آوسبیلدونگ وکیل حقوقی

Rechtsanwaltsfachangestellte/r

کاربردی

متوسط حقوق ماهیانه دوره:

981 یورو

متوسط درآمد ماهیانه پس از دوره:

1467 یورو

پیش نیاز:

دیپلم

نوع کار:

روزانه

گروه دوره:

کاربردی

طول دوره:

3 سال

حقوق افراد در دوره آوسبیلدونگ وکیل حقوقی

من به عنوان وکیل حقوقی چقدر درآمد دارم؟

در جستجوی شغل عالی، حقوق و دستمزد نیز نقش مهمی در کنار مشخصات شغلی دارد. اگر برای گذراندن دوره آوسبیلدونگ وکیل حقوقی تصمیم نهایی خود را گرفته اید، در این مطلب همراه ما باشید تا حقوق افراد در طول دوره آموزشی و پس از آن را بررسی کنیم. در طول آوسبیلدونگ وکیل حقوقی، حقوق شما با توصیه های کانون وکلا تنظیم می شود. به عنوان یک حقوقدان، ممکن است در طول دوره آموزشی شما در آلمان تفاوت هایی وجود داشته باشد.شما می توانید با استفاده از مشاوره لانر آوسبیلدونگ، شانس خود را برای دریافت این آوسبیلدونگ شناسایی کنید. به عنوان یک قاعده، در سال اول آموزش حداقل بین 585 تا 1000 یورو ناخالص در ماه، در سال دوم حداقل 690 تا 1100 یورو و در سال سوم حداقل 790 تا 1200 یورو دریافت خواهید کرد. پس از اتمام دوره آموزشی حقوقی، به عنوان یک حقوقدان آموزش دیده، می توانید انتظار دستمزد اولیه ناخالص در حدود 1500 یورو را داشته باشید. از آنجایی که شرایط زندگی از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است، حقوق و دستمزد حقوقدانان در سراسر کشور یکسان نیست. به عنوان مثال، از آنجایی که زندگی در مونیخ به طور قابل توجهی گران تر است،حقوق بالاتری به مشاوران حقوقی پرداخت کنند. میزان حقوق شما می تواند به کارفرمای شما نیز بستگی داشته باشد. موسسات حقوقی بزرگ مانند Flick Gocke Schaumburg معمولاً حقوق بالاتری نسبت به شرکت های حقوقی کوچک می پردازند. اما می‌توانید در شرکت‌های حسابرسی، دپارتمان‌های پستی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ‌تر یا در بانک‌ها، بانک‌های پس‌انداز و شرکت‌های بیمه کار پیدا کنید و در آنجا حقوق بیشتری دریافت کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم برای یافتن آوسبیلدونگ مورد علاقه ی خود، به بخش دوره های آوسبیلدونگ مراجعه کنید.

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ وکیل حقوقی

از آنجایی که حتی پس از آموزش نیز به یادگیری ادامه خواهید داد، با تجربه حرفه ای شما به عنوان یک وکیل حقوقی، درآمد شما همچنان افزایش خواهد یافت. همچنین می توانید با آموزش یا تخصص های بیشتر، سطح صلاحیت خود را افزایش دهید. اولین قدم می تواند آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک وکیل حقوقی باشد. پس از آموزش شش ماهه، شما مجاز به انجام وظایف سخت تر هستید. اگر دوره آموزشی خود را به پایان رسانده اید و دو سال سابقه کار حرفه ای دارید، می توانید در دوره های آموزشی فوق حرفه ای شرکت کنید. در این حالت دسترسی به پست های مدیریتی نیز خواهید داشت. درآمد یک متخصص حقوقی به طور متوسط ​​500 یورو بیشتر از دستمزد یک حقوقدان است. اگر حقوق یک وکیل حقوقی حدود 1700 یورو باشد، یک متخصص حقوقی به طور متوسط ​​2200 یورو در ماه حقوق می گیرد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قرارداد آوسبیلدونگ کلیک کنید.

مسیر شغلی

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

آموزش برای تبدیل شدن به یک وکیل حقوقی

هنگامی که آموزش را با موفقیت به پایان رساندید، می توانید خود را یک وکیل حقوقی بنامید.

آموزش برای تبدیل شدن به یک دستیار حقوقی

هنگامی که آموزش خود را با موفقیت به پایان رساندید، می توانید دانش خود را عمیق تر کنید و آموزش های بیشتری را برای تبدیل شدن به یک دستیار حقوقی انجام دهید. دوره آموزشی شش ماه به طول می انجامد.

وکیل

در این آموزش ها طی چهار ترم مهارت های بیشتر  و بهتری را بدست خواهید آورد.

منشی حقوقی

اگر دوره آموزشی خود را به پایان رسانده اید و دو سال تجربه حرفه ای دارید، می توانید در دوره های آموزشی بعدی شرکت کنید تا متخصص حقوق شوید. برخی از آوسبیلدونگ های مرتبط عبارتند از:

بعد از دوره آموزشی شما می توانید …

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در این حرفه وجود دارد؟

 • آشنایی کامل با اصطلاحات حقوقی
 • پذیرایی و مراقبت از مشتریان.
 • تشخیص شعبه های قضایی.
 • برنامه ریز قرار ملاقات ها.
 • طرح شکایات، پیشنهادات، اعتراضات یا شکایات.
 • آماده سازی و هماهنگی سلب مالکیت، رسیدگی به ورشکستگی و رویه های فرار.
 • اطمینان از فرایندهای حقوقی سازمانی.
حقوق سال چهارم حقوق سال سوم حقوق سال دوم حقوق سال اول
1200-790 یورو 1100-690 یورو 1000-585 یورو
 
شغل 3 شغل 2 شغل 1 این دوره میزان حقوق
کارمند اداری منشی دادگستری   کارشناس حقوقی  
1500 یورو 1900 یورو 1700 یورو 1500 یورو مینیمم حقوق
2800 یورو 3000 یورو 3500 یورو 1900 یورو ماکزیمم حقوق
 
اسم پوزیشن های شغلی نام شرکت جنسیت شروع دوره لوکیشن دوره
وکیل حقوقی PricewaterhouseCoopers GmbH WPG group of companies خانم / آقا 01.08.2022 Frankfurt am Main
وکیل حقوقی group of companies BRP Renaud und Partner mbB خانم / آقا 01.09.2022 Frankfurt am Main
وکیل حقوقی group of companies GÖRG Partnerschaft von Rechtsanwälten mbB خانم / آقا 01.08.2022 Köln

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت کار در آوسبیلدونگ  کلیک کنید.

معرفی دوره آوسبیلدونگ

وکیل حقوقی

در طول دوره آموزشی به عنوان وکیل حقوقی، شما می توانید برای تهیه انواع مستندات حقوقی با موکل خود در ارتباط باشید و همچنین مسئولیت ارتباط با مراجع و دادگاه ها بر عهده شماست، البته لازم است مدارک مورد نیاز را جمع آوری کنید.

در طول آموزش چه چیزهایی یاد می گیرم؟

در این آموزش ها شما نه تنها برای بر عهده گرفتن مسئولیت وظایف قانونی آموزش خواهید دید، بلکه یاد می گیرید که پرونده ها را در سطح سازمانی اداره کنید.

یک روز به عنوان یک وکیل حقوقی چگونه است؟

روز شما معمولا از ساعت 8 صبح شروع می شود. حتی اگر وکلا بیش از 40 ساعت در هفته ساعات کاری داشته باشند، به این معنی نیست که شما برای مدت طولانی در دفتر خواهید بود. اضافه کاری مطمئناً امکان پذیر است، اما به طور کلی وکیل حقوقی یک هفته کلاسیک 40 ساعته دارند و می توان آنها را از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر در محل کار پیدا کرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

ساختار آموزش چگونه است؟

آموزش سه ساله شما به عنوان وکیل حقوقی به صورت دوگانه انجام می شود. این بدان معناست که شما نه تنها در موسسه حقوقی کار خواهید کرد، بلکه در حال آموزش نیز هستید. در هنرستان، رشته های حقوق، اقتصاد و حسابداری در راس امور قرار دارند. به عنوان مثال، شما با طیف وسیعی از حقوق مدنی، از قانون ارث گرفته تا حقوق خانواده و حقوق مالکیت آشنا خواهید شد. در پایان دوره آموزشی نیز از شما امتحان شفاهی و کتبی گرفته خواهید شد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مصاحبه کاری آوسبیلدونگ کلیک کنید.

آیا قبلاً می دانستید که …

 • جنیفر لوپز قبل از حرفه خود به عنوان یک وکیل حقوقی کار می کرد؟
 • قضات دادگاه های آلمان چکش ندارند، حتی اگر اغلب در تلویزیون به این شکل به تصویر کشیده شود؟
 • وکلا به شوخی از 40 ساعت کار در هفته به عنوان “کار پاره وقت” یاد می کنند؟

چه الزاماتی را باید همراه داشته باشم؟

در ابتدا لازم است مدرک دیپلم دبیرستان خود را ارائه دهید. در مدرک دیپلم نمره ریاضی و نمره زبان آلمانی شما با دقت بیشتری مورد برسی قرار می گیرد. بیان خوب و املای خوب از ملزومات اساسی کار است. البته لازم نیست قبل از آموزش قانون مدنی آلمان را بدانید. به عنوان یک وکیل حقوقی، شما لزوماً در یک شرکت حقوقی کار نمی کنید، بنابراین می توانید در یک شرکت حسابرسی یا در بخش فروش شرکت های سفارش پستی، فروشگاه های زنجیره ای بزرگتر یا بانک ها، بانک های پس انداز و شرکت های بیمه شغلی پیدا کنید. با توجه به دانش تجاری گسترده ای که به شما داده خواهد شد، درهای سایر مشاغل تجاری نیز پس از آموزش به روی شما باز خواهد شد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره ی حداقل دستمزد آوسبیلدونگ در سال 2022 کلیک کنید.

شما باید وکیل حقوقی شوید اگر …

 •  به قوانین و پرونده های حقوقی علاقه مند هستید.
 •  با دقت بالا و مودب هستید.

قطعاً نباید وکیل حقوقی شوید اگر…

 • به آموزش دیدن مداوم علاقه ندارید.
 • تاریخ های مهم را فراموش می کنید.

آوسبیلدونگ‌های مرتبط

متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو-
Klassische duale Berufsausbildung

دوره آوسبیلدونگ متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو

شرایط حقوقی و درآمدی آوسبیلدونگ متخصص خدمات برای بازاریابی گفتگو مشخص شده است. اگر برای شرکت در این دوره تصمیم خود را گرفته اید، پیشنهاد می کنیم در ادامه همراه ما باشید تا از جزییات مربوط به حقوق و دستمزد

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ کارمند رسانه
Klassische duale Berufsausbildung

آوسبیلدونگ کارمند رسانه

نظارت بر نویسندگان، توسعه اقدامات تبلیغاتی و فروش تبلیغات، وظایف فروشندگان رسانه می باشد. امروزه صنعت رسانه در حال رونق است و افرادی که به این حوزه وارد می شوند می توانند آینده کاری بسیار خوبی داشته باشند.

مطالعه بیشتر...
آوسبیلدونگ منشی اداری
Bestbezahlten Ausbildung

آوسبیلدونگ منشی اداری

کار در دفتر، دسته بندی فایل ها، محاسبات و آمار و ارقام، قوانین مدیریت، اگر از شنیدن این کلمات خسته نشده اید و برعکس، شنیدن آنها را در یک روز کاری هیجان انگیز می دانید، پس شما برای آموزش به عنوان یک کارمند اداری آماده بوده و مناسب هستید.

مطالعه بیشتر...

آخرین مقالات

مشاوره تخصصی مهاجرتی گروه لانرهلدینگ
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp