لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ وکالت حقوقی

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ وکالت

به عنوان یک وکیل حقوقی در آوسبیلدونگ وکالت، شما مدیر دفتر حقوقی هستید. شما قرار ملاقات را هماهنگ کردید و او را به روش دوستانه معمول پذیرفتید. پرونده در حال حاضر کاملاً روی میز وکیل سازماندهی شده است، به طوری که هم اکنون مشاوره می تواند آغاز شود. بعد از اینکه در مورد انتصابات بعدی صحبت کردید و مأموریت را تأیید کردید، نوبت به ادامه مستندات پرونده و بحث در مورد مراحل بعدی با رئیس می رسد. از آنجایی که مسئولیت ارتباط با مراجع و دادگاه ها بر عهده شماست، مدارک مورد نیاز را جمع آوری خواهید کرد. به طور خلاصه، هیچ چیز بدون شما کار نمی کند. شما در طول دوره سه ساله آموزشی آوسبیلدونگ وکالت، دست راست وکیل خواهید شد.

 

آموزش‌ها در طول دوره کارآموزی

برای اینکه بتوانید از وکلا حمایت کنید، هم به دانش تخصصی و هم به دانش اداری نیاز دارید. بنابراین شما با وظایف وکلا و قضات آشنا می شوید، می آموزید که دادگاه چگونه ساختاری دارد و فرآیندها چگونه انجام می شود. با تکیه بر مبانی قانونی، نحوه پیش‌نویسی و رسیدگی مستقل به شکایات، اعتراضات و شکایات را یاد خواهید گرفت. شما نه تنها مسئول وظایف قانونی هستید، بلکه یاد می گیرید که دفتر کاریتان را در سطح سازمانی اداره کنید. به عنوان مثال، شما بر مهلت ها و قرار ملاقات ها نظارت می کنید، مکاتبات را هماهنگ می کنید و فاکتورها را جمع آوری می کنید. وقتی تلفن زنگ میزند، شما به تماس پاسخ می دهید.

آموزش سه ساله شما در آوسبیلدونگ وکالت به صورت دوگانه انجام می شود. این بدان معناست که شما نه تنها در موسسه حقوقی کار خواهید کرد، بلکه به مدرسه نیز خواهید رفت. در هنرستان، رشته های حقوق، اقتصاد و حسابداری در راس امور قرار دارند. به عنوان مثال، شما با طیف وسیعی از حقوق مدنی، از قانون ارث گرفته تا حقوق خانواده و حقوق مالکیت آشنا خواهید شد. در پایان دوره آموزشی آوسبیلدونگ وکالت خود، می توانید در آزمون شفاهی و کتبی ثابت کنید که اصول این حرفه را می دانید و می توانید آنها را در زندگی کاری به کار ببرید.

آوسبیلدونگ وکالت

حقوق حین تحصیل در آوسبیلدونگ وکالت

در جستجوی شغل عالی، حقوق و دستمزد نیز نقش مهمی در کنار مشخصات شغلی دارد. قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را بگیرید، باید بدانید که بعداً چه مقدار حقوق در آوسبیلدونگ وکالت می توانید کسب کنید. البته، همه حقوقدانان حقوق یکسانی دریافت نمی کنند، بنابراین شما می توانید بر میزان درآمد خود تأثیر بگذارید.

در طول دوره کارآموزی وکالت، حقوق شما با توصیه های کانون وکلا تنظیم می شود. به عنوان یک حقوقدان، ممکن است در طول دوره آموزشی شما در آلمان تفاوت هایی وجود داشته باشد. به عنوان یک قاعده، در سال اول آموزش حداقل بین 650 تا 1000 یورو ناخالص در ماه، در سال دوم حداقل 765 تا 1100 یورو و در سال سوم حداقل 875 تا 1200 یورو دریافت خواهید کرد.

 

حقوق پس از اتمام کارآموزی وکالت

از آنجایی که حتی پس از آموزش نیز به یادگیری ادامه خواهید داد، با تجربه حرفه ای شما به عنوان یک وکیل حقوقی، درآمد شما همچنان افزایش خواهد یافت. بنابراین کار شما بیشتر و بیشتر ارزشمند می شود. همچنین می توانید با آموزش یا تخصص های بیشتر، سطح صلاحیت خود را افزایش دهید. اولین قدم می تواند آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک وکیل حقوقی باشد. پس از آموزش شش ماهه، شما مجاز به انجام وظایف سخت تر هستید. جهش صلاحیت شما – و به همراه آن حقوق شما – با آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک متخصص حقوقی، حتی بیشتر خواهد شد.

اگر دوره آموزشی خود را به پایان رسانده اید و دو سال سابقه کار حرفه ای دارید، می توانید در دوره های آموزشی فوق حرفه ای شرکت کنید. به شما امکان دسترسی به پست های مدیریتی و افزایش قابل توجه حقوق را می دهد. درآمد یک متخصص حقوقی به طور متوسط ​​500 یورو بیشتر از دستمزد یک حقوقدان است. اگر حقوق یک وکیل حقوقی حدود 2200 یورو باشد، یک متخصص حقوقی به طور متوسط ​​2700 یورو در ماه حقوق می گیرد.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *