لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ نجاری

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

آوسبیلدونگ نجاری

اگرعلاقه مهاجرت به آلمان را دارید و همجنین کار با چوب را دوست دارید، با شرکت در دوره های آوسبیلدونگ نجاری میتوانید در آلمان مشغول به کار شده و ویزای المان را دریافت کنید. نجاری فقط به عنوان یک شغل محسوب نمی شود، بلکه یک هنر نیز می باشد. شما با هنر دستان خود سازه‌هایی از جنس چوب میسازید که میتواند نیازهای افراد را برطرف کنید. با ساخت یک صندلی چوبی یا حتی یک کلبه میتوانید دیگران را حیرت زده کنید. با ما در لانرآوسبیلدونگ همراه بمانید تا همه چیز را درباره آوسبیلدونگ نجاری برای شما شرح دهیم.

 

دوره آموزشی آوسبیلدونگ نجاری

در طول دوره کارآموزی آوسبیلدونگ نجاری، یاد خواهید گرفت که چه چیزی را می توانید از چوب به عنوان ماده خام بدست آورید. مانند اکثر دوره های آموزشی دوگانه، آموزش نجار شدن سه سال طول می کشد. می‌توانید آن را در بخش «صنایع دستی» یا «صنعت و تجارت» تکمیل کنید. شما بیشتر وقت خود را در شرکت آموزشی خود می گذرانید و همچنین باید همراه با کلاس تخصصی، به مدرسه بروید و در مدرسه فنی حرفه ای شرکت کنید. به عنوان جایگزینی برای آموزش دوگانه، امکان تکمیل کل آموزش در یک مدرسه فنی حرفه ای نیز وجود دارد.

 

کارآموزی به عنوان نجار چگونه است؟

شما بیشتر وقت خود را به عنوان نجار در سایت های ساختمانی و کارگاه ها می گذرانید. بنابراین باید بتوانید با نوسانات دما، باران یا یخبندان مقابله کنید. از آنجایی که تیرها و تخته های سنگین اغلب باید بلند شوند، قدرت عضلانی به اندازه مهارت و حساسیت مهم است. شما باید مرتباً از داربست ها و نردبان ها بالا بروید، بنابراین باید کاملاً از سرگیجه رهایی داشته باشید. کار اغلب در ساعات اولیه صبح در سایت های ساختمانی شروع می شود. ساعات کاری شما معمولاً بر اساس وضعیت سفارش است، اما می توانید در هفته، 40ساعت کاری در نظر بگیرید.

 

حقوق افراد حین دوره آوسبیلدونگ نجاری

در طول دوره کارآموزی نجاری، حقوقی دریافت خواهید کرد که هر سال افزایش می یابد. شما با دستمزدی بین 880 تا 935 یورو در سال اول کارآموزی خود شروع می کنید. در سال دوم کارآموزی حقوق شما بین 1100 تا 1230 یورو در ماه خواهد بود. همچنین در سال سوم می توانید منتظر دستمزد بین 1300 تا 1500 یورو در ماه باشید.

 

حقوق پس از اتمام کارآموزی

اگر یک موقعیت دائمی در یک شرکت معتبر که از نیروی کار شما به طور کامل استفاده می کند، بدست آورید، می توانید دستمزد ناخالص ماهانه حدود 2300 تا 2900 یورو را در نظر بگیرید. اگر می خواهید به عنوان یک نجار درآمد خود را افزایش دهید، سرمایه گذاری در آموزش بیشتر می تواند نتیجه دهد. متأسفانه، هنوز اختلاف دستمزد بین ایالت های فدرال جدید و قدیم وجود دارد. این بدان معناست که به طور متوسط نجاران در ایالت های فدرال جدید حقوق کمتری نسبت به نجاران در ایالت های فدرال قدیمی دریافت می کنند.

آوسبیلدونگ نجاری

دوره‌های آموزشی پیشرفته

  • سرکارگر

به عنوان یک سرکارگر، شما مسئولیت ساخت و ساز را بر عهده می گیرید، تیم خود را رهبری می کنید و فرد تماس برای هرگونه سؤال هستید. شما به اصطلاح رابط بین کارگران ساختمانی و مدیران شرکت هستید. آموزش پیشرفته 3 تا 5 ماه تمام وقت و 8 ماه پاره وقت طول می کشد و با امتحان به پایان می رسد.

  • مدیریت

مدرک کارشناسی ارشد شما را واجد شرایط می کند تا شرکت خود را مدیریت کنید و کارآموزان را آموزش دهید. با شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، عنوان را کسب می کنید. دوره ای که اجباری نیست 6 ماه تا 2 سال به طول می انجامد.

  • مرمت کننده نجاری

به عنوان یک مرمتگر، شما ساختار اصلی بناهای تاریخی را حفظ، بازسازی، نوسازی و بازسازی می کنید. آموزش پیشرفته پس از آزمون استادکار تکمیل می شود و 2 تا 4 ماه تمام وقت و 7 تا 18 ماه نیمه وقت به طول می انجامد.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *