لانرهلدینگ برترین موسسه مهاجرتی به کشور آلمان

آوسبیلدونگ متخصص تشریفات و رویداد

ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید:

وسبیلدونگ متخصص تشریفات و رویداد

آیا با آوسبیلدونگ متخصص تشریفات و رویداد در آلمان آشنایی دارید؟ آیا میدانید مهارت آموزی در این حرفه در چه شاخه هایی انجام میشود؟ این دوره کارآموزی در آلمان چند سال به طول می انجامد؟ از میزان حقوق دریافتی در هر سال اطلاع دارید؟ اگر میخواهید اطلاعات کاملی در رابطه با همه این موضوعات داشته باشید این مطلب را تا انتها بخوانید و چنانچه سوالی دارید در قسمت دیدگاه ها در پایان این مطلب برای ما بنویسید.

به عنوان یک مدیر رویداد، امور تجاری خود را در دفتر و رویدادها را در محل نظارت می کنید. برای اینکه بتوانید این حرفه را دنبال کنید، باید مقدار زیادی خلاقیت داشته باشید. مهارت های ارتباطی شما نیز بسیار مهم است. زیرا در این شغل شما با مشتریان ارتباط زیادی دارید و باید خود را به سمت خواسته های آنها سوق دهید.

با کارآموزی در آوسبیلدونگ تشریفات و رویداد، پایه و اساس یک حرفه به احتمال طولانی‌تر را می‌سازید. زیرا فرصت‌های آموزشی بیشتری وجود دارد. آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک متخصص برای رویدادها، اقتصاددان کسب‌وکار برای مدیریت رویداد یا با دانش لازم حتی می توانید با یکی از آنها آژانس تشریفات و رویداد خود را به تنهایی راه اندازی کنید.

 

حقوق در دوره کارآموزی آوسبیلدونگ متخصص تشریفات و رویداد

اگر تصمیم گرفته اید مدیر تشریفات و رویداد شوید، کاندیدای یکی از محبوب ترین دوره های کارآموزی در حال حاضر هستید. در این شغل می توانید خلاقیت و سازماندهی خود را به نمایش بگذارید و مطمئناً هر از گاهی استرس کمی خواهید داشت. همانطور که اغلب اتفاق می افتد، این سوال در مورد درآمدهای احتمالی مطرح می شود…

حقوق دریافتی‌تان میتواند با توجه به ایالتی که در آن زندگی میکنید و یا شرکتی که در آن مشغول به کار هستید کمی متفاوت باشد. با توجه به حداقل حقوقی که دولت آن را تعیین میکند، شما در سال اول کارآموزی خود حقوق ناخالصی بین 800 تا 1100 یورو دریافت خواهید کرد. در سال دوم حقوق شما به 875 تا 1200 یورو افزایش پیدا میکند. همچنین در سال سوم آموزش حقوق ناخالص شما 950 تا 1300 یورو می شود.

آوسبیلدونگ متخصص تشریفات و رویداد

حقوق افراد پس از اتمام دوره کارآموزی

هنگامی که آموزش خود را در آوسبیلدونگ متخصص تشریفات و رویداد به پایان رساندید، احتمالاً به این موضوع نیز علاقه مند خواهید شد که حقوق اولیه شما چقدر خواهد بود. ما می توانیم مستقیماً پاسخ دهیم. یعنی یک کارمند رویداد تازه آموزش دیده حقوقی در حدود 2000 تا 2300 یورو دریافت می کند، اما می توانید با آموزش های بیشتر و بالا رفتن تجربه کاری خود، میزان حقوق دریافتی‌تان را افزایش دهید.

دوره‌های آموزشی پیشرفته

  • مدیر بازرگانی

یک امکان آموزش بیشتر برای تبدیل شدن به یک متخصص برای رویدادها است. به عنوان یک مدیر رویداد، چشم انداز حقوق و دستمزد بسیار بالاتری دارید و وظایف مدیریتی را بر عهده می گیرید. شما مسئولیت بیشتری نسبت به قبل دارید و پروژه های خود را رهبری می کنید.

  • اقتصاددان تجارت برای مدیریت رویداد

پیش نیاز پذیرش در “اقتصاددان کسب و کار معتبر IHK”، گذراندن دوره آموزشی پیشرفته به عنوان متخصص است. اقتصاددان کسب و کار بالاترین مدرک تجاری است که بدون مدرک دانشگاهی یا دانشکده فنی می توان به آن دست یافت.

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

فهرست مطالب

با لانرآوسبیلدونگ زیر یکسال بیا آلمان...

درخواست مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *