 1500 یورو در ماه شروع می شود. افزایش حقوق در طول زمان ادامه خواهد داشت. شما تجربه حرفه ای کسب خواهید کرد. مطمئناً در یک یا دو دوره آموزشی بیشتر شرکت خواهید کرد و به یک حرفه ای تبدیل خواهید شد. پس قطعا میتوانید تا 2600 یورو در ماه درآمد داشته باشید. اما به خاطر داشته باشید که مبالغ در اینجا همه ناخالص هستند. بنابراین همچنان باید به عنوان متخصص مبلمان، آشپزخانه و خدمات اسباب کشی از حقوق خود بیمه و مالیات کسر کنید.

آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی

دوره های آموزشی پیشرفته در آوسبیلدونگ خدمات اسباب کشی

  • دوره های آموزشی:

دوره هایی وجود دارد که برای شما مفید است. مثلا گواهینامه رانندگی لیفتراک یا کامیون می تواند برای شما مفید باشد. دوره های آموزشی در زمینه خدمات و مشاوره مشتری مطمئناً به شما کمک بیشتری می کند. همچنین دوره های آموزشی بیشتری در زمینه هایی مانند مونتاژ، حفاظت از چوب یا فناوری تاسیسات الکتریکی وجود دارد. در نظر داشته باشید که گذراندن هر دوره، نه تنها شما را به یک متخصص توانمندتر تبدیل می کند، بلکه دیر یا زود بر حقوق شما نیز تأثیر می گذارد.

 

  • اقتصاددان تجارت برای تجارت مبلمان:

اگر بخش تجاری برای شما جذاب است و ترجیح می دهید زمانی از کارکردن در خیابان خارج شوید و وارد دفتر کار خود شوید، باید آموزش های بیشتری را برای تبدیل شدن به یک اقتصاددان تجاری برای تجارت مبلمان انجام دهید. اگر دو سال آموزش را در اینجا بپذیرید، پس از آن چشم انداز بسیار خوبی برای یک موقعیت در مدیریت میانی خواهید داشت. در سرویس جابجایی، به عنوان مثال، بارگیری و تخلیه سریع و برچیدن و مونتاژ را سازماندهی می کنید.

 

  • مطالعات مهندسی:

اگر گواهی پایان تحصیلی مربوطه دارید، می توانید پس از آموزش مدرکی را نیز به آن اضافه کنید. با گذراندن دوره های  آموزشی، شما برای تبدیل شدن به یک مهندس برای فناوری چوب مناسب هستید. البته، این امر چشم انداز حقوق و فرصت های شغلی شما را بسیار افزایش می دهد. از سوی دیگر، مدرک مهندسی چیزی جز حرکت به سوی پیشرفت نمی باشد.

 

استقلال کاری

اگر می‌خواهید در مقطعی رئیس خود باشید، می‌توانید سرویس جابجایی خود را نیز راه‌اندازی کنید. اما شما باید وضعیت مالی مناسب و تجربه حرفه ای زیادی داشته باشید. زیرا در آنجا نه تنها همه چیز مهم در مورد صنعت را یاد می گیرید، بلکه پایگاهی از مشتریان ایجاد می کنید که سفارشات شما را تامین می کند. شما همچنین باید در آموزش های بیشتر در زمینه های تجاری و مدیریت تجاری، به عنوان مثال مدیریت شرکت و برنامه ریزی پرسنل شرکت کرده باشید.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *