لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ باغبان قبرستان

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

معرفی دوره آوسبیلدونگ باغبان قبرستان

با لانرآوسبیلدونگ همراه باشید تا در این مقاله به معرفی کامل و جامع دوره آوسبیلدونگ باغبان قبرستان بپردازیم. ما در این مقاله اطلاعات کاملی در مورد طول دوره آموزشی، درآمد و حقوق درحین دوره و ههمچنین میزان حقوق پس از اتمام دوره را به شما توضیح خواهیم داد.

 

باغبان قبرستان چه کاری انجام می دهد؟

قبرستان ها  چه به عنوان یک بنای یادبود و چه مکانی برای استراحت، بخشی جدایی ناپذیر از منظره شهری ما هستند. مراقبت از فضای سبز از اهمیت زیادی برخوردار است، اما طراحی مناسب این فضاها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. شما این را در طول آموزش خود به عنوان باغبان قبرستان یاد خواهید گرفت. شما قبرها را برپا می کنید، از آنها مراقبت می کنید و بنابراین فضای کل مجموعه را برای کاشت گیاهان مناسب برنامه ریزی می کنید. شما بیشتر دوره سه ساله کارآموزی خود را در فضای باز سپری خواهید کرد، بنابراین دوره کارآموزی باغبان قبرستان برای افرادی که در فضای باز مقاوم هستند، مناسب است. امروز متوجه خواهید شد که در طول تمرین و کسب مهارت عملی باغبانی، چه چیزی در انتظار شماست.

 

در طول دوره کارآموزی چه مواردی را می آموزید؟

در آموزش عملی باغبان گورستان با ترفندهای فنی آشنا می شوید. اتفاقاً شما نه تنها باید بتوانید با بیل، قیچی گیاهی و چنگک کار کنید، بلکه باید تجهیزات فنی را نیز در دست بگیرید. از آنجایی که این تجهیزات گاهی اوقات می توانند از کار می افتند، شما حتی یاد می گیرید که چگونه تعمیر و نگهداری را خودتان و به طور مستقل انجام دهید.

شما می توانید به عنوان باغبان قبرستان در مراکز باغ خصوصی یا در مدیریت کلیسا و قبرستان های شهرداری آموزش ببینید. نگهداری از قبرستان ها و طراحی و مراقبت از قبور از جمله وظایف اصلی شما در این رشته می باشد.  موارد مورد نیاز در تشییع جنازه ها را آماده می کنید، در مورد خواسته های گروه های مختلف مردم  صحبت می کنید و بعد از دفن قبرها را می بندید.

البته، هنگام کاشت گیاهان در یک قبرستان، بیشتر ظاهر فضای سبز باید درست باشد. گیاهان باید عمر طولانی داشته باشند و کاملاً با خاک و شرایط نور سازگار باشند. مطمئناً در طول آموزش به عنوان باغبان قبرستان ، خواهید آموخت که کدام گیاهان برای شرایط خاص خاک و فصول، نحوه کاشت و مراقبت از آنها مناسب هستند.

شما همچنین بینشی در مورد گل فروشی خواهید داشت، زیرا نه تنها کندن  قبر به شما سپرده می شود، بلکه ترتیب تدفین نیز به شما سپرده می شود. در اینجا شما یاد خواهید گرفت که بین گیاهان تمایز قائل شوید، گیاهان به چه مراقبتی نیاز دارند و چگونه می توانید خاک را از نظر مواد مغذی بررسی کنید.

آوسبیلدونگ باغبان قبرستان

شرایط لازم برای دوره آوسبیلدونگ باغبان قبرستان

شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک باغبان قبرستان، مشابه شرایط آموزش باغبانی است. شما باید حداقل دیپلم دبیرستان داشته باشید، عاشق طبیعت و گیاهان باشید، از نظر بدنی مناسب باشید و ازحضور در فضای باز لذت ببرید. البته قبرستان به عنوان محل استراحت و عزاداری، حساسیت و احترام زیادی را از شما می طلبد. شما در مورد طرح و کاشت با عزاداران بحث می کنید و در مراسم ترحیم نیز حضور دارید. پس از آموزش به عنوان باغبان قبرستان، شما این فرصت را دارید که در زمینه هایی مانند نگهداری قبر یا فروش آنها تخصص داشته باشید. دوره های آموزشی عالی در این رشته در انتظار شما می باشد.

 

حقوق و درآمد آوسبیلدونگ باغبان قبرستان

مطمئناً، به عنوان یک باغبان قبرستان، حقوقی می خواهید که بتوانید با آن زندگی کنید و بتوانید یک آپارتمان عالی با آن بخرید. شاید شما بخواهید در کنار منزل خود از باغ شخصیتان لذت ببرید. برای شما نگاهی به دستمزد باغبان قبرستان انداخته ایم و امروز هر آنچه که در مورد حقوق باغبان قبرستان باید بدانید را برایتان شرح می دهیم.

 

باغبان قبرستان در طول دوره آموزش چه درآمدی کسب می کند؟

قراردادهای دسته جمعی ویژه ای برای تنظیم حقوق در آموزش باغبان قبرستان  وجود دارد. اینها توسط ایالت های فدرال ارائه می شوند، بنابراین در برخی از ایالت های فدرال می توانید روی دستمزد کمی بالاتر از سایرین حساب کنید. در سال اول آموزش باغبان قبرستان، بسته به جایی که در حال آموزش هستید، حداقل بین 585 تا 620 یورو درآمد خواهید داشت. سپس در سال دوم آموزش، حقوق بین حداقل 690 تا 720 یورو، در سال سوم بین حداقل 790 تا 810 یورو است. درآمد شما کمتر از این حداقل ها نمی شود، زیرا حداقل دستمزد از اول ژانویه 2020 برای همه کارآموزان اعمال شده است.

حقوق سال اول

حقوق سال دوم

حقوق سال سوم

585 یورو

690 یورو

 790 یورو

 

حقوق افراد پس از اتمام دوره آوسبیلدونگ باغبان قبرستان

آنچه پس از آموزش به عنوان باغبان قبرستان به دست می آورید نیز توسط قراردادهای جمعی ایالت های فدرال تنظیم می شود. با این حال، حقوق باغبان گورستان به عنوان مبلغ ثابت ماهانه ثبت نمی شود، بلکه به عنوان دستمزد ساعتی ثبت می شود. به عنوان مثال، در NRW، شما مستحق دریافت 12 یورو در ساعت، پس از اتمام دوره آموزشی خود هستید. اگر 40 ساعت در هفته کار می کنید، 2080 یورو حقوق ناخالص دارید. بنابراین، مطمئناً باید برای کسر مالیات و بیمه برنامه ریزی کنید.

با افزایش مسئولیتی که به عهده می گیرید، البته حقوق شما به عنوان باغبان قبرستان نیز افزایش می یابد. اگر مسئولیتی به شما داده شود که بتوانید به طور مستقل از آن مراقبت کنید، شما  مستحق دریافت دستمزد ساعتی بالاتر هستید. با توجه به جدول تعرفه NRW، اکنون کمی بیش از 14 یورو در ساعت، دستمزد شما می باشد.

اتفاقاً اگر شما دوره های آموزشی تکمیلی را گذرانده باشید، مانند اقتصاددان کشاورزی، این موضوع نیز جهت افزایش درآمد برای شما صدق می کند. بنابراین شما با 40 ساعت کار در طول هفته ،در ماه کمی بیش از 2450 یورو به طور ناخالص درآمد کسب می کنید.

شما به عنوان یک استادکار در گروه بالاترین دستمزد قرار خواهید گرفت. با استخدام مناسب می توانید به عنوان سرکارگر در باغبانی قبرستان تقریباً 19 یورو در ساعت درآمد کسب کنید. با 40 ساعت کار در طول یک هفته، حقوق شما بیش از 3000 یورو ناخالص در ماه می باشد. پس کاربدی نیست، درسته؟  فقط در نظر داشته باشید که آزمون کارشناسی ارشد با هزینه همراه است و باید موقعیت مناسب جهت آزمون کارشناسی ارشد پیدا کنید.

آوسبیلدونگ باغبان قبرستان

چه دوره های آموزشی پیشرفته ای برای شما در آوسبیلدونگ باغبان قبرستان وجود دارد؟

  • آموزش باغبانی قبرستان

هنگامی که آموزش خود را به عنوان باغبان قبرستان به پایان رساندید، فرصت های زیادی در انتظار شما می باشد. در حالی که در طول آموزش از تمام قسمت ها عبور می کنید، می توانید بعد از آموزش تصمیم بگیریدکه به عنوان مثال در مورد محل نگهداری قبر، صحافی خاکسپاری، تزئین یا حتی فروش قبر فعالیت کنید. علاوه بر کار در مهد کودک گورستان، تقریباً می توانید در تمام زمینه های باغبانی و محوطه سازی در قبرستان کار کنید.

  • اقتصاددان بازرگانی برای شرکت های کشاورزی

به عنوان یک اقتصاددان تجاری برای مشاغل کشاورزی، شما مسئول برنامه ریزی و سازماندهی در مشاغل کشاورزی خواهید بود. این آموزش بیشتر را می توان در مدارس حرفه ای به صورت تمام وقت یا پاره وقت تکمیل کرد. آموزش پاره وقت به شما این مزیت را می دهد که بتوانید همزمان کار کنید. به جای یک تا دو سال، مدت زمان تحصیلی شما می تواند تا چهار سال افزایش بیابد.

  • استاد باغبانی

اگر می خواهید شغل خود را به عنوان باغبان قبرستان پیش ببرید، می توانید آموزش های بیشتر را برای تبدیل شدن به یک استادکار انتخاب کنید. بسته به کار تمام وقت یا پاره وقت، این کار دو تا چهار سال طول می کشد و مشمول هزینه است. به عنوان یک سرکارگر، شما مجاز به آموزش کارآموزان هستید و همچنین به شدت برای خوداشتغالی احتمالی آماده خواهید شد.

  • مهندس باغبانی، مهندس کشاورزی

اگر دیپلم دبیرستان یا مدرک ورودی دانشکده فنی دارید، می توانید شروع به تحصیل کنید. رشته های تحصیلی مناسب مهندسی برای فناوری کشاورزی یا باغبانی می باشد. با یک برنامه مطالعاتی دومنظوره، حتی می توانید تحصیلات خود را با یک دوره کارآموزی ترکیب کنید.

خوداشتغالی

پس از آموزش در دوره آوسبیلدونگ باغبان قبرستان، خوداشتغالی و استقلال کاری برای شما یک گزینه است. البته این مرحله باید به خوبی اندیشیده و بررسی شود. اگر قبلاً مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کرده باشید، یعنی آمادگی خوبی دارید، پس می توانید کارآموزانی را نیز آموزش دهید و به طور فشرده در زمینه حسابداری و مدیریت شرکت، به عنوان بخشی از آمادگی آزمون آموزش ببینید.

 

سوالات متداول

مدرک تحصیلی موردنیاز برای شرکت در دوره آوسبیلدونگ باغبان قبرستان چیست؟

مدرک دیپلم

3 سال

در این دوره شما به صورت روزانه کار خواهید کرد. البته برای اضافه کاری میتوانید  آخر هفته ها هم کار کنید

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *